Zavrieť

Porady

...Psia duša -pokračovanie v novej téme...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budeme sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľame na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Natália Útulok Senica


Najdeni za Holicom smerom na Senicu, nechybaju niekomu?




1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi


Danken je jedno z piatich šteniatok, ktoré sa našli vyhodené v škatuli pri ceste. Má cca 6 - 7 týždňov a predpokladáme, že v dospelosti bude stredného vzrastu. Danken miluje ľudskú spoločnosť a ako každé šteniatko sa rád hrá a blázdni. Kontakt: 0948 787 373 — Danken (8 fotiek)












0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi


Dolly je sestrička Dankena - jedno zo šteniatok, ktoré sa našli vyhodené v škatuli pri ceste. Dolly má okolo 6-7 týždňov a v dospelosti by mala byť stredného vzrastu. Je veľmi milá, spoločenská a čo najskôr by si mala nájsť nový domov, v ktorom by mohla šťastne vyrastať.
Kontakt: 0948 787 373 — Dolly (8 fotiek)










1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica.



Naše investičné plány sa stávajú skutočnosťou ! Do všetkých kotercov inštalujeme okná, tzv. svetlíky, aby mali psíci viac svetla aj zo zadnej strany a zároveň bolo zabezpečené lepšie vetranie celej budovy. To si však vyžaduje, aby aspoň polovica kotercov bola prázdna počas stavebných prác a preto:
POTREBUJEME VAŠU VENČIARSKU VýPOMOC !
Prosíme všetkých venčiarov, či už pravidelných alebo občasných, keby nám mohli pomôcť tak, že si v termíne UTOROK 09.07 a STREDA 10.07. zoberú niektorých psíkov na takmer celý deň mimo útulok.
Vieme, že je to záväzujúca úloha, veríme však, že mnohí z vás majú prázdniny, voľno, dovolenku a podarí sa nám sprístupniť útulok pre montážnikov okien. Ideálne by bolo zrealizovať 4 turnusy, doobedný a poobedný po oba dni. Ak teda máte takú možnosť,
ohláste sa nám, ktorý termín by ste mohli zobrať psíkov na cca 4-5 hodín mimo útulok. Hlásiť sa môžete priamo tu na FB v komentoch k tomuto odkazu. Ďalšie informácie si dohodneme individuálne. Veľmi pekne ďakujeme a dúfame, že nás v tom nenecháte.
Akcia WINDOWS - to nie je len klikanie myšou :-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica.



Naše investičné plány sa stávajú skutočnosťou ! Do všetkých kotercov inštalujeme okná, tzv. svetlíky, aby mali psíci viac svetla aj zo zadnej strany a zároveň bolo zabezpečené lepšie vetranie celej budovy. To si však vyžaduje, aby aspoň polovica kotercov bola prázdna počas stavebných prác a preto:
POTREBUJEME VAŠU VENČIARSKU VýPOMOC !
Prosíme všetkých venčiarov, či už pravidelných alebo občasných, keby nám mohli pomôcť tak, že si v termíne UTOROK 09.07 a STREDA 10.07. zoberú niektorých psíkov na takmer celý deň mimo útulok.
Vieme, že je to záväzujúca úloha, veríme však, že mnohí z vás majú prázdniny, voľno, dovolenku a podarí sa nám sprístupniť útulok pre montážnikov okien. Ideálne by bolo zrealizovať 4 turnusy, doobedný a poobedný po oba dni. Ak teda máte takú možnosť,
ohláste sa nám, ktorý termín by ste mohli zobrať psíkov na cca 4-5 hodín mimo útulok. Hlásiť sa môžete priamo tu na FB v komentoch k tomuto odkazu. Ďalšie informácie si dohodneme individuálne. Veľmi pekne ďakujeme a dúfame, že nás v tom nenecháte.
Akcia WINDOWS - to nie je len klikanie myšou :-)
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Petra DejKokršpaniel v núdzi


https://www.facebook.com/media/set/?...ttps%3A%2F%2Fw

Na adopciu - JORI - (cca 6-8 rokov, kokeršpaniel)
JORI - kokršpaniel , Dňa 30.06.13 umiestnený do polic. kotercov.Mometálne smutný, prítulný , vychádza so psíkmi aj fenkami. .kontakt: 0907 973 463, 0903 280 997.zatulanepsikysala@gmail.comOd: Zatulané Psíky Šaľa





0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

[IMG]Hanka SvobodováPomáhat a Chránit-ZVÍŘATKA (Psy-Kočky...SPOLEČNĚ 6 zachránených z chovnej stanice! Chovateľ rušil chovnú stanicu. Kvôli katastrofálnym podmienkam sme mu pohrozili trestným oznámením. Psíkov sa nakoniec zriekol a od soboty sú v našom bratislavskom útulku. O záchrane psíkov z chovnej stanice píše naša inšpektorka E. Kněžská: Moja dnešná 668 km misia bolo týchto úbohých 6 psíkov dostať z katastrofálnych podmienok. Majiteľ sa ich ani dotknúť nechcel, štítil sa ich. Chcel mi ich silou mocou natlačiť štyroch do jednej prepravky a mala čo robiť aby som sa zdržala... Takto sa stará o svoje zvieratká neznaboh v bielej košeli a v novom dome...! To najmladšie psíča sa ho tak bálo, že musel poslať svoju 8-ročnú dcéru, nech ho vyláka. "Ustajnené" boli tak, že inde aj svine majú v čistejšie prostredie. Zvieratám sa na chrbátikoch nedala chytiť koža, nakoľko mali hrubé panciere od zadredrovanej strsti - viseli z nich ako cencúle. Odovzdával mi ich s kometárom, že pred chvíľou ich kúpal. Neviem akým šampónom, lebo smrdeli ako z maštale a auto po nich ešte teraz "vonia". Takže aj takýto smradi medzi nami žijú, schovával ich aj pred susedmi...Diabol v ľudskej koži. Ďalší zachránení, bude sa mi dobre spať. Dúfam, že aj tým drobcom po ostrihaní... Ďakujeme za super akciu![/IMG]
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

[IMG] Dočasná opatera Zbyňov To se vám líbí · Před 8 hodinami Mačiatka hľadajú domov. Tieto mačiatka boli včera večer nájdené na ceste medzi Konskou a Zbyňovom. Momentálne sa nachádzajú v Rajci a ak by mal niekto záujem o tieto drobčeky kontakt na nálezcu je 0904 883 481.[/IMG]
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



OZ Strážni anjeli
Tato stránka se mi líbí · čtvrtek






Toto šteniatko dnes bolo priviazané o ulkovu branu. Asi dva metre od neho stala zena, ktora mi oznamila ze ho uz nechce. Opytala som sa preco si ho teda zadovazila, ked sa ho chce teraz zbavit. Priniesol jej ho syn pre radost a ona je dusevne chora, cele dni spi pes vsade cika a kaka. Navrhla som jej teda, ze ho odfotim a budeme mu hladat domov,nech pocka par dni. Ona na to citujem "to bude krute". Pytam sa co to znamena? Ona stale dookola ze ho nechce, nehce a nechce. Povedala som jej nech sa ide pozriet dnu a uvidi co je krute. Tolko chudakov vyhodenych, nechcenych. Ona uplne bez emocie ze "takze z toho nic nebude? Pri pohlade na to ubohe, tak velmi nechcene psica som nemohla odmietnut. Zena sa otocila a bez jednej emocie ci pohladu na steniatko odisla..
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


OZ Túlava Labka
Sledovat · Před 17 hodinami






Meno: HUGO BOSS
Vek: cca 5 rokov
Rasa: nemecký ovčiak
Farba: čierno-hnedo-krémový
Pohlavie: psík
Veľkosť: obrovský, cca 65 cm +

Hugo Boss je nádherný a naozaj obrovský psík nemeckého ovčiaka, ktorý pripomína vlka
Našiel sa v meste v Banskej Štiavnici, odkiaľ putoval do KS.

Je to priateľský pes, ktorý svojou veľkosťou vzbudzuje rešpekt.
Keď ho však spoznáte, zistíte, že je to obrovský maznoš s veľkým srdcom

Hugo Boss ovláda základné povely, je poslušný a taktiež je zvyknutý aj na obojok a vodítko.



Iné psíky si zatiaľ nevšíma.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Útulok Skalica
Sledovat · 6 červenec








Stačí tak máličko a týmto dvom srdiečkam môžete zmeniť život. Zostali ako posledné v Kopčanoch v nevhodných podmienkach. Ich súrodenci a kamaráti odišli do nových domovov alebo dočasných opatier a ľudia rýchlo prejavili záujem, takže tam dlho ani nepobudli. Stačí trošku Vašej pomoci a aj ich život bude dobrý! Ďakujeme
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Zvierací útulok ZM
To se vám líbí · pátek přes aplikaci mobilní telefon





12. červenec 2013 11:43
Rambo pozdravuje svojho predosleho majitela,ktory ho vyhodil na ulicu a pyta sa domov
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

AKTUALNE 16.7.2013
Emka stale hlada dlhodobu docasku!Kosice a blizke okolie.Nesmie vobec chodit, moze sa pohybovat iba minimalne, vencit rano na obed a vecer, inak cely den musi byt v klietke.Je ticha a pokojna.Musi ostat v blizkosti kosic kedze 22.7. jej budu vyberat stehy na UVL v kosiciach a o mesiac tam podstupi druhu operaciu. V pripade ze viete poskytnut dlhodobu docasnu opateru Emke, ozvite sa na cislo: Psia duša 0905 136 016 alebo OZ Riško 0948 439 969.Prosim zdielajte.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


na WEB stránku boli pridané profily nových psíkov.....(konečne), onedlho aj na FB


Útulok Senica - psíci čakajúci na nový domov
www.utuloksenica.sk

2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Hľadá sa čivava čierna, reaguje na meno Sany, občas doskakuje na troch nohách, je po úraze. Stratila sa 18.7.2013 asi pred 18hod.na Kopánke. Ak ju nájdete alebo ju máte pri sebe tak volajte na 0902 220 699
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Možno sa aj na Porade nájde niekto, kto by chcel pomôcť

[TD="class: vTop"]Dodo a Lucas sú dvaja psíci, ktorí si toho už určite veľa vytrpeli. Podľa informácií ktoré sme získali, bývali v lese, v nejakom bunkri s bezdomovcami . Dodo sa ako prvý od tejto skupiny odčlenil a býval pri bytovke vo Veľkom Krtíši. Dostali sme o ňom info, lenže dlho sme ho nemali kam ani na chvíľku umiestniť. Ešte stále nám chýbajú financie a tiež je pre nás obrovským problémom hľadanie dočasnej opatery. Dodo však pri bytovke ostať nemohol. Boli tam ľudia, ktorí sa postarali aby nemal prázdne bruško, to však k jeho dokonalému šťastiu nestačí. Bol nesocializovaný, trvalo dlho kým si zvykol na ľudí, kým pochopil, že ľudia ktorí mu chceli pomôcť mu neublížia. Neskôr sa už dal aj pohladkať. Dodo už potreboval niekam od bytoviek odísť, potreboval aby s ním niekto pravidelne pracoval, aby sa netáral po lúke a okolí... my sme však stále nemali pre neho miesto a pri Dodovi sa začal častejšie objavovať aj ďalší psík Lucas ..nakoniec sme však našli jednu možnosť. Je to dom necelých 9km od Veľkého Krtíša. Na pozemku pri dome sme pre nich rýchlo prerobili dva veľké chlieviky s výbehom tak, aby boli pre tieto dva psíky vhodné na pobyt z každého hľadiska. Pri odchytávaní nastali tiež ďalšie problémy. Samozrejme, veď psíci nič nepoznali. Vodítko či obojok, nebolo možné v ich prítomnosti ukazovať, pretože potom nám utekali do lesa. Bolo možné psíkov pohladkať, no zobrať ich na ruky možné nebolo.... Nakoniec sa nám to podarilo a Dodo s Lucasom sú už konečne niečo vyše týždňa v bezpečí. Sami sme nevedeli ako budú na to všetko reagovať, bolo už však nutné konať . Momentálne sú už psychicky na tom o veľa lepšie. Prekvapivo rýchlo si zvykli na nový režim. Každý deň majú vhodnú stravu, čerstvú vodu, dostatok ľudskej spoločnosti, veľkého maznanie a dostatok pohybu. Každý deň pri venčení s nami nadšene behajú po veľkom pozemku a nemajú za potrebu utekať. Každý deň sa na nás tešia, snažia sa poslúchať, robia obrovské pokroky a sú vďačný za každú maličkosť. Aby sme však túto pomoc mohli dotiahnuť do konca, potrebujeme pomoc aj od vás. Potrebujeme za psíkmi stále cestovať , čo predstavuje určité výdavky, momentálne sme ich odčervovali a už bude možné a samozrejme aj nevyhnutné, s nimi podstúpiť aj veterinárnu prehliadku, očkovanie a potom aj kastráciu a tiež máme stále v opatere aj ďalších psíkov. Dodo a Lucas sú psíci ktorí nič nepoznali, všetkého sa boja(predpokladáme, že u spomínaných bezdomovcov sa im veľa lásky nedostalo ), do teraz si nie sú v niektorých veciach istí, potrebuje to všetko čas ale spoločne všetko spoznávame a učíme sa. Dodo a Lucas robia však neuveriteľné pokroky a je krásne keď to všetko vidíte a cítite tú lásku a vďačnosť, ktorú vám dávajú. Chceme toto všetko dotiahnuť do konca a nájsť Dodovi a Lucasovi ten najlepší domov na svete, tak ako sa snažíme pri každom psíkovi. Preto vás všetkých prosíme, kto môžete pošlite nám na účet (č.účtu : 308 266 0056-0200 ) nejaké peniažky. Do poznámky nám potom uveďte Dodo alebo Lucas, peniažky pôjdu na pomoc obom psíkom. Veľmi nám to pomôže . Lucas a Dodo nás potrebujú. Chceme aby dostali druhú šancu na krásny život. Už teraz vám všetkýcm z celého srdca ďakujeme !
Každý deň vás budeme informovať ako psíky napredujú a popridávame aj ďalšie foto a už teraz dúfame, že si čoskoro nájdu nový a dokonalý domov.




"]OZ Otvorme srdcia-záchrana psov VK[/URL]

[/h]

[/B]
Naposledy upravil verkaz : 20.07.13 at 08:29
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ahojte priatelia!
Pamätáte si ma ešte?
Áno, som to ja.
Ja som ten psík, ktorý bol po smrti svojej majiteľky 6 mesiacov sám
Sám pri dome na reťazi, bez lásky, bez rodiny, bez spoločnosti.
Prežil som iba vďaka susede, ktorá mi raz denne doniesla vodu a žrať.

Keď sa o mne dozvedeli dievčatá z labky, snažili sa mi pomôcť.
Boli ma pofotiť a hľadali mi súrne nový domov, alebo aspoň dočasnú opateru.
Reagovalo na mňa vraj veľmi veľa ľudí, zdieľali môj album, ale Bohužiaľ rodina sa pre mňa nenašla
Situácia už bola naozaj kritická a tak ma dievčatá aj napriek preplnenému útulku boli vziať, za čo im naozaj ďakujem.
Som v KS už 10 mesiacov, ale od vtedy sa už o mňa nezaujíma nikto

Áno, som v bezpečí, mám pravidelnú stravu, starostlivosť, prístrešok.
Dokonca ma aj púšťajú pobehať si na voľno, čo som do teraz nezažil.
Väčšinu dňa som však zavretý vo voliére. Nie je to skutočný domov!

Snívam o domove pri domčeku, kde budem môcť celý deň behať po záhrade a byť vašou súčasťou.
Snívam o rodinke, ktorá ma bude mať naozaj rada.
Snívam o láske, o naozajstnej láske medzi človekom a psom.
Snívam o ...

Je to naozaj až taký nesplniteľný sen?

Som priateľský, spoločenský a aktívny psík.
Mám rád všetky sučky, so psíkmi som kamoš ,ale niekedy žiarlim .
Som veselý, vždy dobre naladený psík.
Naozaj sa so mnou nebudete nudiť

Tak už nečakajte, príďte si ma vziať a splnte mi môj sen

Avar má asi 2 roky , je odčervený , očkovaný , čipovaný , kastrovaný .


foto: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Avar/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kto hlada malickeho priatela,
Darcy je cca 3 ročná x čivavka. Je malinká, váži 4,5kg. Je neskutočne milá, jemná a prítulná, ale trošku plachá. Iné psíky jej nevadia, rada sa mazná a nosí na rukách. Nemá však rada strihanie nechtíkov. Hľadáme jej milujúci domov u dobrých ľudi. Je vhodná len na pobyt do vnútra, skôr k odrasteným deťom, kľudne aj ako druhý psík. Malinká je veterinárne ošetrená, čipovaná a kastrovaná. ozmajmesrdce@gmail.com
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

5.08.13 BUDE UTRATENY VIE NIEKTO POMOCT?PSIK JE ZDARVY má kompletný očkovací preukaz.MA 6 ROKOV.V PRIPADE ZAUJMU ALEBO POMOCI VOLAT NA :0915 230 143
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať