Zavrieť

Porady

Nová Porada je viac ako dvojnásobne rýchlejšia

tester tester

tester je offline (nepripojený) tester

tester
Jednou z dôležitých vlastností novej Porady je rýchlosť.

Načítanie otázky alebo debaty je o viac ako 100% rýchlejšie. Niektoré iné časti ako filtre budeme ešte optimalizovať a dôjde k ďalšiemu zrýchleniu.
Naposledy upravil tester : 14.05.13 at 09:45
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
keď som prechádzala k inému poskytovateľovi internetu,tak vraj bude 20x rýchlejší ako ten doterajší,a ja mám odvtedy nervy,jak sa mi dlho niektoré stránky načítajú,niektoré sa dokonca ani neotvoria...v noci som pridávala jeden koment a veru som myslela,že sa ani nedočkám....
0 0
AntekaK AntekaK

AntekaK je offline (nepripojený) AntekaK

Pochváliť
Ahojte všetci vospolok, pomóóóc, ja tu vôbec neviem pracovať, tá krásna modrá porada sa mi páčila viac. Vedela som presne, kde čo hľadať. Chápem potrebu inovácie a zmeny, ale to predtým sa mi viac pozdávalo. Nešlo by to späť? :-) :-) :-)
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pochváliť
luja5
misoft
Teraz už frčí na "plné gule" - asi to fakt bolo tými kompresiami. Predsa - musí prepočítavať.
Tak neviem, aké je to frčanie, ak mi pred chvíľkou načítavalo sledovanú rubriku asi 15-20 sekúnd.
Dnes mi to opäť načítava aj cca 20 sekúnd, ale je zaujímavé, že len niektoré rubriky alebo témy.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
luja5
luja5
misoft
Teraz už frčí na "plné gule" - asi to fakt bolo tými kompresiami. Predsa - musí prepočítavať.
Tak neviem, aké je to frčanie, ak mi pred chvíľkou načítavalo sledovanú rubriku asi 15-20 sekúnd.
Dnes mi to opäť načítava aj cca 20 sekúnd, ale je zaujímavé, že len niektoré rubriky alebo témy.
Tiež som si všimol. Ale len niektoré! Možno to bude aj tým, že niektoré sú dlhé a plné príloh (tie musí načítať). Robím to potom tak, že zastavím načítavanie a dam znova načítať stránku - a ono to načíta skoro okamžite (3-5 sek)
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pochváliť
misoft
luja5
luja5
misoft
Teraz už frčí na "plné gule" - asi to fakt bolo tými kompresiami. Predsa - musí prepočítavať.
Tak neviem, aké je to frčanie, ak mi pred chvíľkou načítavalo sledovanú rubriku asi 15-20 sekúnd.
Dnes mi to opäť načítava aj cca 20 sekúnd, ale je zaujímavé, že len niektoré rubriky alebo témy.
Tiež som si všimol. Ale len niektoré! Možno to bude aj tým, že niektoré sú dlhé a plné príloh (tie musí načítať). Robím to potom tak, že zastavím načítavanie a dam znova načítať stránku - a ono to načíta skoro okamžite (3-5 sek)
Mne to tak dlho načítavalo práveže len otázku, ktorá ešte nemala žiadnu odpoveď a chcela som pridať odpoveď.
Ale budem to robiť, ako si napísal, možno aj mne to pomôže, len sa to zbytočne komplikuje.
Naposledy upravil luja5 : 04.05.13 at 12:10
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pochváliť
Občas sa to zadrhne, budeme skúmať prečo, nesúvisí to ani s veľkosťou témy ani nič podobné. Presne keď spravíte refresh tak to zbehne už klasicky rýchlo.
1 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Pochváliť
mne to nejde rýchlejšie... načítava minimálne 5-7 sekúnd :-(
naozaj mám stále refreshovať? aj vtedy načítava, síce len nejaké 3-4 sekundy, ale aj tak to nie je až také rýchle, ako sa deklarovalo vyššie...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pochváliť
... dnes občas opäť ako v lete na saniach
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Pochváliť
Asi by som mal založiť novú otázku, ale mne tieto komplikované serepetičky nevyhovujú. V starej porade som mal hore linky na cca 5 posledných tém, ku ktorým som prispel.
Strávil som nejaký čas hľadaním, kde je to v novej porade, nenašiel som. Viac času hľadaním tráviť nemienim.

Tieto vylepšenia sú prinosom, ak sa tomu niekto venuje.
Zabúdate, že v jednoduchosti je krása.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť
bodliak
Asi by som mal založiť novú otázku, ale mne tieto komplikované serepetičky nevyhovujú. V starej porade som mal hore linky na cca 5 posledných tém, ku ktorým som prispel.
Strávil som nejaký čas hľadaním, kde je to v novej porade, nenašiel som. Viac času hľadaním tráviť nemienim.

Tieto vylepšenia sú prinosom, ak sa tomu niekto venuje.
Zabúdate, že v jednoduchosti je krása.
Na hlavnej stranke mas nad ponukou tem vyber - aktivne- top atd- na konci "MOJE OTAZKY" - tam mas to co hladas .-)
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Pochváliť
arizona
....Na hlavnej stranke mas nad ponukou tem vyber - aktivne- top atd- na konci "MOJE OTAZKY" - tam mas to co hladas .-)
... ono je rozdiel medzi založenou otázkou a príspevkom k niektorej téme... zobrazujú sa iba otázky, príspevky nie.... u mňa aspoň je to tak.

... okrem toho nechápem, prečo ponuka MOJE OTAZKY nie je prístupná aj z tém a musím sa vrátiť do hlavného menu... áno, v jednoduchosti je krása.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Pochváliť
Mily Stefan, nemam.
Sekcia moje otazky je prazdna, lebo som ziadnu otazku nezadal, zato do tem (otazok a debat som prispieval.)
Takze to nie je to iste.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
bodliak
Asi by som mal založiť novú otázku, ale mne tieto komplikované serepetičky nevyhovujú. V starej porade som mal hore linky na cca 5 posledných tém, ku ktorým som prispel.
Strávil som nejaký čas hľadaním, kde je to v novej porade, nenašiel som. Viac času hľadaním tráviť nemienim.

Tieto vylepšenia sú prinosom, ak sa tomu niekto venuje.
Zabúdate, že v jednoduchosti je krása.
suhlasim

tu k sledovanym temam sa dostanem cez kolecko vpravo hore - nastavenia - tam vidim pohyb v temach do ktorych som prispela
+ su notifikacie
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Pochváliť
Tam vidím, ak niekto moju odpoveď ohodnotil, pochválil....
Aby som si dával sledovať každú tému, do ktorej som prispel, to je somarina.

Proste zoznam posledných X tém, ktorých som sa zúčastnil, mi stále chýba.

V minulej porade som mal nastavené zobrazovanie 40 príspevkov na strane. Tu som podobnú možnosť tiež nenašiel.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
bodliak
Tam vidím, ak niekto moju odpoveď ohodnotil, pochválil....
Aby som si dával sledovať každú tému, do ktorej som prispel, to je somarina.

Proste zoznam posledných X tém, ktorých som sa zúčastnil, mi stále chýba.

V minulej porade som mal nastavené zobrazovanie 40 príspevkov na strane. Tu som podobnú možnosť tiež nenašiel.
pozri rubriku http://www.porada.sk/nova-porada
ak s niektorymi otazkami suhlasis, klikni na srdiecko vedla otazky, podporis ju (pripadne napis komentar - odpoved)

pocet prispevkov na strane - http://www.porada.sk/t215394-pocet-p...a-stranke.html -treba podporit

mozes zadat aj novu otazku, primarne do rubriky Porada a dopln aj Nova porada - nech to mame vsetko pokope

ak najdes chybu na stranke ... pozri do rubriky http://www.porada.sk/chyby-na-stranke ... a pripadne dopln otazku
2 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Pochváliť
bodliak
Mily Stefan, nemam.
Sekcia moje otazky je prazdna, lebo som ziadnu otazku nezadal, zato do tem (otazok a debat som prispieval.)
Takze to nie je to iste.
... žeby som sa bol zle vyjadril ? veď ani mne sa nezobrazujú príspevky, iba otázky... a mne to chýba tiež.... ale názov témy je MOJE OTAZKY, takže vystihuje obsah... faktom zostáva, že veľa dobrých-užitočných-jednoduchých vecí-riešení v novej verzii absentuje...
1 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Pochváliť
Dobrý deň všetkým prítomným
Mohol by mi niekto povedať či som tu na novej porade ? alebo ešte stále na starej ?
Ďakujem
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Pochváliť
liba2
Dobrý deň všetkým prítomným
Mohol by mi niekto povedať či som tu na novej porade ? alebo ešte stále na starej ?
Ďakujem
... si na starej (odpísanej) Porade, preodetej do nového hábu a funkcionality

som rád, že Tvoj nick sa znova objavil.
1 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pochváliť
Aj ja som rada Libuška, že ťa tu vidím....
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Pochváliť
Ďakujem vám, keď budem mať čas a chuť, tak si to nové naštudujem....
1 0
Načítať ďalšie

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 23, Posledný príspevok: 23.01.07
  2. Príspevkov: 33, Posledný príspevok: 10.10.06
  3. Príspevkov: 21, Posledný príspevok: 31.05.06
  4. Príspevkov: 13, Posledný príspevok: 16.04.05
  5. Príspevkov: 4, Posledný príspevok: 16.07.04