Zavrieť

Porady

Lúčim sa so starou dobrou Poradou.

človek čo opustil Poradu.
01.05. robíme aktualizáciu porady na novú verziu s čím je spojená aj migrácia tém z Porád do rubrík. Vo večerných hodinách bude Porada aj nedostupná.

Toto som si prečítala, keď som teraz otvorila Poradu a poviem vám, akosi mi ostalo smutno.


Nie je ľahké opúšťať niečo, na čo sme si zvykli. Niečo, kde sa vieme pohybovať aj so zatvorenými očami a preto cítim trocha smútok za odchádzajúcou starou Poradou, ktorá mne osobne do života priniesla veľa dobrého v podobe úžasných priateľov, ktorých by som ináč určite nikdy nestretla.
Viem, že Richard pripraví znova niečo výnimočné, ale neviem, či sa aj v novej Porade budem stretávať s ľudmi, ktorých si rada prečítam, od ktorých si nechám poradiť a ktorým občas aj ja poradím.

Neostáva mi iné, len sa jej - Porade starej - za všetko poďakovať.
Naposledy upravil Melnick : 01.05.13 at 19:16
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pá, pá - stará kamarátka Porada . Dobre sa tu "vegetilo".
Naposledy upravil misoft : 01.05.13 at 20:19
6 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Joj avalik, ja som na novej porade bola iba raz a ničomu som nerozumela, tak "uvidím",....a ďakujem za prvé info v orientácii. A momentálne zas neviem ako sa tam mám dostať. Chýba mi odporúčajúci link.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
avalik Pozri príspevok
ad 1 - v nastaveniach ... ale treba busit do Richarda, lebo on ma inu predstavu, ktore funkcie potrebujeme a ktore nie
ad 2 - vlavo pod otazkou mas sipky hore/dole alebo hodiny a sipky hore/dole - nastavis si zobrazovanie podla casu alebo podla poctu bodov - prednastavene je podla poctu bodov - uzitocnosti - nemala som na mysli príspevky v konkrétnej téme, ale usporiadanie všetkých tém
Umožňuje nastavenie podľa bodov - takže mám nastavené podľa času, ale len od starých k novým, žiadna iná zmena nie je možná, povedala som si, dám podľa bodov a potom naspäť podľa času, ajhľa, čo sa mi zjavilo na obrazovke:
Pozor: škodlivý softvér!
Google Chrome zablokoval prístup k tejto stránke na lokalite www2.porada.sk.
Do tejto webovej stránky bol vložený obsah z lokality www.jupi.wz.cz, ktorá je známym distribútorom škodlivého softvéru. Ak túto stránku teraz navštívite, pravdepodobne nakazí váš počítač škodlivým softvérom.
Škodlivý softvér môže napríklad viesť k ukradnutiu totožnosti, finančným stratám a trvalému odstráneniu súborov.
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

jozka56 Pozri príspevok
Joj avalik, ja som na novej porade bola iba raz a ničomu som nerozumela, tak "uvidím",....a ďakujem za prvé info v orientácii. A momentálne zas neviem ako sa tam mám dostať. Chýba mi odporúčajúci link.
testovacia stranka http://www2.porada.sk/feed.php
meno: porada
heslo: vyvoj

potom sa vpravo hore prihlasis svojim nickom a heslom
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Rozalka Pozri príspevok
Umožňuje nastavenie podľa bodov - takže mám nastavené podľa času, ale len od starých k novým, žiadna iná zmena nie je možná, povedala som si, dám podľa bodov a potom naspäť podľa času, ajhľa, čo sa mi zjavilo na obrazovke:
Pozor: škodlivý softvér!
Google Chrome zablokoval prístup k tejto stránke na lokalite www2.porada.sk.
Do tejto webovej stránky bol vložený obsah z lokality www.jupi.wz.cz, ktorá je známym distribútorom škodlivého softvéru. Ak túto stránku teraz navštívite, pravdepodobne nakazí váš počítač škodlivým softvérom.
Škodlivý softvér môže napríklad viesť k ukradnutiu totožnosti, finančným stratám a trvalému odstráneniu súborov.
tak toto daj do chyb na stranke ... ale mozno niekto pridal fotku z tej lokality, preto to vyskakuje, predpokladam, ze si v kaviarenskej debate

na vsetky temy mas hore filter: Aktivne, Top, Nove, moje otazky - jednu by si mala mat podfarbenu ruzovou - teda podla toho su zoradene temy
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
avalik Pozri príspevok
tak toto daj do chyb na stranke ... ale mozno niekto pridal fotku z tej lokality, preto to vyskakuje, predpokladam, ze si v kaviarenskej debate

na vsetky temy mas hore filter: Aktivne, Top, Nove, moje otazky - jednu by si mala mat podfarbenu ruzovou - teda podla toho su zoradene temy
Ok, mám aktívne, ale v rámci toho mám ako prvú tému Čo sa mi dnes stalo .... posledný príspevok včera, ako druhú Richard, všetko najlepšie k meninám - posledný príspevok 6.4.2013,
Neverím, že medzitým žiadne debaty ...
Ďalšia je z 3.4. a potom štvrtá 25.3. - to za 5 týždňov len 4 témy? toto sa mi nezdá, dačo mám nastavené zle
Ak si dám Nové, tam je to tak isto, Top 7 dní nič, Top 30 dní len tie Richardove meniny.

Usporiadanie podľa času ide len jedným smerom (od najstaršieho k najnovšiemu) - čo mi teda vadí najviac.
Naposledy upravil Rozalka : 01.05.13 at 20:21
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Rozalka Pozri príspevok
Ok, mám aktívne, ale v rámci toho mám ako prvú tému Čo sa mi dnes stalo .... posledný príspevok včera, ako druhú Richard, všetko najlepšie k meninám - posledný príspevok 6.4.2013,
Neverím, že medzitým žiadne debaty ...
Ďalšia je z 3.4. a potom štvrtá 25.3. - to za 5 týždňov len 4 témy? toto sa mi nezdá, dačo mám nastavené zle
Ak si dám Nové, tam je to tak isto, Top 7 dní nič, Top 30 dní len tie Richardove meniny.
daj si v tretom stlpci nove ... podme tam na sutak, bude to rychlejsie
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak niečo skončí, iné začne....verím, že sa tam všetci nájdeme..zvykneme si a budeme tam čoskoro"fičať" tak dobre ...ako tu. Veď sa zmení len vizáž..snáď k lepšiemu. A moji priatelia všetci ostanú.....my nezomierame....mení sa len Porada....nekončí. Ale aj mne bude za touto starou smutno....lebo teda aj keď veľa mojich kamarátov z nej už odišlo..ja som stálica....nevedela by som bez nej byť.
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To sa bude ešte vychytávať pri behu na ostro . V skúšobnej sa asi všetko nevyladilo. Napríklad albumy - tie sú ešte na starej porade, kedy budú na novej - nevieme (a či sa vôbec prenesú ).
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Tak sa asi vidíme zajtra na novej porade....zatiaľ ahoj
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Ľudkovia drahí, vy ma normálne desíte Vašími príspevkami. Každý sa lúči, akokeby porada mala zaniknúť. No priznám sa, keď som prvýkrát začula, že porada sa má meniť, myslela som si, že to bude len nejaká menšia úprava. No ako čítam Vaše príspevky, musí ísť o veľké zmeny. Ja si neviem predstaviť deň, žeby som aspoň na trošku nenakukla do porady. A to už nehovorím, koľko som sa tu toho naučila. Za to ďakujem všetkým Vám, ktorí ste mi nezištne poradili. Ale verím, že sa v novej porade rýchlo zorientujeme a všetci sa tam stretneme. A teraz idem pozrieť tú novú poradu, kdesi som tu videla link.
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Mojou snahou je Poradu vylepšiť

Nádejam sa, že po nejakej dobe používania si nový dizajn získa aj Vás.

Ak budete stratení, budeme tu mať rubriku "Neviem to nájsť". Od zajtra tam čakám v plnej polnej na Vaše otázky, vyzbrojený trpezlivosťou! Môžete mi naložiť aj pochváliť, som plne zodpovedný za to čo sa z toho vykluje

Ja som otvorený zmenám, skúšať treba - niečo sa hádam len podarí a niečo sa bude dať aj napraviť.
10 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Richard, verím, že všetko zmákneš ľavou zadnou. Držím palčeky.

.....na toľko zmien sme si už zvykli, že toto bude brnkačka.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Richard Pozri príspevok
Mojou snahou je Poradu vylepšiť

Nádejam sa, že po nejakej dobe používania si nový dizajn získa aj Vás.

Ak budete stratení, budeme tu mať rubriku "Neviem to nájsť". Od zajtra tam čakám v plnej polnej na Vaše otázky, vyzbrojený trpezlivosťou! Môžete mi naložiť aj pochváliť, som plne zodpovedný za to čo sa z toho vykluje

Ja som otvorený zmenám, skúšať treba - niečo sa hádam len podarí a niečo sa bude dať aj napraviť.
Berieme Ťa za slovo! A naložíme, naložíme - až sa Ti z kečky pariť bude!

2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Richard Pozri príspevok
Mojou snahou je Poradu vylepšiť

Nádejam sa, že po nejakej dobe používania si nový dizajn získa aj Vás.

Ak budete stratení, budeme tu mať rubriku "Neviem to nájsť". Od zajtra tam čakám v plnej polnej na Vaše otázky, vyzbrojený trpezlivosťou! Môžete mi naložiť aj pochváliť, som plne zodpovedný za to čo sa z toho vykluje

Ja som otvorený zmenám, skúšať treba - niečo sa hádam len podarí a niečo sa bude dať aj napraviť.
Richard, v testovacke uz mas otazku ... usporiadanie prispevkov ... ako sme ziadali, nie je doriesene
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Tak sa možno zajtra ozvem, keď mi nová porada nepôjde ako hodinky
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Hore hlavu mládež, do budúcnosti treba pozerať. Pokrok nezastavíš.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua - ale je tu rušno - až mi je to veľmô divnô!
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ja hlavne tajne dufam, ze konecne ma nebude neustale odhlasovat
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať