Zavrieť

Porady

Lúčim sa so starou dobrou Poradou.

človek čo opustil Poradu.
01.05. robíme aktualizáciu porady na novú verziu s čím je spojená aj migrácia tém z Porád do rubrík. Vo večerných hodinách bude Porada aj nedostupná.

Toto som si prečítala, keď som teraz otvorila Poradu a poviem vám, akosi mi ostalo smutno.


Nie je ľahké opúšťať niečo, na čo sme si zvykli. Niečo, kde sa vieme pohybovať aj so zatvorenými očami a preto cítim trocha smútok za odchádzajúcou starou Poradou, ktorá mne osobne do života priniesla veľa dobrého v podobe úžasných priateľov, ktorých by som ináč určite nikdy nestretla.
Viem, že Richard pripraví znova niečo výnimočné, ale neviem, či sa aj v novej Porade budem stretávať s ľudmi, ktorých si rada prečítam, od ktorých si nechám poradiť a ktorým občas aj ja poradím.

Neostáva mi iné, len sa jej - Porade starej - za všetko poďakovať.
Naposledy upravil Melnick : 01.05.13 at 19:16
Usporiadat
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Verím, že Richarda sprevádzajú dobré pocity.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

avalik Pozri príspevok
testovacia stranka http://www2.porada.sk/feed.php
meno: porada
heslo: vyvoj

potom sa vpravo hore prihlasis svojim nickom a heslom
mne to nefunguje
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

kopretinka Pozri príspevok
mne to nefunguje
to je testovacia verzia - udaje ma tusim do 07/2011, ty si prisla na poradu az po tomto termine, preto sa nemozes prihlasit,
vydrz do zajtra ... v novej verzii uz budeme vsetci fungovat
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

avalik Pozri príspevok
to je testovacia verzia - udaje ma tusim do 07/2011, ty si prisla na poradu az po tomto termine, preto sa nemozes prihlasit,
vydrz do zajtra ... v novej verzii uz budeme vsetci fungovat
keď bola testovacia porada ako novinka,tak som sa tam dostala,nepáčilo sa mi tam......teraz vyplním meno,heslo,kliknem a tie údaje zmiznú a stránka sa len fut načítava načítava načítava......
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

no ved to preklapaju tak nemozes ocakavat plnu funkcnost, ci?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Stará porada bola ako tá naša mačka tučná ,kotná.Hádam sa jej mladé vydarí.
1 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... ráno ... prekvapko ... a poviem, že mi je smutno za starou poradou ... nepáči sa mi tákato ... nemá šmrnc ... žiadnu iskru ... je to také bez farby ... mdlé ... teraz vonku všetko kvitne ... a tú je zimisko ...
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Aj mne chýba modrá farba, ktorá neustále svietila na mojom monitore. To je prvý dojem, ako som Poradu otvorila a ak mám byť úprimná tak v prvom rade som okomentovala farebnosť .A idem pátrať ďalej .
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Zita5
Aj mne chýba modrá farba, ktorá neustále svietila na mojom monitore. To je prvý dojem, ako som Poradu otvorila a ak mám byť úprimná tak v prvom rade som okomentovala farebnosť .A idem pátrať ďalej .
Súhlasím, aspoň symbolicky tu malo zostať trochu modrej.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dlabať na farbu , tá je u mňa na úplne vedľajšej - slepej koľaji ...
Horšie je , že je nepriehľadná ...pokiaľ sa chcem dostať k niečomu , tak sa naklikám až do het ...
Úplne , oproti starej verzii a aj iným fóram , na houbeles ....a to som slušný ...
4 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

No to zase budem " maturovať " kým sa k dačomu dostanem ,tiež sa neviem tu vôbec orientovať , no pre nás starších to asi nebude to pravé orechové
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

buchač
Dlabať na farbu , tá je u mňa na úplne vedľajšej - slepej koľaji ...
Horšie je , že je nepriehľadná ...pokiaľ sa chcem dostať k niečomu , tak sa naklikám až do het ...
Úplne , oproti starej verzii a aj iným fóram , na houbeles ....a to som slušný ...
Ako sa hovorí, každá zmena, zmena k horšiemu ... a veď modrá je dobrá ..... v každom prípade, bude to skúška našej trpezlivosti.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

wirgi
No to zase budem " maturovať " kým sa k dačomu dostanem ,tiež sa neviem tu vôbec orientovať , no pre nás starších to asi nebude to pravé orechové
slovami klasika - nič nie je také, ako sa zdá
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
A teraz ako dám súhlas, či už sa to nenosí v novej porade ?
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Zita5
A teraz ako dám súhlas, či už sa to nenosí v novej porade ?
asi takto - Súhlasím
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Richard: Ak budete stratení, budeme tu mať rubriku "Neviem to nájsť". Od zajtra tam čakám v plnej polnej na Vaše otázky ....

..... neviem nájsť rubriku "Neviem to nájsť"
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pre základné pochopenie princípu novej Porady si pozrite prosím prezentáciu

Otázky ohľadom fungovania, ak niečo neviete nájsť a podobne zadávajte v rubrike http://www.porada.sk/nova-porada (nastavte si sledovanie)

Otázku najlepšie cez horné tlačítko v pravo (otázka do rubriky), alebo debatu do rubriky.

Vo wiki tam napíšem aj základné info no Novej Porade
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ehm, a "okruhy" kde nájdem?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

čiže už tu bola otázka..."súhlasím" tu nie je? a ani nebude?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Otázky prosím sem: http://www.porada.sk/nova-porada Tu ich nemám šancu odsledovať a nikto ich nenájde...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať