Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ja znam, ze poznas tetuska, taka cierna, vela mudrych stran, ale skus si ju aj precitat. Najma hlavu Novy zakonnik bez apostolov. Ak su ti milsi, mozes zacat prave tam. S chapanim ta nejdem zatazovat. :-).
Naposledy upravil alabut : 14.03.13 at 13:10 Dôvod: Kuwa, zabudol som "m" v slove nejdem. Kym som vypil pivo, pred kolonialom sa rozbili styri auta. Vivat mamas papas. :-)
0 2
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

alabut,uz si sa raz pre podobne narazky odmlcal-na dost dlho.
nemyslis,ze tato tema je skor pre tych ktori sa z toho nabozenstva tesia?
naco prispievas?kto je na to zvedavy?tvoj nazor uz pozname a drze ,hresive komentare nezmenia nas nazor.
jasne nie si sam co takto tu utocia.tyka sa to aj tych ostatnych co tu urazaju....

chapem ze Cirkev napachala aj vele zleho,ale preboha,preco nenechate ludi sa aspon nadychnut?
preco hned sa vsetko berie negativne?estelen zvolili papeza a uz ma milion odporcov-kolko toho stihol odvcera povedat?kolko stihol vyslovit a urobit?
ale uz je zly,pajac lenivy a neviem aky....fuj.
ja idem na PORADU -hladat rady,relax s ludmi ktori si radi podrkocu-a nie aby ma kleplo hned po 1.prispevku takeho cloveka ako si ty-prepac....
tak s tym uz prestan a aj vsetci ostatni.toto nie je o politike.
tu si vymiename nadej na vecny zivot,nadej na spasu a nadej na kristovu spravodlivost.a aj nadej na lepsie casy v Cirkvi-ano aj tu.

nechajte nas,tych,ktori ozaj verime a chceme ,nechajte nas modlit sa a prosit-mozno aj za vas,aby ste sa obratili...
1 1
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

http://www.cas.sk/clanok/245689/chav...venezuela.html

bez komentara
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

osky Pozri príspevok
alabut,uz si sa raz pre podobne narazky odmlcal-na dost dlho.
nemyslis,ze tato tema je skor pre tych ktori sa z toho nabozenstva tesia?
naco prispievas?kto je na to zvedavy?tvoj nazor uz pozname a drze ,hresive komentare nezmenia nas nazor.
jasne nie si sam co takto tu utocia.tyka sa to aj tych ostatnych co tu urazaju....

chapem ze Cirkev napachala aj vele zleho,ale preboha,preco nenechate ludi sa aspon nadychnut?
preco hned sa vsetko berie negativne?estelen zvolili papeza a uz ma milion odporcov-kolko toho stihol odvcera povedat?kolko stihol vyslovit a urobit?
ale uz je zly,pajac lenivy a neviem aky....fuj.
ja idem na PORADU -hladat rady,relax s ludmi ktori si radi podrkocu-a nie aby ma kleplo hned po 1.prispevku takeho cloveka ako si ty-prepac....
tak s tym uz prestan a aj vsetci ostatni.toto nie je o politike.
tu si vymiename nadej na vecny zivot,nadej na spasu a nadej na kristovu spravodlivost.a aj nadej na lepsie casy v Cirkvi-ano aj tu.

nechajte nas,tych,ktori ozaj verime a chceme ,nechajte nas modlit sa a prosit-mozno aj za vas,aby ste sa obratili...
osky, suhlasim so vsetkym co si napisla ... len prosim ta, mna konkretne zo svojich modlitieb vynechaj a obracanie nechaj na mna. dakujem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Letko Pozri príspevok
Kukučka a Wagner - prečo klikáte na "vyriešené"? Veď pápež ešte nezomrel.
Čítal si aj ten, na ktorý som reagovala? Je zmazaný. Založil si tému a išiel si spať? Tebe sa príspevky zdajú dôstojné? Mne sa nezdá ani ten tvoj.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Po vojne viacero nemeckych pohlavarov odislo prave do Argentiny s plnymi kuframi. Okradnuta a zdecimovana Europa dala zaklad pre nemecke plantaze a firmicky. Ked kuknem na noveho adolona, cisty reich. Ratzinger ma dobreho nastupcu. Za jeho potencialnou chudobou sa skryva bohata cirkevna slachta, uzivajuca si zivota. Vobec sa necudujem vojenskemu pucu a mlcaniu cirkvi pri decimacii robotov pre plantaze a honicov krav. Europa to zazila a mozno staistika tych cias zavelila ... je nas 80% ako v Argentine. Krajina, kde je najviac krav na meter stvorcovy a isla skapat pod naboznym velenim od hladu. Ja som tuto zversku temu nezalozil, ani neviem, co ma spolocne s kulturou. Kulturu mali vatikansky pohlavari moznost prezentovat dve tisicrocia. Ako rastie pocet katolikov vo svete, tak rastie aj nezamestnanost, bieda, ekologicka a ekonomicka kriza vo svete. Habesan papas a mamas. :-)
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Letko Pozri príspevok
Kukučka a Wagner - prečo klikáte na "vyriešené"? Veď pápež ešte nezomrel.
Prosím Ťa, Ty toto ešte považuješ za tému hodnú existencie? Ja teda nie. Podľa mňa téma stratila význam, pretože pápež je zvolený, okomentovaný, niektorými poraďákmi poosieraný a na čo ešte čakáš? Máš málo tých tiež príspevkov? Alebo sa od radosti nad takými príspevkami o.......š? Nechápem, nekomentujem,ešte sa aj čuduješ keď prejavíme názor na to, že tému treba uzavrieť.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať