Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???




Téma je uzavretá.
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Valcake
...ale niekto to musel vymazať, lebo mne sa neukazuje..iba na stránke
Anika zato sa to oplatilo, lebo hneď nato som dostala od teba pochvalu
Moja ved ani mne to neukazovalo,ze som Ti dala neuzitocne-ale ked som to tam ''podubala''a minus 5 no vsak infarktovy stav-druhy den Ta vyzeram'' a pochvala zasluzena,lebo velmi vtipne-ten tanier-aj ked mne by nebol dobry
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

...........
10841865_1064394523574458_7622326412587083923_o.jpg  
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

.........
1898717_1064390713574839_6041122422063318706_o.jpg  
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
1908171_404917372966615_8009484849138082030_n.png  
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Anika61
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Niečo z môjho fachu

Človek by nemal používať cudzie termity, keď ich nepozná suterénne alebo nie je v dobrej konvici, lebo mu hrozí veľké rizoto, ktoré sa môže skončiť veľkým fiatom. Každý sa tvári ako suvenír, ale vrátiť sa mu to môže ako buzerant.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ivuliatko
Niečo z môjho fachu
...a niečo z toho môjho...


2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

2 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Mária27
Ešteže ju nechce studenú
5 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Alebo vychladnutú? ...

Keď je ten Valentín, všetkým, aj ženám, cmuuuuuuk , želám ...
2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
f
mmmmmmmmmmmm.jpg  
4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

aj my vám chlapci...a cmugg
8 0
Jurry Jurry

Jurry je offline (nepripojený) Jurry

Viete, aký je najväčší hriech farára?
Keď pretiahne omšu....

„Tomuto hovoríš erekcia?“ „No, na doma to stačí, nie?“

„Tak si predstav, včera ma vyhodila doktorka z ordinácie.“ „A to už prečo?“ „Povedala mi, aby som sa vyzliekol, a ja jej na to, že až po nej.“

Ako sa dá dokázať, že Santa Claus je muž? Žiadna žena by nenosila ten istý odev každý rok.

„Neviem, čo sa stalo s mojou ženou, v poslednom čase chodí spať vždy po polnoci,“ sťažuje sa Jožo. „ A čo robí dovtedy?“ „Čaká na mňa.“

Prečo je lepší sex s učiteľkou než so sestričkou? Sestrička hovorí: „Ďalší, prosím.“ A učiteľka: „Tak si to ešte zopakujeme!“

//

Sex po telefóne: „Pomaličky si dávam dole pančušku. Teraz druhú a pomaly už aj tretiu...“ „Do kelu, ty si odkiaľ? Z Černobyľa?“ „Nie, z Handlovej. Vypli nám kúrenie...“

„Aký je ten tvoj v posteli?“ „Nenásytný.“ „To je skvelé, nie?“ „Ani nie. Už ma nebaví namiesto sexu stále počúvať to jeho: A nemohla by si radšej niečo uvariť?“

Sedí kňaz v spovednici a počúva: „Otče, mám 80 rokov a ženatý som už 50 rokov. Celý život som bol žene verný, až do včera! Vyspal som sa s 20-ročnými dvojčatami!“ „Kedy ste boli naposledy na spovedi?“ „Ja? Nikdy! Ja som žid!“ „A prečo ste mi o tom prišli porozprávať do spovednice?“ „Viete, ja sa tým každému chválim.“

„Si mizerný milenec!“ zvolá žena. „A to si ako zistila za dve minúty?“ nechápe muž.

„Odkedy som sa vydala, Jožo ma zanedbáva...“ „Tak sa s ním rozveď. „ „Čo ti šibe, veď som vydatá za Milana!“

U zubára: „Hélium?“ „A bude to menej bolieť?“ „Ani nie. Ale keď budete kričať, bude to viac smiešne.“
5 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Východniarsky náhrobný kameň
Východniarsky náhrobný kameň.jpg  
8 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Židovský Abrahám mal synov Ábela a Kaina, Írsky McAbrahám mal synov McÁbela a McCaina
7 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

10 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať