Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
....u nás v dedine by sa oslavovalo, že konečne biely skóruje, čo by sme dali za takých dvoch Kolárov a 54pavlov
Treba pomôcť? ešte nie som v prechode, len nič za to, treba povedať, napísať zavolať.
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

julysak

julysak




.....zavrávaš, zase len čísla izieb a poschodí
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

pavol54
Dnes európska komisia nariadila odstrániť nejaký proti zlodejský murovaný plot v Košiciach, týka sa to aj plotov zbohatlíkov na Pereši alebo len okolo bytoviek a vlastne bolo by dobre začať s búraním vysokých murovaných plotov okolo boháčov ktoré si vytvárajú segregované getá proti vrstve nehorných desaťtisc. Rozmýšľam kedy nariadi aby som odstránil ja plot okolo svojho domu? bolo by dobre keby sme si všetci čo máme ploty podali sťažnosť na európsku komisiu nech nám jasne povedia či aj my musíme teraz si predstavte že každý má nárok na odpoveď. Mali by čo robiť úradníci poštové služby, právnici, a v konečnom dôsleku aj na psychiatrii, lebe by sa nejakí inteligenti v EK z toho zbláznili
Susedia vedľa sa dohodli a dali preč ploty, Paľko paráda, urobili si spoločný bazén, pre deti preliezačky a hovadinky a ďalší sa pomaly pridávajú, nechali staré stromy aj keď bohvie ako nerodia, je to jeden krásny park a to boli ploty len z pletiva. Takže som za.
Očúvaj, a to ako vyzerá, keď je chlap v prechode a čo to je tých 54, to je výška?, počet zubov, vlasov, dĺžka, priemer, ?polomer?, veď nech viem doma záujemcom povedať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE="pmajap"]
pavol54
Očúvaj, a to ako vyzerá, keď je chlap v prechode a čo to je tých 54, to je výška?, počet zubov, vlasov, dĺžka, priemer, ?polomer?, veď nech viem doma záujemcom povedať
Chlap v prechode ...???

Nuž to je taký , čo mu práca vonia a eržika smrdí ....

54 ???
...a poviem Ti ???
Ja mám 56 ....ale teraz čo ???
Rokov , výšku , počet zubov , vlasov , priemer , polomer ....
Nuž vyberaj si ....

Lenže jedno je isté .....eržika mi ešte stále vonia a prácu nejak neriešim ...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
pavol54
Dnes európska komisia nariadila odstrániť nejaký proti zlodejský murovaný plot v Košiciach, týka sa to aj plotov zbohatlíkov na Pereši alebo len okolo bytoviek a vlastne bolo by dobre začať s búraním vysokých murovaných plotov okolo boháčov ktoré si vytvárajú segregované getá proti vrstve nehorných desaťtisc. Rozmýšľam kedy nariadi aby som odstránil ja plot okolo svojho domu? bolo by dobre keby sme si všetci čo máme ploty podali sťažnosť na európsku komisiu nech nám jasne povedia či aj my musíme teraz si predstavte že každý má nárok na odpoveď. Mali by čo robiť úradníci poštové služby, právnici, a v konečnom dôsleku aj na psychiatrii, lebe by sa nejakí inteligenti v EK z toho zbláznili
Susedia vedľa sa dohodli a dali preč ploty, Paľko paráda, urobili si spoločný bazén, pre deti preliezačky a hovadinky a ďalší sa pomaly pridávajú, nechali staré stromy aj keď bohvie ako nerodia, je to jeden krásny park a to boli ploty len z pletiva. Takže som za.
Očúvaj, a to ako vyzerá, keď je chlap v prechode a čo to je tých 54, to je výška?, počet zubov, vlasov, dĺžka, priemer, ?polomer?, veď nech viem doma záujemcom povedať
napíšem to len tebe nie že to niekomu vytáraš dúfam že vieš zachovať tajomstvo tak šepkám: je to rok narodenia, o tom prechode som len počul ak sa s tým raz oboznámim tak ti to napíšem
Naposledy upravil pavol54 : 19.08.13 at 19:05
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54
pmajap
pavol54
Dnes európska komisia nariadila odstrániť nejaký proti zlodejský murovaný plot v Košiciach, týka sa to aj plotov zbohatlíkov na Pereši alebo len okolo bytoviek a vlastne bolo by dobre začať s búraním vysokých murovaných plotov okolo boháčov ktoré si vytvárajú segregované getá proti vrstve nehorných desaťtisc. Rozmýšľam kedy nariadi aby som odstránil ja plot okolo svojho domu? bolo by dobre keby sme si všetci čo máme ploty podali sťažnosť na európsku komisiu nech nám jasne povedia či aj my musíme teraz si predstavte že každý má nárok na odpoveď. Mali by čo robiť úradníci poštové služby, právnici, a v konečnom dôsleku aj na psychiatrii, lebe by sa nejakí inteligenti v EK z toho zbláznili
Susedia vedľa sa dohodli a dali preč ploty, Paľko paráda, urobili si spoločný bazén, pre deti preliezačky a hovadinky a ďalší sa pomaly pridávajú, nechali staré stromy aj keď bohvie ako nerodia, je to jeden krásny park a to boli ploty len z pletiva. Takže som za.
Očúvaj, a to ako vyzerá, keď je chlap v prechode a čo to je tých 54, to je výška?, počet zubov, vlasov, dĺžka, priemer, ?polomer?, veď nech viem doma záujemcom povedať
napíšem to len tebe nie že to niekomu vytáraš dúfam že vieš zachovať tajomstvo tak šepkám: je to rok narodenia
opať sa potvrdila moja nezlomná inteligencia, ale je to tak- ja som si to myslel- šak ja tiež nemám 1975- počet mojích rokov :-)
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

[QUOTE="buchač"]
pmajap
pavol54
Očúvaj, a to ako vyzerá, keď je chlap v prechode a čo to je tých 54, to je výška?, počet zubov, vlasov, dĺžka, priemer, ?polomer?, veď nech viem doma záujemcom povedať
Chlap v prechode ...???

Nuž to je taký , čo mu práca vonia a eržika smrdí ....

54 ???
...a poviem Ti ???
Ja mám 56 ....ale teraz čo ???
Rokov , výšku , počet zubov , vlasov , priemer , polomer ....
Nuž vyberaj si ....

Lenže jedno je isté .....eržika mi ešte stále vonia a prácu nejak neriešim ...
56? no miera "nástroja" to asi nebude- ak niesi Dalibor Janda...
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

...jááj bodaj by ste každý po jednej protéze stratili, až sa mi čikútať začalo
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
...jááj bodaj by ste každý po jednej protéze stratili, až sa mi čikútať začalo
Tak po prvé, Protézy nenosím, po druhé už si šetrím na trvalé zubné implantáty,
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

[QUOTE="Stanislav 1975"]
buchač
pmajap
pavol54
Očúvaj, a to ako vyzerá, keď je chlap v prechode a čo to je tých 54, to je výška?, počet zubov, vlasov, dĺžka, priemer, ?polomer?, veď nech viem doma záujemcom povedať
Chlap v prechode ...???

Nuž to je taký , čo mu práca vonia a eržika smrdí ....

54 ???
...a poviem Ti ???
Ja mám 56 ....ale teraz čo ???
Rokov , výšku , počet zubov , vlasov , priemer , polomer ....
Nuž vyberaj si ....

Lenže jedno je isté .....eržika mi ešte stále vonia a prácu nejak neriešim ...
56? no miera "nástroja" to asi nebude- ak niesi Dalibor Janda...
tento poznáš výprava zablúdi a domorodci povedali že ak s tri ženy obetujú tak im ukážu cestu príde prvý a zahlási ja mám 15 centimetrový jedna sa postaví a hovorí ja sa obetujem vráti sa všetko v poriadku, po chvíli príde druhý a hovorí ja mám dvadsať, naveľa sa jedna prihlási keď príde na rad tretí ten zahlási že 10 jedna sa prihlási že jej to bude vyhovovať za chvíľu veľký krik, vráti sa roztrasená a hovorí ten hnusák nepovedal že je to priemer
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

he, že okolo sedemnástej zazvoní dverový zvonček. srsková v kúpeľni, srska za kompom pripravuje screenshoty pre tatra banku. kuknem cez kukátko na dverách - za dverami dva páry šikmých očí. otvorím dvere a jedna hneď vybafne:
"dobrý den, my jsme kórejky a chceme si s popovídat."
ja: "o čem?" (v zárodku útočím :-)) )
kórejka: "no víte...."
ja: "nevím. a mám práci"
kórejka: "máte práci?"
ja: "jo. víte, vy v kórei pracujete 24 hodin a my tady taky. takže dovi"
kórejka: "tak dovi"
ja: zatváram dvere a pokračujem v práci - možno dobehneme kóreu :-)

žeby sestri jeho a vove?
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska
he, že okolo sedemnástej zazvoní dverový zvonček. srsková v kúpeľni, srska za kompom pripravuje screenshoty pre tatra banku. kuknem cez kukátko na dverách - za dverami dva páry šikmých očí. otvorím dvere a jedna hneď vybafne:
"dobrý den, my jsme kórejky a chceme si s popovídat."
...
žeby sestri jeho a vove?
...hehe.......ako som ja raz povedal :
" Čo chcete ? "
" Porozprávať sa ...."
" Koľkí ste ?"
" Dvaja ."
" ....šak sa rozprávajte , koľko len chcete .................."
4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Paľko, ja som sa toť nedávno chcela iba slušne opýtať, čo to je z pohľadu muža malý a tu je odpoveď, to je realita

>Keď vyberieš robertka z nočného stolíka a sekerou ho pretneš na dva kusi , tak to už je malý -))
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

to bol nebotyčný kkt
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/reg...acneho-motaka/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
Paľko, ja som sa toť nedávno chcela iba slušne opýtať, čo to je z pohľadu muža malý a tu je odpoveď, to je realita

>Keď vyberieš robertka z nočného stolíka a sekerou ho pretneš na dva kusi , tak to už je malý -))
a nebolí to s tou sekerou, lebo keď má chlap rád tak si ho v prípade potreby aj skráti
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://aktualne.atlas.sk/protiromsky...ko/spolocnost/ iba sa zamýšľam, či nejaká bruselská komisia má právo rozkazovať svojprávnemu mestu Čo sa mne všeličo na Bruseli nepáči a nerozkazujem im. Bolo by dobré, keby si konečne v tom Bruseli zavreli huby a nerýpali do nikoho
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

wagner
http://aktualne.atlas.sk/protiromsky...ko/spolocnost/ iba sa zamýšľam, či nejaká bruselská komisia má právo rozkazovať svojprávnemu mestu Čo sa mne všeličo na Bruseli nepáči a nerozkazujem im. Bolo by dobré, keby si konečne v tom Bruseli zavreli huby a nerýpali do nikoho
prečo si tých "spoluobčanov" nezoberú k sebe,keď sa im tu tak strašne ubližuje???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
prečo si tých "spoluobčanov" nezoberú k sebe,keď sa im tu tak strašne ubližuje???
0 1
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://bratislava.sme.sk/c/6877465/s...ke-bunkre.html veď si môžu kúpiť bunkre a presťahovať sa
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap


4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať