Zavrieť

Porady

Kto bude ďalším prezidentom? Bezák, Lasica, Radičová, Kiska alebo Bútora?

Som zvedavý, či bude mať Slovensko konečne normálneho prezidenta.

Čo si myslíte?

Aké sú vaše tipy?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
Feddex
Nechytaj ma za slovicka preco jedine bratislavsky kraj je modry??? Pretoze je tam najvacsia hustota mladsich ludi ktori tvoria hlavnu cast ekonomiky...Ak by aj ten bol cerveny tak sa moze vymazat Slovensko z mapy
A za čo ťa mám chytiť, milý Fedex?

Hustotu modrých mladých-myslíš tých, nezamestnaných, čo vyštudovali právo, politológiu alebo sociálnu prácu v Sládkovičove, v Trenčíne, či Prievidzi?.


Feďko.



Radšej jej to napíš v SS
0 0
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

Petra Nová
Feddex
No z jedneho logickeho dovodu... Prochazka ma najvacsiu sancu vyhrat volby na prezidenta v druhom kole a pochybujem ze by vlada bola ticho keby urobil aspon minimum z volebneho programu... Takze vlada by urcite utocila
Ahááá! To je skoro ako politologická úvaha. Chcel si povedať to, že ak bude Procházka plniť svoj volebný program, tak musí naň vláda útočiť? Fico dobre povedal, že všetci kandidáti chcú útočiť na vládu, nie s ňou spolupracovať. Lebo vláda ma svoj vládny program a za jeho plnenie je zodpovedná parlamentu a voličom. V prípade zvolenia Prochádzku by vládu čakala vojna ako remeň.. To si fakt myslíš? Ešteže vyhrať voľby nie je tak jednoduché, ako povedať: hop a je tu ľudoop!"
Petra precitaj si toto a zistis preco by utocila vlada na Prochazku... bodaj by aj prochazka vyhral to by bolo

http://spravy.pravda.sk/volby/clanok...ava-prochazku/
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
Feddex
Nechytaj ma za slovicka preco jedine bratislavsky kraj je modry??? Pretoze je tam najvacsia hustota mladsich ludi ktori tvoria hlavnu cast ekonomiky...Ak by aj ten bol cerveny tak sa moze vymazat Slovensko z mapy
A za čo ťa mám chytiť, milý Fedex?

Hustotu modrých mladých-myslíš tých, nezamestnaných, čo vyštudovali právo, politológiu alebo sociálnu prácu v Sládkovičove, v Trenčíne, či Prievidzi?.


vtedy začala degradácia vo V školstve
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Feddex

Nechytaj ma za slovicka preco jedine bratislavsky kraj je modry??? Pretoze je tam najvacsia hustota mladsich ludi ktori tvoria hlavnu cast ekonomiky...Ak by aj ten bol cerveny tak sa moze vymazat Slovensko z mapy
Ale no tak.....
Veď predsa na krásnom modrom Dunaji ........
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Feddex
Zakazal by som volit nad 60 rokov... A natrel by som fica aj ja!


Ty už si "natretý", len o tom nevieš.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Heliox
Petra Nová
Feddex
No z jedneho logickeho dovodu... Prochazka ma najvacsiu sancu vyhrat volby na prezidenta v druhom kole a pochybujem ze by vlada bola ticho keby urobil aspon minimum z volebneho programu... Takze vlada by urcite utocila
Ahááá! To je skoro ako politologická úvaha. Chcel si povedať to, že ak bude Procházka plniť svoj volebný program, tak musí naň vláda útočiť? Fico dobre povedal, že všetci kandidáti chcú útočiť na vládu, nie s ňou spolupracovať. Lebo vláda ma svoj vládny program a za jeho plnenie je zodpovedná parlamentu a voličom. V prípade zvolenia Prochádzku by vládu čakala vojna ako remeň.. To si fakt myslíš? Ešteže vyhrať voľby nie je tak jednoduché, ako povedať: hop a je tu ľudoop!"
Petra precitaj si toto a zistis preco by utocila vlada na Prochazku... bodaj by aj prochazka vyhral to by bolo

http://spravy.pravda.sk/volby/clanok...ava-prochazku/
Už od nadpisu to vyzerá hovadina



Lebo :



"

Naozaj dobrú ústavu budeme mať iba vtedy, ak si ju ľudia sami vypýtajú a následne aj schvália v referende

"



Ako možu tí, čo volia Lenona / Zlotu / Ficka rozoznať , že už je to dobrá = vycizelovaná ústava (keď ani nerozonávajú ústavu od volebného programu )



to by musela mať max 8 riadkov
0 0
Doplet Doplet

Doplet je offline (nepripojený) Doplet

buchač
Petra Nová
Fico dobre povedal...
Fico ešte nikdy nič dobre ( dobré ) nepovedal ...
asi tak!
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

kukučka
Feddex
Zakazal by som volit nad 60 rokov... A natrel by som fica aj ja!


Ty už si "natretý", len o tom nevieš.


Ešte "vyváľať v perí" a zavesiť usušiť .
0 0
Doplet Doplet

Doplet je offline (nepripojený) Doplet

Mna zaujal Prochazka jedine tym ze chce otvarat v zahranici dvere slovenskym podnikom!
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

misoft
Feddex

Nechytaj ma za slovicka preco jedine bratislavsky kraj je modry??? Pretoze je tam najvacsia hustota mladsich ludi ktori tvoria hlavnu cast ekonomiky...Ak by aj ten bol cerveny tak sa moze vymazat Slovensko z mapy
Ale no tak.....
Veď predsa na krásnom modrom Dunaji ........
Pri Dunaji je aj Trnavský a Nitriansky kraj
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Doplet
Mna zaujal Prochazka jedine tym ze chce otvarat v zahranici dvere slovenskym podnikom!
Ideme voliť prezidenta, alebo vrátnika ??????????
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra precitaj si toto a zistis preco by utocila vlada na Prochazku... bodaj by aj prochazka vyhral to by bolo

http://spravy.pravda.sk/volby/clanok...ava-prochazku/[/QUOTE]
Tak to poviem inak. Procházku mám prečítaného cakom pak za tie roky, čo sa obšmieta v politike. A zbožné prianie podaktorých voľby nevyhráva. Ale pekne, že ste sa tu naraz zo traja vyrojili a vehementne presadzujete svojho. Veď máme slobodu a demokraciu.
0 0
Doplet Doplet

Doplet je offline (nepripojený) Doplet

Feddex
Petra Nová
Feddex
Prochazka je najmladsi otazka je ako by zvladol funkciu prezidenta a utoky z vlady SR... Ale tak zas na druhu stranu prednasa na VS tak by sa vedel vynajst a eliminovat ich v krajnom pripade....
Prečo by mala vláda útočiť na Procházku? Nemyslel si to v opačnom garde? To Procházka sa hotuje útočiť na vládu, ÚS a hádam na všetky štátne inštitúcie. Alebo nie? V politike to sú zázračné slová: "eliminovať", "útočiť" a "vynájsť sa". No zbohom, s takým prezidentom, čo by používal podobné praktiky.
No z jedneho logickeho dovodu... Prochazka ma najvacsiu sancu vyhrat volby na prezidenta v druhom kole a pochybujem ze by vlada bola ticho keby urobil aspon minimum z volebneho programu... Takze vlada by urcite utocila
ak by Prochazka vyhral tak by vlada utocila ako by sa len dalo.. ved logicky maju vacsiunu, mozu si robit co chcu a urcite nebudu stastni ked ich "robotu" bude napadat niekto z postu prezidenta alebo nie?
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Doplet
Feddex
Petra Nová
Feddex
Prochazka je najmladsi otazka je ako by zvladol funkciu prezidenta a utoky z vlady SR... Ale tak zas na druhu stranu prednasa na VS tak by sa vedel vynajst a eliminovat ich v krajnom pripade....
Prečo by mala vláda útočiť na Procházku? Nemyslel si to v opačnom garde? To Procházka sa hotuje útočiť na vládu, ÚS a hádam na všetky štátne inštitúcie. Alebo nie? V politike to sú zázračné slová: "eliminovať", "útočiť" a "vynájsť sa". No zbohom, s takým prezidentom, čo by používal podobné praktiky.
No z jedneho logickeho dovodu... Prochazka ma najvacsiu sancu vyhrat volby na prezidenta v druhom kole a pochybujem ze by vlada bola ticho keby urobil aspon minimum z volebneho programu... Takze vlada by urcite utocila
ak by Prochazka vyhral tak by vlada utocila ako by sa len dalo.. ved logicky maju vacsiunu, mozu si robit co chcu a urcite nebudu stastni ked ich "robotu" bude napadat niekto z postu prezidenta alebo nie?
3 x áno
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Doplet
ak by Prochazka vyhral tak by vlada utocila ako by sa len dalo.. ved logicky maju vacsiunu, mozu si robit co chcu a urcite nebudu stastni ked ich "robotu" bude napadat niekto z postu prezidenta alebo nie?
Tak vláda by "útočila" a prezident by vládu "napádal". Múdro si to napísal! Pekná perspektíva. Jeden ústavný činiteľ napáda a druhý ústavný činiteľ útočí. V čom je medzi nimi rozdiel?
0 0
Doplet Doplet

Doplet je offline (nepripojený) Doplet

vlada by na Prochazku utocila (vysvetlenie slova "utocila" - napr Prochazka by povedal vsetkym obcanom na rovinu ze sa za prvy rok naozaj nic nove neurobilo k zlepseniu situacie Slovenska) a naopak prisla by nova vyzva pre firmy ako napriklad novy tender a Slovensko by opat prislo o "par" miliard eur, ktore by Prochazka ostro skritizoval a tym zautocil na vladu (vysvetlenie slova "zautocil" - povedal by vsetkym aky neefektivny krok vlada urobila)

dufam ze uz chapeme pojem utocit, zautocit
0 0
Doplet Doplet

Doplet je offline (nepripojený) Doplet

Petra Nová
ak by Prochazka vyhral tak by vlada utocila ako by sa len dalo.. ved logicky maju vacsiunu, mozu si robit co chcu a urcite nebudu stastni ked ich "robotu" bude napadat niekto z postu prezidenta alebo nie?
Rak vláda by "útočila" a prezident by vládu "napádal". Múdro si to napísal! Pekná perspektíva. Jeden ústavný činiteľ napáda a druhý ústavný činiteľ útočí. V čom je rozdiel?[/QUOTE][/QUOTE]
vlada by na Prochazku utocila (vysvetlenie slova "utocila" - napr Prochazka by povedal vsetkym obcanom na rovinu ze sa za prvy rok naozaj nic nove neurobilo k zlepseniu situacie Slovenska) a naopak prisla by nova vyzva pre firmy ako napriklad novy tender a Slovensko by opat prislo o "par" miliard eur, ktore by Prochazka ostro skritizoval a tym zautocil na vladu (vysvetlenie slova "zautocil" - povedal by vsetkym aky neefektivny krok vlada urobila)

dufam ze uz chapeme pojem urovit, zautocit
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Doplet, mne netreba vysvetľovať pojmy. Desí ma však, že ešte nič, a už tu rozoberáme kto koho bude napádať a útočiť. Ústavní činitelia majú právomoci vymedzené ústavou, a to tak, aby si kompetencie vzájomne nekonkurovali. Preto by si mal každý hľadieť svoje a čo najlepšie vykonávať to, za čo je zodpovedný.
1 0
ErickC ErickC

ErickC je offline (nepripojený) ErickC

som kto som...
korela
Feddex
Lubikos
Heliox
ja som nasiel na nete zas toto... co si o tom myslite?
pekna prehladna tabulka prezidentskych kandidatov.. a ich historia resp. posobenie a blizke kruhy
Prochazka je najmladsi otazka je ako by zvladol funkciu prezidenta a utoky z vlady SR... Ale tak zas na druhu stranu prednasa na VS tak by sa vedel vynajst a eliminovat ich v krajnom pripade....
Nejdem hodnotiť Procházku ako vyučujúceho. Ale na školách nie každý kto prednáša, je lumen.
ved samozrejme.. ale tak aspon sa nejako angazuje na druhej strane drviva vacsina politikov absolutne ale absolutne nic nerobi.. a este co ma napada pri tej tabulke je ze Prochazka zbieral hlasy od obcanov...
Infografika.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať