Zavrieť

Porady

Zamestnanecká prémia za rok 2012

Chcem sa spytat, zamestnankyna mala pracovny pomer minuly rok do 9. oktobra, od 10. oktobra bola zamestnana na dohodu, ma narok na zamestnanecku premiu na celych 12 mesiacov alebo len na 10???

dakujem za odpoved
Usporiadat
SMartina SMartina

SMartina je offline (nepripojený) SMartina

Ak zamestnanec odpracoval 7 mesiacov na HPP (1,2,3,4,10,11,12) a na DOVP 5 mesiacov (4,5,6,7,9) má nárok na 11 mesiacov alebo 12 mesiacov zamestnaneckej prémie? Splnil podmienku min. 6 mesiacov na HPP a za ďalšie mesiace na dohodu má nárok, to je mi jasné. Ale ide o to, že na HPP má 7 mesiacov, a DOVP 5 mesiacov (súč. počas jedného mesiaca mal aj HPP aj DOVP), ide o to, či má nárok ak súč. v jednom mesiaci mal aj DOVP aj HPP, spolu počas roka opracoval 12 mesiacov, ide o ten mesiac 08/12 kedy nemal ani DOVP ani HPP. Či to niečo mení, či 11 alebo 12 mesiacov zamestnaneckej prémie. Ďakujem.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

SMartina Pozri príspevok
Ak zamestnanec odpracoval 7 mesiacov na HPP (1,2,3,4,10,11,12) a na DOVP 5 mesiacov (4,5,6,7,9) má nárok na 11 mesiacov alebo 12 mesiacov zamestnaneckej prémie? Splnil podmienku min. 6 mesiacov na HPP a za ďalšie mesiace na dohodu má nárok, to je mi jasné. Ale ide o to, že na HPP má 7 mesiacov, a DOVP 5 mesiacov (súč. počas jedného mesiaca mal aj HPP aj DOVP), ide o to, či má nárok ak súč. v jednom mesiaci mal aj DOVP aj HPP, spolu počas roka opracoval 12 mesiacov, ide o ten mesiac 08/12 kedy nemal ani DOVP ani HPP. Či to niečo mení, či 11 alebo 12 mesiacov zamestnaneckej prémie. Ďakujem.
na 11 mesiacov
0 0
SMartina SMartina

SMartina je offline (nepripojený) SMartina

Ďakujem veľmi pekne.
0 0
lenka.ba lenka.ba

lenka.ba je offline (nepripojený) lenka.ba

Dobrý večer, zamestnancovi vyšla ZP za celých 12 mesiacov, ale počas roka mu bola z príjmu zrazená aj preddavková daň. Môže si vypýtať aj tú? Ďakujem
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lenka.ba Pozri príspevok
Dobrý večer, zamestnancovi vyšla ZP za celých 12 mesiacov, ale počas roka mu bola z príjmu zrazená aj preddavková daň. Môže si vypýtať aj tú? Ďakujem
​áno
0 0
lenka.ba lenka.ba

lenka.ba je offline (nepripojený) lenka.ba

Mila123 Pozri príspevok
​áno

ĎAKUJEM
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať