Zavrieť

Porady

Kto bude ďalším prezidentom? Bezák, Lasica, Radičová, Kiska alebo Bútora?

Som zvedavý, či bude mať Slovensko konečne normálneho prezidenta.

Čo si myslíte?

Aké sú vaše tipy?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Fico to má pozichrované aj prípadným výkladom Ústavného súdu k voľbe prezidenta, tak, ako mu bude vyhovovať, tak sa Ústava SR vyloží. Tam sa píše, že novým prezidentom sa môže stať len kandidát, ktorý získa nadpolovičnú väčšinu platných hlasov oprávnených voličov. Formulácia aj podľa samotných tvorcov nie je dokonalá, do istej miery pripúšťa aj iný výklad. Nie je tam napísané, že ten, kto získa nadpolovičnú väčšinu “všetkých” oprávnených voličov. No veru to tam takto nie je, takže to, ako tvorcovia tejto formulácie uvažovali, že chceli dosiahnuť silné kvórum, asi nepomôže. Viac tu. http://aktualne.atlas.sk/nezvoliteln...nsko/politika/
Preto je to len na nás, ako zabezpečiť, aby sme svoju republiku neohrozili. Informovať kde treba, každý z nás má nejakú rodinu, začnime tam, nie tu.
Naposledy upravil Kvaka : 23.01.14 at 08:58
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
pavol54
Neviem prečo teraz menšina bľačí ako je zle že je pri moci fico však ste mali ísť všetci voliť a nemuseli ste tu stádečko malé vybľakovať že nemáte možnosť si kúsok z tej ohlodanej kosti obhrýzť. Ako na Ukrajine prehrali voľby a teraz vykrikujú že je to nespravodlivé že chcú znova prerozdeľovať karty, tak načo potom voľby malo zopár bezvýznamných kričiacich jedincov sa postaviť, všetko zdemolovať a nastoliť na večné časy kráľovstvo(kto si dovolí mať iný názor toho ukričať) no čo nebude potom patriť majetok 85 (na slovenské pomery 30- tim ) ale len jednému
Nikto nevybľakuje,moja rodina je už viazaná na zahraničie takže voľte si čo chcete aby ste v tejto krajine mali.Ale v tomto momente by mali isť žabomyšie vojny z kola von a rozmýšľať a tuho,pragmaticky by mali začať aj voliči Smeru.Hovor si čo chceš,komu chceš ale za plentou sprav to,čo je dobré pre Tvoju rodinu.Ak myslíš že pre Tvojich potomkov je dobrý východ,sprav ako vieš.
Ja som niekde prehlasoval koho som volil a koho nie, ja len vyslovujem svoj názor na ktorý mám právo bez ohľadu na to či na mňa niekto capne známku alebo nie, ale keď si sadnú(stv o 5 m 12) politici z proti ficovského košiara tak sa sami nedokážu dohodnúť koho doporučiť voličovi. Minule som písal že niekdy je ťažký výber pri správnej voľbe kúpy topánok a nie to ešte politika myslíte si tu niekto že taký jednoduchý volič v tom má mať jasno keď platení politici v tom majú guláš a ani politológovia. A kto nepíska s nami je "pohrobok komunistov" nedajte sa vážení vysmiať. A k tej Ukrajine keby to táto naša únia myslela tak dobre s ľudom Ukrajiny, tak by najprv musela sa postarať o svojich ľudí koľko je nezamestnaných na Slovensku, a v iných krajinách a ona sa vrhne dobre robiť pre ukrajincov a čo im dá akú prácu? žiadnu
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
bjuty smis
pavol54
Neviem prečo teraz menšina bľačí ako je zle že je pri moci fico však ste mali ísť všetci voliť a nemuseli ste tu stádečko malé vybľakovať že nemáte možnosť si kúsok z tej ohlodanej kosti obhrýzť. Ako na Ukrajine prehrali voľby a teraz vykrikujú že je to nespravodlivé že chcú znova prerozdeľovať karty, tak načo potom voľby malo zopár bezvýznamných kričiacich jedincov sa postaviť, všetko zdemolovať a nastoliť na večné časy kráľovstvo(kto si dovolí mať iný názor toho ukričať) no čo nebude potom patriť majetok 85 (na slovenské pomery 30- tim ) ale len jednému
menšina blačí práve preto, aby sa zobudili aj nevoliči...

aby nás pohrobkovia komunistov a mečiara nestiahli do *****
este mozno doplnim, ze aj v Nemecku v 30 rokoch mensina slabo blacala na manipulovanu vacsinu a lahostajnych a vsetci vieme ako to dopadlo.
práve že naopak ak poznáš dejiny tak práve tam veľmi silno bľačala menšina(ešte ja medzi seobou spravili prvé čistky nožíkmi s tými čo nechceli tak bliakať ako oni) až kým sa stokrát opakovaná lož nestala pravdou a nepresadila ju do más takže prirovnania nejak pokuľhávajú a až potom zmanipulovala väčšinu a ten nezmanipulovaný zbytok politických oponentov (komoušov) šupli do koncentráku a bolo po odpore.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Niekto sa tu hrá na slepého. Alebo to naozaj nevidí?

Ešte nejaký čas tu bude mať v rukách moc Fico, tak tu pokazí všetko čo ešte ako tak funguje. Fico so SMER-om si zohrievajú polievočku, podporou veľko-zamestnávateľov a automobiliek. Aj to ako sa Fico hral na záchrancu, keď s ním U.S.Steel vyjednal čo chcel :-)

Pritom všetky veľké zahraničné firmy aj automobilky do 10 rokov odtiaľto odtiahnu. Tak prečo sa radšej už teraz nesústredíme na malých slovenských podnikateľov? Ani nie je potrebné, aby našim slov. firmám ponúkli dotácie. Stačilo by, keby tu SMER-áci svojimi hlúpymi a škodiacimi zmenami nehádzali svojim vlastným polená pod nohy.

Za pár rokov to tu môže vyzerať úplne inak ako teraz, pokým sú ešte tu tie veľké zahr. firmy. Potom vyplávajú na povrch tie veci, ktoré dnes ešte nie sú viditeľné pre hlupučké ovečky (ktoré stále dúfajú, že Fico s nimi nevydrbe). A mám menšie obavy, že sú natoľko sprosté, že to nebudú vidie ani potom. Stačí keď príde nový Záchranca a vinu hodí na druhých alebo na krízu.

Zo všetkých politikov je to práve Fico , kto najviac klame a vyhýba sa priamej odpovedi na otázky. Vie len verklíkovať svojim ovciam tie dobre znejúce slová...

...tak to vyzerá, že to im zatiaľ aj stačí. Ficovi zatiaľ vychádza to vytváranie zdania.

Netreba zabúdať ani to, že zvolením Fica za prezidenta si zároveň zvolíme Harabina. Navzájom sa potrebujú.
2 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Bastian ...čo ty tu robíš? Ty všetko vieš. Prečo sa máme potom tak na H..... Kandiduj. Určite vyhráš. To bude hej, ok.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Bastian
Niekto sa tu hrá na slepého. Alebo to naozaj nevidí?

Ešte nejaký čas tu bude mať v rukách moc Fico, tak tu pokazí všetko čo ešte ako tak funguje. Fico so SMER-om si zohrievajú polievočku, podporou veľko-zamestnávateľov a automobiliek. Aj to ako sa Fico hral na záchrancu, keď s ním U.S.Steel vyjednal čo chcel :-)

Pritom všetky veľké zahraničné firmy aj automobilky do 10 rokov odtiaľto odtiahnu. Tak prečo sa radšej už teraz nesústredíme na malých slovenských podnikateľov? Ani nie je potrebné, aby našim slov. firmám ponúkli dotácie. Stačilo by, keby tu SMER-áci svojimi hlúpymi a škodiacimi zmenami nehádzali svojim vlastným polená pod nohy.

Za pár rokov to tu môže vyzerať úplne inak ako teraz, pokým sú ešte tu tie veľké zahr. firmy. Potom vyplávajú na povrch tie veci, ktoré dnes ešte nie sú viditeľné pre hlupučké ovečky (ktoré stále dúfajú, že Fico s nimi nevydrbe). A mám menšie obavy, že sú natoľko sprosté, že to nebudú vidie ani potom. Stačí keď príde nový Záchranca a vinu hodí na druhých alebo na krízu.

Zo všetkých politikov je to práve Fico , kto najviac klame a vyhýba sa priamej odpovedi na otázky. Vie len verklíkovať svojim ovciam tie dobre znejúce slová...

...tak to vyzerá, že to im zatiaľ aj stačí. Ficovi zatiaľ vychádza to vytváranie zdania.

Netreba zabúdať ani to, že zvolením Fica za prezidenta si zároveň zvolíme Harabina. Navzájom sa potrebujú.
Máš pravdu = stádo je IBA stádo - - NEPOCHOPÍ (celkom dobrý príklad je tu Palo - - aj keď si myslím, že je šikovnejší a má vyššie IQ qko stádo) ako ich (ten ich) baran odrbáva
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Ľubomír
Bastian ...čo ty tu robíš? Ty všetko vieš. Prečo sa máme potom tak na H..... Kandiduj. Určite vyhráš. To bude hej, ok.
Lebo veľká časť slovákov čaká od politikov, že vďaka nim sa hneď zlepší ich finančná situácia. Ja v tom vidím najväčší problém. Tak si nepriamo objednávajú najväčšieho sľubovača - populistu.

Mali by mať iné očakávania. Okrem iného napríklad, by podľa mňa politik mal myslieť pri vedení krajiny nielen na dnešok ale aj na dlhší čas dopredu, tiež by mal mať slušné jednanie, schopnosť viesť dialóg, ak sa ho niekto na niečo priamo spýta, mal priamo odpovedať, nemal by klamať atď. a to nech mi nikto nehovorí, že na niekom si tieto veci nevšimne behom nejakého času.

Lebo potom tí populisti ako napr. Fico vedia čo na ľudí zaberá, resp. čo im treba hovoriť, sľubovať. Tak sa ľudia nechajú ľahko oklamať. A zatiaľ, kým on akože bojuje pre ich istoty, nerobí reálne nič iné, len cez kamarátom dohodené predražené tendre odčerpáva cez štátnu pokladňu od ľudí peniaze (inak povedané vlastnou hlavou zhŕňa milióny pre svoju bandu). To ale nie je zďaleka to najhoršie. Je tu niečo, čo si málokto uvedomuje. Ovzdušie ktoré už len svojou prítomnosťou vytvárajú bude mať hrozné následky. Mladí majú negatívne vzory. Začínajú veriť tomu, že ak sa chcú mať dobre, musia byť svine. Asi niet divu, keď vidia ako sa pán spravodlivosť kamaráti s s drogovým bossom.

Slovensko potrebuje politika, ktorý jasne povie, že si každý musí svoje šťastie vytvoriť sám. Niekoho, kto im pôjde vzorom. Nebude dobré, keď sa celé Slovensko premení na stádo, ktorému musí dať prácu nejaký SAMSUNG alebo VOLKSWAGEN. Stačí keď si číňakovia kúpia menej áut tak ako sa deje teraz a hneď má VOLKSWAGEN problém s výrobou, viď. link:
http://www.topky.sk/cl/10/1323876/Vo...-u-dodavatelov-

Čo bude potom, keď odídu odtiaľto? Stačí sa pozrieť na dnešný Detroit, mesto duchov. Potom budeme zaskočení? Nemá slovač dosť rozumu a schopností na to, aby začala byť trocha aktívnejšia? Koľko slovákov radšej ide von, to je druhá vec... Prečo sa radšej nejde budovať stredná vrstva?

Namiesto podporovania veľkých korporácií by sme sa mali sústrediť na rozvoj slovenských živnostníkov a malých firiem. Stanoviť veľmi prehľadné, jednoduché pravidlá, nastaviť to tak, aby začatie podnikania bolo motivujúce aj pre ustráchané slovenské dušičky. Kľudne by som stanovil pre živnostníkov nejaké úľavy (ktoré sa teraz radšej dajú zahraničným MEGA firmám).

Nechápem prečo ešte doteraz neboli prijaté zákony na to, aby štát mohol obchodovať iba s reálnymi firmami a nie s kadejakými garážovými a takými, ktoré prelievajú peniaze do daň. rajov. Pre politikov by som stanovil veľmi prísne pravidlá, oveľa tvrdšie ako sú platné pre bežných občanov. Nie ako teraz, že s úsmevom vyhlásia "je to v súlade so zákonom". Do riti aj s takýmito zákonmi, ktoré umožňujútakéto špinavosti.

A myslím si, že polovicu platu by mali dostať až po čase. Keď bude možné zhodnotiť skutky, ich užitočnosť.

Keď to pôjde takto ďalej, finančné skupiny tu skúpia od Tatier k Dunaju všetky strategické firmy a postupne si podmania celé Slovensko. Potom už bude neskoro konať. Budeme zamestnancami jednej veľkej JA & TY.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Bastian
Ľubomír
Bastian ...čo ty tu robíš? Ty všetko vieš. Prečo sa máme potom tak na H..... Kandiduj. Určite vyhráš. To bude hej, ok.
Lebo veľká časť slovákov čaká od politikov, že vďaka nim sa hneď zlepší ich finančná situácia. Ja v tom vidím najväčší problém. Tak si nepriamo objednávajú najväčšieho sľubovača - populistu.

Mali by mať iné očakávania. Okrem iného napríklad, by podľa mňa politik mal myslieť pri vedení krajiny nielen na dnešok ale aj na dlhší čas dopredu, tiež by mal mať slušné jednanie, schopnosť viesť dialóg, ak sa ho niekto na niečo priamo spýta, mal priamo odpovedať, nemal by klamať atď. a to nech mi nikto nehovorí, že na niekom si tieto veci nevšimne behom nejakého času.

Lebo potom tí populisti ako napr. Fico vedia čo na ľudí zaberá, resp. čo im treba hovoriť, sľubovať. Tak sa ľudia nechajú ľahko oklamať. A zatiaľ, kým on akože bojuje pre ich istoty, nerobí reálne nič iné, len cez kamarátom dohodené predražené tendre odčerpáva cez štátnu pokladňu od ľudí peniaze (inak povedané vlastnou hlavou zhŕňa milióny pre svoju bandu). To ale nie je zďaleka to najhoršie. Je tu niečo, čo si málokto uvedomuje. Ovzdušie ktoré už len svojou prítomnosťou vytvárajú bude mať hrozné následky. Mladí majú negatívne vzory. Začínajú veriť tomu, že ak sa chcú mať dobre, musia byť svine. Asi niet divu, keď vidia ako sa pán spravodlivosť kamaráti s s drogovým bossom.

Slovensko potrebuje politika, ktorý jasne povie, že si každý musí svoje šťastie vytvoriť sám. Niekoho, kto im pôjde vzorom. Nebude dobré, keď sa celé Slovensko premení na stádo, ktorému musí dať prácu nejaký SAMSUNG alebo VOLKSWAGEN. Stačí keď si číňakovia kúpia menej áut tak ako sa deje teraz a hneď má VOLKSWAGEN problém s výrobou, viď. link:
http://www.topky.sk/cl/10/1323876/Vo...-u-dodavatelov-

Čo bude potom, keď odídu odtiaľto? Stačí sa pozrieť na dnešný Detroit, mesto duchov. Potom budeme zaskočení? Nemá slovač dosť rozumu a schopností na to, aby začala byť trocha aktívnejšia? Koľko slovákov radšej ide von, to je druhá vec... Prečo sa radšej nejde budovať stredná vrstva?

Namiesto podporovania veľkých korporácií by sme sa mali sústrediť na rozvoj slovenských živnostníkov a malých firiem. Stanoviť veľmi prehľadné, jednoduché pravidlá, nastaviť to tak, aby začatie podnikania bolo motivujúce aj pre ustráchané slovenské dušičky. Kľudne by som stanovil pre živnostníkov nejaké úľavy (ktoré sa teraz radšej dajú zahraničným MEGA firmám).

Nechápem prečo ešte doteraz neboli prijaté zákony na to, aby štát mohol obchodovať iba s reálnymi firmami a nie s kadejakými garážovými a takými, ktoré prelievajú peniaze do daň. rajov. Pre politikov by som stanovil veľmi prísne pravidlá, oveľa tvrdšie ako sú platné pre bežných občanov. Nie ako teraz, že s úsmevom vyhlásia "je to v súlade so zákonom". Do riti aj s takýmito zákonmi, ktoré umožňujútakéto špinavosti.

A myslím si, že polovicu platu by mali dostať až po čase. Keď bude možné zhodnotiť skutky, ich užitočnosť.

Keď to pôjde takto ďalej, finančné skupiny tu skúpia od Tatier k Dunaju všetky strategické firmy a postupne si podmania celé Slovensko. Potom už bude neskoro konať. Budeme zamestnancami jednej veľkej JA & TY.
to niektorá finančná skupina môže skúpiť a inej sa to vytýka že to chce? alebo finančná skupina riadená z Wall Streetu je tá správna a finančná skupina riadená z Bratislavy alebo nebodaj z Moskvy je už na ovládanie tá nesprávna? tomu ovládnutiu sa nevyhneš respektíve napríklad pekárenský a chemický priemysel ovláda na Slovensku Babiš je to horší alebo lepší ako Ja a Ty alebo nejaký rotšild ktorý tu ovláda niekoľko vodných prameňov Po rozdelení hovorili jeden odborník že do takých 20- 30 rokov bude na slovensku maximálne 20 podnikateľských skupín ovládať všetko. a čo vari sa chystajú podmaniť tvoju firmu?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

takže smrad - s.r.o sa naozaj inšpiruje ukrajinou...
Paška obmedzil práva novinárov v parlamente

Novinári nebudú môcť fotografovať, čo majú poslanci na stoloch. Výrazne im obmedzia aj pohyb po budove.

BRATISLAVA. Keď poslanec Smeru Andrej Kolesík rozdával kolegom lístočky s menami, koho majú voliť v tajnej voľbe do správnej rady Ústavu pamäti národa a potom o lístočkoch klamal, skončilo sa to jeho hanbou, priznaním a ospravedlnením.

Keby sa rovnaká situácia opakovala na budúci mesiac, prišiel by novinár, ktorý lístočky odfotografoval, o akreditáciu, ochranka by ho vyviedla z budovy a viac by sa nesmel vrátiť.

Rovnaký trest postihne aj novinára, ktorý sa bude snažiť nafilmovať opitého poslanca, ktorý sa potáca po chodbách parlamentu pri miestnostiach pre kluby či výbory.
Za výborom s ochrankou

Kancelária parlamentu, ktorá spadá priamo pod predsedu Národnej rady Pavla Pašku zo Smeru vo štvrtok poslala redakciám e-mail s novými podmienkami na akreditácie novinárov a ich právami v parlamente.
Fakty
Čo zakážu

pohyb novinárov mimo štyroch vymedzených miest,
voľný prístup na rokovania výborov bez sprievodu ochranky,
fotografovanie a nakrúcanie osobných dokumentov na poslaneckých laviciach,
obmedzia počet novinárov v budove za jednotlivé redakcie.

Zakazuje im pohyb mimo vestibulu, priestoru pred rokovacou sálou, balkóna a malej novinárskej miestnosti.

Aj na zasadania výborov, o ktorých médiá doteraz bežne informovali a ktoré sú zo zákona verejné, budú môcť žurnalisti len v sprievode parlamentnej ochranky.

Nesmú tiež fotografovať a natáčať „osobné dokumenty“ na pracovných stoloch poslancov. To všetko pod hrozbou „odopretia ďalšieho vstupu do budovy“.

Paška tiež obmedzil počet novinárov z jednotlivých redakcií v parlamente - v prípade denníkov ide o troch. Denník SME máva v parlamente bežne viac než troch reportérov.

Počas schôdzí v budove zvyknú zasadať aj výbory, okrem píšucich redaktorov navyše pre každú redakciu pracujú fotografi či videoreportéri.

Ide o prvé výrazné obmedzenie práv novinárov v budove parlamentu od pádu komunizmu, keď ich porevolučné vedenie Národnej rady uvoľnilo na úroveň bežnú v západnej Európe.

Neoficiálne o nich poslanci Smeru začali hovoriť práve po Kolesíkovej aférke a ich bitke o kartónovú figurínu Roberta Fica. Ku konfliktom * ani slovným * novinárov s poslancami pritom nedochádza.

Bývalý šéf parlamentu Béla Bugár z Mosta-*Hídu označil Paškove obmedzenia za nevhodné a čudoval sa, prečo ich zaviedol.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7077515/paska-ob...#ixzz2rF49LXUA
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Boja sa že im ľudia môžu vidieť do karát. Vadí im, že si novinár všimol ich praktiky, ako si píšu povely AKO KONAŤ, aká je objednávka z pozadia SMER s.r.o., tak si schvália zákony.

Dovolíme im aby si takto zákonne ošetrili (zakázali kontrolu) všetci svinstvá? Aby mohli realizovať všetky špinavosti?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
BXLmiami
pavol54
Neviem prečo teraz menšina bľačí ako je zle že je pri moci fico však ste mali ísť všetci voliť a nemuseli ste tu stádečko malé vybľakovať že nemáte možnosť si kúsok z tej ohlodanej kosti obhrýzť. Ako na Ukrajine prehrali voľby a teraz vykrikujú že je to nespravodlivé že chcú znova prerozdeľovať karty, tak načo potom voľby malo zopár bezvýznamných kričiacich jedincov sa postaviť, všetko zdemolovať a nastoliť na večné časy kráľovstvo(kto si dovolí mať iný názor toho ukričať) no čo nebude potom patriť majetok 85 (na slovenské pomery 30- tim ) ale len jednému
Nikto nevybľakuje,moja rodina je už viazaná na zahraničie takže voľte si čo chcete aby ste v tejto krajine mali.Ale v tomto momente by mali isť žabomyšie vojny z kola von a rozmýšľať a tuho,pragmaticky by mali začať aj voliči Smeru.Hovor si čo chceš,komu chceš ale za plentou sprav to,čo je dobré pre Tvoju rodinu.Ak myslíš že pre Tvojich potomkov je dobrý východ,sprav ako vieš.
Ja som niekde prehlasoval koho som volil a koho nie, ja len vyslovujem svoj názor na ktorý mám právo bez ohľadu na to či na mňa niekto capne známku alebo nie, ale keď si sadnú(stv o 5 m 12) politici z proti ficovského košiara tak sa sami nedokážu dohodnúť koho doporučiť voličovi. Minule som písal že niekdy je ťažký výber pri správnej voľbe kúpy topánok a nie to ešte politika myslíte si tu niekto že taký jednoduchý volič v tom má mať jasno keď platení politici v tom majú guláš a ani politológovia. A kto nepíska s nami je "pohrobok komunistov" nedajte sa vážení vysmiať. A k tej Ukrajine keby to táto naša únia myslela tak dobre s ľudom Ukrajiny, tak by najprv musela sa postarať o svojich ľudí koľko je nezamestnaných na Slovensku, a v iných krajinách a ona sa vrhne dobre robiť pre ukrajincov a čo im dá akú prácu? žiadnu

a prečo by sa mali politici z protifico....

dohodnúť na jednom kandidátovi ???????????

to som naozaj zvedavý na ten dôvod ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
BXLmiami
pavol54
Neviem prečo teraz menšina bľačí ako je zle že je pri moci fico však ste mali ísť všetci voliť a nemuseli ste tu stádečko malé vybľakovať že nemáte možnosť si kúsok z tej ohlodanej kosti obhrýzť. Ako na Ukrajine prehrali voľby a teraz vykrikujú že je to nespravodlivé že chcú znova prerozdeľovať karty, tak načo potom voľby malo zopár bezvýznamných kričiacich jedincov sa postaviť, všetko zdemolovať a nastoliť na večné časy kráľovstvo(kto si dovolí mať iný názor toho ukričať) no čo nebude potom patriť majetok 85 (na slovenské pomery 30- tim ) ale len jednému
Nikto nevybľakuje,moja rodina je už viazaná na zahraničie takže voľte si čo chcete aby ste v tejto krajine mali.Ale v tomto momente by mali isť žabomyšie vojny z kola von a rozmýšľať a tuho,pragmaticky by mali začať aj voliči Smeru.Hovor si čo chceš,komu chceš ale za plentou sprav to,čo je dobré pre Tvoju rodinu.Ak myslíš že pre Tvojich potomkov je dobrý východ,sprav ako vieš.
Ja som niekde prehlasoval koho som volil a koho nie, ja len vyslovujem svoj názor na ktorý mám právo bez ohľadu na to či na mňa niekto capne známku alebo nie, ale keď si sadnú(stv o 5 m 12) politici z proti ficovského košiara tak sa sami nedokážu dohodnúť koho doporučiť voličovi. Minule som písal že niekdy je ťažký výber pri správnej voľbe kúpy topánok a nie to ešte politika myslíte si tu niekto že taký jednoduchý volič v tom má mať jasno keď platení politici v tom majú guláš a ani politológovia. A kto nepíska s nami je "pohrobok komunistov" nedajte sa vážení vysmiať. A k tej Ukrajine keby to táto naša únia myslela tak dobre s ľudom Ukrajiny, tak by najprv musela sa postarať o svojich ľudí koľko je nezamestnaných na Slovensku, a v iných krajinách a ona sa vrhne dobre robiť pre ukrajincov a čo im dá akú prácu? žiadnu

a prečo by sa mali politici z protifico....

dohodnúť na jednom kandidátovi ???????????

to som naozaj zvedavý na ten dôvod ...
ja ti to prezradím a capneš neužitočné potráp si hlavičku
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Bastian
Ľubomír
Bastian ...čo ty tu robíš? Ty všetko vieš. Prečo sa máme potom tak na H..... Kandiduj. Určite vyhráš. To bude hej, ok.
Lebo veľká časť slovákov čaká od politikov, že vďaka nim sa hneď zlepší ich finančná situácia. Ja v tom vidím najväčší problém. Tak si nepriamo objednávajú najväčšieho sľubovača - populistu.

Mali by mať iné očakávania. Okrem iného napríklad, by podľa mňa politik mal myslieť pri vedení krajiny nielen na dnešok ale aj na dlhší čas dopredu, tiež by mal mať slušné jednanie, schopnosť viesť dialóg, ak sa ho niekto na niečo priamo spýta, mal priamo odpovedať, nemal by klamať atď. a to nech mi nikto nehovorí, že na niekom si tieto veci nevšimne behom nejakého času.

Lebo potom tí populisti ako napr. Fico vedia čo na ľudí zaberá, resp. čo im treba hovoriť, sľubovať. Tak sa ľudia nechajú ľahko oklamať. A zatiaľ, kým on akože bojuje pre ich istoty, nerobí reálne nič iné, len cez kamarátom dohodené predražené tendre odčerpáva cez štátnu pokladňu od ľudí peniaze (inak povedané vlastnou hlavou zhŕňa milióny pre svoju bandu). To ale nie je zďaleka to najhoršie. Je tu niečo, čo si málokto uvedomuje. Ovzdušie ktoré už len svojou prítomnosťou vytvárajú bude mať hrozné následky. Mladí majú negatívne vzory. Začínajú veriť tomu, že ak sa chcú mať dobre, musia byť svine. Asi niet divu, keď vidia ako sa pán spravodlivosť kamaráti s s drogovým bossom.

Slovensko potrebuje politika, ktorý jasne povie, že si každý musí svoje šťastie vytvoriť sám. Niekoho, kto im pôjde vzorom. Nebude dobré, keď sa celé Slovensko premení na stádo, ktorému musí dať prácu nejaký SAMSUNG alebo VOLKSWAGEN. Stačí keď si číňakovia kúpia menej áut tak ako sa deje teraz a hneď má VOLKSWAGEN problém s výrobou, viď. link:
http://www.topky.sk/cl/10/1323876/Vo...-u-dodavatelov-

Čo bude potom, keď odídu odtiaľto? Stačí sa pozrieť na dnešný Detroit, mesto duchov. Potom budeme zaskočení? Nemá slovač dosť rozumu a schopností na to, aby začala byť trocha aktívnejšia? Koľko slovákov radšej ide von, to je druhá vec... Prečo sa radšej nejde budovať stredná vrstva?

Namiesto podporovania veľkých korporácií by sme sa mali sústrediť na rozvoj slovenských živnostníkov a malých firiem. Stanoviť veľmi prehľadné, jednoduché pravidlá, nastaviť to tak, aby začatie podnikania bolo motivujúce aj pre ustráchané slovenské dušičky. Kľudne by som stanovil pre živnostníkov nejaké úľavy (ktoré sa teraz radšej dajú zahraničným MEGA firmám).

Nechápem prečo ešte doteraz neboli prijaté zákony na to, aby štát mohol obchodovať iba s reálnymi firmami a nie s kadejakými garážovými a takými, ktoré prelievajú peniaze do daň. rajov. Pre politikov by som stanovil veľmi prísne pravidlá, oveľa tvrdšie ako sú platné pre bežných občanov. Nie ako teraz, že s úsmevom vyhlásia "je to v súlade so zákonom". Do riti aj s takýmito zákonmi, ktoré umožňujútakéto špinavosti.

A myslím si, že polovicu platu by mali dostať až po čase. Keď bude možné zhodnotiť skutky, ich užitočnosť.

Keď to pôjde takto ďalej, finančné skupiny tu skúpia od Tatier k Dunaju všetky strategické firmy a postupne si podmania celé Slovensko. Potom už bude neskoro konať. Budeme zamestnancami jednej veľkej JA & TY.
škoda, že ti nerozumejú ani 4 %

""
Namiesto podporovania veľkých korporácií by sme sa mali sústrediť na rozvoj slovenských živnostníkov a malých firiem. Stanoviť veľmi prehľadné, jednoduché pravidlá, nastaviť to tak, aby začatie podnikania bolo motivujúce aj pre ustráchané slovenské dušičky. Kľudne by som stanovil pre živnostníkov nejaké úľavy
""

Koľko dajú veľkým firmám na vytvorenie 1 prac. miesta ?
Nad 1,5 melona ? = 50 000 evri
+ daňové prázdniny
+ po ich vypršaní ešte niečo S


Koľko dali mne na začatie podnikania ?
2500 evri
(a už im musím dať pokoj v podstate navždy )
0 0
tomasjuve tomasjuve

tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

vyhra Fico pretoze nie je kandidat ktory by v druhom kole strhol na seba vsetky hlasy od zvysnych kandidatov.

navyse je to jedno ci je prezident ci predseda

z tohto titulu ani nepojdem volit
0 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

tomasjuve
vyhra Fico pretoze nie je kandidat ktory by v druhom kole strhol na seba vsetky hlasy od zvysnych kandidatov.

navyse je to jedno ci je prezident ci predseda

z tohto titulu ani nepojdem volit
veď nemusí všetky hlasy

mne by stačilo aj keby to bolo iba o 3-4 hlasy viac, ako dostane KLAMÁR
0 0
tomasjuve tomasjuve

tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

LukyKs
tomasjuve
vyhra Fico pretoze nie je kandidat ktory by v druhom kole strhol na seba vsetky hlasy od zvysnych kandidatov.

navyse je to jedno ci je prezident ci predseda

z tohto titulu ani nepojdem volit
veď nemusí všetky hlasy

mne by stačilo aj keby to bolo iba o 3-4 hlasy viac, ako dostane KLAMÁR
tak neber ma doslova no fico bud mat cez 40 percent a v druhom ktokolvek bude jeho super tak ziska viac hlasov od superov z prveho kola ale nie dost na to aby predbehol Fica, Kiska by sa mohol dostat nad 40 v druhom kole. Hrusak a carnogurksky ti by ani 40 v druhom nedosiahli
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
BXLmiami
pavol54
Neviem prečo teraz menšina bľačí ako je zle že je pri moci fico však ste mali ísť všetci voliť a nemuseli ste tu stádečko malé vybľakovať že nemáte možnosť si kúsok z tej ohlodanej kosti obhrýzť. Ako na Ukrajine prehrali voľby a teraz vykrikujú že je to nespravodlivé že chcú znova prerozdeľovať karty, tak načo potom voľby malo zopár bezvýznamných kričiacich jedincov sa postaviť, všetko zdemolovať a nastoliť na večné časy kráľovstvo(kto si dovolí mať iný názor toho ukričať) no čo nebude potom patriť majetok 85 (na slovenské pomery 30- tim ) ale len jednému
Nikto nevybľakuje,moja rodina je už viazaná na zahraničie takže voľte si čo chcete aby ste v tejto krajine mali.Ale v tomto momente by mali isť žabomyšie vojny z kola von a rozmýšľať a tuho,pragmaticky by mali začať aj voliči Smeru.Hovor si čo chceš,komu chceš ale za plentou sprav to,čo je dobré pre Tvoju rodinu.Ak myslíš že pre Tvojich potomkov je dobrý východ,sprav ako vieš.
Ja som niekde prehlasoval koho som volil a koho nie, ja len vyslovujem svoj názor na ktorý mám právo bez ohľadu na to či na mňa niekto capne známku alebo nie, ale keď si sadnú(stv o 5 m 12) politici z proti ficovského košiara tak sa sami nedokážu dohodnúť koho doporučiť voličovi. Minule som písal že niekdy je ťažký výber pri správnej voľbe kúpy topánok a nie to ešte politika myslíte si tu niekto že taký jednoduchý volič v tom má mať jasno keď platení politici v tom majú guláš a ani politológovia. A kto nepíska s nami je "pohrobok komunistov" nedajte sa vážení vysmiať. A k tej Ukrajine keby to táto naša únia myslela tak dobre s ľudom Ukrajiny, tak by najprv musela sa postarať o svojich ľudí koľko je nezamestnaných na Slovensku, a v iných krajinách a ona sa vrhne dobre robiť pre ukrajincov a čo im dá akú prácu? žiadnu

a prečo by sa mali politici z protifico....

dohodnúť na jednom kandidátovi ???????????

to som naozaj zvedavý na ten dôvod ...
ja ti to prezradím a capneš neužitočné potráp si hlavičku
typické ficovské...bla bla bla...a argument žiadny...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol, prečo ??
prečo by mali mať všetky strany okrem smeru iba jedného spoločného kandidáta ?
:
Naposledy upravil bjuty smis : 23.01.14 at 22:43
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

tomasjuve
LukyKs
tomasjuve
vyhra Fico pretoze nie je kandidat ktory by v druhom kole strhol na seba vsetky hlasy od zvysnych kandidatov.

navyse je to jedno ci je prezident ci predseda

z tohto titulu ani nepojdem volit
veď nemusí všetky hlasy

mne by stačilo aj keby to bolo iba o 3-4 hlasy viac, ako dostane KLAMÁR
tak neber ma doslova no fico bud mat cez 40 percent a v druhom ktokolvek bude jeho super tak ziska viac hlasov od superov z prveho kola ale nie dost na to aby predbehol Fica, Kiska by sa mohol dostat nad 40 v druhom kole. Hrusak a carnogurksky ti by ani 40 v druhom nedosiahli
( síce som ho ešte nevidel, ale ) Kiska nemá charizmu osloviť masy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať