Zavrieť

Porady

Ing.Melánia Ferenčáková 5 + 2, s.r.o.

Sídlo: Sv. J. Nepomuckého 351/55,Markušovce 053 21 moja otazka je len tolko ci vie otejto firme volakto ci suspolalivy seriozny ,lebo som nasiel inzerat kde ponukaju robotu v nemecku a nechcel by som naletiet volaakym podvodnikom.Dakujem vopred za vsetky informacie
Usporiadat
Téma je uzavretá.
snvelektro snvelektro

snvelektro je offline (nepripojený) snvelektro

snvelektro-Bartko lukáš e-mail lbelektro@centrum.sk to je kontakt namňa nech ma kontaktuje každý mam plán........
0 0
snvelektro snvelektro

snvelektro je offline (nepripojený) snvelektro

z firmou 5mesiace robíš 2zaplatia,s.r.o. treba spraviť poriadky takto to nejde závady chyby atd.roguľa ešte jedna pripomienka a ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
0 0
snvelektro snvelektro

snvelektro je offline (nepripojený) snvelektro

31.7.2013.čakám
0 0
snvelektro snvelektro

snvelektro je offline (nepripojený) snvelektro

ty dobre vieš akoto dopadne roguľa tak sa snaž ked si grosse sef zaplatiť melania ta ma za *****ka neboj povedala to češke
0 0
snvelektro snvelektro

snvelektro je offline (nepripojený) snvelektro

že ste sa minulého roka mali rozísť atd ale to ti povie sama čo jej plakala o tebe neboj príde konanie proti firme 5mesiace robíš 2 zaplatia,s.r.o. pôjdeme komplet všetci výpovedať nie v prospech firmy 5mesiace robíš 2 zaplatia,s.r.o.
0 0
snvelektro snvelektro

snvelektro je offline (nepripojený) snvelektro

roguľa ženy netehaj do elektriky lebo ta pokope
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
reagujem na elektrikara PO a jeho fotky, takúto šlendriánsku prácu neurobí ani môj syn po treťom ročníku SPŠE, roky robíme byty a domy, občas vypomáha aj nevyučený ale revízny nám nič neodpustí... v Rakúsku sme túto zimu upravovali celý trojradový rozvádzač po rakúskych elektrikároch...všetky prepojenia boli cez Wago svorky a drôty ako kopa sena.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

snvelektro
Dobrý Deň dávajte si pozor na kreator391 je to podvodník a fušer prvej triedy taky ludia vedia len znepríjeniť život všetko čo píše je jedná veľká hlúposť.Nieje všetko povedať som elektrikár dorypať prácu a potom chce peniaze ja ho poznám osobne mám svoj názor naňho a ako jediný majiteľ a konateľ spoločnosti LB ELEKTRO,s.r.o. prehlasujem že všetci čo pracovali alebo pracuju pre firmu 5+2,s.r.o. , Elzam,s.r.o. , LB ELEKTRO,s.r.o. sa nemusia obávať hrozby ktorá sa šíri na tejto stránke kto je elektrikár a bude robiť správne a bez zbytočných chýb sa nemusi obávať že nebude mať zaplatené.Kreatora 391 bude máť problém na súde je totiž podana žaloba.
snvelektro
Dobrý deň dňa 28.7.2013. som bol v Markušovciach za Pani Ferenčákovou sa dohodnúť no márne ked som došiel ušla na aute kým sme sa otočili zmizla zmenil som postoj k veci lebo snažil som sa ich držať ale sú nevdačný a sú podvodníci sudy ani nikto Vám nepomôže firma 5+2 takže 5mesiace robíš a 2zaplatia sú podvodníci a ja ich poriešim po svojom mne rozkopal niekto auto ja rozkopem ich ked nezaplatia do 31.7.2013.nech sú aj neviem kde najdem ich a majú smolu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wau aký obrat, čo i Vám p. Bartko slubujú a neplatia, že v priebehu necelého mesiaca takýto obrat. Ked ešte 10.7. ste na nich nedali dopustiť ... a dnes už ani nie po 3 týždnoch im neviete prísť na meno.

Mimochodom, toto nie je pokec ani fb .. tak nevypisujte tak ako vypisujete, čo veta to 1 riadok technicky ...
0 0
snvelektro snvelektro

snvelektro je offline (nepripojený) snvelektro

ja viem že to nieje pokec ale nech všetci vedia čo sú zač firma 5mesiace robíš a dva zaplatí som jak ..... im pomáhal ked nemali ludí vo frankfurte robili sme do polnoci na europe za hovno
1 0
azuro azuro

azuro je offline (nepripojený) azuro

Hahahs
Naposledy upravil azuro : 30.07.13 at 19:11
0 0
azuro azuro

azuro je offline (nepripojený) azuro

Bartkovi neverte ani slovo!!!!! Klame vas vsetkych!!!!?
0 0
snvelektro snvelektro

snvelektro je offline (nepripojený) snvelektro

Pán roguľa netreba pisat pod novým profilom a obránovat sa takto azuro 30.7.2013den vzniku profilu je jasne že sa bránite
0 0
elektrikarpo elektrikarpo

elektrikarpo je offline (nepripojený) elektrikarpo

Pán Bartko .Prečo neberiete telefón od večera 28.7.2013, keď sa vám snažíme dovolať ja a aj pani Ferenčáková. azuro to nie som ja, a je to váš názor,Prečo ste neprišiel v danom dohodnutom termíne dokončiť práce.Ale ešte ste sa prisahal ,keď sme u vás boli že 100% prídete a dokončíte stavbu.Bohu žiaľ sa to tak nestalo.Nemecká firma tam dosadila 3 firmu A toto ste urobil pár dní pred splatnosťou faktúry.Pritom Stuttgart ste mali stále na čas vyplatený. Tak kto je klamár.Vi ste oklamal sam seba a týmto vašim činom ste obral o peniaze vašich dobrých pracovníkov, podotýkam dobrých.Lebo polovica tam nemá čo robiť.Možno máte šťastie, že máte Pepu a Martina, bez nich bi ste bol skončil.Tak si ich aj lepšie finančné ohodnotte.
0 0
snvelektro snvelektro

snvelektro je offline (nepripojený) snvelektro

To čo píšete lebšie finančne ohodnotiť Ludwigsburg stavba tám ste dal 210€ za hrubu inštalaciu v betonovej stavbe to je dva dni práca pre dvoch to čo ma znamenať ked som povedal že peťo tam nepojde viac už češka že peter bude na hodiny to vy máte odvahu písať o lepšom finančnom ohodnotení Taunus robil pepo tiež dodnes nieje doplatena faktúra bol som za Vami vo frankfurte sa dohodnúť na upravení cien Pani Ferenčáková povedala že nám pošle chceli sme stavby bez češky že sa sami postaráme komplet o stavbu tak som ja na vyne čo?A nečudujte že ste prišli o stavby ked neviete ohodnotiť ludí a ked sa niekomu nepáči odíde a neuvidí ani cent.Kým pracuje je super a ked už nie tak je zlí elektrikár nevie robyť same závady poňom refakturácie,vo frankfurte som podpísoval Pani ferenčákovej závady ktore sme neopravovali ale akože áno vy tu hrajete super firmu ale nieje to tak ste banda podvodníkov nič iné a tak aj dopadnete lebo ja to teraz len tak nenechám.
0 0
elektrikarpo elektrikarpo

elektrikarpo je offline (nepripojený) elektrikarpo

Na tomto serveri som prvý krát. Nerozumiem, za akým účelom sa tu chodí kade - kto vypisovať zo svojich "krívd" a prečo, keď sa cíti v práve, nerieši veci právnou cestou. A mimochodom - pán Bartko alias snvelektro. Nič, čo nebolo reálne opravené, ste nepodpísali. Ako som vám už napísala v maily, za opravy ste fakturovali a prijali úhradu. Ako sa opovažujete tvrdiť, že kto odíde zo stavby, nedostal peniaze? Z výpisov účtov je zrejmé, koľko tisíc EUR som vyplatila subdodávkam aj po odchode zo stavby. Vyprosujem si vaše tvrdenia o bande podvodníkov. Nikto si neprizná, že je lajdák, že lepí staré dlhy z u mňa zarobených peňazí, že robí chyby a podobne Ste si vedomí závad a nedorobkov, tak zúfalo skúšať nájsť fintu, ako ich spochybniť. Prečo ste neprišli prevziať závady, keď som vás k tomu asi 4x vyzývala písomne? A ešte k Ludwigsburgu - cena 210,- EUR nebola za hrubú inštaláciu bytu, ale za trubkovanie a uloženie káblov pred betonážou. Že práve vy idete hovoriť o dohodách s ľuďmi, to považujem tiež za trúfalosť až priam bezočivosť.
Takže odkazujem všetkým týmto diletantom, ktorí namiesto práce vysedávajú pri počítačoch a vymýšľajú si ničím nepodložené tvrdenia - každý jeden sa pozrite najprv na seba, svoje chyby, svoje dlhy,ktoré ste mali dávno pred tým, než som vás spoznala a na to, že ste svojím prístupom postupne dostávali do problémov iných ľudí, ktorí museli stále niečo opravovať za inými, potom sa nestíha plán, potom sa čaká za fakturáciou a tak stále dookola. Ak by každý pracoval ako mal, vyhli by sme sa mnohým nepríjemnostiam. A uisťujem vás, že ani ja moju pohľadávku voči vám, ktorá je vyššia ako záväzok, nenechám tak. Aj keď pôvodne som sa chcela dohodnúť na nule, aby som vás nezatopila úplne. S pozdravom Ferenčáková
1 0
snvelektro snvelektro

snvelektro je offline (nepripojený) snvelektro

Ok zapametajte si palica má dva konce aby Vás to nedobehlo aj z úrokom.Ale to asi nie lebo chodíte do kostola som zabudol.Nech sa Vám darí.
0 0
lukas2703 lukas2703

lukas2703 je offline (nepripojený) lukas2703

kde je prosim rogula a ferencakova,viet emi poradit niekto? dakujem,v pripade informacie sa odmenim financne,s pozdravom,cakam na odpoved,
0 0
lukas2703 lukas2703

lukas2703 je offline (nepripojený) lukas2703

prosim na moj email lukas2703@centrum.sk
0 0
inteligent inteligent

inteligent je offline (nepripojený) inteligent

dobré čítanie. z toho všetkého mi vychádza, že na každú sviňu voda vrie, však Bartko?

A Vám p.Roguľa pevné nervy a dobrých a spoľahlivých pracovníkov, mne ste vyplatili do posledného centu všetko, ale v dnešnej dobe nemám odvahu ísť pracovať do Nemecka na stavbu s neznámymi ľuďmi a opravovať po niekom niečo, jedine so svojou partiou a byť zodpovedný sami za seba.

A tebe Lukáš len toľko, aby si len prežil to, čo si spôsobil druhým, nič viac, len si to uži a vychutnaj.
0 0
Lucas Ko Lucas Ko

Lucas Ko je offline (nepripojený) Lucas Ko

Zdravím , mal som tu možnosť pracovať v tejto ,,firme,, ja som mu svoje povedal. A ako radu k podnikaniu by som dal : Nauč sa nemecky , a neber hociakých ,,elektrikárov,, čo stretneš...o platení sa radšej nevyjadrujem , iba pripájam jednu z výhovoriek.

Je mi krajne nepríjemné opäť vás informovať len o stave situácie, nie o tom, že peniaze som vám už poslal na účet, no iné mi neostáva.
Ak by som mal zaplatenú ostatnú faktúru, tak by som samozrejme peniaze rozoslal. Faktúra za august bola vystavená so splatnosťou 30 dní. Po skúsenostiach z minulého mesiaca ohľadom krátenia faktúry a predĺženia lehoty splatnosti som pána Schreinera intenzívne kontaktoval ohľadom odsúhlasenia faktúry najmä od 26.9., čo bolo stále sľubované. Napriek tomu, že ani do 30.9. k nej nezaujal žiadne stanovisko s tým, že on nemal čas ju kontrolovať, som doručil 01.10. originál faktúry na recepciu EAB opäť som o tom informoval pána Schreinera, ten odpísal, že Ok, že sa na to pozrie. Neozval sa opäť do stredy, tak som ho opäť volal, odpísal, že má dovolenku do konca týždňa a že to bude riešiť v pondelok. Situácia sa opäť opakovala v pondelok, neozval sa, dnes napísal, že faktúru mu z účtovného oddelenia nevrátili, ale že ju bude môcť odporúčať k zaplateniu až koncom týždňa.
Ak by bola naša práca kvalitná, mal by som samozrejme väčšiu vyjednávaciu silu a firma EAB väčšiu ochotu platiť. Bohužiaľ, v momentálnej situácii sme závislí len od dobrej vôle pána Schreinera, aby bol k tomu kvantu chýb čo možno najzhovievavejší a postŕhal čo najmenej. Aj napriek opätovnej kontrole bytov v auguste sa opäť a opäť nachádzajú chyby vyžadujúce si opravu nielen z našej strany, ale vznikajú aj ďalšie náklady (sadrokartón, tapety, maliari...).

Pokúšal som sa prostredníctvom právneho zástupcu vymôcť peniaze od firmy Müller, bohužiaľ mi bol späť zaslaný list napísaný ich právnym zástupcom, že je ochota uhradiť 60-65% záväzkov, avšak ak ktokoľvek z veriteľov bude trvať na okamžitom vyrovnaní, firma okamžite prejde do insolvenčného konania (list v plnom znení posielam v prílohe).

Záver – veľmi rád by som vám garantoval platbu do konca týždňa, avšak ja som tiež len „pimpongovaný“ kompetentnou osobou a bojím sa už čokoľvek sľubovať. Preto vás informujem zo širšia, ako sa má vec. To, čo som napísal, je presne tak, aká je realita – nie je tam viac ani menej. Sľúbiť môžem len jedno - akonáhle budem mať peniaze na účte, posielam ďalej.



Ostávam s pozdravom

M.Roguľa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať