Zavrieť

Porady

Kto bude ďalším prezidentom? Bezák, Lasica, Radičová, Kiska alebo Bútora?

Som zvedavý, či bude mať Slovensko konečne normálneho prezidenta.

Čo si myslíte?

Aké sú vaše tipy?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lenže fico nebol nomenklatúrny káder ako napríklad šuster člen UV predseda KNV Košice( a na takej funkci musel mať previerku Štb a musel podpísať že ak zistí niečo proti štátne a protistranícke okamžite o tom podá informáciu ) . Ak na niekoho ukázali ostrieľaní súdruhovia že je vhodný na doplnenie radov straníkov tak nemal uhnutie(snáď len postava ala Pepek Vyskoč) a kto uhol už s ním bolo zle ako aj teraz psychóza kto nepíska Antifico sprostá ovca a je odpísaný ani v porade súhlas v debate nedostane. je tak alebo nie? To že má fico spústu iných "vlastností" mi prekáža ale nafukovanie toho čo robil vtedy každý, je prejav krátkej pamäte
2 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Kým? No predsa prefíkaným pseudohrdinom.

Tak ako vtedy, aj teraz len hovorí to, čo tí druhí chcú počuť.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Ficova kampaň je odstrašujúca, noviny to ešte pritvrdzujú. Kto bude ? Záleží na 70% od toho, za koho sa posledné tri týždne pred voľbami postaví tlač. Ja osobne som zvedavá na prezentáciu najmladšieho kandidáta.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bastian
Kým? No predsa prefíkaným pseudohrdinom.

Tak ako vtedy, aj teraz len hovorí to, čo tí druhí chcú počuť.
Hovorí rovnako, ak aj všetci pred ním. Dvojnásobné platy a pod.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bastian, tvoje zadanie je už dávno po expirácii, mal by si ho buď upraviť so všetkými platnými kanditátmi, alebo uzavrieť tému, pretože stratila zmysel. Nakoniec ona od začiatku nemala zmysel.
2 1
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

korela
Bastian
Kým? No predsa prefíkaným pseudohrdinom.

Tak ako vtedy, aj teraz len hovorí to, čo tí druhí chcú počuť.
Hovorí rovnako, ak aj všetci pred ním. Dvojnásobné platy a pod.
Takých ako ty
= neschopných pamätať/rozoznať kto oveľa viac / drzejšie a ešte aj klame

čo úúúplne všetkých hádžu na jednu úroveň

má ficko rád
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
pavol54
lenže fico nebol nomenklatúrny káder ako napríklad šuster člen UV predseda KNV Košice( a na takej funkci musel mať previerku Štb a musel podpísať že ak zistí niečo proti štátne a protistranícke okamžite o tom podá informáciu ) . Ak na niekoho ukázali ostrieľaní súdruhovia že je vhodný na doplnenie radov straníkov tak nemal uhnutie(snáď len postava ala Pepek Vyskoč) a kto uhol už s ním bolo zle ako aj teraz psychóza kto nepíska Antifico sprostá ovca a je odpísaný ani v porade súhlas v debate nedostane. je tak alebo nie? To že má fico spústu iných "vlastností" mi prekáža ale nafukovanie toho čo robil vtedy každý, je prejav krátkej pamäte
Tak nech to prizná a nech sa nebije do hrude aký on je kresťan.
1 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
lenže fico nebol nomenklatúrny káder ako napríklad šuster člen UV predseda KNV Košice( a na takej funkci musel mať previerku Štb a musel podpísať že ak zistí niečo proti štátne a protistranícke okamžite o tom podá informáciu ) . Ak na niekoho ukázali ostrieľaní súdruhovia že je vhodný na doplnenie radov straníkov tak nemal uhnutie(snáď len postava ala Pepek Vyskoč) a kto uhol už s ním bolo zle ako aj teraz psychóza kto nepíska Antifico sprostá ovca a je odpísaný ani v porade súhlas v debate nedostane. je tak alebo nie? To že má fico spústu iných "vlastností" mi prekáža ale nafukovanie toho čo robil vtedy každý, je prejav krátkej pamäte
nie pavol, nerobil to vtedy každý...

nie každý v 18.r. horlivo vypisoval prihlášku do zločineckej ksč..

nie každý v 18r. vypisoval, že je prísny ateista.....

alebo nám snád chceš tvrdiť, že súdruhovia ukázali na 18r. ušatého študenta a on nemal na výber ? ))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
lenže fico nebol nomenklatúrny káder ako napríklad šuster člen UV predseda KNV Košice( a na takej funkci musel mať previerku Štb a musel podpísať že ak zistí niečo proti štátne a protistranícke okamžite o tom podá informáciu ) . Ak na niekoho ukázali ostrieľaní súdruhovia že je vhodný na doplnenie radov straníkov tak nemal uhnutie(snáď len postava ala Pepek Vyskoč) a kto uhol už s ním bolo zle ako aj teraz psychóza kto nepíska Antifico sprostá ovca a je odpísaný ani v porade súhlas v debate nedostane. je tak alebo nie? To že má fico spústu iných "vlastností" mi prekáža ale nafukovanie toho čo robil vtedy každý, je prejav krátkej pamäte
nie pavol, nerobil to vtedy každý...

nie každý v 18.r. horlivo vypisoval prihlášku do zločineckej ksč..

nie každý v 18r. vypisoval, že je prísny ateista.....

alebo nám snád chceš tvrdiť, že súdruhovia ukázali na 18r. ušatého študenta a on nemal na výber ? ))
Ja tvrdím že na neho ukázali , neprekrúcaš ? z praxe som videl že ak na "niekoho ukázali že by sa im hodil" raz mohol povedať že sa ešte necíti byť dosť politicky vyspelý a pripravený a druhý krát ak povedal nie tak bol odpísaný, vtedy bola jedna zločinecká a dnes ich že ich ani nezrátam.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hej....kolko 18 r. študentov ??

okrem toho poznáme dosť aj takých, ktorý majú chrbticu a odmietli to....

ale to je zbytočné polemizovanie, lebo toto nie ja ten prípad...

nýš bradavičný zvázáčik makal na svojej červenej kariére od detstva....

len na to akosi pozabudol a v životopise to neuvádza...

teraz je krestan- katolík....
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Fico je taky odbornik, ako tito majstri

1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No ten chlapec urobil závratnú kariéru aj s vašou pomocou, koľkí z vás ste volili SDĽ?
Nechce sa mi to video pozerať ešte raz, ale nezdá sa mi, žeby tvrdil, že je veriaci, hovoril, že dostal takú výchovu.
Kritizujte ho koľko chcete, ale vysmievať sa z jeho výzoru vám nepripadá nedôstojne vás samých?
Môj hlas nedostal nikdy.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

pivko
pavol54
lenže fico nebol nomenklatúrny káder ako napríklad šuster člen UV predseda KNV Košice( a na takej funkci musel mať previerku Štb a musel podpísať že ak zistí niečo proti štátne a protistranícke okamžite o tom podá informáciu ) . Ak na niekoho ukázali ostrieľaní súdruhovia že je vhodný na doplnenie radov straníkov tak nemal uhnutie(snáď len postava ala Pepek Vyskoč) a kto uhol už s ním bolo zle ako aj teraz psychóza kto nepíska Antifico sprostá ovca a je odpísaný ani v porade súhlas v debate nedostane. je tak alebo nie? To že má fico spústu iných "vlastností" mi prekáža ale nafukovanie toho čo robil vtedy každý, je prejav krátkej pamäte
Tak nech to prizná a nech sa nebije do hrude aký on je kresťan.
Ani prostitúkne nestačí búchať sa do hrude (minimálne musí ukázať kozy), aby jej uverili, že nie je ku.va.

To najprv stádo si musí povedať : Ten baran je ale k.rva .
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

kukučka
No ten chlapec urobil závratnú kariéru aj s vašou pomocou, koľkí z vás ste volili SDĽ?
Nechce sa mi to video pozerať ešte raz, ale nezdá sa mi, žeby tvrdil, že je veriaci, hovoril, že dostal takú výchovu.
Kritizujte ho koľko chcete, ale vysmievať sa z jeho výzoru vám nepripadá nedôstojne vás samých?
Môj hlas nedostal nikdy.


Nemal začínať = KLAME na bilbordoch - nemá ich tam - tie bradavice /

už to by mohlo niektorým otvoriť oči



To ti nepripadá nedostojné, že chce byť prezidentom a KLAME o svojom výzore !!!!!!!!!!!!!!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Kamil, ruku na srdce, poznáš politika, ktorý neklame?
Ty si si nikdy nedal retušovať fotku?
A nekrič na mňa, prosím ťa...
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

kukučka
Kamil, ruku na srdce, poznáš politika, ktorý neklame?
Ty si si nikdy nedal retušovať fotku?
A nekrič na mňa, prosím ťa...
Nezastávaj sa blbcov a klamárov a nebudem kričať

Ja ? A retušovať ? NIKDY = aj tak nebudem vyzerať inak ako vyzerám

PS1
Raččej si mohol dať retušovať charakter , to nie je také nápadné

PS2
Mám ruku na srcci :
- asi Béla
- možno Igor
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ja sa ho nezastávam, trošku logiky nezaškodí...ja vás len chcem nenápadne napomenúť, aby ste sa aspoň vy chovali slušne, chápeš?
béla? o tom potom, dovoľ mi aspoň sa pousmiať
zabudol si? aj teba som sa zastávala, keď tu do teba všetci kopali
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

marjankaj
No kandidáti by mali zverejniť svoje posudky od psychiatra. Inak istotu mať nebudeme.
Práveže budeme. To by si vari chcel?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať