Zavrieť

Porady

vyhotovenie audio zaznamu

Mam taky problem ze jedna osoba vyhotovila o mne bez suhlasu v beznom styku vyhotovila audio zaznam za ucelom mojho skompromitovania. Je to v poriadku alebo nieco sa s tym da spravit. Nie je tam nic zle, jediny problem co ma hneva je ten ,,nelegalny,, audiozaznam. Proste nepaci sa mi ze o mne spravila daco take a vyhraza sa s tym, da sa to nejak zariesit pravne aby bol zaznam, ktory bol vyhotoveny bez mojho suhlasu zmazany ? pretoze teraz ma stym moze obtazovat aj roky a nezelam si aby o mne bolo nieco take, proste nie, mam cudny hlas zial a podobne a da sa na tom dobre bavit dakujem vam velmi pekne za kazdu radu, velmi si to vazim a prepacte ked je to v zlej sekcii nerozumel som tomu zadavanie. Dakujem
S pozdravom Jan
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    like Pozri príspevok
    Nie je tam nic zle, jediny problem co ma hneva je ten ,,nelegalny,, audiozaznam.
    ...tak potom?.... inak to, že je nelegálny môže byť len tvoje tvrdenie...človek po čase vytriezvie a veci vidí inak....

    like je offline (nepripojený) like

    like
    ja Vam rozumiem, mozete mat pravdu, ale polozme tuto otazku tak : je legalne aby o niekom bez jeho vedomia a pri nekominikacii s nim(s inou osobou) bolo vyhotovený audiozaznam? dakujem velmi pekne
    misoft Pokiaľ nie si verejne činná osoba - NIE!

    vyhotovenie audio zaznamu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.