Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

mattto Pozri príspevok
nemyslím, už nie je stredovek, ľudia tomu už neveria, mexické drogové kartely sú veľmi pobožné, ale to im nebráni rezať hlavy nevinným ľudom zaživa


Nechcem znesväcovať tento významný okamih, ale nemusel si zachádzať až tak ďaleko, keď som si prečítala tvoj príspevok, tak je zaujímavé, že mi to asociovalo kolísku organizovanej zločinnosti práve v tejto juhoeurópskej krajine, teda aspoň čo sa západného sveta týka.
Zvláštne. Dva extrémy. Napriek všetkým okolnostiam.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Modlime sa k Pánovi...
1 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Prvý dojem je super - to nebolo hrané, pokora je hlboko v tomto človeku.
7 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

nepripomina vam tento novy papez tosku Wojtylu?
posobi rovnako pokorne a kajuco.nech mu Boh zehnna.ja olitiku nariesim-ziadnu ani tu krestansku.
ak mam vieru,Kristus ju vidi a ostatne ma az tak nezaujima.
zakryvat svoje hriechy prehreskami predstavenych Cirkvy-to nepotrebujem.:-)
5 1
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

preco sa kazda tema zvrhne na kritizovanie...ja uz neviem.
2 1
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Pretoze je prijmne poliecit si vlastne svedomie poukazovanim na chyby inych. Ak budem mat neciste svedomie, pretoze som zobral 100 EUR do vacku, tak budem kricat pred vsetkymi, aj pred sebou samym - "pozrite, Gorila - hrozne"-
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Inak, sranda, keď som hľadala, kto to vlastne je , tak som našla článok spred minulej voľby http://www.krestandnes.cz/article/po...siruje/653.htm tam bol favorizovaný už vtedy
2 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

misomiso Pozri príspevok
Pretoze je prijmne poliecit si vlastne svedomie poukazovanim na chyby inych. Ak budem mat neciste svedomie, pretoze som zobral 100 EUR do vacku, tak budem kricat pred vsetkymi, aj pred sebou samym - "pozrite, Gorila - hrozne"-
zaujímavo nezmyselný argument každý, kto poukazuje na porušovanie zákonov ostatných, ich sám porušuje? Podľa tvojej logiky teda pápež kritizovaním ostatných, sa sám dopúšťa hriechov? Povedz napr. obetiam sexuálneho zneužívania, ktoré sa ozývajú a kritizujú cirkev, že to robia, aby si "poliečili vlastné svedomie." CHORÝ NÁZOR
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

mattto Pozri príspevok
zaujímavo nezmyselný argument každý, kto poukazuje na porušovanie zákonov ostatných, ich sám porušuje? Podľa tvojej logiky teda pápež kritizovaním ostatných, sa sám dopúšťa hriechov? Povedz napr. obetiam sexuálneho zneužívania, ktoré sa ozývajú a kritizujú cirkev, že to robia, aby si "poliečili vlastné svedomie." CHORÝ NÁZOR
Ale ved to je v poriadku, mne vadia tie veci v cirkvi rovnako ako tebe. Lenze vidim aj to, co dobre robi cirkev a sam sa snazim konat dobro a nie stale roztrubovat na vsetky strany tie pochybenia, ktore su dokonca casto vdacne zvelicovane novinarmi.

Prave pred par dnami som sem niekde daval link na clanok, ktory bol o tom, ze sa nejaka organizacie nakoniec ospravedlnovala US cirkvi za krive a vykonstruovane obvinenia.

Ak zistim, ze nejaky konkretny knaz zneuziva deti alebo kradne majetok, tak prve co urobim, ze pojdem na policiu podat trestne oznamenie. O tom nemusis pochybovat. Staci to to takto?
1 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

misomiso Pozri príspevok
Ale ved to je v poriadku, mne vadia tie veci v cirkvi rovnako ako tebe. Lenze vidim aj to, co dobre robi cirkev a sam sa snazim konat dobro a nie stale roztrubovat na vsetky strany tie pochybenia, ktore su dokonca casto vdacne zvelicovane novinarmi.

Prave pred par dnami som sem niekde daval link na clanok, ktory bol o tom, ze sa nejaka organizacie nakoniec ospravedlnovala US cirkvi za krive a vykonstruovane obvinenia.

Ak zistim, ze nejaky konkretny knaz zneuziva deti alebo kradne majetok, tak prve co urobim, ze pojdem na policiu podat trestne oznamenie. O tom nemusis pochybovat. Staci to to takto?
Ja tu vôbec nie som, aby som bral cirkev na pranier Len mi je smiešne, keď niekto ospevuje a zastáva sa najväčšej zločineckej organizácie všetkých čias
0 1
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

mattto Pozri príspevok
Ja tu vôbec nie som, aby som bral cirkev na pranier Len mi je smiešne, keď niekto ospevuje a zastáva sa najväčšej zločineckej organizácie všetkých čias
No je to smutne, ze to takto vidis, evidentne si neprenikol velmi do podstaty, ale to tu ja nezmenim, kazdy si utvara svoje nazory sam.
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

misomiso Pozri príspevok
No je to smutne, ze to takto vidis, evidentne si neprenikol velmi do podstaty, ale to tu ja nezmenim, kazdy si utvara svoje nazory sam.
čo je podstatou cirkvi?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok



Verejná otázka pre kukučku ...

add. 1 - klik na vyriešené
add. 2 - neužitočné (1)

Môžem sa opýtať na tie dôvody ???
- že som tých zbrojnošov dal ???
- že sa menovaná urazila ohľadom nejakého pána premiéra F. , na ktorého každý normálny jedinec na Slovensku nadáva ???
- že mám pravdu ???
- že .....????
buchy, takže mi to tak vyplýva že ja som das nenormalnischen ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
buchy, takže mi to tak vyplýva že ja som das nenormalnischen ?
...odpoviem Ti inde .....prečítaj si ...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

už som ti to písala - si vulgárny
a ešte doplním: často namiesto argumentov používaš posmešky a tým odrádzaš ľudí pokračovať v témach
Naposledy upravil kukučka : 13.03.13 at 21:54
0 2
niko.presov niko.presov

niko.presov je offline (nepripojený) niko.presov

Zelam Papezovi pevne zdravie, jasnu mysel a vela, vela sil v boji so "zlom", v kazdom smere.
0 1
niko.presov niko.presov

niko.presov je offline (nepripojený) niko.presov

Myslim, ze v ramci slusnosti by sa malo par prispevkov odstranit, nemyslite?
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zase prekrúcaš, použil si čechizmus, do prilieb sa nedymí...ale je zbytočné pokračovať, usvedčil si sa sám.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A teraz by ma už len zaujímalo, či si ten príspevok vymazal sám, alebo to bol zásah moderátora?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
A teraz by ma už len zaujímalo, či si ten príspevok vymazal sám, alebo to bol zásah moderátora?
Sám .........ešte mám zdravý rozum a nemienim sa vypravdovávať ...

Cogito, ergo sum....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať