Zavrieť

Porady

Problémy s neprispôsobivým majiteľom bytu.

V bytovom dome (48 bytov) máme jedného majiteľa bytu, ktorý svojim hlukom otravuje spoluobyvateľov bytového domu. Byt má v osobnom vlastníctve. V byte žije, predpokladám, so svojou priateľkou s ktorou sa veľmi často hlučne hádajú, púšťajú hlasne hudbu a robia nadmerný hluk napr. trieskaním dvier a pod. aj po 22:00 hodine. Dnes to bolo napríklad o 2 hodine rannej, takže obyvatelia bytov nad nimi a pod nimi mali postarané o včasný budíček. Skoro pravidelne je u nich na návšteve Mestská polícia, ktorú na nich volajú obyvatelia bytovky. Existuje nejaký spôsob ako si s takýmto majiteľom bytu pomôcť.
Ďakujem za rady.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ttroman Pozri príspevok
Ty si taká papuľnatá komunistická plánovačka :
naplánuješ
postavíš
vyrobíš

NEPREDÁŠ !

čo potom ????????????????????????????????????????????
Odpoveď je v texte
hubatá Pozri príspevok
A ak by urobili škodu tak aj tá sa mu dá zrážať z platu v učtárni a krátkou cestou poukázať poškodenému ..
...čiže hubatej ...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

ttroman Pozri príspevok
V byte je všetko majiteľovo okrem :
trubiek
- UK aj s ventilmi
-plynu až po spotrebič
- vody aj s vodomermi
- kanalizácia zvislá
- odvetrávačky

prívodného káblu k ističom

spoločnej antény aj so zásuvkami

Čo je na tom ZLOŽITÉ ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????
Pre mňa nič. Len správca má s tým problém a natlačil to do zmluvy o výkone správy. A vlastníci mu to zožrali, od hladu nevideli, nevedeli čo podpisujú!
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

No vidíš akí šikovní boli tí komouši: predali .........
0 0
oldschool oldschool

oldschool je offline (nepripojený) oldschool

Uvidíme, ako to bude ďalej pokračovať... MsP voláme na nich pravidelne, raz jeden, raz druhý, teraz chvalabohu je týždeň kľud. ja som im už aj vypol prívod elektriny do bytu, aby sa ukľudnili, pretože slová o rušení nočného kľudu nepomáhajú. Dokonca ma už dvakrát tento "sused" vytopil a to bývam dva byty pod ním. Keď som tam prišiel otvoril mi až po 5 minútovom búchaní, v župane(zrejme sa kúpal ožratý alebo sfetovaný), na chodbe mal vodu, ale vôbec nevnímal čo som mu hovoril a zrejme mu ani nevadilo, že chodí po vode... Dokonca mal tú drzosť, že si nedávno v nedeľu doobeda prišiel vypýtať 3 € na cigarety Odo mňa čo nefajčím a v bytovke bojujem proti všetkým, ktorí fajčia na chodbách. Že aký paradox...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať