Zavrieť

Porady

Reklamácia do 7 dní od zakúpenia tovaru.

Zdravím Vás, v pondelok mi priniesol kuriér komponenty do počítača kupované v e-shope. Po ich poskladaní mi však PC nenabehol, dal som ho preto pozrieť odbornému technikovi z firmy, ktorá sa takýmto veciam venuje. Výsledok bol vadná základná doska, ktorú som v piatok zaniesol na reklamáciu. Cez tento víkend som si ale povedal, že čakať 30 dní mi príde priveľa, potrebujem PC využívať už teraz a teda moja otázka na vás znie, či aj keď som tovar dal reklamovať, môžem si napriek tomu vybrať inú základnú dosku v podobnej cene (rozdiel doplatím) keďže som ešte v 7 dňovej lehote na vrátenie tovaru? Je to zložitejšia situácia a ja sa chcem vyhnúť čakaniu a chcel by som PC využívať čím skôr. A aj by som sa chcel vyhnúť tomu, že tá doska bude nefunkčná aj po reklmácié čo sa mi už stalo a čakať ďalší mesiac nie som ochotný. Neviem na čo mám v tejto situácií právo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Reklamácia do 7 dní od zakúpenia tovaru.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.