Zavrieť

Porady

Kto bude ďalším prezidentom? Bezák, Lasica, Radičová, Kiska alebo Bútora?

Som zvedavý, či bude mať Slovensko konečne normálneho prezidenta.

Čo si myslíte?

Aké sú vaše tipy?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Tweety
Ale sme dostali, no čo už, tak nám treba. ALe nepokakáme sa z tých rečí hodných skôr kočiša ako právničky.


Nepreháňaj



(to už na právnickej učňovke majú lepšiu schopnosť logicky uvažovať / analyzovať )



PS

Jedine ak to právo študuvala priamo u nás - my tu totiž máme zahraničnú pobočku Vysokej súkromnej školy právnickej (či práva)

a rovno z Plzne
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

korela
Emka Roman
korela
Bastian
Kým? No predsa prefíkaným pseudohrdinom.

Tak ako vtedy, aj teraz len hovorí to, čo tí druhí chcú počuť.
Hovorí rovnako, ak aj všetci pred ním. Dvojnásobné platy a pod.
Takých ako ty
= neschopných pamätať/rozoznať kto oveľa viac / drzejšie a ešte aj klame

čo úúúplne všetkých hádžu na jednu úroveň

má ficko rád
Ak si myslel na mňa, ja svoj názor mám odjakživa, prejavoval sa už v predškolskom veku, a o.i. som mala možnosť v tom najlepšom historickom čase vidieť im až do žalúdka. Nikto sa výrazne nevymykal z priemeru. Bolo pár ľudí, čo uvažovali národne, triezvo a zodpovedne. Inak to boli väčšinou odkundesi, čo sa starali iba o seba. Už sú z politiky von. A tí čo boli v prvej línii vypadli z dejín, nezanechajúc po sebe nič pozitívne pre obyvateľov. Ani si nespomeniete na ich mená.
Ale bližšie k veci. Vieš prečo má takých ľudí každý politik rád? Kde si bol aj ty, keď sa mala celonárodne riešiť gorila? Klobúk na hlave stiahnutý do čela? Vtedy bola šanca v tomto národe poupratovať a prečistiť vzduch. Alebo aspoň urobiť menšie bu-bu-bu, aby im hrebienky spadli.
Tak preto nechápem, prečo sa tu teraz vrháte prakticky iba na Fica.

Veď rozoberte kandidáta po kandidátovi, plusy, mínusy, jeho vízie.
Nebudete vedieť.

Jedno stádo (podľa vás, akoby ste tam aj vy nepatrili), potrebuje predovšetkým jedného dobrého salašníckeho vartáša, aby zo stáda neubúdali ovce.


A čo také by si chcela rozoberať na povedzme 10- 12 kandidátoch zo 14 , keď budú mať do 4 %

= iba pomáhajú fickovi
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Tweety
Korela, k poslednej vete: jedno stádo (podľa vás, akoby ste tam aj vy nepatrili), potrebuje predovšetkým jedného dobrého salašníckeho vartáša, aby zo stáda neubúdali ovce.
Ďakujem neprosím: (ešte mu dať bičík ako za Jánošíka) aby nás nezabudol trestať.i
Gorela (keby mala o takých 10IQviac) je normálna a fajn
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

korela
Emka Roman
korela
Bastian
Kým? No predsa prefíkaným pseudohrdinom.

Tak ako vtedy, aj teraz len hovorí to, čo tí druhí chcú počuť.
Hovorí rovnako, ak aj všetci pred ním. Dvojnásobné platy a pod.
Takých ako ty
= neschopných pamätať/rozoznať kto oveľa viac / drzejšie a ešte aj klame

čo úúúplne všetkých hádžu na jednu úroveň

má ficko rád
Ak si myslel na mňa, ja svoj názor mám odjakživa, prejavoval sa už v predškolskom veku, a o.i. som mala možnosť v tom najlepšom historickom čase vidieť im až do žalúdka. Nikto sa výrazne nevymykal z priemeru. Bolo pár ľudí, čo uvažovali národne, triezvo a zodpovedne. Inak to boli väčšinou odkundesi,

Jedno stádo (podľa vás, akoby ste tam aj vy nepatrili), potrebuje predovšetkým jedného dobrého salašníckeho vartáša, aby zo stáda neubúdali ovce.


Prepáč, ale mňa nestrkaj do žiadneho stáda (dokonca ani tu na Porade )
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ja som pochopila ako národ a prezident /stádo a vartáš/
1 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

kukučka
ja som pochopila ako národ a prezident /stádo a vartáš/
Noooooooooo

národ by som za stádo nepovažoval / nepovedal

voličov áno
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Znevažovať druhých nie je môj spôsob.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

LukyKs
korela
Emka Roman
korela
Bastian
Kým? No predsa prefíkaným pseudohrdinom.

Tak ako vtedy, aj teraz len hovorí to, čo tí druhí chcú počuť.
Hovorí rovnako, ak aj všetci pred ním. Dvojnásobné platy a pod.
Takých ako ty
= neschopných pamätať/rozoznať kto oveľa viac / drzejšie a ešte aj klame

čo úúúplne všetkých hádžu na jednu úroveň

má ficko rád
Ak si myslel na mňa, ja svoj názor mám odjakživa, prejavoval sa už v predškolskom veku, a o.i. som mala možnosť v tom najlepšom historickom čase vidieť im až do žalúdka. Nikto sa výrazne nevymykal z priemeru. Bolo pár ľudí, čo uvažovali národne, triezvo a zodpovedne. Inak to boli väčšinou odkundesi,

Jedno stádo (podľa vás, akoby ste tam aj vy nepatrili), potrebuje predovšetkým jedného dobrého salašníckeho vartáša, aby zo stáda neubúdali ovce.


Prepáč, ale mňa nestrkaj do žiadneho stáda (dokonca ani tu na Porade )
Neviem, načo to zvýrazňuješ. Pokiaľ máš slovenský pas a OP, tak si členom tohto národa, či sa ti to páči, alebo nie.
Vy ste sa tu začali stádovať a ovcovať, ja som vás upozorňovala, aby ste nedegradovali vlastný národ. A ak nie si Slovák, ale člen niektorej národnostnej menšiny (i keď ja sama nie som za tento výraz, ale zatiaľ iný a lepší nevymysleli naši filológovia), tak ako obyvateľ tohto územia jednoducho si stále súčasťou tejto množiny ľudí.
Do tohto zoskupenia patríme všetci. Ak si tu veľmi nešťastný, na Zemi je ešte dosť miesta, kde sa po svojom zrelom uvážení môžeš premiestniť a žiť si po svojom.
Prezident má svoju opodstatnenú funkciu v štáte a mal by svojich obyvateľov ochraňovať a viesť.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
LukyKs
korela
Emka Roman
korela
Bastian
Kým? No predsa prefíkaným pseudohrdinom.

Tak ako vtedy, aj teraz len hovorí to, čo tí druhí chcú počuť.
Hovorí rovnako, ak aj všetci pred ním. Dvojnásobné platy a pod.
Takých ako ty
= neschopných pamätať/rozoznať kto oveľa viac / drzejšie a ešte aj klame

čo úúúplne všetkých hádžu na jednu úroveň

má ficko rád
Ak si myslel na mňa, ja svoj názor mám odjakživa, prejavoval sa už v predškolskom veku, a o.i. som mala možnosť v tom najlepšom historickom čase vidieť im až do žalúdka. Nikto sa výrazne nevymykal z priemeru. Bolo pár ľudí, čo uvažovali národne, triezvo a zodpovedne. Inak to boli väčšinou odkundesi,

Jedno stádo (podľa vás, akoby ste tam aj vy nepatrili), potrebuje predovšetkým jedného dobrého salašníckeho vartáša, aby zo stáda neubúdali ovce.


Prepáč, ale mňa nestrkaj do žiadneho stáda (dokonca ani tu na Porade )
Neviem, načo to zvýrazňuješ. Pokiaľ máš slovenský pas a OP, tak si členom tohto národa, či sa ti to páči, alebo nie.
Vy ste sa tu začali stádovať a ovcovať, ja som vás upozorňovala, aby ste nedegradovali vlastný národ. A ak nie si Slovák, ale člen niektorej národnostnej menšiny (i keď ja sama nie som za tento výraz, ale zatiaľ iný a lepší nevymysleli naši filológovia), tak ako obyvateľ tohto územia jednoducho si stále súčasťou tejto množiny ľudí.
Do tohto zoskupenia patríme všetci. Ak si tu veľmi nešťastný, na Zemi je ešte dosť miesta, kde sa po svojom zrelom uvážení môžeš premiestniť a žiť si po svojom.
Prezident má svoju opodstatnenú funkciu v štáte a mal by svojich obyvateľov ochraňovať a viesť.
mozno to myslel tak, ze nie vsetci obyvatelia daneho uzemia sa spravaju stadovite.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

LukyKs
korela
Emka Roman
korela
Bastian
Kým? No predsa prefíkaným pseudohrdinom.

Tak ako vtedy, aj teraz len hovorí to, čo tí druhí chcú počuť.
Hovorí rovnako, ak aj všetci pred ním. Dvojnásobné platy a pod.
Takých ako ty
= neschopných pamätať/rozoznať kto oveľa viac / drzejšie a ešte aj klame

čo úúúplne všetkých hádžu na jednu úroveň

má ficko rád
Ak si myslel na mňa, ja svoj názor mám odjakživa, prejavoval sa už v predškolskom veku, a o.i. som mala možnosť v tom najlepšom historickom čase vidieť im až do žalúdka. Nikto sa výrazne nevymykal z priemeru. Bolo pár ľudí, čo uvažovali národne, triezvo a zodpovedne. Inak to boli väčšinou odkundesi, čo sa starali iba o seba. Už sú z politiky von. A tí čo boli v prvej línii vypadli z dejín, nezanechajúc po sebe nič pozitívne pre obyvateľov. Ani si nespomeniete na ich mená.
Ale bližšie k veci. Vieš prečo má takých ľudí každý politik rád? Kde si bol aj ty, keď sa mala celonárodne riešiť gorila? Klobúk na hlave stiahnutý do čela? Vtedy bola šanca v tomto národe poupratovať a prečistiť vzduch. Alebo aspoň urobiť menšie bu-bu-bu, aby im hrebienky spadli.
Tak preto nechápem, prečo sa tu teraz vrháte prakticky iba na Fica.

Veď rozoberte kandidáta po kandidátovi, plusy, mínusy, jeho vízie.
Nebudete vedieť.

Jedno stádo (podľa vás, akoby ste tam aj vy nepatrili), potrebuje predovšetkým jedného dobrého salašníckeho vartáša, aby zo stáda neubúdali ovce.


A čo také by si chcela rozoberať na povedzme 10- 12 kandidátoch zo 14 , keď budú mať do 4 %

= iba pomáhajú fickovi
Vieš, problém je v tom, že ty sa nevieš vyjadriť k žiadnemu z ostatných, iba si kopnúť do Fica.
To sa sem chodíš odreagovávať? Na viac nemáš? Veď predsa budú voľby.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Korela, k poslednej vete: jedno stádo (podľa vás, akoby ste tam aj vy nepatrili), potrebuje predovšetkým jedného dobrého salašníckeho vartáša, aby zo stáda neubúdali ovce.
Ďakujem neprosím: (ešte mu dať bičík ako za Jánošíka) aby nás nezabudol trestať.i
Ak si doteraz nepochopila, trestáme sa sami predovšetkým za vlastné rozhodnutia v každých voľbách. Následky nesieme potom všetci vďaka ľahostajnosti, nerozhľadenosti, nezodpovednosti.
Neviem, aká je spojitosť medzi Jánošíkom a bičom.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Juraj_J...o%C5%A1%C3%ADk
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Tweety
Korela, k poslednej vete: jedno stádo (podľa vás, akoby ste tam aj vy nepatrili), potrebuje predovšetkým jedného dobrého salašníckeho vartáša, aby zo stáda neubúdali ovce.
Ďakujem neprosím: (ešte mu dať bičík ako za Jánošíka) aby nás nezabudol trestať.i
Ak si doteraz nepochopila, trestáme sa sami predovšetkým za vlastné rozhodnutia v každých voľbách. Následky nesieme potom všetci vďaka ľahostajnosti, nerozhľadenosti, nezodpovednosti.
Neviem, aká je spojitosť medzi Jánošíkom a bičom.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Juraj_J...o%C5%A1%C3%ADk
Dovolím si nezaujato upresniť spojitosť medzi bičíkom a Jánošíkom .

Jánošík žil v dobách poddanstva , kde bolo bičovanie bežným trestom poddaných .
Nik nepovedal , že Jánošík niekoho bičoval ( nie je potvrdené ) .
No páni feudáli ( čítaj aj dnešné panstvo - zákonodarcovia a úradná moc ) predsa bičovali/jú svojich poddaných .

Čiže v prenesenom význame doby minulých a tou dnešnou je to bičovanie a " bičovanie " v podstate to isté ...

...alebo sa snáď mýlim ???
Éééééj ..... vôbec so to nemyslím ...


Ono čítať a chápať poniektoré skutočnosti nie je vždy to isté ...či ???
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Vidno, ako sú poniektoré národy utrápené od zbedačovania svojím panstvom, takí Nemci, Švédi, Švajčiarim Francúzi, Talian so Španielom bez úsmevu ani na krok. To iba nad Slováčiskom ten bič plieskal, máš pravdu.
Tak trpte i naďalej, keď nedokážete pretrhnúť generačné vzory svojich otcov a materí. Útrpné Slovensko. Vám aj keby chcel človek pomôcť, tak ju odmietnete.To už zachádza do masochizmu.
poznas ten vtip o Slovakovi, ktoremu ktosi na dvor vysypal tatrovku zlata? Ten zacal nadavat a bedakat. "No to su ale hajzli, kde ja to teraz dam, kde ja to teraz dam."
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak keď už kydáme na Fica tak teraz ďalší kresťan na rade.
citujem:
Čarnogurského meno a jeho advokátska kancelária sa v knihe Vyznanie
spomína niekoľkokrát. Konkrétne pri nevýhodných zmluvách, ktoré Róbert
Bezák našiel po Jánovi Sokolovi. "To bol aj prípad exkluzívnej zmluvy
s advokátskou kanceláriou Jána Čarnogurského mladšieho - ULC
Čarnogurský, s. r. o," uviedol Bezák. Tá si podľa neho za právne
poradenstvo za roky 2007 a 2008 účtovala viac než 470-tisíc EURO.

V ďalšom roku zmluvu na zastupovanie v reštitučných sporoch vypovedali
Bratislavská a Trnavská arcidiecéza a aj Nitrianska diecéza a v
novembri museli zaplatiť spolu až 1 659 695 EURO! "Pritom Ján Čarnogurský
mladší na prvom stretnutí so mnou, hneď po tom, ako mi odovzdal sošku
Panny Márie, požadoval za ukončenie zmluvy 4 milióny eur," dodal
Bezák.

--------------------

Ako sa vyznáva kresťanstvo u Čarnogurských?

Keď chcel Róbert Bezák, po tom, čo vystriedal v úrade Sokola,
vypovedať nevýhodnú exkluzívnu zmluvu s advokátom Čarnogurským, ktorú
s ním uzavrel Sokol, Čarnogurský Bezákovi podal do ruky sošku Panny
Márie, a vzápätí si za odstúpenie od exkluzívnej zmluvy popýtal 120
000 000 korún (4 mil EURO). Toto je priam ukážkové skutočné kresťanstvo.

Nuž teda dajme rodine Čarnogurských svoj hlas v prezidentských
voľbách, nech je ich poctivé kresťanstvo ešte stá miliónovejšie.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Hmm... tak čo je tu od včera nové? No, nič! Všetko pri starom. To len intelektuálne "Elity" napísali ďalšiu časť seriálu "tak sa fackuje Fico", a popri ňom som sa zviezla ja. Aká to pocta!

Už nepíšem o "bľačaní", no nie preto, žeby som si myslela, že tým niekoho môžem uraziť, ale jednoducho nie je jasné, stádo koho je tu v akcii. Ovcí, kôz, opíc? Každé vydáva iné zvuky. Zmieňujem to preto, že som bola na tú neurčitosť upozornená a uznávam, že je to tak. Ale aj tak bolo zaujímavé, kto všetko sa v tej skupine našiel.

Na topkách a v cynickejoblude pribudli nové karikatúry Fica, s krásne hrubým krkom, hranatou tvárou a výraznými bradavicami. Neviem, prečo mu jednu pridali aj na ucho. Asi umelecký zámer. Tak, pripínači obrázkov na Porade, máte rest. Oni fakt stoja zato!
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Petra Nová
Hmm... tak čo je tu od včera nové? No, nič! Všetko pri starom. To len intelektuálne "Elity" napísali ďalšiu časť seriálu "tak sa fackuje Fico", a popri ňom som sa zviezla ja. Aká to pocta!

Už nepíšem o "bľačaní", no nie preto, žeby som si myslela, že tým niekoho môžem uraziť, ale jednoducho nie je jasné, stádo koho je tu v akcii. Ovcí, kôz, opíc? Každé vydáva iné zvuky. Zmieňujem to preto, že som bola na tú neurčitosť upozornená a uznávam, že je to tak. Ale aj tak bolo zaujímavé, kto všetko sa v tej skupine našiel.

Na topkách a v cynickejoblude pribudli nové karikatúry Fica, s krásne hrubým krkom, hranatou tvárou a výraznými bradavicami. Neviem, prečo mu jednu pridali aj na ucho. Asi umelecký zámer. Tak, pripínači obrázkov na Porade, máte rest. Oni fakt stoja zato!
No ja keby som mal poriadne zaplatené tiež vyrobím niečo burcujúce a v štýle anti fico, a pre niektorých stačí ak sa im vryje do podvedomia niekoľko krátkych hesiel ktoré si osvoja a pridajú sa do spoločného pokriku. Minule som išiel v noci po ulici jeden pes v krajnom dome začal štekať(cítil že je ohrozený jeho priestor) a vzápätí sa ozval štekot ďalších psov v okolí, ale tí štekali len preto lebo počuli štekot prvého psa, podobnosť čiste náhodná alebo ?
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Plamenne prejavy ....





0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Buchac- no, poviem ti, toto nemam rada. Tak odtial idem, stale pisete proti, snad niekto napise aj za koho ineho.....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pavol54,
v mnohom s tebou súhlasím. Áno, kto z nás pozná aj inú tvár politiky a politikov, než tú, ktorú médiá predhadzujú verejnosti? Stačí pár podozrení vydávaných za pravdu a mnohých chytá amok. A keď s nimi ten amok nezdieľaš, rozbijú ti hlavu. Aj Babiš, kým vstúpil do politiky vedel, že potrebuje vlastné médiá. Takže aj trpaslíčie straničky, bez členov a voličov, môžu mať "silu" Herkula, ak média tento obraz sily vo verejnosti vytvárajú. Ono stále bude platiť, že niektoré politické strany najlepšie vedia vládnuť, keď sú v opozícii.

No, s tou silou Herkulesa som to dosť prehnala!
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Tweety
Korela, k poslednej vete: jedno stádo (podľa vás, akoby ste tam aj vy nepatrili), potrebuje predovšetkým jedného dobrého salašníckeho vartáša, aby zo stáda neubúdali ovce.
Ďakujem neprosím: (ešte mu dať bičík ako za Jánošíka) aby nás nezabudol trestať.i
Ak si doteraz nepochopila, trestáme sa sami predovšetkým za vlastné rozhodnutia v každých voľbách. Následky nesieme potom všetci vďaka ľahostajnosti, nerozhľadenosti, nezodpovednosti.
Neviem, aká je spojitosť medzi Jánošíkom a bičom.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Juraj_J...o%C5%A1%C3%ADk
Dovolím si nezaujato upresniť spojitosť medzi bičíkom a Jánošíkom .

Jánošík žil v dobách poddanstva , kde bolo bičovanie bežným trestom poddaných .
Nik nepovedal , že Jánošík niekoho bičoval ( nie je potvrdené ) .
No páni feudáli ( čítaj aj dnešné panstvo - zákonodarcovia a úradná moc ) predsa bičovali/jú svojich poddaných .

Čiže v prenesenom význame doby minulých a tou dnešnou je to bičovanie a " bičovanie " v podstate to isté ...

...alebo sa snáď mýlim ???
Éééééj ..... vôbec so to nemyslím ...


Ono čítať a chápať poniektoré skutočnosti nie je vždy to isté ...či ???
Vidno, ako sú poniektoré národy utrápené od zbedačovania svojím panstvom, takí Nemci, Švédi, Švajčiarim Francúzi, Talian so Španielom bez úsmevu ani na krok. To iba nad Slováčiskom ten bič plieskal, máš pravdu.
Tak trpte i naďalej, keď nedokážete pretrhnúť generačné vzory svojich otcov a materí. Útrpné Slovensko. Vám aj keby chcel človek pomôcť, tak ju odmietnete.To už zachádza do masochizmu.
(Som to pridala tam kam patrí, aby to nebolo vytrhnuté z kontextu.)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať