Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

....u nás v dedine by sa oslavovalo, že konečne biely skóruje, čo by sme dali za takých dvoch Kolárov a 54pavlov
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
pmajap
pavol54
Stanislav 1975
pmajap
Kde je naša Lujza ?
Asi súloží- nechaj ju vydýchnuť aj troška...
A čo sa asi iné robí na dovolenke?
..fúúha, už som sa zľakla, že je v kóme
....po dobrej súloži je možno aj v tej kóme ...
dobrý večer....vospolok...ešte som tuú.......ráno som vyrábala mydielka k glycerínovej hmoty...dcérina kamoška išla do Istanbulu na bazár a do mešity a mali sme si nahlásiť že čo chceme....kedže nechcela nič iba mydielka.....tak som od rána varila....mám krásnu šalicu na čaj tradičná turkiš keramika, a sypané čaje a strašne štiplavé čilly ako inak oko proroka velké do bytu
fúha...a že súlož no sú mi teda veci
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

špión
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
špión
ja?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
pmajap
špión
ja?
že si to vydržala, nereagovala, prsty ťa nesvrbeli ??
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pmajap
lujza.j
pmajap
špión
ja?
že si to vydržala, nereagovala, prsty ťa nesvrbeli ??
Prsty ??? neviem, či zrovna prsty...:-)))))))))))))))
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja



... takáto čííra radosť ... http://www.porada.sk/t11047-p1547-sr...ml#post2397269 od KoxXxo ... super ...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
lujza.j
pmajap
špión
ja?
že si to vydržala, nereagovala, prsty ťa nesvrbeli ??
ja som nebola celý deň na nete...bola som u brácha na rodinnej seanse.....mala som silne žrací a sacharidový deň...a ešte som si lupla aj domáceho kaládosu.....decko viezlo ma dom...čo cestou tam okomentovalo "né že sa tam zas zetneš a potom ťa budem výsmátu viesť domov, alebo budeš revať"
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

lujza.j
buchač
pmajap
pavol54
Stanislav 1975
pmajap
Kde je naša Lujza ?
Asi súloží- nechaj ju vydýchnuť aj troška...
A čo sa asi iné robí na dovolenke?
..fúúha, už som sa zľakla, že je v kóme
....po dobrej súloži je možno aj v tej kóme ...
dobrý večer....vospolok...ešte som tuú.......ráno som vyrábala mydielka k glycerínovej hmoty...dcérina kamoška išla do Istanbulu na bazár a do mešity a mali sme si nahlásiť že čo chceme....kedže nechcela nič iba mydielka.....tak som od rána varila....mám krásnu šalicu na čaj tradičná turkiš keramika, a sypané čaje a strašne štiplavé čilly ako inak oko proroka velké do bytu
fúha...a že súlož no sú mi teda veci
A ani o tom nevyjéééééééééééééš ?

Čo si bola v kóme ? ?
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

buchač
kopretinka
a čo mi s tým?
No nič ....
Hádam sa nepôjdem obesiť ...
Ak si to nebou ty , tak načo ??????
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Buchača obraciaš, šak ty sa pochváľ, ktoré sa ti viac páčia Grékyne, či Maďarky, kde sa lepšie spalo, iba čísla izieb zvonku fotíš a pravdu nepovieš
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"poteší"...že kurír si urobil automatické presmerovanie zásilky....na adresu kde vykonávam robotu.....a ja ho čakám doma...ešte že vydržím bez nových črievic do zajtra....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
julysak
buchač
kopretinka
a čo mi s tým?
No nič ....
Hádam sa nepôjdem obesiť ...
Ak si to nebou ty , tak načo ??????
Tiež pravda .....

Ale tiež je pravda , že hrkotanie kostí pri sexe nejak nemusím ...
...a Adelka je jak tá kostička ...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
"poteší"...že kurír si urobil automatické presmerovanie zásilky....na adresu kde vykonávam robotu.....a ja ho čakám doma...ešte že vydržím bez nových črievic do zajtra....
Dovolenková výbava,...... tak trošku vám tie dovolenky aj závidím, ani nie kvôli slnku a vode, ale tie nové gezichty a jedlo čo nemusíš variť, len vyberáš
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
lujza.j
"poteší"...že kurír si urobil automatické presmerovanie zásilky....na adresu kde vykonávam robotu.....a ja ho čakám doma...ešte že vydržím bez nových črievic do zajtra....
Dovolenková výbava,...... tak trošku vám tie dovolenky aj závidím, ani nie kvôli slnku a vode, ale tie nové gezichty a jedlo čo nemusíš variť, len vyberáš
...ako vieš že pribalím aj všetky sáčky dr.belcáka...čo sú doma...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

nieee, aspoň tam si dopraj skutočné chute a pocity
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
nieee, aspoň tam si dopraj skutočné chute a pocity
som zmierená...stačí mi že si dám pršut a mortadelu..veľa..veľa...ostatok nemusím....tak ešte nejaké svježe ribice a sladoled u Donatta...ale inak úplne mi stačí aj, že vypadnem....z tejto mojej ľúbeznej smradľavej blavy....
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

lujza.j
pmajap
nieee, aspoň tam si dopraj skutočné chute a pocity
som zmierená...stačí mi že si dám pršut a mortadelu..veľa..veľa...ostatok nemusím....tak ešte nejaké svježe ribice a sladoled u Donatta...ale inak úplne mi stačí aj, že vypadnem....z tejto mojej ľúbeznej smradľavej blavy....
A to už je Dimitrovka zavretá
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

pmajap
Buchača obraciaš, šak ty sa pochváľ, ktoré sa ti viac páčia Grékyne, či Maďarky, kde sa lepšie spalo, iba čísla izieb zvonku fotíš a pravdu nepovieš
Pravdu ti poviem :
508 (Malorca - Slovač dávali na 1. , 2. posch. ) = na 5. už Nemky a večer o 11 aspoň 36 stupňov

608 ( to bola budova 600 a 608 bolo na 1. posch. ) = grékyňa tam bola jenna (čo upratuvalaň) aj tá tam každý deň mala muža : starého chlpatého dôchodcu / skoro strážcu-záhradníka a ten tam jeden deň mal auto - - Bavoráka !!!!

708 (teda 207 )
Aké Maďarky v Pešti v hoteli ???????????
nemecko-holandské dôchodkyne

PS
A na Kréte bola najmilšia Azerbajdžanka :



M Kreta fo 236.jpg  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Dnes európska komisia nariadila odstrániť nejaký proti zlodejský murovaný plot v Košiciach, týka sa to aj plotov zbohatlíkov na Pereši alebo len okolo bytoviek a vlastne bolo by dobre začať s búraním vysokých murovaných plotov okolo boháčov ktoré si vytvárajú segregované getá proti vrstve nehorných desaťtisc. Rozmýšľam kedy nariadi aby som odstránil ja plot okolo svojho domu? bolo by dobre keby sme si všetci čo máme ploty podali sťažnosť na európsku komisiu nech nám jasne povedia či aj my musíme teraz si predstavte že každý má nárok na odpoveď. Mali by čo robiť úradníci poštové služby, právnici, a v konečnom dôsleku aj na psychiatrii, lebe by sa nejakí inteligenti v EK z toho zbláznili
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať