Zavrieť

Porady

Kto bude ďalším prezidentom? Bezák, Lasica, Radičová, Kiska alebo Bútora?

Som zvedavý, či bude mať Slovensko konečne normálneho prezidenta.

Čo si myslíte?

Aké sú vaše tipy?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Inak som pozrel diskusiu na TA3 a spýtal som sa 83 ročnej dôchodkyne 1. ako sa volá predsedkyňa ústavného súdu( OPAKUJEM predsedkyňa) odpoveď jaj Iveta taká fešná ale priezvisko si hneď nespomeniem 2. Kedy ja sviatok Cyrila a Metoda odp 5. júla češi maju 7 Husa, . Kto zložil hymnu SR odp. Vtedy v 48 keď utekali štúrovci z bratislavy ...Matuška skoro som povedala že Waldemar, meno neviem Takže bingo. (inak je to môj chodiaci kalendár narodením a menín v rodine )
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Myslím si že v prezidentskej reality šou by mal každý kandidát zložiť ako pri dražbe do zahájenia zložiť kauciu, ktorá sa mu vráti len vtedy ak bude úspešný a postúpi do druhého kola. a aj to by mal napísať ktorá hlava mu k tým prachom pomohla. Teda hodiť na verejnosť svoje daňové priznanie včetne prijatých darov. Prepadnuté prostriedky použiť na štipendijný fond pre talenty aby sa v budúcnosti táto šou skvalitnila.
Sranduješ? Veď to by bol od nich priam nadľudský výkon - napísať také daňové priznanie, že národ by sa im ešte skladal na živobytie...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Myslím si že v prezidentskej reality šou by mal každý kandidát zložiť ako pri dražbe do zahájenia zložiť kauciu, ktorá sa mu vráti len vtedy ak bude úspešný a postúpi do druhého kola. a aj to by mal napísať ktorá hlava mu k tým prachom pomohla. Teda hodiť na verejnosť svoje daňové priznanie včetne prijatých darov. Prepadnuté prostriedky použiť na štipendijný fond pre talenty aby sa v budúcnosti táto šou skvalitnila.
Sranduješ? Veď to by bol od nich priam nadľudský výkon - napísať také daňové priznanie, že národ by sa im ešte skladal na živobytie...
a vari sa im neskladáme na živobytie? Nie je tam ani jeden o ktorom by som povedal: "Tohoto treba voliť to bude dobrý prezident" politik žije z našich daní, a tí druhí žijú z daní ktoré neodviedli.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To viem, že sa skladáme - no myslel som to ešte tak, že okrem toho...... pravidelný príspevok na účet číslo xxxxxxxxx/yyyy
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pri cestach
3 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Vízia o fickovi o 9 - 11 rokov :

- ZALOŽENIE HZDS
Ustanovujúci snem HZDS sa konal 22. júna 1991 v Banskej Bystrici. Delegáti rozhodli, že HZDS nebude mať formálne znaky politickej strany, ale hnutia. Po schválení stanov a programu potvrdili voľbou na poste predsedu Vladimíra Mečiara, podpredsedami sa stali Milan Kňažko, Michal Kováč a Augustín Marián Húska

- 11.01.2014, 18:10 | Po emotívnej diskusii nasledovalo rozhodnutie politickú stranu HZDS zrušiť.
(HZDS) dnes v Žiline rozhodli o dobrovoľnom zrušení strany

- Dominoval názor, že strana splnila základné politické ciele, s ktorými v roku 1991 vznikala.Hlavný politický cieľ HZDS a potom ĽS-HZDS bol najskôr dosiahnuť status samostatného zvrchovaného štátu. Neskôr, v 90., ukotviť tento štát ako stabilný zvrchovaný štát
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

glvafickokamarati kryjú aj takýchto

Služobné autá typu SUV

Benkovský podľa dokumentu predložil riaditeľovi vojenskej rozviedky
(VSS) Šebovi návrh na nákup dvoch áut typu SUV bez uvedenia značky v hodnote 125-tis. eur pre potreby vojenskej kontrarozviedky (VOS). Ten to schválil. Z VSS na VOS previedli technické zväzky, čo malo znamenať aj fyzické odovzdanie vozidiel. V tom čase však ešte autá predajcom nedodal. Nákup zabezpečoval osobne Benkovský. Kontrola zistila, že technické zväzky oboch vozidiel boli odovzdané na VOS, kde boli technické zväzky skartované a v evidencii VOS nikdy neboli. Pritom boli objednané dve autá Toyota Land Cruiser v cene 61-tis. € a 60-tis. €.

Benkovský následne zrušil u predajcu objednávku a prevzal od neho vo dvoch splátkach vyplatenú zálohu za jedno auto. Kto prevzal zálohu za druhé vozidlo, nie je známe. Jedno vozidlo odkúpila firma OWL, kde bol Benkovský konateľom a kde je aj v súčasnosti spolumajiteľkou jeho družka a druhé vozidlo kúpila firma, ktorá je prepojená so Šebom cez manželku. Obe autá používajú dodnes. Na VOS ani VSS sa nikdy nenašli doklady o vrátení finančných prostriedkov - zálohy ani písomné materiály k obom vozidlám. Účtovne však uvedené prostriedky nechýbajú.

Náklady vynaložené VSS zo štátneho rozpočtu: 122-tis. €

Prostriedky pravdepodobne vrátené do štátneho rozpočtu: 0 €

Škoda spôsobená štátnemu rozpočtu: 122-tis. €
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

LukyKs
Vízia o fickovi o 9 - 11 rokov :

- ZALOŽENIE HZDS
Ustanovujúci snem HZDS sa konal 22. júna 1991 v Banskej Bystrici. Delegáti rozhodli, že HZDS nebude mať formálne znaky politickej strany, ale hnutia. Po schválení stanov a programu potvrdili voľbou na poste predsedu Vladimíra Mečiara, podpredsedami sa stali Milan Kňažko, Michal Kováč a Augustín Marián Húska

- 11.01.2014, 18:10 | Po emotívnej diskusii nasledovalo rozhodnutie politickú stranu HZDS zrušiť.
(HZDS) dnes v Žiline rozhodli o dobrovoľnom zrušení strany

- Dominoval názor, že strana splnila základné politické ciele, s ktorými v roku 1991 vznikala.Hlavný politický cieľ HZDS a potom ĽS-HZDS bol najskôr dosiahnuť status samostatného zvrchovaného štátu. Neskôr, v 90., ukotviť tento štát ako stabilný zvrchovaný štát
Tak majú pravdu,ciele splnili :-))).Rozkradli to tu statočne.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

BXLmiami
LukyKs
Vízia o fickovi o 9 - 11 rokov :

- ZALOŽENIE HZDS
Ustanovujúci snem HZDS sa konal 22. júna 1991 v Banskej Bystrici. Delegáti rozhodli, že HZDS nebude mať formálne znaky politickej strany, ale hnutia. Po schválení stanov a programu potvrdili voľbou na poste predsedu Vladimíra Mečiara, podpredsedami sa stali Milan Kňažko, Michal Kováč a Augustín Marián Húska

- 11.01.2014, 18:10 | Po emotívnej diskusii nasledovalo rozhodnutie politickú stranu HZDS zrušiť.
(HZDS) dnes v Žiline rozhodli o dobrovoľnom zrušení strany

- Dominoval názor, že strana splnila základné politické ciele, s ktorými v roku 1991 vznikala.Hlavný politický cieľ HZDS a potom ĽS-HZDS bol najskôr dosiahnuť status samostatného zvrchovaného štátu. Neskôr, v 90., ukotviť tento štát ako stabilný zvrchovaný štát
Tak majú pravdu,ciele splnili :-))).Rozkradli to tu statočne.
O akom rozkrádaní ty tam vidíš ?

IBA ukotviť sa chceli .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
LukyKs
O akom rozkrádaní ty tam vidíš ?
IBA ukotviť sa chceli .
Keď HZDS ukotvuje , tak potom SMER statočne betónuje ...niečo na spôsob reaktora v Černobyle .
No aj keď je tam v tom oceľovo - betónovom sarkofágu na tisíce ton , aj tak cez tú bariéru vždy nejaké svinstvo vyjde na povrch ...
Tak to je a aj bude so stranou najnajnaj strany ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ešte mala tá mara dať dovetok ako vždy keď vládla "ak ho budete voliť požiadam o vyslovenie dôvery"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

LukyKs
BXLmiami
LukyKs
Vízia o fickovi o 9 - 11 rokov :

- ZALOŽENIE HZDS
Ustanovujúci snem HZDS sa konal 22. júna 1991 v Banskej Bystrici. Delegáti rozhodli, že HZDS nebude mať formálne znaky politickej strany, ale hnutia. Po schválení stanov a programu potvrdili voľbou na poste predsedu Vladimíra Mečiara, podpredsedami sa stali Milan Kňažko, Michal Kováč a Augustín Marián Húska

- 11.01.2014, 18:10 | Po emotívnej diskusii nasledovalo rozhodnutie politickú stranu HZDS zrušiť.
(HZDS) dnes v Žiline rozhodli o dobrovoľnom zrušení strany

- Dominoval názor, že strana splnila základné politické ciele, s ktorými v roku 1991 vznikala.Hlavný politický cieľ HZDS a potom ĽS-HZDS bol najskôr dosiahnuť status samostatného zvrchovaného štátu. Neskôr, v 90., ukotviť tento štát ako stabilný zvrchovaný štát
Tak majú pravdu,ciele splnili :-))).Rozkradli to tu statočne.
O akom rozkrádaní ty tam vidíš ?

IBA ukotviť sa chceli .
Ozaj kto koľko zhrabol za prvú vlnu a koľko za druhú. v mojom prípade som inkasoval len za české firmy z prvej vlny a z druhej vlny preplatenie dlhopisu FNM čo bolo podstatne viac, takže aké to bolo rozkrádanie? A ešte si pamätám na anti HZDS kampaň proti vyhlásenému referendu proti privatizácii strategických podnikov
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol...ak ešte aj dnes si schopný sa pýtať-tvrdiť, že:

takže aké to bolo rozkrádanie?

na základe toho, že TY si :
som inkasoval len za české firmy z prvej vlny a z druhej vlny preplatenie dlhopisu FNM

tak na to naozaj už niet slov....

takže, kolko ti preplatili dlhopis z druhej vlny ??

kolko majetku sa privatizovalo ?
kolko je občanov slovenska ???

z kolko darmožráčov scurvených spravil močár milionárov???

néééééééééééééééééééééééé éééééééééééééé!!!!!!!
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

bjuty smis
pavol...ak ešte aj dnes si schopný sa pýtať-tvrdiť, že:

takže aké to bolo rozkrádanie?

na základe toho, že TY si :
som inkasoval len za české firmy z prvej vlny a z druhej vlny preplatenie dlhopisu FNM

tak na to naozaj už niet slov....

takže, kolko ti preplatili dlhopis z druhej vlny ??

kolko majetku sa privatizovalo ?
kolko je občanov slovenska ???

z kolko darmožráčov scurvených spravil močár milionárov???

néééééééééééééééééééééééé éééééééééééééé!!!!!!!

Buty

Málo si napísal

Palovi nepomože keď mu dáš 2x

Zapína a začína chápať pri 6. opakovaní
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

pavol54
LukyKs
BXLmiami
LukyKs
Vízia o fickovi o 9 - 11 rokov :

- ZALOŽENIE HZDS
Ustanovujúci snem HZDS sa konal 22. júna 1991 v Banskej Bystrici. Delegáti rozhodli, že HZDS nebude mať formálne znaky politickej strany, ale hnutia. Po schválení stanov a programu potvrdili voľbou na poste predsedu Vladimíra Mečiara, podpredsedami sa stali Milan Kňažko, Michal Kováč a Augustín Marián Húska

- 11.01.2014, 18:10 | Po emotívnej diskusii nasledovalo rozhodnutie politickú stranu HZDS zrušiť.
(HZDS) dnes v Žiline rozhodli o dobrovoľnom zrušení strany

- Dominoval názor, že strana splnila základné politické ciele, s ktorými v roku 1991 vznikala.Hlavný politický cieľ HZDS a potom ĽS-HZDS bol najskôr dosiahnuť status samostatného zvrchovaného štátu. Neskôr, v 90., ukotviť tento štát ako stabilný zvrchovaný štát
Tak majú pravdu,ciele splnili :-))).Rozkradli to tu statočne.
O akom rozkrádaní ty tam vidíš ?

IBA ukotviť sa chceli .
Ozaj kto koľko zhrabol za prvú vlnu a koľko za druhú. v mojom prípade som inkasoval len za české firmy z prvej vlny a z druhej vlny preplatenie dlhopisu FNM čo bolo podstatne viac, takže aké to bolo rozkrádanie? A ešte si pamätám na anti HZDS kampaň proti vyhlásenému referendu proti privatizácii strategických podnikov
Nezhrabol som - - podstrčili mi (nie omrvinky) tenučký krajček

Druhá napamatám

Z prvej som riadil 3 knižky
priemer tuším 14-15000 na jennu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

LukyKs
pavol54
LukyKs
BXLmiami
LukyKs
Vízia o fickovi o 9 - 11 rokov :

- ZALOŽENIE HZDS
Ustanovujúci snem HZDS sa konal 22. júna 1991 v Banskej Bystrici. Delegáti rozhodli, že HZDS nebude mať formálne znaky politickej strany, ale hnutia. Po schválení stanov a programu potvrdili voľbou na poste predsedu Vladimíra Mečiara, podpredsedami sa stali Milan Kňažko, Michal Kováč a Augustín Marián Húska

- 11.01.2014, 18:10 | Po emotívnej diskusii nasledovalo rozhodnutie politickú stranu HZDS zrušiť.
(HZDS) dnes v Žiline rozhodli o dobrovoľnom zrušení strany

- Dominoval názor, že strana splnila základné politické ciele, s ktorými v roku 1991 vznikala.Hlavný politický cieľ HZDS a potom ĽS-HZDS bol najskôr dosiahnuť status samostatného zvrchovaného štátu. Neskôr, v 90., ukotviť tento štát ako stabilný zvrchovaný štát
Tak majú pravdu,ciele splnili :-))).Rozkradli to tu statočne.
O akom rozkrádaní ty tam vidíš ?

IBA ukotviť sa chceli .
Ozaj kto koľko zhrabol za prvú vlnu a koľko za druhú. v mojom prípade som inkasoval len za české firmy z prvej vlny a z druhej vlny preplatenie dlhopisu FNM čo bolo podstatne viac, takže aké to bolo rozkrádanie? A ešte si pamätám na anti HZDS kampaň proti vyhlásenému referendu proti privatizácii strategických podnikov
Nezhrabol som - - podstrčili mi (nie omrvinky) tenučký krajček

Druhá napamatám

Z prvej som riadil 3 knižky
priemer tuším 14-15000 na jennu
to vieš nie každý mal pri kupovaní akcií správnu intuíciu dalšieho vývoja, jedna česká za akciu bolo zrazu 15000, mal som tri, že predám a o týždeň mala asi 20 ,- u nás plastika. mraziarne, mäsokombinát nikdy som nič nevidel, okrem jednej českej pravidelne každý rok asi 200 a potom navrhli odkúpenie za asi 800 , ale ako po tých skúsenostiach lákali v druhej vlne investičné spoločnosti predaj kuponky v hodnote 2000 za predraženú elektroniku potom to rázne zmenili (nenávidený močár) a každý dostal dlhopis a zaň 11500 či koľko
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

x-krát to píšem, načo citujete?
Vari si to nevieme dať do súvislosti?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Možno jedna z nich bude našou prvou dámou http://casprezeny.azet.sk/clanok/105...andidatov.html, nie sú tam však všetky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať