Zavrieť

Porady

Lúčim sa so starou dobrou Poradou.

človek čo opustil Poradu.
01.05. robíme aktualizáciu porady na novú verziu s čím je spojená aj migrácia tém z Porád do rubrík. Vo večerných hodinách bude Porada aj nedostupná.

Toto som si prečítala, keď som teraz otvorila Poradu a poviem vám, akosi mi ostalo smutno.


Nie je ľahké opúšťať niečo, na čo sme si zvykli. Niečo, kde sa vieme pohybovať aj so zatvorenými očami a preto cítim trocha smútok za odchádzajúcou starou Poradou, ktorá mne osobne do života priniesla veľa dobrého v podobe úžasných priateľov, ktorých by som ináč určite nikdy nestretla.
Viem, že Richard pripraví znova niečo výnimočné, ale neviem, či sa aj v novej Porade budem stretávať s ľudmi, ktorých si rada prečítam, od ktorých si nechám poradiť a ktorým občas aj ja poradím.

Neostáva mi iné, len sa jej - Porade starej - za všetko poďakovať.
Naposledy upravil Melnick : 01.05.13 at 19:16
Usporiadat
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

ewita888
Je mi veľmi ľúto, ako dopadla moja naj stránka Porada.. Stará frčala, človek bol v nej ako doma.. teraz ked ju otvorím, sa len rozčúlim a padám preč.. a mrzí ma, že tu nevidím ani pár starých dobrých poraďákov.. a vadí mi, že tu nie sú body pri nickoch, pretože podľa nich som sa kedysi ako začiatočník orientovala, kto je dobrý a mám mu jeho odpoveď veriť..
Toto je tu chaos, ktorý vôbec nebol potrebný..
ešte lepšie vraj boli žiarovky
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

sito
Ľudia, však si to zasa až tak neberte. Predsa, jeden človek to môže robiť len pre Vás, ľudí. Ale, aj len pre seba.
čul si trafel hlavičkou po klinčeku
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Pepsi, ... len ... any ... nyje ..

Káva? Lava za, za koľko? A potom koľko pravá, káva?
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Už ste sa asi dosť naoplakávali tej starej porady
mali by ste konečne patrične privítať novú poradu a hneď tu bude veselšie
6 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

To vieš, že bude! ... hola hej ...

4 0
Lila Lila

Lila je offline (nepripojený) Lila

tiež hľadám odpoveď a žial nemám čas na hranie, tiež som z toho smutná, niekedy, čo je dobré a čo funguje-nechcime za každú cenu prerábať, nie vždy sa to oplatí
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

som 5 minut na novej porade a už ma bolia oči, je to tu neprehladné, neviem nájsť otázku čo som písal... a ani netuším kto tu je ešte okrem mna
0 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Žiaľ, toto už nie je stránka, na ktorú by som chodil rád, ako tomu bolo na starej porade. Nevidím najmenší dôvod dávať pripomienky k produktu, ktorý sa nevydaril až tak, že viac to už ani nie je možné.
4 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
pepsikova
..ja nepotrebujem osobné údaje!..any dĺžku, šírku a vek...len chapeš, nyje?..čo sa tu budem motať, keď ani nevidím, kto tu je!..a kafu-lavazza môže byť!..
Veronika vidíš len tých, čo ich máš priateľov....nestačí? Lebo mne aj celkom hej...
2 0
Replasťačka Replasťačka

Replasťačka je offline (nepripojený) Replasťačka

Som na novej porade prvýkrát, no som z nej trochu zmätená, pridávala som otázku a dobabrala som, čo sa dalo. No čo, musím si naštudovať systém novej porady.
Ale je pravda, že na starej porade som vždy rýchlo našla, čo som potrebovala a okrem toho som sa dočítala mnoho zaujímavých a užitočných rád, názorov .
1 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Aj tu nájdeš, stačí sa len trochu zorientovať...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Replasťačka
Som na novej porade prvýkrát, no som z nej trochu zmätená, pridávala som otázku a dobabrala som, čo sa dalo. No čo, musím si naštudovať systém novej porady.
Ale je pravda, že na starej porade som vždy rýchlo našla, čo som potrebovala a okrem toho som sa dočítala mnoho zaujímavých a užitočných rád, názorov .
Nemaj boja! Oťukáš sa - o chvíľu tu začneš "lietať".....
0 0
felix1 felix1

felix1 je offline (nepripojený) felix1

ja
Dlho som nechapal naco bola dobra nova stranka. Az teraz mi to je jasne Minilanla plocha na texty a maximalna ( zatial volna ) na otravnu reklamu. Skoda, asi nebudem jediny kto prestava chodit na tuto stranku.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

felix1
Dlho som nechapal naco bola dobra nova stranka. Az teraz mi to je jasne Minilanla plocha na texty a maximalna ( zatial volna ) na otravnu reklamu. Skoda, asi nebudem jediny kto prestava chodit na tuto stranku.
To máš pravdu.
Ale z toho "žije".
Ale u teba by malo fungovať http://www.porada.sk/t182978-p8-poda...ov-porady.html
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

ewita888
Je mi veľmi ľúto, ako dopadla moja naj stránka Porada.. Stará frčala, človek bol v nej ako doma.. teraz ked ju otvorím, sa len rozčúlim a padám preč.. a mrzí ma, že tu nevidím ani pár starých dobrých poraďákov.. a vadí mi, že tu nie sú body pri nickoch, pretože podľa nich som sa kedysi ako začiatočník orientovala, kto je dobrý a mám mu jeho odpoveď veriť..
Toto je tu chaos, ktorý vôbec nebol potrebný..
Preto je Slovensko tam ,kde je.... pretože : ...verííííme

a stale príde niekto,kto nás vždy oblbne.....
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
felix1
Dlho som nechapal naco bola dobra nova stranka. Az teraz mi to je jasne Minilanla plocha na texty a maximalna ( zatial volna ) na otravnu reklamu. Skoda, asi nebudem jediny kto prestava chodit na tuto stranku.
To máš pravdu.
Ale z toho "žije".
Ale u teba by malo fungovať http://www.porada.sk/t182978-p8-poda...ov-porady.html
Dušan, to akože tých čo máme, na tých, tých sa to netýka? Sa .... a tých , čo nemáme, pomôžte nám ich nachytať, mlčte! O známych skutočnostiach, vám!

Nie je to ako s tými hrncami pre dôchodcov? My vás neokradneme, my vás v súlade so zákonom oj.... ak nás nestihnete odmietnuť v priebehu siedmich dní.

Ako podvod po siedmich dní už nie je podvod?

Tiež, doktor napíše, že neschopnosť nemohla trvať sedem dní, napriek tomu má poškodený človek zdravotné problémy celý život. Život! Nezáujem o tých čo ešte žijú, prežiť treba, ako ľudia, že?
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

ewita888
Je mi veľmi ľúto, ako dopadla moja naj stránka Porada.. Stará frčala, človek bol v nej ako doma.. teraz ked ju otvorím, sa len rozčúlim a padám preč.. a mrzí ma, že tu nevidím ani pár starých dobrých poraďákov.. a vadí mi, že tu nie sú body pri nickoch, pretože podľa nich som sa kedysi ako začiatočník orientovala, kto je dobrý a mám mu jeho odpoveď veriť..
Toto je tu chaos, ktorý vôbec nebol potrebný..
ewita, nie tvoja, ale na ktorú si rad prispievala, charitatívne ako chariťák. Nerozčuľuj sa! Začni tu, ako by si tu, keď si tu bola, prvý krát. Každý bod, body sú na orientáciu, ale aj na hovno! Vieš kto ich a prečo komu dal? Tu na porade? Ale, dobrá rada, pomôže, poteší. A nie vždy bodne, druhej strane. Ale ak správne bodne, tak je to tá správna rada na porade, či s porady?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ewita888
Je mi veľmi ľúto, ako dopadla moja naj stránka Porada.. Stará frčala, človek bol v nej ako doma.. teraz ked ju otvorím, sa len rozčúlim a padám preč.. a mrzí ma, že tu nevidím ani pár starých dobrých poraďákov.. a vadí mi, že tu nie sú body pri nickoch, pretože podľa nich som sa kedysi ako začiatočník orientovala, kto je dobrý a mám mu jeho odpoveď veriť..
Toto je tu chaos, ktorý vôbec nebol potrebný..
body? isteeeeeeeeeeeeee,veď tu sa dávajú body podľa mena,nie podľa toho,či človek dobre radí..........body za vtipy,za recepty,za fotky,za bársakú chujovinu.....a prestaňte tu už fňukať,stará porada je už pod drnom
4 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
ewita888
Je mi veľmi ľúto, ako dopadla moja naj stránka Porada.. Stará frčala, človek bol v nej ako doma.. teraz ked ju otvorím, sa len rozčúlim a padám preč.. a mrzí ma, že tu nevidím ani pár starých dobrých poraďákov.. a vadí mi, že tu nie sú body pri nickoch, pretože podľa nich som sa kedysi ako začiatočník orientovala, kto je dobrý a mám mu jeho odpoveď veriť..
Toto je tu chaos, ktorý vôbec nebol potrebný..
body? isteeeeeeeeeeeeee,veď tu sa dávajú body podľa mena,nie podľa toho,či človek dobre radí..........body za vtipy,za recepty,za fotky,za bársakú chujovinu.....a prestaňte tu už fňukať,stará porada je už pod drnom
Kopretinka, však ty si už ako človek! Čokoľvek, aby už pod drnom, hrudou, bolo. Aj na teba príde, ako na poradu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudkovia - plačete, bo bodíky pri nickoch nevidíte, orientovať sa neviete. Ja osobne na bodíkoch nelipnem (pre mňa sú absolútne nepodstatné) - dôležité je to, či niekto poradí a ako poradí.
Tiež som v skoršej dobe niečo kupoval podľa doporučení a názorov a mnohokrát som potom nadával. Teraz - kúpim, osvedčí sa, používam. Neosvedčí sa - už sa na to ani nepozriem.
Tu na Porade sa bavíme, podpichujeme, radíme. Ak niekto radu žiada, dostane. Je síce otázne, či radu dobrú, alebo zlú. Ale ak niekto zle poradí, prípadne úmyselne podhodí niečo, čo uškodí - tu ani dobré, alebo zlé body nepomôžu - už sa stalo. Ale ten "zlý radca" sa aj tak znemožní, ak sa dá najavo, ako poradil.
A za tú dobu - mnohí Poraďáci už poznajú "dobré rádce" aj podľa nicku (ani body netreba).


Stará Porada je už relikviou, už sa nevráti. Je potrebné zvykať si na novú. Stane sa, že niekto to tu "skope" nesprávnym zatriedením, ale starí harcovníci už majú možnosť to ako-tak usmerniť a dať na správnu koľaj.
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať