Zavrieť

Porady

Lúčim sa so starou dobrou Poradou.

človek čo opustil Poradu.
01.05. robíme aktualizáciu porady na novú verziu s čím je spojená aj migrácia tém z Porád do rubrík. Vo večerných hodinách bude Porada aj nedostupná.

Toto som si prečítala, keď som teraz otvorila Poradu a poviem vám, akosi mi ostalo smutno.


Nie je ľahké opúšťať niečo, na čo sme si zvykli. Niečo, kde sa vieme pohybovať aj so zatvorenými očami a preto cítim trocha smútok za odchádzajúcou starou Poradou, ktorá mne osobne do života priniesla veľa dobrého v podobe úžasných priateľov, ktorých by som ináč určite nikdy nestretla.
Viem, že Richard pripraví znova niečo výnimočné, ale neviem, či sa aj v novej Porade budem stretávať s ľudmi, ktorých si rada prečítam, od ktorých si nechám poradiť a ktorým občas aj ja poradím.

Neostáva mi iné, len sa jej - Porade starej - za všetko poďakovať.
Naposledy upravil Melnick : 01.05.13 at 19:16
Usporiadat
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
ja sa nelúčim ... ale aj tak všetkým poráďakom veľmi pekne ďakujem za všetky odborné rady a vyriešenie určitých pracovných problémov a teším sa a verím, že na novej porade budeme pokračovať v príjemnom bezproblémovom prostredí a h o j t e t a m
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

KeĎ chceme aby začalo niečo ešte lepšie, musí skončiť aj to dobré, tak je to asi aj s tou našou, doteraz dobrou Poradou. Tak len treba dúfať, že bude ešte lepšia, aj my možno budeme ešte lepší. Tak sa lúčim aby som sa s Vami zas stretla.
10 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dav Pozri príspevok
Na novú Poradu si zvyknem, ale veľmi ťažko si zvykám, že niektoré nicky už prestali chodiť aj na túto...
Olinka, veď toho sa bojím, že mnohí, ktorí ešte chodia, si budú stáť za slovom a do novej sa ani nebudú registrovať.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Teraz preukážeme našu pokoru , toľko plaču ešte na Porade nebolo Ale verím, že budeme na túto chvíľu len v dobrom spomínať .
Zitka, a čo s našou miniPoradou? tam nič také nevidím
a DRAK? - Drak z novej porady ma hodí sem naspäť ...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Rozalka Pozri príspevok
... vyskúšali .... nebude chaos, on už je - aspoň v mojej hlave: tu sme sa učili narábať so stránkami niekoľko rokov, krok za krokom a teraz šups do hlbokej vody .... Mladým 17-kam je hej! ja s mojou šedivou hlavou neviem tak rýchlo prehodiť výhybku a asi k tomu už ani nemám chuť.
Rozalka, nevzdavaj to ... ber to ako cvicenie pre mozgove bunky, techika ide dopredu, aj 17tky aj 20tky ich musia prevetrat
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
avalik Pozri príspevok
Rozalka, nevzdavaj to ... ber to ako cvicenie pre mozgove bunky, techika ide dopredu, aj 17tky aj 20tky ich musia prevetrat
Na precvičovanie mozgu mám iné činnosti
2 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.



Zita5

4 Minutes Ago #41436 Rozalka však nezatracuj sedemnástky ))

Zitka, ale z nás sa časom stali osemnástky a tie sú trochu prieberčivejšie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zita5 Pozri príspevok
Teraz preukážeme našu pokoru , toľko plaču ešte na Porade nebolo Ale verím, že budeme na túto chvíľu len v dobrom spomínať .
..

..šmarjá, aký plač?..zhodili sme zimný kabát a dávame sexi šortky..no..preto plakať?..
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Zitka, a čo s našou miniPoradou? tam nič také nevidím
a DRAK? - Drak z novej porady ma hodí sem naspäť ...
Neboj sa Rozalka, určite sa zachová.Richard predpokladám nejde všetko rušiť,len sa budeme musieť nájsť
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Odo mňa malá parafráza: "Vstaň a utri si virtuálne slzy z očí, veď každý deň sa niečo pekné začína a niečo pekné končí..."

Ale rozlúčiť sa treba, aj poďakovať, tak sa pripájam... a děkuji Vám, dobré víly (aj škaredí zelení škriatkovia )

11 1
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Zitka, ale z nás sa časom stali osemnástky a tie sú trochu prieberčivejšie.
Vieš Majka ja sa cítim, akoby sa mi zastavil čas a som na 17 stupienku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som tu dievčatá ďaleko kratšie, mám obavu ako si zvyknem...kým som došla nato, že okrem témy "pestovanie orchideí" je to tu aj o inom....mi to trvalo...uvidím, som dosť grambľavá čo sa týka PC techniky...
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
ja som tu dievčatá ďaleko kratšie, mám obavu ako si zvyknem...kým som došla nato, že okrem témy "pestovanie orchideí" je to tu aj o inom....mi to trvalo...uvidím, som dosť grambľavá čo sa týka PC techniky...
netrep, kto zvládne maľovku + plávajúcu podlahu, nemôže mať problém
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ja som tu dievčatá ďaleko kratšie, mám obavu ako si zvyknem...kým som došla nato, že okrem témy "pestovanie orchideí" je to tu aj o inom....mi to trvalo...uvidím, som dosť grambľavá čo sa týka PC techniky...
Lujza, ty a gramblavá???, Ja osobne teba považujem za jeden z najvačších talentov Porady od roku 2008...
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Skúšala som sa orientovať už niekoľkokrát, jediné, čo som našla bez problémov, je šuťák

Takže, ak sa tam vyznáte:
1) dá sa nastaviť, aby sa mi zobrazovali príspevky od najnovšieho po najstarší a počet príspevkov na stranu?
2) Témy na hlavnej stránke- sa mi zobrazujú nie podľa času posledného príspevku ale neviem podľa akého kľúča -dá sa s tým dačo urobiť?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Bohužial, niektorí Poraďáci, sa novej Porady už bohužiaľ nedožili..., ja si občas na Jarku a Dášku spomeniem...
6 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Ja som sa do skušobnej nedostala, lebo ma nechcelo púšťať pod súčasným heslom a ja som si menila medzičasom heslo. Potom mi aj Richard písal nech sa znovu zaregistrujem, ale som nemala čas to skúšať, tak ja už len počkam ako to preklopia......a možno tam NEJAKO TRAFIM.
Ale už tu chodím pomenej ako som chodievala niekoľko rokov dozadu.
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Hádam sa nám podarí preklopiť do novej porady......no dúfam a keď nie, vidíme sa na FB
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Rozalka Pozri príspevok
Skúšala som sa orientovať už niekoľkokrát, jediné, čo som našla bez problémov, je šuťák

Takže, ak sa tam vyznáte:
1) dá sa nastaviť, aby sa mi zobrazovali príspevky od najnovšieho po najstarší a počet príspevkov na stranu?
2) Témy na hlavnej stránke- sa mi zobrazujú nie podľa času posledného príspevku ale neviem podľa akého kľúča -dá sa s tým dačo urobiť?
ad 1 - v nastaveniach ... ale treba busit do Richarda, lebo on ma inu predstavu, ktore funkcie potrebujeme a ktore nie
ad 2 - vlavo pod otazkou mas sipky hore/dole alebo hodiny a sipky hore/dole - nastavis si zobrazovanie podla casu alebo podla poctu bodov - prednastavene je podla poctu bodov - uzitocnosti
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať