Zavrieť

Porady

Lúčim sa so starou dobrou Poradou.

človek čo opustil Poradu.
01.05. robíme aktualizáciu porady na novú verziu s čím je spojená aj migrácia tém z Porád do rubrík. Vo večerných hodinách bude Porada aj nedostupná.

Toto som si prečítala, keď som teraz otvorila Poradu a poviem vám, akosi mi ostalo smutno.


Nie je ľahké opúšťať niečo, na čo sme si zvykli. Niečo, kde sa vieme pohybovať aj so zatvorenými očami a preto cítim trocha smútok za odchádzajúcou starou Poradou, ktorá mne osobne do života priniesla veľa dobrého v podobe úžasných priateľov, ktorých by som ináč určite nikdy nestretla.
Viem, že Richard pripraví znova niečo výnimočné, ale neviem, či sa aj v novej Porade budem stretávať s ľudmi, ktorých si rada prečítam, od ktorých si nechám poradiť a ktorým občas aj ja poradím.

Neostáva mi iné, len sa jej - Porade starej - za všetko poďakovať.
Naposledy upravil Melnick : 01.05.13 at 19:16
Usporiadat
abcd.kates abcd.kates

abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

..chcem starú poradu !!!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
To sa bude ešte vychytávať pri behu na ostro . V skúšobnej sa asi všetko nevyladilo. Napríklad albumy - tie sú ešte na starej porade, kedy budú na novej - nevieme (a či sa vôbec prenesú ).
Tak albumy sú tu - a v plnom zložení.
0 0
Majky11 Majky11

Majky11 je offline (nepripojený) Majky11

Som kto som...
Nechapem naco bolo dobre menit zauzivane... Vecne update, vecne modifikacie.... Stare hodinarske prislovie hovori, nezasahuj do koliesok pokial idu bez chyby !!!

Zbohom zdravy rozum..

Hold, co uz vyssia moc.
3 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

Toto je akože lepšie?! Nie všetko staré je zlé, a nové dobré... Porada sa mi takto nepáči Obyčajná stránka, obyčajný vzhľad a neobyčajne pokazané to, čo bolo dobré.
0 0
janka01 janka01

janka01 je offline (nepripojený) janka01

ufff... tak som sklamaná z tejto novej vizualizácie, stará porada bola prehľadnejšia
0 0
noel.g noel.g

noel.g je offline (nepripojený) noel.g

ja teda, na porade koncim...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ja tiež na Porade končím !!! Je to tu škaredé, neprehľadné, studené ako psí čumák- nájdete ma na Facebooku...
1 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

myslím, že stará porada, bola super...... možno časom sa naučím aj na novej, ale orientácia tu pre slabších počítačových jedincov bude ťažká, keďže to tam to bolo krásne, jednoduché, prehľadné.......
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
ja tiež na Porade končím !!! Je to tu škaredé, neprehľadné, studené ako psí čumák- nájdete ma na Facebooku...
Ak odídeš - už ťa nenájdem - ja zase FB ani za toho oného! Neznášam FB. Je to "zlodej" súkromia.
5 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Súhlasím, ani mňa na FB nikto nedostane.
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

FB eee.. ja taky tak..
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja tu vôbec neviem kde je "sever"...na FB nie som a ani neplánujem byť ....mám voči nemu antipatiu ...."zlodej" súkromia je slabé slovo..... pre mňa čistá ku.váreň...ale 100 ludí 100 chutí...
5 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Kočky, potešili ste ma .... už som mala pocity menejcennosti. Na stretkách do mňa stále bijú, vraj kedy budem na facku, no môžu čakať, mňa ani párom volov.
3 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

FB? ja tiez v ziadnom pripade... a moja 14-ročná dcéra tvrdí detto,
len teraz som to nepochopila, že prečo treba ist kvoli porade na FB?
to akože načo bolo toto dobre? a orientuje sa mi tu teda ...jovo!
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Porada nemá nič s FB nerobte paniku To že niekto môže zdieľať otázky na FB aby tak získal nových poradcov je to isté ako keď sa tu zdieľajú fotky stratených psíkov z FB.

Je to len o zdieľaní, novej forme komunikácie (namiesto emailu). Toť vsjo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nooo, ked sa to tak zoberie, na fb je nás aj tak dosť a lavičiek málo, možná by ste sa any nepomestyly!..rozum dá na fb len to, čo považuje za vhodné,je to na každom jednotlivcovi, čím fb nakrmi...
..ale ten pokec s kamošmi je na nezaplatenie...aspoň pre mňa...a dokonca má aj súkromie,keď chcem...
..ja len toľko..
8 1
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Je to paškvil. Nechápem prečo má niekto potrebu meniť niečo čo funguje. Asi skončím nastálo. Je v tom bordel. Je to nevýrazné a zmätočné.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Zajtra, už nič nebude také, ako malo byť včera.

2 0
gardenia gardenia

gardenia je offline (nepripojený) gardenia

znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac
Ja som z tejto zmeny nešťastná, neviem sa tu zorientovať, poradu som navštevovala každý deň, ale teraz ...................no, neviem, neviem a že aj na FB sa registrovať? Tak to už je vrchol..............som nešťastná a sklamaná.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

gardenia
Ja som z tejto zmeny nešťastná, neviem sa tu zorientovať, poradu som navštevovala každý deň, ale teraz ...................no, neviem, neviem a že aj na FB sa registrovať? Tak to už je vrchol..............som nešťastná a sklamaná.
Nie je tu podmienka, že sa aj na FB treba registrovať - to si - prosím ťa - kde nabrala? To F v tom onom modrom asi značí previazanosť aj na FB účet.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať