Zavrieť

Porady

software Pohoda - novinky

srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

POHODA Január 2013, release 10300 SK - od 22.01.2013

mzdové agendy

komplet

+ pribudla agenda Poznámky k uzávierke +
Usporiadat
vika7 vika7

vika7 je offline (nepripojený) vika7

Dobrý deň, potrebujem tiež pomôcť pri mzdách na prelomí období.Mám zamest.,ktorému pokračuje PN aj v januári, no nejako mi to tam nejde zadať.Keď ju dám v neprítomnosti v roku 2013p vezme ju ako novu PN. A keď ju zadám v roku 2012 tak ju neprenesie. Ako teda?
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

dievčence, ako v banke likvidujete napr. bankové poplatky, dá sa v banke likvidovať taktéto veci "bez väzby"?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

KatarinaNR Pozri príspevok
dievčence, ako v banke likvidujete napr. bankové poplatky, dá sa v banke likvidovať taktéto veci "bez väzby"?
Poplatky banke za služby - 568/221 priamo v pohode je predkontácia "4V" a účtuješ po obdržaní výpisu z banky. napr. v taba - balík služieb alebo poplatky za transakcie
Naposledy upravil srska : 24.02.13 at 17:30
568221.png  
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

ďakujem Vladko, tomu rozumiem, skôr ma "jeduje" že keď potom si v banke a máš tam bankový poplatok v stĺpci "Likv.zostáva" je suma, nie je tam nula, to tam tak môžem nechať?
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

a ešte jedna prosba, keď likvidujem napr. v banke mám príjem 10€, idem do pohľadávok, dám zlikvidovať, ono mi neodráta 10€ ale priráta mi 10€ a nakoniec tam mám potom pohľ.20€, neviete prečo?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

KatarinaNR Pozri príspevok
a ešte jedna prosba, keď likvidujem napr. v banke mám príjem 10€, idem do pohľadávok, dám zlikvidovať, ono mi neodráta 10€ ale priráta mi 10€ a nakoniec tam mám potom pohľ.20€, neviete prečo?
postup na obr.
lbp01.png  
lbp02.jpg  
lbp03.jpg  
lbp04.jpg  
lbp05.png  

1/1
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

"Poznámky" som síce vyplnila v pohode v Pohode, no nevytlačila ... tlačiť 50 strán je pre sro, ktorá má 12 tabuliek, číry nezmysel a plytvanie papierom a tonerom. Takže nanovo nahodila do starého dobrého Form studia, tam ide nepotrebné tabuľky vymazať...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zdenka 0705 Pozri príspevok
"Poznámky" som síce vyplnila v pohode v Pohode, no nevytlačila ... tlačiť 50 strán je pre sro, ktorá má 12 tabuliek, číry nezmysel a plytvanie papierom a tonerom. Takže nanovo nahodila do starého dobrého Form studia, tam ide nepotrebné tabuľky vymazať...
zdenka, dajú sa uložiť do pdf a potom online rozdeliť na jednotlivé stránky. ja na rozdelenie pdf súboru ale využívam pdf architect
Naposledy upravil srska : 26.02.13 at 12:40
pdf architect.jpg  
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

To je pre mňa vysoká škola ... a na tú sa len chystám
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

predpokladam ale, ze ten program nebude zadarmo /az na tych 15 dni/. mas to kupene?, resp. to funguje aj pri opatovnom stiahnuti? dik
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

atka4 Pozri príspevok
predpokladam ale, ze ten program nebude zadarmo /az na tych 15 dni/. mas to kupene?, resp. to funguje aj pri opatovnom stiahnuti? dik
áno ale to splitovanie ide tuším aj vo free verzii
poznámky2012.jpg  
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

dnes vypustili novú verziu, č. 10305.92 ... konečne zapracované ročné Hlásenie a aj DP-PO - s tým DP pre mňa už po "funuse"
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Skúšam DP-PO - zatiaľ sa mi nedarí natiahnuť údaje z účtovníctva.
DP-FO - úplne v pohode.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

automatické prenesenie čísla do kalkulačky (nevedel som, že sa to dá )
copy_nr_to calc01.png  
copy_nr_to calc02.png  
copy_nr_to calc03.png  
1/1
1 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Ahojte, dnes sme natiahli verziu 10306, mala by v nej byť zapracovaná aj 10305 s Hlásením, ale v tlačových zostavách som nenašla oddiel IV - zamestnanci, ktorí nemajú RZD. Treba niekde niečo zakliknúť, alebo kde to mám hľadať. Ponúka mi len Hlásenie o vuúčt. dane a Hlásenie o vyúčt. dane - časť V. Na prvom liste mi vypisuje, že časť IV bude 5 strán, ale neviem, kde sú??? Prosím o radu.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

v ponuke sú 3 tlačové zostavy, samostatné Hlásenie, potom Hlásenie časť IV. a Hlásenie časť V. Mne to tlačí dobre, normálny postup, nič navyše som nemusela robiť.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zdenka 0705 Pozri príspevok
v ponuke sú 3 tlačové zostavy, samostatné Hlásenie, potom Hlásenie časť IV. a Hlásenie časť V. Mne to tlačí dobre, normálny postup, nič navyše som nemusela robiť.
to je v tlačových zostavách. v edane to vyzerá po načítaní exportu xml takto - ak je v personalistike nezaškrtnuté rzd a ak sa súbor exportuje z roku 2012 nie z prechodného obdobia.

1. strana rh v tlač. zostavách pohody je tiež ok
Naposledy upravil srska : 13.03.13 at 11:15
rh2012_edane.jpg  
rh2012_pohoda.png  
1/1
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Keď som dala odoslať Hlásenie, vytvorilo xml súbor, ktorý v eDane mal aj časť IV aj V. Len v tlačových zostavách priamo v Pohode mi neponúka časť IV. Někde museli soudruzi z NDR udělat chybu... Počkám na kolegu, čo sa viac vyzná v PC, zatiaľ si to vytlačím z eDaní. Vďaka!

Ozaj, zamestnanec u nás robil 3 mesiace na Dohodu, potom na TPP 6 mesiacov. V Hlásení mi ho dáva ako 2 zam-cov, prepíšem na jednu osobu?
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

chcela by som sa spytat na hlasenie, odoslala som ho cez e-dane a vyhlasilo kriticke chyby- su len dvaja zamestnanci, robilo sa RZ- takze cast IV bolo 0 stran, 0 zamestnancov, vobec ju do edane nanatiahlo, mozem to tam doplnit ako pocet stran 1? a este pri zamestnancoch co mali zamestnanecku premiu hlasi, ze ak je zamestnanecka premia vacsia ako nula na riadku 8, tak riadok 5 sume nezdanitelnej casti je 0 alebo prazdny riadok, ja tam mam celu nezdanitelnu cast ako mi to natiahlo z pohodu, mozem to vymazat?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

korduľa Pozri príspevok
chcela by som sa spytat na hlasenie, odoslala som ho cez e-dane a vyhlasilo kriticke chyby- su len dvaja zamestnanci, robilo sa RZ- takze cast IV bolo 0 stran, 0 zamestnancov, vobec ju do edane nanatiahlo- ok, mozem to tam doplnit ako pocet stran 1? a este pri zamestnancoch co mali zamestnanecku premiu hlasi, ze ak je zamestnanecka premia vacsia ako nula na riadku 8, tak riadok 5 sume nezdanitelnej casti je 0 alebo prazdny riadok, ja tam mam celu nezdanitelnu cast ako mi to natiahlo z pohodu, mozem to vymazat? - ja som vymazal
v texte
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať