Zavrieť

Porady

Stav po operacii pistaly

Ahojte, nikde nemozem najst ziadne pooperacne info ohladom zlomenej nohy (pistaly). Som piaty den po operacii a doktor mi dovolil prejst sa s barlami len na toaletu a ani sa necudujem, ked sa na ne postavim, tak mi nabehne riadny tlak do nohy a akurat, ze to ten cas vydrzim, lebo bolesti sa potom stupnuju a musim sa vratit a lahnut si....
Mate prosim nejake pooperacne skusenosti? btw. stale sa mi pomotava ,mala teplota a nie a nie sa jej zbavit.

Dakujem
Naposledy upravil focus3ccd : 09.02.13 at 06:23
Usporiadat
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

Tak, po 18 dnoch konecne doma.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

focus3ccd Pozri príspevok
Tak, po 18 dnoch konecne doma.
No super tak si to uzivaj primerane k zdrav.stavu
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

focus3ccd Pozri príspevok
Tak, po 18 dnoch konecne doma.
No vidíš,ani si netušil,ako je doma nádherne.
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

JJ, krasa, manzelka, dve zive deticky a zlepseny zdravotny stav..... A plny plat... Neuveritelne....
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

Nie ze by som takuto zlomeninu niekomu prial, ale aspon dam info ohladom liecenia, keby sa niekto dostal do takejto dost neprijemnej situacie. Zlomene to mam takto /vid foto/...

po 26 dnoch mi dali dole dlahu, s upozornenim, nikde nebuchnut a v ziadnom pripade nestupit na nohu. Za dva tyzdne kontrola a rontgen, kde posudia, ci mozem postupne nohu zatazovat.
Doktor kazal trenovat nohu (prsty na nohe /chodidlo/ tlacit ka sebe a od seba), ale zda sa mu, ze malo s nou hybem, a ze hrozi aj to, ze to znovu otvoria a skontroluju prisite slachy, ale to ze je este predcasne hovorit ....

Namiesto profizym uzivam wobenzym. Zdal sa mi drahy. Doktorka potvrdila, ze je to to iste, len iny vyrobca. V lekarni 200ks profizymu stoji 110 Eur a 200ks wobenzymu kupila manzelka z 800ks balenia za 28 eciek...
Tak len pre info....
noha.jpg  
0 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
Nikde nespomínaš ako si k tej zlomenine prišiel. Môžeš to doplniť???
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

Tak tomu neuveris..... Chodim po horach, jazdim moutainbike, hram squash, beham po priehrade inline na karbonovych korculach, nahanam sa s detmi po parku a pracujem v Office. Zaparkoval som auto na stavbe a samozrejme ako prachaci do nicoho neinvestuju, tak novucicka asfaltka robena na jesen (si zivo pamatam) v zime vyzerala ako tankodrom. V bielorusku je posun 2 hodiny , takze ked ides na 8.00 do prace stale je tma az do deviatej. V noci poprsalo a rano to bola korculovacka. Ako som z auta isiel do office cca 100m, tak mi prava noha sklzla na kopceku dolava a v sekunde to bolo ako karateristicky svih som padol na zem a zachrupcala kost. Uz som sa na pravu nepostavil, ledva odskakal ku nakladaku, ktoreho som sa chytil, bol som v soku a asi 7 minut som sa snazil niekomu dovolat, lebo vsetci moji kolegovia mali vybite telefony a nabijali ich pre istotu vo vypnutom rezime..... Zdravotak mi hovoril, ze som si musel tou druhou nohou nejako este dopomoct, lebo ten snimok tomu tak nasvedcuje.... Za mnnou padli este traja, ale nie tak nestastne ako ja.......
Naposledy upravil focus3ccd : 27.02.13 at 18:33
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať