Zavrieť

Porady

Nefungujuce eDane - pomoc

Prosim o radu - potrebujem podat DPH cez eDane - prihlasenie funguje - no v rolovacom menu moznosti podania len za rok 2012. Cele to na mna posobi, ako neaktivne. Co vsetko musim podstupit pre zaktivnenie? Vsetky importy mali uspesne hlasky. Vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LydaLyda je offline (nepripojený) LydaLyda

    LydaLyda
    Ak Vám bolo doručené ID a heslo od DR SR a nefungujú Vám eDane, ktoré doteraz fungovali, tak prikladám Riešenie:
    Mali by ste znovu odinštalovať aplikáciu eDane, potom cez Internet Explorer - vymazať cache z lokálneho počítača a to nasledovne: Nástroje (tools) - Možnosti siete Internet (internet options) - Všeobecné (General) - História prehľadávania - Odstrániť (Delete) - Dočasné internetové súbory a súbory "cookie" - zaškrknúť - Odstrániť - OK. Potom znovu si nainštalujte eDane zwww.drsr.sk - vpravo eDane a pokiaľ ste eDane nemali nainštalované, na PC, tak si nainštalujte najskôr D.Signery pre Váš PC a potom si stiahnite až eDane. eDane sa Vam nainštalujú na plochu Vášho počítača. Vždy, keď budete otvárať eDane bude prebiehať aktualizácia tlačív. Tiež si skontrolujte, ak máte WindowsXP musíte mať aj ServisePack3 a nie len ServicePack2 a tiež treba v ovládacích paneloch skontrolovať v Pridanie a odstránenie ...programoch skontrolovať aj či máte Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 Tak ako je to uvedené v technických predpokladoch na strane klienta - www.drsr.sk - vpravo eDane.
    pavol54 skutočne vyčerpávajúca odpoveď

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Mám dohodu, stále používam e-dane, nič som neinštalovala ....otvorím to, prebehne vždy aktualizácia a idem vypisovať...práve som poslala daň z mot.vozidiel

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    zanazu Pozri príspevok
    predpokladala som, ze pri fungujucom EZU nie su potrebne dalsie vybavovacky....je potrebne sa opat registrovat na danovom urade s vytlacenym registracnym formularom?
    Dan je žena.
    A koľko máš súborov? má byť tuším 221

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    zanazu Pozri príspevok
    Prosim o radu - potrebujem podat DPH cez eDane - prihlasenie funguje - no v rolovacom menu moznosti podania len za rok 2012. Cele to na mna posobi, ako neaktivne. Co vsetko musim podstupit pre zaktivnenie? Vsetky importy mali uspesne hlasky. Vopred dakujem
    ... a za aké obdobie chceš podať DP k DPH ?

    zanazu je offline (nepripojený) zanazu

    zanazu
    predpokladala som, ze pri fungujucom EZU nie su potrebne dalsie vybavovacky....je potrebne sa opat registrovat na danovom urade s vytlacenym registracnym formularom?

    ivakumova je offline (nepripojený) ivakumova

    ivakumova
    Keď chceš podať DPH cez eDane, tak sa neprihlasuješ na stránke drsr, ale eDane nainštaluješ do PC, vyplníš formulár a dáš "odoslať", vyzve ťa to zadať prihlasovacie meno a heslo a odošleš to priamo z tvojho PC. Ty si sa pravdepodobne prihlásila na stránke a tam sú len staré formuláre, ja som to tiež raz omylom spravila.

    ivakumova je offline (nepripojený) ivakumova

    ivakumova
    To áno, eDane boli vždy v PC, preto si nič neinštalovala, ale na EZU sa prihlasovalo na stránke www.drsr.sk. Fungovalo to tak ako el. podateľňa SP.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    No mne to funguje neposlali ti nový ID a nové heslo ? e -dane som natiahol už ich mám v počítači len kliknem na ikonku a je otvorené, máš tam daňové dokumenty, elektronická podateľna a v nastavení máš všetky firmy ktoré máš

    xandi je offline (nepripojený) xandi

    ešte stále sa hľadám xandi
    Ako sa prihlasuje? Co znamená ID prihlasovateľa? Doteraz to nevyžadovalo. A odkiaľ zoberiem heslo?

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    xandi Pozri príspevok
    Ako sa prihlasuje? Co znamená ID prihlasovateľa? Doteraz to nevyžadovalo. A odkiaľ zoberiem heslo?
    Mne ho poslali v novembri mailom ty si nebola vlani prihlásená? V decembri som ešte frčal v starom systéme od januára je už len tento jeden

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    xandi Pozri príspevok
    Ako sa prihlasuje? Co znamená ID prihlasovateľa?-(-7 miestne číslo) Doteraz to nevyžadovalo. A odkiaľ zoberiem heslo? (pohľadaj v mailoch alebo vyžiadaj nové id+heslo cez technickapodpora@financnasprava.sk )
    v texte
    tictac7 to xandi: e-mail by si mala mať v prijatej pošte z 30.11.2011

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.