Zavrieť

Porady

Kto bude ďalším prezidentom? Bezák, Lasica, Radičová, Kiska alebo Bútora?

Som zvedavý, či bude mať Slovensko konečne normálneho prezidenta.

Čo si myslíte?

Aké sú vaše tipy?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

erik555
Sykorkaa
pavol54
Keby sa títo veľkohubí silácki prezidenti najprv naučili niečo z teórie riadenia(môžu začať pre začiatok aj s pochopením princípov riadenia auta) ak to pochopia tak je potom riadiť štát malina lenže prezident nemá svoje miesto v aute medzi volantom a pedálmi ale pokiaľ sa nemýlim tak na pravom zadnom sedadle z tejto pozície sa tomu hovorí brblanie vodičovi do riadenia Takže oni všetci budú chcieť vodičovi brblať do riadenia len to nedokážu pomenovať pravdivo.
uplne suhlasim, doteraz bolo same brblanie ako si to nazval co ine sa dalo cakat od Gasparovica? ja som zvedava ako to bude vyzerat teraz myslim si ze to bude ostrejsi suboj medzi prezidentom a vladou SR... ak by samozrejme vyhral iny kandidat ako Fico a realnu moznost ma Kiska alebo Prochazka budme zas realisti...
Zial, asi tomuto zbedacenemu narodu uz nic ine nepomoze, ako ozajstna revolucia na tu 20 rocnu politicku cvargu!
mas na mysli nieco co sa odohravalo a odohrava v Kyjeve??? aka je realna odpoved prezident neodstupil akurat su skody a niekolko zranenych ludi... bitkou a hadkou ludia nikdy nic nevyriesia.. to nas hadam ucili aj nasi stari rodicia
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Výrok "budem silný prezident" = to isté "budem silno plakať pri (nesprávnom) hrobe"
AKO SPLNIA podľa ústavy tie silácke reči nech povedia kandidáti tejto REALITY ŠOU :
Súčasní a predchádzajúci prezidenti mali podľa ústavy takéto právomoci:.....
Neplnili si tieto povinnosti podľa ústavy : ....
Ja keď ma zvolíte budem plniť takto:....
Lebo každý prezident prisahal na ústavu že si bude plniť svoje povinnosti, tak potom o čom je táto ŠOU?
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Heliox
mas na mysli nieco co sa odohravalo a odohrava v Kyjeve??? aka je realna odpoved prezident neodstupil akurat su skody a niekolko zranenych ludi... bitkou a hadkou ludia nikdy nic nevyriesia.. to nas hadam ucili aj nasi stari rodicia
A milotou k statnej moci, ktora zbedacuje narod, co vyriesis? Ale ano, toto je nam velmi blizke...pretoze sme krestansky narod a nechame si radsej srat na hlavy a este aj podakujeme za to! Som tak stastny, ze som sa narodil ako slovak! Urcite by som nechcel byt rodenym svajciarom
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
bjuty smis
to hej, ale máme ho tu až od pádu totalitného režimu ?
v totalitnom réžime nebolo ?
nespôsobilo skorej tých 40 rokov totalitného réžimu to bahno ?
To vieš, že bolo dosť bahna, ale ho nebolo vidieť. A prečo ho vidieť nebolo? Lebo všade boli budovateľské heslá.......
Dúfam, že nikto nepoprie, že sa tu za to obdobie niečo vybudovalo. V porovnaní s porevolučným obdobím.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

korela
misoft
bjuty smis
to hej, ale máme ho tu až od pádu totalitného režimu ?
v totalitnom réžime nebolo ?
nespôsobilo skorej tých 40 rokov totalitného réžimu to bahno ?
To vieš, že bolo dosť bahna, ale ho nebolo vidieť. A prečo ho vidieť nebolo? Lebo všade boli budovateľské heslá.......
Dúfam, že nikto nepoprie, že sa tu za to obdobie niečo vybudovalo. V porovnaní s porevolučným obdobím.
Vybudovalo? To zartujes, alebo vazne pises? Pre koho sa vybudovalo? Najomne bytove domy pre mlade rodiny s detmi? Alebo ake vybudovanie mas na mysli? Skor vidim, ze tu sa vybudoval system zvysenia chudoby!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
erik555
korela
misoft
bjuty smis
to hej, ale máme ho tu až od pádu totalitného režimu ?
v totalitnom réžime nebolo ?
nespôsobilo skorej tých 40 rokov totalitného réžimu to bahno ?
To vieš, že bolo dosť bahna, ale ho nebolo vidieť. A prečo ho vidieť nebolo? Lebo všade boli budovateľské heslá.......
Dúfam, že nikto nepoprie, že sa tu za to obdobie niečo vybudovalo. V porovnaní s porevolučným obdobím.
Vybudovalo? To zartujes, alebo vazne pises? Pre koho sa vybudovalo? Najomne bytove domy pre mlade rodiny s detmi? Alebo ake vybudovanie mas na mysli? Skor vidim, ze tu sa vybudoval system zvysenia chudoby!
...erik ...nedráždi bosou nohou štrkáča po hlavičke ...
Veľa sa vybudovalo ....ej veru , dosť je toho ....
0 0
Sykorkaa Sykorkaa

Sykorkaa je offline (nepripojený) Sykorkaa

buchač
Heliox
co sa tyka Prochazku ja osobne som pravnik a bol som si ho vypocut na jednej z predvolebnych prednasok a musim povedat ze ma zaujala jedna jeho myslienka ze chce byt SILNYM PREZIDENTOM - pekne to opisal co to znamena byt silny prezident a mam pocit ze ma dobre odpremyslane kroky ak by sa stal hlavou statu, hlavne co sa tyka jasne vizii a dobrych postojov
SILNÝ prezident je v USA alebo Rusku ...
Na Slovensku sú ( boli ) zatiaľ iba len starí ujovia ...
Po voľbách nastúpi nová garnitúra ...jeden z mladých ujov zasadne do kresla ....
no ale mozno to bude aj inak... v politike treba volit vzdy mensie zlo... neviem si predstavit ze by napriklad prochazka mlcal ako hrob pri vsetko ako mlci momentalne gasparovic pff
0 0
Sykorkaa Sykorkaa

Sykorkaa je offline (nepripojený) Sykorkaa

buchač
erik555
korela
misoft
bjuty smis
to hej, ale máme ho tu až od pádu totalitného režimu ?
v totalitnom réžime nebolo ?
nespôsobilo skorej tých 40 rokov totalitného réžimu to bahno ?
To vieš, že bolo dosť bahna, ale ho nebolo vidieť. A prečo ho vidieť nebolo? Lebo všade boli budovateľské heslá.......
Dúfam, že nikto nepoprie, že sa tu za to obdobie niečo vybudovalo. V porovnaní s porevolučným obdobím.
Vybudovalo? To zartujes, alebo vazne pises? Pre koho sa vybudovalo? Najomne bytove domy pre mlade rodiny s detmi? Alebo ake vybudovanie mas na mysli? Skor vidim, ze tu sa vybudoval system zvysenia chudoby!
...erik ...nedráždi bosou nohou štrkáča po hlavičke ...
Veľa sa vybudovalo ....ej veru , dosť je toho ....
mizerne prostredie pre podnikatelov, zvysovanie korupcie, nezamestnanost atd atd... ak s tym nieco nespravime MY tak potom uz neviem kto
0 0
Sykorkaa Sykorkaa

Sykorkaa je offline (nepripojený) Sykorkaa

erik555
Heliox
mas na mysli nieco co sa odohravalo a odohrava v Kyjeve??? aka je realna odpoved prezident neodstupil akurat su skody a niekolko zranenych ludi... bitkou a hadkou ludia nikdy nic nevyriesia.. to nas hadam ucili aj nasi stari rodicia
A milotou k statnej moci, ktora zbedacuje narod, co vyriesis? Ale ano, toto je nam velmi blizke...pretoze sme krestansky narod a nechame si radsej srat na hlavy a este aj podakujeme za to! Som tak stastny, ze som sa narodil ako slovak! Urcite by som nechcel byt rodenym svajciarom
treba riesit realitu a nie ci sme svajciari alebo fini... preco sa maju tak dobre? koli comu je tam taka situacia aka je? koli zakonom a zodpovednosti v politike...
1 0
Sykorkaa Sykorkaa

Sykorkaa je offline (nepripojený) Sykorkaa

Heliox
ja som nasiel na nete zas toto... co si o tom myslite?
tak to su asi najvacsi mozni kandidati.. Knazko? Kiska? Prochazka?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Sykorkaa
buchač
erik555
korela
misoft
bjuty smis
to hej, ale máme ho tu až od pádu totalitného režimu ?
v totalitnom réžime nebolo ?
nespôsobilo skorej tých 40 rokov totalitného réžimu to bahno ?
To vieš, že bolo dosť bahna, ale ho nebolo vidieť. A prečo ho vidieť nebolo? Lebo všade boli budovateľské heslá.......
Dúfam, že nikto nepoprie, že sa tu za to obdobie niečo vybudovalo. V porovnaní s porevolučným obdobím.
Vybudovalo? To zartujes, alebo vazne pises? Pre koho sa vybudovalo? Najomne bytove domy pre mlade rodiny s detmi? Alebo ake vybudovanie mas na mysli? Skor vidim, ze tu sa vybudoval system zvysenia chudoby!
...erik ...nedráždi bosou nohou štrkáča po hlavičke ...
Veľa sa vybudovalo ....ej veru , dosť je toho ....
mizerne prostredie pre podnikatelov, zvysovanie korupcie, nezamestnanost atd atd... ak s tym nieco nespravime MY tak potom uz neviem kto
No do roku 1989 sa tu určite žiadne prostredie pre podnikateľov nebudovalo v tomto máš pravdu jednotkou korupcie bola fľaška zamestnaní boli všetci a tí všetci vytvorili hodnoty ktoré sa v porevolučnom období rozpredali za babku a investovali do privatizačných poradcov takže korela mala pravdu alebo sem privatizéri našúpali tie almužny za vzdušné zámky?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Heliox
erik555
Sykorkaa
pavol54
Keby sa títo veľkohubí silácki prezidenti najprv naučili niečo z teórie riadenia(môžu začať pre začiatok aj s pochopením princípov riadenia auta) ak to pochopia tak je potom riadiť štát malina lenže prezident nemá svoje miesto v aute medzi volantom a pedálmi ale pokiaľ sa nemýlim tak na pravom zadnom sedadle z tejto pozície sa tomu hovorí brblanie vodičovi do riadenia Takže oni všetci budú chcieť vodičovi brblať do riadenia len to nedokážu pomenovať pravdivo.
uplne suhlasim, doteraz bolo same brblanie ako si to nazval co ine sa dalo cakat od Gasparovica? ja som zvedava ako to bude vyzerat teraz myslim si ze to bude ostrejsi suboj medzi prezidentom a vladou SR... ak by samozrejme vyhral iny kandidat ako Fico a realnu moznost ma Kiska alebo Prochazka budme zas realisti...
Zial, asi tomuto zbedacenemu narodu uz nic ine nepomoze, ako ozajstna revolucia na tu 20 rocnu politicku cvargu!
mas na mysli nieco co sa odohravalo a odohrava v Kyjeve??? aka je realna odpoved prezident neodstupil akurat su skody a niekolko zranenych ludi... bitkou a hadkou ludia nikdy nic nevyriesia.. to nas hadam ucili aj nasi stari rodicia
v PRVOM RADE mala Ukrajina dostať kompenzáciu 160 mld usd po roku 1994, a dnes tí čo jej to sľubovali chcú viac cestou svojich panáčkov, škoda že sa náš národ nedokázal postaviť proti privatizačnej rabovačke a a ani sa dnes nedokáže postaviť proti rabovaniu pôdy vieš aká je suma v pľace na nákup pôdy od západnych investorov na Slovensku? Do 15000000,.pre tých čo nevedia čísla do pätnásť miliónov eur a to len čo ja viem a to neviem všetko.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

No dobre tak Fico dal na športové štadióny z nášich daní takmer do každej väčšej dediny, koľko taký super filantrop venoval na športovú činnosť? veď mohol dať výstroj na splátky či by nemal z koho stiahnuť aj gate?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ozaj čo povedali silní prezidenti o pôde a vode? Od roku 2015je na výpredaj Slovenská pôda. To čo je pre Slováka silný peňáz pri priemernej mzda 860 to je pre nejakého západniara pri priemernej mzde 2500,. vreckové Takže predať a hor sa do splátkových obchodov.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Heliox
ja som nasiel na nete zas toto... co si o tom myslite?
A čo si mám o tom myslieť? Že pekná tabuľka a fešáci kandidáti? Najmä ten najmladší. Asketický typ. Telo - bez zbytočného tuku, tvár súmerná, čelo vysoké, oči malé, pichľavé, s okuliarmi je to lepšie, schovajú to, čo iní nemajú vidieť, nos súmerný, pery nadmieru úzke, absolútne nesúce na bozkávanie. Stačí?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54
No dobre tak Fico dal na športové štadióny z nášich daní takmer do každej väčšej dediny, koľko taký super filantrop venoval na športovú činnosť? veď mohol dať výstroj na splátky či by nemal z koho stiahnuť aj gate?
na športovú činnosť? dobre - mohol. mňa včera napadlo, či ho nenapadlo za 15 rokov hodiť do pľacu v rodnom meste na toto - bo podľa printových médií na rekonštrukciu prispeli len psk, mksr a eú
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska
pavol54
No dobre tak Fico dal na športové štadióny z nášich daní takmer do každej väčšej dediny, koľko taký super filantrop venoval na športovú činnosť? veď mohol dať výstroj na splátky či by nemal z koho stiahnuť aj gate?
na športovú činnosť? dobre - mohol. mňa včera napadlo, či ho nenapadlo za 15 rokov hodiť do pľacu v rodnom meste na toto - bo podľa printových médií na rekonštrukciu prispeli len psk, mksr a eú
ja som asi nejaký zvrátený, predstav si ho vo vani miesto vody vody samé 500€ a ako sa s v nich šuchce, divná asociácia, neviem prečo ale iné ma pri jeho osobe nenapadne
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Heliox
ja som nasiel na nete zas toto... co si o tom myslite?
Prečo by som si o tom mal niečo myslieť ?
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

korela
misoft
bjuty smis
to hej, ale máme ho tu až od pádu totalitného režimu ?
v totalitnom réžime nebolo ?
nespôsobilo skorej tých 40 rokov totalitného réžimu to bahno ?
To vieš, že bolo dosť bahna, ale ho nebolo vidieť. A prečo ho vidieť nebolo? Lebo všade boli budovateľské heslá.......
Dúfam, že nikto nepoprie, že sa tu za to obdobie niečo vybudovalo. V porovnaní s porevolučným obdobím.
červené kvak
kvak
kvak
0 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Sykorkaa
buchač
Heliox
co sa tyka Prochazku ja osobne som pravnik a bol som si ho vypocut na jednej z predvolebnych prednasok a musim povedat ze ma zaujala jedna jeho myslienka ze chce byt SILNYM PREZIDENTOM - pekne to opisal co to znamena byt silny prezident a mam pocit ze ma dobre odpremyslane kroky ak by sa stal hlavou statu, hlavne co sa tyka jasne vizii a dobrych postojov
SILNÝ prezident je v USA alebo Rusku ...
Na Slovensku sú ( boli ) zatiaľ iba len starí ujovia ...
Po voľbách nastúpi nová garnitúra ...jeden z mladých ujov zasadne do kresla ....
no ale mozno to bude aj inak... v politike treba volit vzdy mensie zlo... neviem si predstavit ze by napriklad prochazka mlcal ako hrob pri vsetko ako mlci momentalne gasparovic pff
Najhoršie na tom je, že :

Aj menšie zlo , je stále ešte ZLO !!!!!!!!!!!!!!
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať