Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona


tesim sa, konecne mi funguje formatovanie a mozem aj obrazky vkladat
Naposledy upravil arizona : 09.05.13 at 14:05
formatovanie.JPG  
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

evuš
Vďaka - viem, že kafa je inde, len keď ste sa tešili z výhodnej kúpy - ale uznávam, orichidejky sú nádherné kvietky....
No a nie je výhodná kúpa ušetriť 8 jurášikof?
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Tweety
evuš
Vďaka - viem, že kafa je inde, len keď ste sa tešili z výhodnej kúpy - ale uznávam, orichidejky sú nádherné kvietky....
No a nie je výhodná kúpa ušetriť 8 jurášikof?
..samozrejme, že je !!! Teším sa s vami....
0 0
Peto-M Peto-M

Peto-M je offline (nepripojený) Peto-M

Po chvílke neaktivity sa mi stal a zároveň potešil tento nový dizajn porady. )
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://www.topky.sk/cl/100370/134895...pred-policiou- neviem či som to nemala dať do kultúry - toto je riadna kultúrna vložka. Doporučujem si prečítať aj komentáre pod článkom, tie sú zaujímavejšie ako článok.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner
http://www.topky.sk/cl/100370/134895...pred-policiou- neviem či som to nemala dať do kultúry - toto je riadna kultúrna vložka. Doporučujem si prečítať aj komentáre pod článkom, tie sú zaujímavejšie ako článok.
...aj tak z toho nič mať nebude....má tam svojich....nejako sa to záhadne uhraje....
6 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Tweety
A kto si dovolil nás predbehnúť ?
Rumuni ???????????
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
wagner
http://www.topky.sk/cl/100370/134895...pred-policiou- neviem či som to nemala dať do kultúry - toto je riadna kultúrna vložka. Doporučujem si prečítať aj komentáre pod článkom, tie sú zaujímavejšie ako článok.
...aj tak z toho nič mať nebude....má tam svojich....nejako sa to záhadne uhraje....
však tretie miesto v korupcii treba udržať " má tam svojich a tí majú tiež svojich a tí svoji keby tam nemali tiež svojich tak by sme ostali bez polície a súdov lebo svoj na svojho niečo má tak sa nič nestane
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Čo tam po Slotovi, Pavol a všimol si si kto najlepšie dnes radí
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Nepotešilo.....JOJ-ka sa naprosto zbláznila, znovu pustili Panelák ešte z utorka....asi sa držia porekadla, že opakovanie je matka múdrosti....:-)))
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezamaria
Nepotešilo.....JOJ-ka sa naprosto zbláznila, znovu pustili Panelák ešte z utorka....asi sa držia porekadla, že opakovanie je matka múdrosti....:-)))
​....ja som ho prestala pozerať...kukala som včera ked som nemala "víno" ...a zistila som, že o nič neprichádzam a to som ho pozerala úplne od začiatku, ale dlho to bolo tak nejak zo zvyku....netvrdím že Búrlivé.... je niečo mimoriadne, ale už to chcelo zmenu
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

terezamaria
Nepotešilo.....JOJ-ka sa naprosto zbláznila, znovu pustili Panelák ešte z utorka....asi sa držia porekadla, že opakovanie je matka múdrosti....:-)))
Našťastie to nepozerám, to je objekt mimo môjho záujmu. Pozerala som na ČT2 podmorské hlbiny. Veľmi zaujímavé.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
Čo tam po Slotovi, Pavol a všimol si si kto najlepšie dnes radí
...ešteže to hovädo nikoho nezrazilo....
1 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

potesilo:zlcnik povolil....dokonca som sa prechlastal pivom a rano pohoda ....ako babetko(nie tak posrate)asi som nemal tolko mastnosti pozrat....uz si dam pozor....moznoasiuvidim
nepotesilo:asi mi vypadne zub-hryzak uz ma boli asi 3dni a vidim ze bude smutny koniec....ako takto mam ist na diskoteku
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
Čo tam po Slotovi, Pavol a všimol si si kto najlepšie dnes radí
až teraz, a mňa tam prečo nechcú?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
pmajap
Čo tam po Slotovi, Pavol a všimol si si kto najlepšie dnes radí
až teraz, a mňa tam prečo nechcú?
asi preto lebo nemám IQ test s Mensy
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Potešilo idem domov, nepotešilo konečne mi je dobre, pohoda, žiadne nezmyselné funkcie, oddychujem a zarábam a tu volá šéf, že robí na novom projekte a počíta so mnou..... tak tentoraz je to za hriechy mladosti
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

pavol54
pmajap
Čo tam po Slotovi, Pavol a všimol si si kto najlepšie dnes radí
až teraz, a mňa tam prečo nechcú?
S našimi ksichtami, veď len sa pozri
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Fiha, aky zaujimavy nick nam pribudol na Porade, ze "oserdesku"
http://www.porada.sk/member.php?u=120489
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať