Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE="lujza.j"
No vnucata by som mohla mat aj ja...uz aj 4 r dozadu tak dik ze 40rocna babka by som bola[/QUOTE]
Ja som bola ešte mladšia babka A čo som sa mala zblázniť? Neriešila som a ani teraz neriešim
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

kopretinka
HTTP/1.1 404 Object Not Found
http://www.sme.sk/c/6904131/pre-salm...at-sudcov.html neviem prečo to normálne nejde otvoriť. Ak nepôjde, tak vymažem. Inak na stránke sme.sk
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

lujza.j
Ked isla dcera na prve stretnutie s tym chalanom....nechala som to na nu,ze aky bude mat z neho pocit a co pes....su veci ktore sa nedaju opysat....povedala ze zaplati a ide do toho.....ze ma z chlapa dobry pocit....dovod odlucenia?...aby si ju važil....ona si ho bola aj vyvencit....bola za nim
Ale zas keby si to opisovala (tak možno opíšeš iné "i" )
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

erik555
lujza.j
Ked isla dcera na prve stretnutie s tym chalanom....nechala som to na nu,ze aky bude mat z neho pocit a co pes....su veci ktore sa nedaju opysat....povedala ze zaplati a ide do toho.....ze ma z chlapa dobry pocit....dovod odlucenia?...aby si ju važil....ona si ho bola aj vyvencit....bola za nim
Ja by som bol velmi zvedavy, ci cvicenia/prevychova psa mimo majitelov psa, bude uspesny. Ci tie peniazky pre "cvicitela" boli dobrou investiciou Jednoducho, ked clovek videl spustu dielov "Znalec psi duse", tak to bolo vo velkej prevahe o cviceni majitelov, ze aku maju vydavat energiu, ako napominat psa atd.!!! Ako som uz pisal, pes moze prist aj zmeneny, ale ked bude zit v tom istom, bez zmeny pristupu majitelov, tak sa to vrati k starym manierom!
Pes je svorkové zviera.
V svorke je IBA jeden vodca.
Ak je to majiteľ , tak je to OK .
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

julysak
lujza.j
Ked isla dcera na prve stretnutie s tym chalanom....nechala som to na nu,ze aky bude mat z neho pocit a co pes....su veci ktore sa nedaju opysat....povedala ze zaplati a ide do toho.....ze ma z chlapa dobry pocit....dovod odlucenia?...aby si ju važil....ona si ho bola aj vyvencit....bola za nim
Ale zas keby si to opisovala (tak možno opíšeš iné "i" )
bože to fákt...do pekla..ja nyč ja muzykant
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Minister Richter ide znova vybabrať so živnostníkmi. Doteraz platilo, že nárok na dávku v hmotnej núdzi mal aj živnostník so svojou rodinou v prípade, že jeho príjem zo živnosti bol pod hranicou životného minima.

Od 1.1.2014 žiadny živnostník ani jeho rodina nebudú mať vôbec nárok na dávku v hmotnej núdzi, bez ohľadu na výšku jeho príjmu. Riešením pre živnostníkov s nízkymi príjmami bude - úplne zrušiť živnosť a vegetovať na sociálnych dávkach.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
Minister Richter ide znova vybabrať so živnostníkmi. Doteraz platilo, že nárok na dávku v hmotnej núdzi mal aj živnostník so svojou rodinou v prípade, že jeho príjem zo živnosti bol pod hranicou životného minima.

Od 1.1.2014 žiadny živnostník ani jeho rodina nebudú mať vôbec nárok na dávku v hmotnej núdzi, bez ohľadu na výšku jeho príjmu. Riešením pre živnostníkov s nízkymi príjmami bude - úplne zrušiť živnosť a vegetovať na sociálnych dávkach.
Živnostník , to myslíš pojem ako taký ???
Alebo myslíš živnostníka na slovenské pomery ???

Lebo ja som toho názoru , že živnostník my nemal mať v žiadnom prípade nárok na žiadnu dávku ...nie ešte sa baviť o hmotnej núdzi ...!!!!!!!!!!!!

Takéto živnostníctvo ( o Slovensku je reč ) je proste výmysel našich politikov ...dôvodov je viacero ...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no keď u nás sú živnostníci z donútenia............
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

davka v hmotnej nudzi je pre jednotlivca nejaky 61 Eur....takze to so zivotnym minimom, asi 198 Eur, nema vela spolocneho.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
HTTP/1.1 404 Object Not Found
wagner spojila link so smajlíkom - preto nenájde - stačí len za html všetko vymazať a ide to.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zaujimavy napad,len kto by tu potom robil?/aj ta matematika je cudna,ked davky a pridavky su nizke a pobera ich zhruba polovica poulacie/ http://www.pluska.sk/spravy/nazory-k...avky-sami.html
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Mne sa dnes stalo, ze nam umrela nasa zajacica. (foto) Bola chora, dnes u zverolekara dobojovala a uz hopsa v rajskej zahrade. Velmo ma srdce boli.
Bola s nami 8.5 roka
Este stastie, ze mame este stale druhu usatu ciernu fesandu....
Naposledy upravil taiko : 17.08.13 at 17:41 Dôvod: upresnenie
IMG_2773_malicky.jpg  
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
taiko
Mne sa dnes stalo, ze nam umrela nasa zajacica. Bola chora, dnes u zverolekara dobojovala a uz hopsa v rajskej zahrade. Velmo ma srdce boli.
Bola s nami 8.5 roka
Este stastie, ze mame este stale druhu usatu fesandu....
To sú chovné alebo na hranie? Je prekrásna, škoda tej druhej, určite je to ľúto, keď si človek zvykne.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
terezamaria
taiko
Mne sa dnes stalo, ze nam umrela nasa zajacica. Bola chora, dnes u zverolekara dobojovala a uz hopsa v rajskej zahrade. Velmo ma srdce boli.
Bola s nami 8.5 roka
Este stastie, ze mame este stale druhu usatu fesandu....
To sú chovné alebo na hranie? Je prekrásna, škoda tej druhej, určite je to ľúto, keď si človek zvykne.
To nie su chovne, mame ich len aby sme sa navzajom zabavali. Eeeej veru je nam luto, az mame tlak na hrudi. Ale vedeli sme do coho ideme, vedeli sme ze tu nebude s nami navzdy.
Inak to umrela ta co je na fotke hore. Ta co je este stale s nami je tuto.
IMG_2745_malicky.jpg  
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
taiko
terezamaria
taiko
Mne sa dnes stalo, ze nam umrela nasa zajacica. Bola chora, dnes u zverolekara dobojovala a uz hopsa v rajskej zahrade. Velmo ma srdce boli.
Bola s nami 8.5 roka
Este stastie, ze mame este stale druhu usatu fesandu....
To sú chovné alebo na hranie? Je prekrásna, škoda tej druhej, určite je to ľúto, keď si človek zvykne.
To nie su chovne, mame ich len aby sme sa navzajom zabavali. Eeeej veru je nam luto, az mame tlak na hrudi. Ale vedeli sme do coho ideme, vedeli sme ze tu nebude s nami navzdy.
Inak to umrela ta co je na fotke hore. Ta co je este stale s nami je tuto.
Aj táto je krásna a má veľmi milulinkú hlavičku a papuľku, určite vám nahradí tú druhú, ešte dobre, že boli dve, aspoň s touto sa budete " cmučkať ".
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
terezamaria
taiko
terezamaria
taiko
Mne sa dnes stalo, ze nam umrela nasa zajacica. Bola chora, dnes u zverolekara dobojovala a uz hopsa v rajskej zahrade. Velmo ma srdce boli.
Bola s nami 8.5 roka
Este stastie, ze mame este stale druhu usatu fesandu....
To sú chovné alebo na hranie? Je prekrásna, škoda tej druhej, určite je to ľúto, keď si človek zvykne.
To nie su chovne, mame ich len aby sme sa navzajom zabavali. Eeeej veru je nam luto, az mame tlak na hrudi. Ale vedeli sme do coho ideme, vedeli sme ze tu nebude s nami navzdy.
Inak to umrela ta co je na fotke hore. Ta co je este stale s nami je tuto.
Aj táto je krásna a má veľmi milulinkú hlavičku a papuľku, určite vám nahradí tú druhú, ešte dobre, že boli dve, aspoň s touto sa budete " cmučkať ".
eeej veru sme radi ze nam aspon tato mala obluda neposlusna ostala
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://kosice.korzar.sme.sk/c/690391...elmajster.html možno Vás zaujme informácia a názor na to, kto spravil chybu
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://ekonomika.sme.sk/c/6904727/ce...a-bankrot.html dúfam že grékom ficko zase schváli poriadny balík peňazí. A odskáču si to naši - občania, podnikatelia.... sme zadĺžení po uši splácať to budú ešte aj naše pravnúčatá
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner
http://kosice.korzar.sme.sk/c/690391...elmajster.html možno Vás zaujme informácia a názor na to, kto spravil chybu
....čo ten smajlík ????????

Veď to bolo jasné od začiatku , že kto pochybil ...či ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať