Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???




Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Rozalka
misoft
Ešte chýba Kapesník.......
... čiže Vreckovka.
Alebo aj šnoptihľa.
A keď sa toto v blízkosti nenachádza - stačí aj rukáv
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
misoft
Tweety
Rozalka
misoft
Ešte chýba Kapesník.......
... čiže Vreckovka.
Alebo aj šnoptihľa.
A keď sa toto v blízkosti nenachádza - stačí aj rukáv
Alebo ofina
1 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Ludia, kebyze sa Eva utopi, tak tu nie sme!
Cas 038:16

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ivuliatko
misoft
Tweety
Rozalka
misoft
Ešte chýba Kapesník.......
... čiže Vreckovka.
Alebo aj šnoptihľa.
A keď sa toto v blízkosti nenachádza - stačí aj rukáv
Alebo ofina
tiež dobrý gél
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
IMG-20140223-WA0000.jpg  
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
.
fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúj
0 0
tomas9999 tomas9999

tomas9999 je offline (nepripojený) tomas9999

skôr fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúj
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

a čo sa vám nepáči
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

..... tá ulica.........
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jarné prázdniny:
Lesyk 158.jpg  
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
IMG-20140223-WA0002.jpg  
7 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

"Mladý Oravec sa prechádza s dievčinou popri lúkach, ktoré patria jeho otcovi. Vtom jeden býček vyskočí na jalovičku. Vzrušený mladík šepká dievčine do ucha:
- To by som aj ja rád.
- Pokojne môžeš, veď sú to vaše kravy."
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kontrujem:
paraglan.jpg  
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

NDS
Lesyk 256.jpg  
Lesyk 374.jpg  
1/1
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Zarinči oblak a do karčmy vľeci vaľok na cesto.
Kačmar še postaví a hutori:
"Janču, prišla ci esemeska."

Včera som sebe kupel baľičok kondomoch .
Dnuka buľi tri kusi.
Čitam na baľiku: Spotrebujte do mája 2016.
Ta za boha neznam pochopic, čom na mňe robia taki natlak !?


Prečo som sa dnes ráno zobudil v nemocnici v sádrovom koryte

Keď sa nám nedávno rozbila kosačka na trávu, manželka mi stále pripomínala,
aby som ju opravil.
Bol som však stále zaneprázdnený.
Na programe bolo: auto, futbal, internet, rybačka, kamaráti, krčma...niečo,
čo bolo pre mňa oveľa dôležitejšie.
Nakoniec prišla s nápadom, ktorý dúfala, že zaberie.
Keď som prišiel včera domov, sedela vo vysokej tráve a strihla ju malými
nožničkami.
Chvíľu som ju ticho pozoroval a potom som vošiel do domu.
Po pár minútach som sa vrátil a podal jej kefku na zuby so slovami:
"Ak skončíš drahá so strihaním, mohla by si pozametať dvor."
A viac si už nepamätám......
4 0
Jurry Jurry

Jurry je offline (nepripojený) Jurry

2.júla.1982, Kalifornia

Larry Walters z Los Angeles je medzi uchádzačmi o darwinovu cenu a patrí do skupiny tých, čo mohli svoj príbeh osobne vyrozprávať.
"Splnil sa mi môj 20 ročný sen" uviedol Walters, bývalý vodič nákladného auta komerčnej televíznej spoločnosti. "Teraz stojím pevne na zemi. Presvedčil som sa však ako veci skutočne fungujú."
Larryho sen z detstva bol prostý - túžil lietať. Osud mu však splnenie sna nedožičil. Pre zlý zrak sa nemohol stať pilotom. Keď ho prepustili z vojenskej služby, vo voľných chvíľach sedával v záhrade za domom a pozoroval na oblohe prúdové lietadlá.
Ako tak raz sedel za domom v pohodlnom záhradnom ležadle, v hlave sa mu zrodila myšlienka na zostrojenie vlastného modelu vzdušného korábu.
V obchode s vojenskými potrebami si kúpil 45 meteorologických balónov. Popriväzoval ich ku záhradnému ležadlu a naplnil héliom. Na cestu si pribalil niekoľko sendvičov, pivo Miller Lite a tiež brokovnicu. Potom sa remeňmi pripútal k ležadlu. Larry si predstavoval, že po uvolnení kotviaceho lana sa pomaly vznesie do vzduchu do výšky asi desiatich metrov, vychutná si pocit z lietania, osvieži sa pár pivami a potom bude brokovnicou postupne zostreľovať balóny a pomaly pristane.
Všetko sa však vyvíjalo inak, ako mal Larry naplánované. Keď jeho priatelia prerezali lano priviazané o džíp, ležadlo s balónmi ležadlom a so vzduchoplavcom sa nevznieslo do vzduchu pomaly, ale naopak, vyletelo prudko ani vystrelené z dela. Larry však nevyletel do výšky 10 metrov, ba ani 300 metrov, balóny ho vymrštili až do výšky 4800metrov. Vo veľkej výške sa neodvážil zostreľovať balóny, aby náhodou nestratil rovnováhu. Niekoľko hodín sa vznášal vo vzduchu, jedol sendviče, pil pivo a súčasne intenzívne preberal svoje možnosti. Po nejakom čase ho odvialo do vzdušného priestoru losangelského letiska. Piloti spoločnosti Delta a Trans-world boli rádiom upozornení na záhadný lietajúci objekt na oblohe.
Nakoniec Larry nabral odvahu, zostrelil niekoľko balónov a začal klesať nočnou oblohou, spleľ spľasnutých balónov urýchlila jeho klesanie a po 20tich minútach dopadol neďaleko pláže Long beach. Po pristátí už na Larryho čakala losangeleská polícia a okamžite ho zatkla. Keď ho v putách odvážali jeden s novinárov sa ho spýtal,ako sa mu to všetko podarilo urobiť vrátane pomerne bezpečného pristátia. Larry mu nato ľahostajne odpovedal: "Chlap sa jednoducho nemôže len tak nečinne povaľovať."
Federálnemu leteckému úradu však tento prípad nebol ľahostajný. Inšpektor bezpečnosti letovej prevádzky Neal Savoy uviedol: "Vieme, že tento muž porušil niekoľko predpisov Federálneho leteckého zákona. Hneď ako presne zistíme, ktoré jeho časti porušil, budeme bezodkladne konať.


Vďaka svojmu nápadu Larry získal cenu klubu hlupákov v texaskom Dallase vo výške 1500 dolárov. Odmena bola za výšku ktorú sa mu podarilo s balónmi dosiahnuť. Larry daroval hliníkové ležadlo deťom zo susedctva, ktoré ho veľmi obdivovali.
Zároveň prestal pracovať ako vodič nákladného auta. Občas si privyrábal ako zabávač, nikdy však vďaka svojmu kurióznemu letu nezbohatol, nikdy sa neoženil ani nemal deti. Osudným dňom pre Larryho bol 6.Október.1993, keď odišiel do lesa a tam sa zastrelil. Mal 44 rokoch.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

fico nevyhrá prezidentské voľby
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vďaka slovensku zdravotníctvu, ministra zdravotníctva, zdravotnej poisťovni, rakúskemu lekárskemu konzíliu a vnútornej sily nemocného bude Fico do dňa volieb na 100% fit a v plnej sile.....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft
Vďaka slovensku zdravotníctvu, ministra zdravotníctva, zdravotnej poisťovni, rakúskemu lekárskemu konzíliu a vnútornej sily nemocného bude Fico do dňa volieb na 100% fit a v plnej sile.....
terazky je
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať