Zavrieť

Porady

Kto bude ďalším prezidentom? Bezák, Lasica, Radičová, Kiska alebo Bútora?

Som zvedavý, či bude mať Slovensko konečne normálneho prezidenta.

Čo si myslíte?

Aké sú vaše tipy?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Skvelé obrázky, ešte lepšie videá. Sú to mimoriadne príspevky do volebnej kampane pána premiéra.
Neviem prečo si tu stále mykáte. Každý má právo hovoriť len v mene seba, t.j. ja, mne, mi, mi a ešte raz mi. Chápete, vážení?
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

jar88
Ľubomír
LukyKs
buchač
Jeden je ukrajinský dobrodruh, ktorý ľudí ženie na barikády proti demokraticky a slobodne zvolenému parlamentu, vláde a prezidentovi.
...aj v 89 roku hnali ( v podstate ) terajší mocipáni ľud na " barikády " proti demokraticky zvolenému parlamentu , vláde a aj prezidentovi ...
Tiež mali inú politickú históriu ...tá bola nijaká a preto nič nevravela .

Alebo snáď nie ???
A to si ani nespomenul, že na západ od čechov tiež boli v 33 demokratické voľby
a zvolili si takého maliara, že im tisícročné ružové zajtrajšky vymaľoval do mozgov
Tam boli demokratické voľby? To je odvažné tvrdenie.
Zaujímavé vlákno.
Jeden trepne hlúposť o demokracii pred 89 , ďalší na to zareaguje ďalšou hlúposťou o maliarovi z Čiech a tretí to zabije, že je to odvážne tvrdenie, namiesto toho, aby jednoducho napísal, že buchač tresol riadnu somarinu.
na západ od čechov tiež boli v 33 demokratické voľby



0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

jar88
buchač
Obal hrá hlavnú rolu v pôsobení na zmyslové vnímanie zákazníka, ktorý hodnotí kvalitu tovaru. Presvedčiť spotrebiteľa, že produkt je luxusný a vysokokvalitný, je možné použitím tlmených farieb, matného povrchu a dobre spracovaného materiálu obalu.
PREKLAD :
Kandidát rozohráva čudnú rolu v pôsobení na zmyslové vnímanie voliča , ktorý hodnotí kvalitu kandidáta .
Presvedčiť voliča , že kandidát je ten pravý a vysokokvalitný, je možné použitím oslňujúcich farieb, zahmlievanie pravdy a dobre spracovaného samotného voliča ....
...ľudia kúpia aj h....o, ak je pekne zabalené...
Konečne niečo pravdivé, ale zas tomu čosi chýba.
Ty píšeš, že ľudia kúpia, ale tak to nieje, lebo len hlúpi ľudia kúpia,....atd.
Poznám také obchodnícke porekadlo: vždy sa nájde hlúpy, čo kúpy. No a pri voľbách platí to, aký je v národe objem tých hlúpych.
" hlúpy, čo kúpy"

ešte hlúpejší, čo má problémy s gramatikou
0 0
Jeremy21 Jeremy21

Jeremy21 je offline (nepripojený) Jeremy21

mna by zaujimalo co si myslite kto bude v druhom kole?? podla prieskumov a odhadov je to jasne a su 2 moznosti:
1 Fico - Kiska?
2 Fico - Prochazka?
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Jeremy21
mna by zaujimalo co si myslite kto bude v druhom kole?? podla prieskumov a odhadov je to jasne a su 2 moznosti:
1 Fico - Kiska?
2 Fico - Prochazka?
taketo otazky: "co si myslite?", vedu k comu? takymto otazkam fakt nerozumiem...
0 0
Vogl Vogl

Vogl je offline (nepripojený) Vogl

no je to jednoduche... aky hlavny rozdiel by bol po zvoleni oproti sucasnemu prezidentovi...???
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jeremy21
mna by zaujimalo co si myslite kto bude v druhom kole?? podla prieskumov a odhadov je to jasne a su 2 moznosti:
1 Fico - Kiska?
2 Fico - Prochazka?
Hoď si dvoma jednoeurovkami - jedna pre F-K a druhá pre F-P. A budeš mať predpoveď
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Jeremy21
mna by zaujimalo co si myslite kto bude v druhom kole?? podla prieskumov a odhadov je to jasne a su 2 moznosti:
1 Fico - Kiska?
2 Fico - Prochazka?
Ak si zvedavý, počkaj zhruba mesiacss
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

misoft
Jeremy21
mna by zaujimalo co si myslite kto bude v druhom kole?? podla prieskumov a odhadov je to jasne a su 2 moznosti:
1 Fico - Kiska?
2 Fico - Prochazka?
Hoď si dvoma jednoeurovkami - jedna pre F-K a druhá pre F-P. A budeš mať predpoveď
Keby sa ti výsledok nepáčil , hoď ešte raz
Keby sa ti výsledok nepáčil , hoď ešte raz
Keby sa ti výsledok nepáčil , hoď ešte raz
Keby sa ti výsledok nepáčil , hoď ešte raz
1 0
ErickC ErickC

ErickC je offline (nepripojený) ErickC

som kto som...
ja osobne si myslim ze tentokrat keby vyhral hocikto okrem lavicoveho kandidata na prezidenta tak je to uspech oproti tomu co mame momentalne!...
0 0
Doplet Doplet

Doplet je offline (nepripojený) Doplet

ak mam byt konkretni tak mne osobne sa mi pozdava Prochazka.. hlavne koli tomu ako sa sprava, aka je jeho historia a aky je jeho volebny program...
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Doplet
ak mam byt konkretni tak mne osobne sa mi pozdava Prochazka.. hlavne koli tomu ako sa sprava, aka je jeho historia a aky je jeho volebny program...
Ešte raz napíšem :

Mám trochu strach, či mu bude rozumieť dosť ľudí na to, aby bol zvolený
0 0
Sykorkaa Sykorkaa

Sykorkaa je offline (nepripojený) Sykorkaa

ja si tiez myslim ze Prochazka je ambiciozny clovek bez skandalov v politike ale musia mu rozumiet ludia na Slovensku... mne sa paci jeho volebny program http://www.rado2014.sk/ konkretne kde pise "Slovensko potrebuje silneho prezidenta ktory sa bude starat o potreby a zaujmy ludi" - hovori to kazdy kandidat ale vsetci vieme aky je Radoslav Prochazka a verim ze by nesklamal...
1 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Sykorkaa
ja si tiez myslim ze Prochazka je ambiciozny clovek bez skandalov v politike ale musia mu rozumiet ludia na Slovensku... mne sa paci jeho volebny program http://www.rado2014.sk/ konkretne kde pise "Slovensko potrebuje silneho prezidenta ktory sa bude starat o potreby a zaujmy ludi" - hovori to kazdy kandidat ale vsetci vieme aky je Radoslav Prochazka a verim ze by nesklamal...
neviem, ci vobec vies, ake kompetencie ma prezident...skoro ziadne Tak akym sposobom by sa mal starat o potreby a zaujmy ludi? Aha, asi myslene nie potreby a zaujmy obycajnych ludi, ale svojich blizkych a priatelov, ktorych si potom dosadi do kancelarie prezidenta...tych roznych pozicii je tam vela Lebo o zivote ludi v nasej krajine sa rozhoduje v parlamente a nie v Grasalkovicovom palaci
0 0
Sykorkaa Sykorkaa

Sykorkaa je offline (nepripojený) Sykorkaa

@erik555 no Prochazka chce byt aktivnou sucastou vykonnej moci cize asi nie len sediet v palaci a chodit na navstevi do inych krajin reprezentovat Slovensko...
Urcite mi das za pravdu ze by Prochazka bol lepsi prezident ako momentalne Gasparovic ci??
0 0
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

co sa tyka Prochazku ja osobne som pravnik a bol som si ho vypocut na jednej z predvolebnych prednasok a musim povedat ze ma zaujala jedna jeho myslienka ze chce byt SILNYM PREZIDENTOM - pekne to opisal co to znamena byt silny prezident a mam pocit ze ma dobre odpremyslane kroky ak by sa stal hlavou statu, hlavne co sa tyka jasne vizii a dobrych postojov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Heliox
co sa tyka Prochazku ja osobne som pravnik a bol som si ho vypocut na jednej z predvolebnych prednasok a musim povedat ze ma zaujala jedna jeho myslienka ze chce byt SILNYM PREZIDENTOM - pekne to opisal co to znamena byt silny prezident a mam pocit ze ma dobre odpremyslane kroky ak by sa stal hlavou statu, hlavne co sa tyka jasne vizii a dobrych postojov
SILNÝ prezident je v USA alebo Rusku ...
Na Slovensku sú ( boli ) zatiaľ iba len starí ujovia ...
Po voľbách nastúpi nová garnitúra ...jeden z mladých ujov zasadne do kresla ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"zaujímavé" nicky tu robia predvolebnú masáž
0 0
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

buchač
Heliox
co sa tyka Prochazku ja osobne som pravnik a bol som si ho vypocut na jednej z predvolebnych prednasok a musim povedat ze ma zaujala jedna jeho myslienka ze chce byt SILNYM PREZIDENTOM - pekne to opisal co to znamena byt silny prezident a mam pocit ze ma dobre odpremyslane kroky ak by sa stal hlavou statu, hlavne co sa tyka jasne vizii a dobrych postojov
SILNÝ prezident je v USA alebo Rusku ...
Na Slovensku sú ( boli ) zatiaľ iba len starí ujovia ...
Po voľbách nastúpi nová garnitúra ...jeden z mladých ujov zasadne do kresla ....
suhlasim ale spomen si ci malo USA a Rusko silnych prezidentov aj v nedavnej minulosti preco by sa to aj u nas nemohlo zmenit?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Heliox
buchač
Heliox
co sa tyka Prochazku ja osobne som pravnik a bol som si ho vypocut na jednej z predvolebnych prednasok a musim povedat ze ma zaujala jedna jeho myslienka ze chce byt SILNYM PREZIDENTOM - pekne to opisal co to znamena byt silny prezident a mam pocit ze ma dobre odpremyslane kroky ak by sa stal hlavou statu, hlavne co sa tyka jasne vizii a dobrych postojov
SILNÝ prezident je v USA alebo Rusku ...
Na Slovensku sú ( boli ) zatiaľ iba len starí ujovia ...
Po voľbách nastúpi nová garnitúra ...jeden z mladých ujov zasadne do kresla ....
suhlasim ale spomen si ci malo USA a Rusko silnych prezidentov aj v nedavnej minulosti preco by sa to aj u nas nemohlo zmenit?
...si nepochopil ....

Vyššie uvedení prezidenti majú , kua , silné kompetencie ...nie sú to až také figúrky ako ostatní ...
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať