Zavrieť

Porady

Aký software? Poraďte

Dobrý deň,
chcela by som dobrú radu od Vás, čo máte skúsenosti v software. V blízkej budúcnosti plánujem založiť živnosť a budem spravovať bytové domy. Poraďte mi, aký software používate na niečo také, ako je evidencia platieb, predpisy atď.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Elena Navrátilová
    Ja robím SVB na programe fi kb soft, peňažný denník prepojený s programom. Odporúčam. Náklady rozdelené, odpočty, všetko ako má byť.www.kbsoft.sk
    Elena Navrátilová
    shaza
    Dobrý deň,
    chcela by som dobrú radu od Vás, čo máte skúsenosti v software. V blízkej budúcnosti plánujem založiť živnosť a budem spravovať bytové domy. Poraďte mi, aký software používate na niečo také, ako je evidencia platieb, predpisy atď.
    Ďakujem.
    Odporúčam kb soft.sk. Demo pošlú. Máš všetko prehľadné, ja na ňom už robím, pohoda.

    alex1 je offline (nepripojený) alex1

    alex1
    Je tu prosím Vás niekto, kto účtuje lekáreň? Potrebujem poradiť aký účtovný soft je výhodný pre súkromnú verejnú lekáreň. Ďakujem

    alex1 je offline (nepripojený) alex1

    alex1
    alex1
    Je tu prosím Vás niekto, kto účtuje lekáreň? Potrebujem poradiť aký účtovný soft je výhodný pre súkromnú verejnú lekáreň. Ďakujem
    Nikto neporadí?

    alex1 je offline (nepripojený) alex1

    alex1
    alex1
    Je tu prosím Vás niekto, kto účtuje lekáreň? Potrebujem poradiť aký účtovný soft je výhodný pre súkromnú verejnú lekáreň. Ďakujem
    Nikto tu nie je,kto účtuje lekárne? Potrebujem len vedieť, či samotné účtovanie lekárne vyžaduje nejaký zvláštny soft, alebo môžem účtovať napr. v Pohode. (lekárenský soft už mám).
    Otváram cukráreň - s.r.o., prosím poradiť o softwer. Jedná sa o výrobu
    a predaj cukrárských výrobkov, predaj nealko, alko, ubytovanie, internetová miestnosť.

    alenap je offline (nepripojený) alenap

    alenap
    Ahojte,
    chcela by som si kúpiť nový počítač, nie notebook, ale klasický. Nevie mi niekto poradiť aké parametre a aká značka je dobrá? Účtujem v Pohode a samozrejme by som chcela internet.Cenovo by som to odhadovala cca 20-25 tis. SK.Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.