Zavrieť

Porady

Kto bude ďalším prezidentom? Bezák, Lasica, Radičová, Kiska alebo Bútora?

Som zvedavý, či bude mať Slovensko konečne normálneho prezidenta.

Čo si myslíte?

Aké sú vaše tipy?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
pavol54
lubko6394
pavol54
misoft
Pali - a mal pravdu (ten podriadený).....
opravujem "nadriadený" inak sa volal po nemecky "Vajce" možno si ho poznal
Nie anglicky ?
áno správne (takže si ho tiež poznal?)
Ani moc nie. Akurát som chcel vymeniť byt v TN s lampasákom, jeden generál bol za, druhý proti a tento tretí im velil. Tak som sa mu telefonicky nahlásil, on si našiel čas a mne sa práve v deň audiencie podarilo zaspať takže som prišiel o pol hodiny po termíne... Vypočul si ma s tým že sa na to pozrie. Nakoniec ma ani neinformoval o tom čo sa udialo, akurát baba čo mala na starosti byty dostala od kohosi pokyn na povolenie výmeny a mohol som sa presťahovať. Vyšlo to tak, že som sa sťahoval tesne pred štedrým dňom, smrečok čo som kúpil bol posledný a aj tak vyzeral - na Štefana bolo všetko ihličie už na koberci, ale taký detail v novom byte vtedy vôbec nevadil.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Heliox
to mi je jasne ze maju uplne ine kompetencie.. otazka je ale ci by momentalny prezident tiez nieco robil keby ma take silne kompetencie
gašparko by aj tak trt robil
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
Voľakedy dávno mi môj podriadený povedal:" ak chcete aby vám podriadení rozumeli musíte sa priblížiť ich úrovni vzdelania a myslenia a na tejto úrovni im vysvetliť čo od nich chcete inak sú vám aj dve vysoké naprd".
Pokojne to mohol povedať aj podriadený, veď nie všetci podriadení sú mechom buchnutí. Vedia dokonca aj to, že byť dobrým šéfom je "schopnosť" , ktorá nie je daná každému. A v politike to platí dvojnásobne. A preto za 25 rokov sme mali dvoch politikov, ktorí dokázali masívne osloviť voličov.
Procházka medzi nimi určite nebude. Veď jeho líderské schopnosti nestačili ani na to, aby presvedčil svojich súkmeňovcov z KDH, aby si osvojili ním splodené dieťa "ALFU", ktorého životaschopnosti veril len ON sám. A zrazu si trúfa byť silným prezidentom na hradnom vŕšku a urobiť poriadky s ÚS, s diplomaciou a Bohvie s čím všetkým. Ešte že nesľubuje, že urobí poriadok s Harabinom. Na toho si zatiaľ netrúfol.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Feddex

To opisanie silny prezidentsom som od Prochazku tiez pocul rozdiel by bol v tom ze Prochazka by zastaval urcite viac aktivnu verejnu sluzbu v prospech obcanov ako momentalny prezident...
Lenže nebudeme voliť momentálneho prezidenta, ale jedného zo štrnástich, ktorí splnili podmienky pre voľby 2014.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lubko6394
pavol54
lubko6394
pavol54
misoft
Pali - a mal pravdu (ten podriadený).....
opravujem "nadriadený" inak sa volal po nemecky "Vajce" možno si ho poznal
Nie anglicky ?
áno správne (takže si ho tiež poznal?)
Ani moc nie. Akurát som chcel vymeniť byt v TN s lampasákom, jeden generál bol za, druhý proti a tento tretí im velil. Tak som sa mu telefonicky nahlásil, on si našiel čas a mne sa práve v deň audiencie podarilo zaspať takže som prišiel o pol hodiny po termíne... Vypočul si ma s tým že sa na to pozrie. Nakoniec ma ani neinformoval o tom čo sa udialo, akurát baba čo mala na starosti byty dostala od kohosi pokyn na povolenie výmeny a mohol som sa presťahovať. Vyšlo to tak, že som sa sťahoval tesne pred štedrým dňom, smrečok čo som kúpil bol posledný a aj tak vyzeral - na Štefana bolo všetko ihličie už na koberci, ale taký detail v novom byte vtedy vôbec nevadil.
"zásah do 10"
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
Je lákavé byť silným prezidentom vo voľnom čase kliky, v lete cezpoľný beh v zime biatlon vzpieranie plávanie a v rámci konverzácie tenis a golf na osemnásť jamiek. To je predstava silného prezidenta lebo inak svoju silu v rámci platnej ústavy neuplatnia. Inak som rád že mi tá charakteristika a ohodnotenie Kisku vyšla už nie som jediný kto ho prekukol
Veď tak, len to nemôžu národu povedať na plnú hubu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Keby sa títo veľkohubí silácki prezidenti najprv naučili niečo z teórie riadenia(môžu začať pre začiatok aj s pochopením princípov riadenia auta) ak to pochopia tak je potom riadiť štát malina lenže prezident nemá svoje miesto v aute medzi volantom a pedálmi ale pokiaľ sa nemýlim tak na pravom zadnom sedadle z tejto pozície sa tomu hovorí brblanie vodičovi do riadenia Takže oni všetci budú chcieť vodičovi brblať do riadenia len to nedokážu pomenovať pravdivo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
"zaujímavé" nicky tu robia predvolebnú masáž
...to sú určite mladí , draví politici ...úspešní ..........
PCHE !
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mňa fascinuje odvaha takých 9-10 kandidátov na funkciu prezidenta, ktorí nemajú ani šajn, o čom je táto funkcia. A bez hany a bázne si trúfajú reprezentovať štát a mňa, občianku tejto krajiny, v kontakte s predstaviteľmi iných štátov.

Už v začínajúcich TV diskusiách vnímam ich reči ako trúbenie hlásnych trúb, ktoré si neuvedomujú, že nestačí byť len dostatočne hlasný, ale treba poznať techniku hry na tento nástroj aj príslušnú melódiu.


Už sa teším na debatu Heleny Mezenskej, ktorá len preto, že "nechcela nechať občanov v tom" sa prihlásila za prezidentskú kandidátku. S programom:"budem šíriť lásku a porozumenie". A ako malý závdavok jej porozumenia a lásky som počula tento piatok, ako z parlamentného balkóna jačala na svojich kolegov, keď odtiaľ ochranka vyviedla výtržníčku, čo na hlavy poslancov chcela zhodiť balkónovú stoličku.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Petra Nová
Mňa fascinuje odvaha takých 9-10 kandidátov na funkciu prezidenta, ktorí nemajú ani šajn, o čom je táto funkcia. A bez hany a bázne si trúfajú reprezentovať štát a mňa, občianku tejto krajiny, v kontakte s predstaviteľmi iných štátov.

Už v začínajúcich TV diskusiách vnímam ich reči ako trúbenie hlásnych trúb, ktoré si neuvedomujú, že nestačí byť len dostatočne hlasný, ale treba poznať techniku hry na tento nástroj aj príslušnú melódiu.


Už sa teším na debatu Heleny Mezenskej, ktorá len preto, že "nechcela nechať občanov v tom" sa prihlásila za prezidentskú kandidátku. S programom:"budem šíriť lásku a porozumenie". A ako malý závdavok jej porozumenia a lásky som počula tento piatok, ako z parlamentného balkóna jačala na svojich kolegov, keď odtiaľ ochranka vyviedla výtržníčku, čo na hlavy poslancov chcela zhodiť balkónovú stoličku.
Nediv že tak jačala,keby tvojho manžela alebo tebe niekoho blízkeho vyviedla ochranka tiež by si robila to isté, keď je veľká láska a porozumenie, nič nenarobíš
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

No, neviem. Písalo sa, že jedna, vraj 34 ročná nezamestnaná právnička, tam robila brajgel. Ale je možné, že vyčistili radšej celý balkón. A vraj je to tá istá tlupa občanov, ktorých platí Matovič,. Svojho času pani poslankyňa im adresovala vlastnou hlavou stvorený, vraj povestný a historický prejav.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

pavol54
erik555
Prochazka?

presne a okolo Kisku do 50 km najväčšie chudobince v osadách čo preto spravil aby tak nebolo ? väčšinu nalákal na úvery na splátkový nákup tovaru ktorý ani možno nepotrebovali takže ich biedu prehĺbil
Aj na neho ma Vasky videjko

1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

erik555
pavol54
erik555
Prochazka?

presne a okolo Kisku do 50 km najväčšie chudobince v osadách čo preto spravil aby tak nebolo ? väčšinu nalákal na úvery na splátkový nákup tovaru ktorý ani možno nepotrebovali takže ich biedu prehĺbil
Aj na neho ma Vasky videjko

STAROSTA OBCE DAL prácu všetkým neprispôsobivým spravil z nich ľudí, koľko by chlpov mal pustiť tento super boháč aby v jednej OSADE spravil z neprispôsobivých ľudí hrdých samých na seba? Presne ako to povedal Vasky aby ho mali za Boha im hodí mediálne zopár drobných.
0 0
Sykorkaa Sykorkaa

Sykorkaa je offline (nepripojený) Sykorkaa

Petra Nová
Sykorkaa
ja si tiez myslim ze Prochazka je ambiciozny clovek bez skandalov v politike ale musia mu rozumiet ludia na Slovensku...
To je úžasná premisa: .. ľudia na Slovensku mu musia rozumieť... A nemalo by to byť naopak? Procházka by mal predovšetkým rozumieť ľuďom a ich potrebám! Ľudia na Slovensku nie sú tu kvôli Procházkovi, aby ho zvolili za prezidenta. Ak sa usiluje vnútiť im svoju víziu moci, musí o jej správnosti presvedčiť predovšetkým voličov.
ved to je samozrejme, ale ak nechapu to co Prochazka hovori tak ako inak ma byt chapany?? starsej generacii to aj tak asi nevysvetlis.. nepochopia to pokym neuvidia pred Vianocami zvyseny dochodok o par centov...
0 0
Sykorkaa Sykorkaa

Sykorkaa je offline (nepripojený) Sykorkaa

pavol54
Keby sa títo veľkohubí silácki prezidenti najprv naučili niečo z teórie riadenia(môžu začať pre začiatok aj s pochopením princípov riadenia auta) ak to pochopia tak je potom riadiť štát malina lenže prezident nemá svoje miesto v aute medzi volantom a pedálmi ale pokiaľ sa nemýlim tak na pravom zadnom sedadle z tejto pozície sa tomu hovorí brblanie vodičovi do riadenia Takže oni všetci budú chcieť vodičovi brblať do riadenia len to nedokážu pomenovať pravdivo.
uplne suhlasim, doteraz bolo same brblanie ako si to nazval co ine sa dalo cakat od Gasparovica? ja som zvedava ako to bude vyzerat teraz myslim si ze to bude ostrejsi suboj medzi prezidentom a vladou SR... ak by samozrejme vyhral iny kandidat ako Fico a realnu moznost ma Kiska alebo Prochazka budme zas realisti...
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Sykorkaa
pavol54
Keby sa títo veľkohubí silácki prezidenti najprv naučili niečo z teórie riadenia(môžu začať pre začiatok aj s pochopením princípov riadenia auta) ak to pochopia tak je potom riadiť štát malina lenže prezident nemá svoje miesto v aute medzi volantom a pedálmi ale pokiaľ sa nemýlim tak na pravom zadnom sedadle z tejto pozície sa tomu hovorí brblanie vodičovi do riadenia Takže oni všetci budú chcieť vodičovi brblať do riadenia len to nedokážu pomenovať pravdivo.
uplne suhlasim, doteraz bolo same brblanie ako si to nazval co ine sa dalo cakat od Gasparovica? ja som zvedava ako to bude vyzerat teraz myslim si ze to bude ostrejsi suboj medzi prezidentom a vladou SR... ak by samozrejme vyhral iny kandidat ako Fico a realnu moznost ma Kiska alebo Prochazka budme zas realisti...
Zial, asi tomuto zbedacenemu narodu uz nic ine nepomoze, ako ozajstna revolucia na tu 20 rocnu politicku cvargu!
0 0
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

Feddex
Heliox
co sa tyka Prochazku ja osobne som pravnik a bol som si ho vypocut na jednej z predvolebnych prednasok a musim povedat ze ma zaujala jedna jeho myslienka ze chce byt SILNYM PREZIDENTOM - pekne to opisal co to znamena byt silny prezident a mam pocit ze ma dobre odpremyslane kroky ak by sa stal hlavou statu, hlavne co sa tyka jasne vizii a dobrych postojov
to je sice pravda, vdaka bohu ze mame viacej kandidatov na prezidenta keby to tak nie je a zas by sa stal malatny prezident tak by som poziadal o nove obcianstvo... nech sa stane cokolvek hadam sa uz konecne dozijeme niecoho lepsie ak bude porazeny najvacsi kandidat pretoze momentalny prezident je nie len u nas ale urcite aj v inych krajinach ked pusti do sveta svoje "perlicky" z prejavu
no on je v tomto neskutocny cely cas o nom clovek nic nevie a ked ide na zahranicnu cestu tak ma najviac LIKE na FB z jeho recnickeho prejavu
0 0
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

Doplet
@erik555 na polovicne s tebou suhlasim.. Ano funkcia momentalneho prezidenta je iba figurka..aj to nepodarena ale ako som tiez pisal napriklad ja keby som prezident a chcem byt aktivny tak aj ked nemozem hlasovat tak MINIMALNE by som povedal celemu Slovensku ze som AKTIVNY PREZIDENT a ze ste si volili STRANU ktora ODSUHLASILA toto co bude mat DOPAD na toto... ako priklad hadam staci
takto jedine to moze urobit napr Prochazka ked hovori ze bude aktivny prezident... aj ked nerozhodne aspon moze povedat celemu narodu ake politicke strany si volili a koniec koncov potom nie je zla strana ale volici ktori danu stranu volili
0 0
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

ja som nasiel na nete zas toto... co si o tom myslite?
Infografika.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať