Zavrieť

Porady

Poznámky v AZUVe - obec.

Ahojte,chcela by som sa Vás opýtať ohľadom nahadzovania poznámok do AZUVu.

Čo máme robiť s rozdielmi z dôvodu zaokrúhľovania do súvahy v roku 2011, resp. ako máme nahadzovať bezprostredne prechádzajúco obdobie? Ak nahodím PS k 1.1. podľa HK, nesadne nám to na súvahu, lebo v súvahe je predch. obdobie zaokrúhlene. Ak nahodíme zaokrúhlene podľa súvahy PS k 1.1. tak zas nesadne stav k 31.12., ktorý už je na dve desatinné miesta. Čo s tými centami? Máme to dať do presunov alebo kam?

V metodickom usmernení sa však píše, že suma presunov musí byť nula. Ďakujem za odpoveď.
Usporiadat
andrea_mar andrea_mar

andrea_mar je offline (nepripojený) andrea_mar

Presne, to vyhadzovalo aj mne. Najlepšie priamo na C: :-)
0 0
Irona Irona

Irona je offline (nepripojený) Irona

andrea_mar Pozri príspevok
Presne, to vyhadzovalo aj mne. Najlepšie priamo na C: :-)
Súhlasím, najlepšie je to exportovať na ten disk, kde je nainštalovaný/stiahnutý AZUV (resp. dc_kons). A povedala by som, že aj priamo do tohto súboru, urobiť si tam priečinok na dbf-ká.
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Zdravím,

ako je to s textovou časťou poznámok. Nie som si istá, treba to uložiť ako samostatný pdf súbor? Lebo v Azuve mi to vrámci tlače krycieho listu píše všeobecné údaje z usmernenia. Textovú časť som v azuve nevypĺňala (nebolo kde) a mám ju urobenú samostatne vo worde, ani som ju do azuvu neimportovala.
Začínam mať v tom chaos. Vďaka.
0 0
tiga22 tiga22

tiga22 je offline (nepripojený) tiga22

Ja som si textovú časť poznámkok tiež písala samostatne vo worde, prekonverzovala som si ich do .pdf a ten som poslala metodičke. Čiže 4 .PDF súbory a zostávajúce .DBF súbory vytvorené z tabuliek.
Všimla som si, že tabuľky ktoré som nevypĺňala, lebo sa obce netýkali, sa v azuv-e ani nevytvorili ako nevyplnený .DBF súbor.
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Vďaka, pomohla si mi.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať