Zavrieť

Porady

Kto bude ďalším prezidentom? Bezák, Lasica, Radičová, Kiska alebo Bútora?

Som zvedavý, či bude mať Slovensko konečne normálneho prezidenta.

Čo si myslíte?

Aké sú vaše tipy?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
LukyKs
Sykorkaa
buchač
Heliox
co sa tyka Prochazku ja osobne som pravnik a bol som si ho vypocut na jednej z predvolebnych prednasok a musim povedat ze ma zaujala jedna jeho myslienka ze chce byt SILNYM PREZIDENTOM - pekne to opisal co to znamena byt silny prezident a mam pocit ze ma dobre odpremyslane kroky ak by sa stal hlavou statu, hlavne co sa tyka jasne vizii a dobrych postojov
SILNÝ prezident je v USA alebo Rusku ...
Na Slovensku sú ( boli ) zatiaľ iba len starí ujovia ...
Po voľbách nastúpi nová garnitúra ...jeden z mladých ujov zasadne do kresla ....
no ale mozno to bude aj inak... v politike treba volit vzdy mensie zlo... neviem si predstavit ze by napriklad prochazka mlcal ako hrob pri vsetko ako mlci momentalne gasparovic pff
Najhoršie na tom je, že :

Aj menšie zlo , je stále ešte ZLO !!!!!!!!!!!!!!
Prave pre toto sa na to vyflaknem....!!!
Ako len dláždime cestu pre kandidáta SMK. :-)
To sa chceme vrátiť do 19. st. ?
Aby sme po voľbách neplakali ešte viac ako doteraz. :-(
Jedine preto sa tu volí od revolúcie menšie zlo a nie dobro. Nebyť využívania maďarskej karty pri každých voľbách, tak sme hospodársky už určite niekde inde.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Feddex
Politika celkovo laka ludi na spinavu hru ale verim ze to niekto moze robit aj lepsie ako momentalni politici ktori maju pestru minulost. Mne by sa aj celkom pacilo zo sucasnych kandidat Rado Prochazka... Minimlane koli tomu ze nema pestru minulost a je pri zmysloch... KOho ineho??
To je dobre, keď veríš, že niekto bude robiť politiku lepšie ako súčasní politici. Ak toto tvrdíš, potom mi nie je jasné, prečo do súčasných politikov nezahŕňaš Procházku?

Procházka je štyri roky v politike aktívne a ďalšie štyri roky robil pre KDH nepriamo. V politike nie je žiadne neviniatko. Ešte aj dnes, keď ho počujem zápalisto sľubovať, spomínam si na nekonečné voľby GP . Tam Procházka z postu šéfa Ústavnoprávneho výboru NR SR lámal Ústavu a rokovací poriadok v záujme toho, aby bol zvolený Čentéš. V čom by už len bol iný, keď mu nebola hanba držať sa politiky zubami nechtami,kandidovať za KDH a po dvoch mesiacoch z KDH vystúpiť? To je teda fakt príkladný vzor politika!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Feddex
Prochazka je najmladsi otazka je ako by zvladol funkciu prezidenta a utoky z vlady SR... Ale tak zas na druhu stranu prednasa na VS tak by sa vedel vynajst a eliminovat ich v krajnom pripade....
Prečo by mala vláda útočiť na Procházku? Nemyslel si to v opačnom garde? To Procházka sa hotuje útočiť na vládu, ÚS a hádam na všetky štátne inštitúcie. Alebo nie? V politike to sú zázračné slová: "eliminovať", "útočiť" a "vynájsť sa". No zbohom, s takým prezidentom, čo by používal podobné praktiky.
Naposledy upravil Petra Nová : 17.02.14 at 16:16
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Feddex
Robert Bezak podporil prochazku?? to ani neviem...
Dobre rano... A hadam ludia Bezaka poznaju... A nie ako som tento tyzden cital ze chcel byt Spirit podplateny HADAJME KYM len aby podporil cerveneho kandidata...
Servus, kto je to Róbert Bezák? Ja ho nepoznám,. A kto je to Spirit?. To kto by do nejakého ducha pchal peniaze? Červení by si ním "určite" pomohli. Vychádza to skôr na čiernych v sutanách.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Feddex
Zakazal by som volit nad 60 rokov... A natrel by som fica aj ja!
Si mi ty za demokrata. Veď uvažuješ horšie ako Kotleba. Ty by si zakázal voliť nad 60 rokov? No vidíš, možno druhí by chceli zakázať voliť ľudom do 30 rokov, iní zas od 40 do 60 rokov, ešte ďalší, by chceli zakázať voliť katolíkom, alebo ľudom inej farby pleti, alebo inej sexuálnej orientácie. A tak by nesmel voliť nikto a bolo by po demokracii. Komunizmus už nechceme, potom už len nejakého doživotného vládcu.
1 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

korela

Ako len dláždime cestu pre kandidáta SMK. :-)
To sa chceme vrátiť do 19. st. ?
Aby sme po voľbách neplakali ešte viac ako doteraz. :-(
Jedine preto sa tu volí od revolúcie menšie zlo a nie dobro. Nebyť využívania maďarskej karty pri každých voľbách, tak sme hospodársky už určite niekde inde.
Ale tu sa bavime o prezidentovi, ktori nema ziadne pravomoci! Ine je bavit sa o volbach do parlamentu!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Teda, poniektoré citácie sú fakt OTRASNÉ!!!!!!!
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Počuj cholerra !

Takéto reči
"
Nakoniec ani nevieme v akom bola rozsahu a či nešlo o podnikový byt alebo dom. To je taký bluf do prázdna. Štek.
"
si nechaj pre seberovných.
Robil som vtedy na údržbe, tak viem ako to bolo

Dal som to ako príklad, že nielen "fľaška" sa používala - toto bolo tak min v rozsahu ročného platu
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

korela
erik555
Sykorkaa
erik555
Heliox
mas na mysli nieco co sa odohravalo a odohrava v Kyjeve??? aka je realna odpoved prezident neodstupil akurat su skody a niekolko zranenych ludi... bitkou a hadkou ludia nikdy nic nevyriesia.. to nas hadam ucili aj nasi stari rodicia
A milotou k statnej moci, ktora zbedacuje narod, co vyriesis? Ale ano, toto je nam velmi blizke...pretoze sme krestansky narod a nechame si radsej srat na hlavy a este aj podakujeme za to! Som tak stastny, ze som sa narodil ako slovak! Urcite by som nechcel byt rodenym svajciarom
treba riesit realitu a nie ci sme svajciari alebo fini... preco sa maju tak dobre? koli comu je tam taka situacia aka je? koli zakonom a zodpovednosti v politike...
Ano, kvoli zakonom a zodpovednosti v politike! Ale za 20 rokov tu boli vselijaky, a kde sme teraz? Politici nemali ziadnu zodpovednost za svoje ciny! Myslis, ze sa to zmeni v hlavach slovakov? Nie, pretoze my sme geneticky taky narod! Zial...
Osobne mi už veľmi prekáža, že stále gabeš niečo na Slovákov. Každú chvíľu. Prečítaj si po sebe pravopis a potom kritizuj. Ospravedlní ťa iba nejaká porucha.
Veľmi dlho by si tu hľadal geneticky čistého Slováka, vďaka osídlovaniu tohto územia v minulosti. Nemláť slamu a urob niečo pozitívne pre túto krajinu, ak tu už žiješ.
"" Veľmi dlho by si tu hľadal geneticky čistého Slováka ""

ty si ale blbá

Ja napríklad som min 300 rokov dozadu geneticky čistý Slovák

ale okrem prípadného rodokmeňa nevyvodzujem z toho NIČ
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

LukyKs
Počuj cholerra !

Takéto reči
"
Nakoniec ani nevieme v akom bola rozsahu a či nešlo o podnikový byt alebo dom. To je taký bluf do prázdna. Štek.
"
si nechaj pre seberovných.
Robil som vtedy na údržbe, tak viem ako to bolo

Dal som to ako príklad, že nielen "fľaška" sa používala - toto bolo tak min v rozsahu ročného platu
Detto.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
Feddex
Politika celkovo laka ludi na spinavu hru ale verim ze to niekto moze robit aj lepsie ako momentalni politici ktori maju pestru minulost. Mne by sa aj celkom pacilo zo sucasnych kandidat Rado Prochazka... Minimlane koli tomu ze nema pestru minulost a je pri zmysloch... KOho ineho??
To je dobre, keď veríš, že niekto bude robiť politiku lepšie ako súčasní politici. Ak toto tvrdíš, potom mi nie je jasné, prečo do súčasných politikov nezahŕňaš Procházku?

Procházka je štyri roky v politike aktívne a ďalšie štyri roky robil pre KDH nepriamo. V politike nie je žiadne neviniatko. Ešte aj dnes, keď ho počujem zápalisto sľubovať, spomínam si na nekonečné voľby GP . Tam Procházka z postu šéfa Ústavnoprávneho výboru NR SR lámal Ústavu a rokovací poriadok v záujme toho, aby bol zvolený Čentéš. V čom by už len bol iný, keď mu nebola hanba držať sa politiky zubami nechtami,kandidovať za KDH a po dvoch mesiacoch z KDH vystúpiť? To je teda fakt príkladný vzor politika!


5



Nejako sa nevieš oslobodiť od tej schémy :

- nejaká strana dá niekoho na svoju kandidátku vysoko (lebo verí , že s ním získa viac %)

- ten niekto sa dostane do parlamentu



Ale prečo by mal bozkávať ruky tej strane, to nejako nechápem ??????????

Ty by si ?

Preto to "žiadaš" aj od iných ?

Ty preferuješ potom z prísahy poslancov iba tú časť o bezvedomí a bezsvedomí ???????????????????
Naposledy upravil LukyKs : 17.02.14 at 18:57
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

"" keby sa vsetci mladi spoja tak tu mame USA ""

NEVIEM ti to takto z hlavy povedať , či by to bolo dobre.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
Feddex
Zakazal by som volit nad 60 rokov... A natrel by som fica aj ja!
Si mi ty za demokrata. Veď uvažuješ horšie ako Kotleba. Ty by si zakázal voliť nad 60 rokov? No vidíš, možno druhí by chceli zakázať voliť ľudom do 30 rokov, iní zas od 40 do 60 rokov, ešte ďalší, by chceli zakázať voliť katolíkom, alebo ľudom inej farby pleti, alebo inej sexuálnej orientácie. A tak by nesmel voliť nikto a bolo by po demokracii. Komunizmus už nechceme, potom už len nejakého doživotného vládcu.
So zaťatými zubami :
Za toto ťa musím pochváliť (aj také oné som ti dal)
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
Teda, poniektoré citácie sú fakt OTRASNÉ!!!!!!!
Poniektoré ktoré ?

Veď cituj .
Ale s citom , aby sa citovaný necítil podceňovaný.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Feddex
No z jedneho logickeho dovodu... Prochazka ma najvacsiu sancu vyhrat volby na prezidenta v druhom kole a pochybujem ze by vlada bola ticho keby urobil aspon minimum z volebneho programu... Takze vlada by urcite utocila
Ahááá! To je skoro ako politologická úvaha. Chcel si povedať to, že ak bude Procházka plniť svoj volebný program, tak musí naň vláda útočiť? Fico dobre povedal, že všetci kandidáti chcú útočiť na vládu, nie s ňou spolupracovať. Lebo vláda ma svoj vládny program a za jeho plnenie je zodpovedná parlamentu a voličom. V prípade zvolenia Prochádzku by vládu čakala vojna ako remeň.. To si fakt myslíš? Ešteže vyhrať voľby nie je tak jednoduché, ako povedať: hop a je tu ľudoop!"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová
Fico dobre povedal...
Fico ešte nikdy nič dobre ( dobré ) nepovedal ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

erik555
korela

Ako len dláždime cestu pre kandidáta SMK. :-)
To sa chceme vrátiť do 19. st. ?
Aby sme po voľbách neplakali ešte viac ako doteraz. :-(
Jedine preto sa tu volí od revolúcie menšie zlo a nie dobro. Nebyť využívania maďarskej karty pri každých voľbách, tak sme hospodársky už určite niekde inde.
Ale tu sa bavime o prezidentovi, ktori nema ziadne pravomoci! Ine je bavit sa o volbach do parlamentu!
Ak nemá podľa teba žiadne právomoci, asi ti niečo podstatné uniklo. Pri nízkej účasti voličov, ako to doteraz štatistické údaje potvrdzujú aj pri najhoršej účasti volieb do EÚ (cca 19%), ale tebe z toho asi nič tiež vyplývať nebude, teoreticky aj prakticky je totiž možné všetko.
Voľby by mali byť u nás povinné zo zákona, ako je tomu tak i v iných štátoch v Európe i na svete.

.
Kandidát SMK Gyula Bárdos je podľa šéfa SMK človek, ktorý spája a nerozdeľuje. V strane podľa neho očakávajú veľmi dobrý výsledok. Potenciálnymi účastníkmi druhého kola prezidentských volieb sú však podľa Berényiho Andrej Kiska a Milan Kňažko. Prekvapením je najmä Kiska, tvrdí Berényi.

http://spravy.pravda.sk/volby/clanok...o-kola-volieb/
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Feddex
Nechytaj ma za slovicka preco jedine bratislavsky kraj je modry??? Pretoze je tam najvacsia hustota mladsich ludi ktori tvoria hlavnu cast ekonomiky...Ak by aj ten bol cerveny tak sa moze vymazat Slovensko z mapy
A za čo ťa mám chytiť, milý Fedex?

Hustotu modrých mladých-myslíš tých, nezamestnaných, čo vyštudovali právo, politológiu alebo sociálnu prácu v Sládkovičove, v Trenčíne, či Prievidzi?.
0 0
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

LukyKs
"" keby sa vsetci mladi spoja tak tu mame USA ""

NEVIEM ti to takto z hlavy povedať , či by to bolo dobre.
pripajam sa tiez
0 0
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

buchač
Petra Nová
Fico dobre povedal...
Fico ešte nikdy nič dobre ( dobré ) nepovedal ...
asi tak :/ hlavne ze "sucha nohami" najviac prezentovane slovne spojenie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať