Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri
ma pobavili drbnuty novinari-ze vraj jednoducho vyhrat v blockovej loterii,ak sa zapoji hoc i len 500 ludi a bude 28 cien mesacne oh ake jednoduche-ale pokial poznam tento narod ze pre jedno tricko v sutazi sa pomaly pozabijaju,iste bude zapojena minimalne polovica naroda,takze bude jednoduchsie asi vyhrat v sportke ako v blockovej loterii
škoda že nepovedali že koľko % kusov bude vylosovaných takže možno náhoda ako jackpot.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
ja ani neviem o čo ide....v tej bločkovej lotérii....a ani nemusím...
prečo ten skepticizmus? Náhodou ja hrať budem..., mna to asi bude baviť..., a aj nejaká prípadná výhra od Fica poteší...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
lujza.j
ja ani neviem o čo ide....v tej bločkovej lotérii....a ani nemusím...
prečo ten skepticizmus? Náhodou ja hrať budem..., mna to asi bude baviť..., a aj nejaká prípadná výhra od Fica poteší...
Veď to , že práve od Fica ...
Výhra by samozrejme potešila každého ( teda aj mňa ) ...princíp " hry " nejak nemienim skúmať ...

...ale už aj to samotné vedomie , že kto s týmto prišiel , vo mne evokuje zdvíhanie žalúdka a stiahovanie oných poliek ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975
lujza.j
ja ani neviem o čo ide....v tej bločkovej lotérii....a ani nemusím...
prečo ten skepticizmus? Náhodou ja hrať budem..., mna to asi bude baviť..., a aj nejaká prípadná výhra od Fica poteší...
Stanko...... ja ak tak nejaké At bločky
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač
Stanislav 1975
lujza.j
ja ani neviem o čo ide....v tej bločkovej lotérii....a ani nemusím...
prečo ten skepticizmus? Náhodou ja hrať budem..., mna to asi bude baviť..., a aj nejaká prípadná výhra od Fica poteší...
Veď to , že práve od Fica ...
Výhra by samozrejme potešila každého ( teda aj mňa ) ...princíp " hry " nejak nemienim skúmať ...

...ale už aj to samotné vedomie , že kto s týmto prišiel , vo mne evokuje zdvíhanie žalúdka a stiahovanie oných poliek ...
Buchy zas nepreháňaj, zas nieje to nejaký Zombie..., ja viem,že niesi zrovna jeho fans , ale zas neje to strašidlo...až tak šokovaný nebuď...,ako sa povie- dajte si znak pokoja a mieru...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač
Stanislav 1975
lujza.j
ja ani neviem o čo ide....v tej bločkovej lotérii....a ani nemusím...
prečo ten skepticizmus? Náhodou ja hrať budem..., mna to asi bude baviť..., a aj nejaká prípadná výhra od Fica poteší...
Veď to , že práve od Fica ...
Výhra by samozrejme potešila každého ( teda aj mňa ) ...princíp " hry " nejak nemienim skúmať ...

...ale už aj to samotné vedomie , že kto s týmto prišiel , vo mne evokuje zdvíhanie žalúdka a stiahovanie oných poliek ...
Ale musím ti povedať, že aj mňa Fico dost teraz sklamal- neodsúdil vrahov a agresorov voči slušným ľuďom a nevyslovil sa voči brutálnemu a škandaloznemu šikanovaniu pána prezidenta Bashara Assada, akože dosť ma tým sklamal,pretže toto je pre mňa doležitejšia vec ako celý Fico- vážne rozmýšlam ,že sa asi vrátim k podpore strany od ktorej som k Ficovi prešiel- ku KSS..., som zo zahraničnej politiky Slovenska moc smutný...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

trisestri
ma pobavili drbnuty novinari-ze vraj jednoducho vyhrat v blockovej loterii,ak sa zapoji hoc i len 500 ludi a bude 28 cien mesacne oh ake jednoduche-ale pokial poznam tento narod ze pre jedno tricko v sutazi sa pomaly pozabijaju,iste bude zapojena minimalne polovica naroda,takze bude jednoduchsie asi vyhrat v sportke ako v blockovej loterii
Veru - ľudia sa skoro "pozabíjajú" a tí hore opäť ušetria - aspoň na kontrolách "daňových subjektov". Istý čas daňováci sa chválili, koľko oni urobili kontrol v priebehu mesiaca (vraj stovky) - no a teraz? Stačí im skontrolovať daňový subjekt podľa DKP výherného bločka - 10 výhercov raz za 14 dní - t.j. 20 kontrol za mesiac + 1 za cca 28 dní. Suma sumárum 29 - 30 kontrol. BINGO!!!! Nenabehajú sa, platy rovnaké, od roboty sa nepretrhnú. Prakticky im tie kontroly urobia samotní výhercovia. KUA - šak ani do úradu chodiť nemusia!
1 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja



http://www.topky.sk/cl/13/1359830/Tagikomici-z-autoumyvarne-v-Poprade--Auto-umyli-dokonale ... tak toto ma dnes ráno dostalo ... takí čistotníci ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
promont maja


http://www.topky.sk/cl/13/1359830/Ta...umyli-dokonale ... tak toto ma dnes ráno dostalo ... takí čistotníci ...
Videl som pred pár dňami v TV novinách ....
Chlapec to ale aj zdôvodnil .
Podľa jeho vyjadrení bol v aute dosť veľký smrad po psovi a keby to bolo potrebné , tak by to zopakoval znova ...

Inak tá Alfa nemá chybu .....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Od 5.upratovat apartman po hostoch sa zrodi len v prehriatej hlave...ved naco spat druhym,ked oni nespia....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Od 5.upratovat apartman po hostoch sa zrodi len v prehriatej hlave...ved naco spat druhym,ked oni nespia....
Mi povedz pravdu na otázku .

Prečo nespíš a upratuješ ???
Iní by si radi pospali ....
Veď si ochlaď hlavu ......
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Jasne.
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

buchač
promont maja


http://www.topky.sk/cl/13/1359830/Ta...umyli-dokonale ... tak toto ma dnes ráno dostalo ... takí čistotníci ...
Videl som pred pár dňami v TV novinách ....
Chlapec to ale aj zdôvodnil .
Podľa jeho vyjadrení bol v aute dosť veľký smrad po psovi a keby to bolo potrebné , tak by to zopakoval znova ...

Inak tá Alfa nemá chybu .....
... hmmm ... po psovi ... neviem, či si týmto pomohol ... ak mu to dobre nepreschne ... bude tam iný zápach ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
promont maja
... hmmm ... po psovi ... neviem, či si týmto pomohol ... ak mu to dobre nepreschne ... bude tam iný zápach ...
...hehe....

Ten zápach bol už pred tým psom .....ten iný .....
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Stanislav 1975
lujza.j
ja ani neviem o čo ide....v tej bločkovej lotérii....a ani nemusím...
prečo ten skepticizmus? Náhodou ja hrať budem..., mna to asi bude baviť..., a aj nejaká prípadná výhra od Fica poteší...
Typický oblbnutý Stano

Mulo !!!!!!!!!

Veď to ti nedáva zo svojho .

To iba z toho, čo štát vyberie (a 60% sa minie na vyberaciu a rozdeľovaciu mašinériu) ti hodí odrobinku - a ty hneď že chlebodarca (a krajce a chleby (aj pekárne) vyžierajú jeho kamaráti )
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Stanislav 1975
buchač
Stanislav 1975
lujza.j
ja ani neviem o čo ide....v tej bločkovej lotérii....a ani nemusím...
prečo ten skepticizmus? Náhodou ja hrať budem..., mna to asi bude baviť..., a aj nejaká prípadná výhra od Fica poteší...
Veď to , že práve od Fica ...
Výhra by samozrejme potešila každého ( teda aj mňa ) ...princíp " hry " nejak nemienim skúmať ...

...ale už aj to samotné vedomie , že kto s týmto prišiel , vo mne evokuje zdvíhanie žalúdka a stiahovanie oných poliek ...
Ale musím ti povedať, že aj mňa Fico dost teraz sklamal- neodsúdil vrahov a agresorov voči slušným ľuďom a nevyslovil sa voči brutálnemu a škandaloznemu šikanovaniu pána prezidenta Bashara Assada, akože dosť ma tým sklamal,pretže toto je pre mňa doležitejšia vec ako celý Fico- vážne rozmýšlam ,že sa asi vrátim k podpore strany od ktorej som k Ficovi prešiel- ku KSS..., som zo zahraničnej politiky Slovenska moc smutný...
Keby si dal smajlíka, tak poviem že srandysta

ale od človeka čo hnusno kapitalisticky zdiera klientov na poistkách je to farizejské
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

julysak
Nie že by ma to naštvalo = aj tak s tým nič NEUROBÍM.

Neviem ako iné ZP, ale svynajennatakáobecná mi poslala list
- doporučene
- že mám výkaz nedoplatkov (1303324417) vo výške 0,00 €
- lebo že (celkovým výsledkom RZ za rok 2012 k 14.6.2013 ) mám síce nedoplatok 0,02 €
- ale kukli na § 19 ods. 17 zákona o ZP a ak dlžím do 5 € , tak ho nemusím odviesť
- lebo vraj 0,02 je o dosť menej ako 5

A aby to nemuseli zistiť sami , tak nejaké moje údaje poščali nejakému Kromwell AS v Blave (a ten im sľúbil, že ich nedá NIKOMU )

PS
Miesto toho, aby nejaký IT napísal do nejakého softu pre kontrolu pri RZ :
Ak je to menej ako 5 evri, kašli na to

sa tým zaoberal niekto, kto :
- poslal moje základné dáta Kromwelovi
- poslal moje platiteľské dáta Kromwelovi
- urobil u Kromwela soft
- poslal výsledky od Kromwela do ZP
- vytlačil výkaz v ZP
- strčil ho do obálky v ZP
- odniesol zo ZP na poštu
- doniesol z pošty ku mne
- mnou podpísanú doručenku odnesie do ZP
- skontroluje v ZP, či som dostal výkaz
- skontroluje v ZP, či som zaplatil 0,00 €


PS
Chalúpkovo Kocúrkovo je proti tomuto "kutyafasa"
Aj tak mi vŕta v hlave, ako sa tí blbci dopracovali k 2 centom

- predpis je na centy
- trvalý príkaz mám na centy

- mesiacov je 12

2/12 = 0,166

Ako som mohol mať mesačný NEDOPLATOK 0,166 centa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak toto Ti poviem ako.Našla som sa ako neplatič do ZP v ktorej som nikdy poistená nebola,telefonujem tam-že informácie nepodávajú.Tak zistovanie po priateľskej linke.
Predtým bola Spoločná a mala som trvalý príkaz.netuším prečo,ale o 6 halierov menší ako bolo treba.Vyšplhalo sa to na nedoplatok 16 evri-povedz mi koľko to asi času takto bežalo,3x medzičasom kontrola,v poriadku,mesačne si píšeme,vymiename zmluvy a faktury a všetci ticho,nikto nič.Pekne po 6 halierov mesačne na 16 evri.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
BXLmiami
...Predtým bola Spoločná a mala som trvalý príkaz.netuším prečo,ale o 6 halierov menší ako bolo treba.Vyšplhalo sa to na nedoplatok 16 evri...
... asi zbierajú na úhradu faktúr od poskytovateľov ZS, ktoré dodnes Spoločná neuhradila; ako dobre, že som ich ešte nevyradil z účtovníctva !
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ja vám prajem krásny prvý školský deň.. U nás boli po dvoch mesiacoch tradičné ranné stresy , priznám sa, že už som sa na ne aj trošku tešila.., predsa, dva mesiace sú dva mesiace.. Takže rodičia školopovinných detí, pevné nervy najbližších 10 mesiacov, ďalšie prázdniny sú tu co by dup..
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať