Zavrieť

Porady

...Psia duša -pokračovanie v novej téme...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budeme sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľame na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša
Je obdobie hárania feniek! Dávajte si na ne pozor a aj na psov, ktorí za nimi utekajú po dedinách a aj v mestách! Neprivádzajme na svet ďalšie nechcené šteniatka, ktoré potom končia utopením, utratením, na ulici alebo v útulkoch, ktoré už teraz praskajú vo švíkoch...

Tiež sa môže stať, že sa z potuliek váš psík už nevráti - zrazí ho auto, odstrelí ho poľovník, ... Denne pribúdajú na FB statusy o stratených a zatúlaných psíkoch, a v tomto období sa počet zvyšuje! Zabráňte tomu skôr ako bude neskoro!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša.


SÚRNE!!!
Simbe už padol štvrtý domov, naozaj nechápem, čo to s ľuďmi je, zakaždým si na poslednú chvílu rozmyslia, že ju vlastne nechcú...

Je to úžasná malá fenka, má asi 8 týždňov, je hravá, socializovaná so psami aj s mačkami, vhodná do bytu aj do rodinného domu. Pomaly sa učí aj návykom, bude stredného vzrastu, cca 10-20 kg.

To sa fakt nenájde jeden normálny, zodpovedný človek, čo z nej spraví člena rodiny?

Súrne hľadá domov, z dočasky mala byť dávno preč. tel.:0944 314 989

Viac foto: https://www.facebook.com/media/set/?...0305882&type=1

Ďalších psíkov z celého Slovenska, ktorí hľadajú nové domovy, nájdete na www.psiadusa.sk
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dianka Diuška: Merry 4ročná sučka vrátená z adopcie, súrne hľadá nový domov !

Merry 4ročná sučka vrátená z adopcie, súrne hľadá nový domov !
Po 4 rokoch sa nám vracia z adopcie cca 4-ročná sučka Merry. Je to kríženka rotvajlera a zreme aj nejakého poľovného plemena podľa jej veľkosti a stavby teľa – je menšia ako RTW, kúsok nad kolená je vysoká v kohútiku. Temperamentná a hyperaktívna sučka nadovšetko ľúbi ľudí, aj deti. Je vhodná ako spoločníčka k rodinnému domu so zateplenou búdou, kľudne ako parťáčka k inému nekonfliktnému psíkovi. Ako niekoľlkomesačné šteňa žila v byte, hygienické návyky stále má, takže by mohla bývať aj v byte ak bude mať zabezpečený dostatok pohybu. Miluje prechádzky a túry, ideálna pre športovo založených ľudí. Vyžaduje ľudskú spoločnosť, miluje hladkanie a mojkanie, od človeka sa nechce pohnúť a najradšej by bola na ňom nalepená 24 hodín denne, ale vie aj poštekať. Momentálne potrebuje väčšie množstvo pohybu, aby schudla. Je vakcinovaná a sterilizovaná. V žiadnom prípade Merry neadoptujeme na stráženie firiem, je to pes zvyknutý žiť v spoločnosti ľudí. V žiadnom prípade svoj život v novom domove nemôže tráviť na reťazi, alebo zatvorená v koterci, ale u ľudí, kde nebude len psom, ale aj členom rodiny. Merry sa nachádza v dočasnej opatery blízko Košíc, kde cestovala 25.04.2013, od 07.04.2013 kedy bola vrátená bola v psom hoteli Biely Tesák, nakoľko žiadnu dočasnú opateru sme nevedeli zohnať. Ak Vás Merryn príbeh a zaujal a nemáte možnosť jej poskytnúť nový domov, môžete samozrejme pomôcť zdielaním, kúpou krmiva granule Eminent light, ale aj finančne kedže náklady za hotel a iné nevyhnutné výdavky boli a aj sú vysoké, kedže Merry nie je jediný psík,ktoreho máme na starosti. Podmienkou pri osvojení je podpísanie darovacej zmluvy a zaplatenie adopčného poplatku 55 eur. Merry sa nachádza v Košiciach. Kontakt: 0915359076, 0910620830, asticak@gmail.com, dianabidovska@post.sk Ďakujeme za akúkoľvek pomoc!
Autor: Dianka Diuška
Fotky: 12
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Jana Riško Farbakova.


kto chce krasneho 2rocneho jack russel chlapceka, bud bude darovany, alebo odpraveny na druhy svet, tak sa nad nim zlutujte...prosiim! 0907606596
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša.


SENEC A OKOLIE! Prosíme o pomoc!

Dostali sme informáciu o fenke, ktorá leží pred bytovkou pri kontajneroch už pár hodín. Je to asi hrubosrstý stavač, má ranu na labke. Nahlasovateľka si ju nemôže vziať, dala jej vodu a krmivo. Môže niekto z okolia pomôcť? SÚRNE!!! Potrebuje dočasku aspoň na pár dní alebo miesto v niektorom z útulkov.

Pozn. OZ Psia duša preplatí náklady na veterinárnu starostlivosť aj krmivo, prípadne PHM.

Ak môžete pomôcť, napíšte nám správu na Psia duša. Zdieľajte.



HAMULIAKOVO A OKOLIE! Prosíme o pomoc! (oprava, fenka je v HAMULIAKOVE, nie v Senci)

Dostali sme informáciu o fenke, ktorá leží pred bytovkou pri kontajneroch ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi


Žiaľ niekedy ani šlachtený povod a papiere nezaručia, že psík sa bude mať dobre. Denis bol darček, šteniatko papierového amerického kokeršpaniela, ktorý prestal baviť a skončil v koterci ako nepovšimnutý, nesocializovaný psík na príťaž, navyše vo veľmi zanedbanom stave. 2 hodiny sme ho museli strihať doslova ako ovcu, kým sme ho vyslobodili. Má 7 rokov, je vitálny, hravý, miluje loptičky, nakoľko nebol naučený na spoločnosť iných psíkov tak ani teraz nevyhľadáva ich spoločnosť a je radšej sám s človekom, ktorému stále zbožne hľadí do očí, aby ho hladkal. Denis je aktívny psík, ktorý veľmi potrebuje zažiť aj život kedy ho bude mať niekto aj rád a bude členom rodiny, nie odloženou zabudnutou hračkou. Denis je kastrovaný, očkovaný aj čipovaný. Denis by bol vhodný aj k starším ľuďom, ktorí ho nebudú nechávať dlho samého. 0948 213 214, 0948 891 391 — Denis (7 fotiek)










0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi pridal/a 4 nové fotky do albumu Ashley.Ashley je krížená fenka labradora, má asi 4 roky, je hravej povahy, bez problémov sa znesie aj s inými psami, je hravá, aktívna, ešte taká šteňacia povaha zvedavá, bude ideálnou spoločníčkou do rodiny ktorá sa jej bude mať čas aj venovať. 0948 213 214, 0948 891 391









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi pridal/a 3 nové fotky do albumu Nelly.Nelly je fenka kríženca bordeaux dogy, má 1,5 roka je milá, prítulná, dobrá povaha. Jej majiteľ sa jej zbavil a teraz hľadá druhú šancu na domov v rodine kde ju budú mať radi. Nelly je flegmatickej povahy, z ľudí sa veľmi teší, psy si však vyberá a neznesie sa s každým. 0948 891 391, 0948 213 214







0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Útulok Kežmarok.

Z albumu:Pomôžte nám nájsť dobrý domov pre sestričky NO Lady a Tesu.
Autor: Útulok Kežmarok

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Tulák Sereď.


SÚRNE POTREBUJEME DOČASKU. IDEÁL SEREĎ A OKOLIE. 0949764456 , 0948737590. PÍŠTE SMS.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Lucia Hulinova: SUUURNE sa hlada domov pre vyhodeneho psika!!!

SUUURNE sa hlada domov pre vyhodeneho psika!!!
Tento mladý veselý psík stredného vzrastu (cca do kolien) sa našiel vyhodený na pumpe v Senci, zrejme bol aj bitý, zo začiatku sa bál ruky a krčil sa k zemi. Veľmi rýchlo si však zvykol na nové prostredie, je to veľmi priateľský, veselý, mierumilovný a nekonfliktný psík, nemá problém s druhými psami, je veľmi učenlivý, rýchlo si zvykol aj na venčenie, vodítko a hygienické návyky ovláda na výbornú. Momentálne sa nachádza pri Bratislave, no hľadá si čo najskôr nový domov. V prípade potreby je možnosť dopraviť ho do cca 200 km od Bratislavy. Kontakt: 0903668316Autor: Lucia Hulinova
Fotky: 5
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
KS Zvolen.

..













----------------------------------------------
Jana Útla: 8 mesačný labrador hľadá domov.

8 mesačný labrador hľadá domov
Mladučký a hravý psík sa narodil 8.9.2012. Má hygienické návyky, žil v byte, znesie sa s druhými psíkmi a má rád deti. Hľadá len ten najlepší domov. Kontakt - 0904 133 486, zachranazvierat.pb@centrum.skAutor: Jana Útla
Fotky: 4

..

-----------------------------------
Podporme založenie útulku v Štúrove: Odsúdený psík.

Odsúdený psík
Môj majiteľ ma priniesol na veterinárnu ambulanciu, aby ma utratili. Som zdravý psík a pán veterinár povedal, že to neurobí. Moja budúcnosť však nevyzerá nádejne.. Ak sa pre mňa nenájde nový domov, možno sa ma zbavia po svojom. Chcem žiť, ale môj majiteľ rozhodol, že mám zomrieť. Dá mi niekto šancu na život? Ak by si našiel pre mňa niekto vo svojom živote kúsok miesta, kontaktujte nás cez spávu, koment alebo na telefónnom čísle: 0904 407 583.Autor: Podporme založenie útulku v Štúrove
Fotky: 4
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Útulok Komárno: FAY, FLORA, FENJA.

FAY, FLORA, FENJA
Sobota ráno 7.30 hod. Po otvorení balíka sme z neho vybrali 3 pridusené šteniatka!!! Geniálny nápad - takto dôkladne ich zabaliť! Keby sme prišli až o 10.00 hod., už by nežili. Tri sučky, vek 4-5 týždňov, obsypané blchami-na fotke blšky len z jedného psíka!, chudokrvné, podvyživené, dehydrované. Vážia 75 dkg, 80 dkg a 85 dkg.Autor: Útulok Komárno
Fotky: 5
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Erik Rusnak
Približne pred hodinou cez mobil ·

Dobry den,som z Liptovského Mikuláša a prosím o radu. Nedavno mi umrela mama,mame psika Alexa.kym som v praci steka. Jedna suseda mi robi,zo zivota peklo dala ma aj na mest.urad staznost. Poradte mi prosim,co mam robit.Utratit ho v ziadnom pripade nechcem.možno by sa našiel niekto, kto by bol ochotný opatriť psíka na čas, kým som v práci. Je to kríženček pudlíka a jazvečíka...kontakt na FB..(prípadne ja..)
Naposledy upravil pepsikova : 07.05.13 at 16:12
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mija Spolek.


MÍŠA
Panička bolavá, nemohoucí,
srdce pro Míšu měla vždy vroucí.
Nemoc ji dostala, už nemohla dál,
najednou u vrátek Míša nám stál.
Ten usedavý pláč z hlavy dostat nejde,
mysleli jsme, že to brzy přejde.
Jenže Míša pláče ve dne v noci,
nezvládne to bez pomoci.
Tolik mu chybí milovaná panička,
zbyl jen smutek a uplakaná očíčka.
Když přestal plakat, jen smutně se díval,
svůj pláč uvnitř svého srdce skrýval.
Není snad smutnější stvoření,
existuje ale jedno koření.
Jen jediné, co dokáže ho rozesmát,
že domov najde, kde bude moci spát.
Získat novou paničku, to je lék na jeho žal,
pomozte nám najít ji, aby se zase smál.


Pes,kříženec (výška 40 cm), 9 měsíců.
Pro všechny, co nehledí na krásu a souměrnost!!!! Míša je pro mnohé z nás velice krásný pejsek. Spousta lidí ho ale odsoudí dřív, než se o něm něco dozví. Míša je prostě srdcovka!
Do útulku ho dala sama panička, která je velice nemocná a nezvládá se starat o pejska. Když panička odešla, začal zoufale plakat. Ten pláčk dlouho z hlavy nedostanu... Míša je naprosto úžasný pejsánek, který potřebuje mazlit, chovat a milovat! Je tak strašně smutný. Pobyt v útulku snáší psychicky dost špatně. Pokud máte teplý byteček, ozvěte se a dejte Míšánkovi šanci. Moc za něj prosíme. http://www.utulek-tachov.cz/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pepsikova
Erik Rusnak
Približne pred hodinou cez mobil ·

Dobry den,som z Liptovského Mikuláša a prosím o radu. Nedavno mi umrela mama,mame psika Alexa.kym som v praci steka. Jedna suseda mi robi,zo zivota peklo dala ma aj na mest.urad staznost. Poradte mi prosim,co mam robit.Utratit ho v ziadnom pripade nechcem.možno by sa našiel niekto, kto by bol ochotný opatriť psíka na čas, kým som v práci. Je to kríženček pudlíka a jazvečíka...kontakt na FB..(prípadne ja..)
..

..posúvam..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Erik Rusnak


Psik,ALEX.







Dobry den,som z Liptovského Mikuláša a prosím o radu. Nedavno mi umrela mama,mame psika Alexa.kym som v praci steka. Jedna suseda mi robi,zo zivota peklo dala ma aj na mest.urad staznost. Poradte mi prosim,co mam robit.Utratit ho v ziadnom pripade nechcem.možno by sa našiel niekto, kto by bol ochotný opatriť psíka na čas, kým som v práci. Je to kríženček pudlíka a jazvečíka...kontakt na FB..(prípadne ja..)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Útulok Senica (www.utuloksenica.sk).


zajtra povinne gumáky :-)

Adopčný DeňStreda o 10:00
Útulok Senica (www.utuloksenica.sk) v Senica
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Lenka Horinková.


Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť, či by ste mohli zdieľať fotku fenky nemeckého drátosrstého ohara, volá sa CIRA a stratila sa včera v Gbeloch...hľadá ju brat, číslo na jeho mob: 0903 683 223 veľmi ďakujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pomoc psíkom z KS Pezinok: Pigy čaká na svoj domov.

Pigy čaká na svoj domov
Pigy je rozkošné šteniatko. 7 mesačné psie dievčatko. Má jedinečný výzor, milú povahu. Veľmi inteligentná, učenlivá a energická. Veľmi spôsobne sa správa v byte, vonku je aktívna. Má 100% hygienické návyky. Vyhľadáva ľudský kontakt. Je vysoká do kolien, váži 12,5 kg. Vzhľadom na vek ešte trochu vyrastie a zmohutnie. Hľadáme pre ňu aktívnu rodinu, ktorá by jej umožnila veľa pohybu. Hľadáme jej domov v byte, alebo v dome s celoročným prístupom dovnútra. Je vhodná aj ako ďalší psík v rodine, avšak len tam kde ju budú vedieť usmerniť. Nateraz je v dočasnej opatere v byte. Ak jej chcete dať domov, tak volajte 0948 288 899 (v čase od 9,00 do 18,00), alebo píšte na psy.pomoc@gmail.com
Autor: Pomoc psíkom z KS Pezinok
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať