Zavrieť

Porady

som spoludlznicka , pomozte-poradte

dobry den chcela by som poprosit o radu rozviedla som sa priblizne pred rokom a manzel si v tom case bral pozicku a ja som sla ako spoludlznicka.
No teraz je ten problem ze on neplati pozicku, zmenil si pracu a banka stale mna otravuje nech to platim.
Neviem z akeho dovodu mna otravuju ked ma normalnu pracovnu zmluvu a mne vyvolavaju a podobne.
už sa my aj stalo že do prace my dosiel z banky papier nech mi dlznu sumu strhavaju z vyplaty prosim vas surne mi prosim poradte co v takomto pripade robit.
vlastne zle som napisala on to plati ale stale s omeskanim a uz mne do prace posielaju papier na strhavanie zo mzdy.
Poprosila by som o radu cim skor , samozrejme vopred velmi pekne dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    tapara Pozri príspevok
    dobry den chcela by som poprosit o radu rozviedla som sa priblizne pred rokom a manzel si v tom case bral pozicku a ja som sla ako spoludlznicka.
    čo znamená, že ste si tú pôžičku (v čase manželstva) brali dvaja a bola si o nej uzrejmená, čo ti radia zo všetkých strán - choď do banky a rieš (resp. poraď sa) kým je čas

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Nič v zlom, ale neviem,prečo sa čuduješ,že ti vyvolávajú- však si spoludlžníčka...,budeš to musieť splatiť...

    tapara je offline (nepripojený) tapara

    tapara
    ale vsak on si bral tu pozicku a preco teraz on z toho moze vycuvat ako hlavna postava a ja zas to mam cele zaplatit.
    ​to je podla mna dost nepochopitelne.

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    Preto by som už nešiel ručiť ani vlastnému bratovi. Tiež som takto doplatil na mladícku nerozvážnosť a úver (nie malý) som musel vyplatiť aj s úrokmi a exekučnými poplatkami .

    som spoludlznicka , pomozte-poradte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.