Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

misoft

A na nožík ti posielam posilu
...mladší nebol tento ťažko nájde, nedovidí

pavol54
moja nebola si ty náhodou na nejakej veľkej oslave ku dňu ústavy a neodložila si ho nad ránom niekomu do chrbáta ?
Už som na to prišla, síce bol celý z antikóru, ale rozvaril sa v polievke ... jediná možnosť
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

zazivame horor s nozikom, a nezapichla si ho do zeme, ked si vyberala mrkvu?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pmajap
Kua, buchy, keby som za posledné dva týždne neodpazárila aj dvojo náušníc... šak to nie normálne , alebo ja nie ....
Ondiať na bičak , vezmeš druhý ...
Oringle je už iná káva ...

Ja si občas pripadám jak starý profesor ...
Hľadám okuliare a mám ich na čele...
Minule ma zať musel prezvoniť , lebo som mobil akosi nevedel nájsť . Samozrejme . že som ho mal vo vrecku košele a tá bola na mne ...

Ale zabila ma minule manželka .
Telefonuje mi a bavíme sa o tom a onom ...v jednu chvíľu začne nadávať .
Pýtam sa , že čo sa deje ...
" NEVIEM NÁJSŤ TELEFÓN " ....kua , skoro ma vystrelo od rehotu ...
Ešte sa čudovala , že čo sa deje , prečo sa smejem ...
Keď som sa jej opýtal , či si uvedomila ,čo povedala , začala sa smiať aj ona ...
Nečudoval som sa ale , po 16-hodinovej šichte sa to dalo aj pochopiť ...
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Darina1234
zazivame horor s nozikom, a nezapichla si ho do zeme, ked si vyberala mrkvu?
...čert ber nožík, ale rozum kde sa podel
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
Darina1234
zazivame horor s nozikom, a nezapichla si ho do zeme, ked si vyberala mrkvu?
...čert ber nožík, ale rozum kde sa podel
zajtra ho nájdeš...som si spomenula ako som hľadala letné šaty...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
zajtra ho nájdeš...som si spomenula ako som hľadala letné šaty...
Ako sa máš, rozprávaj a preháňaj
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

[QUOTE="pmajap"][QUOTE="lujza.j"
zajtra ho nájdeš...som si spomenula ako som hľadala letné šaty...[/QUOTE]

Ako sa máš, rozprávaj a preháňaj [/QUOTE]
[QUOTE="pmajap"]
"lujza.j"
zajtra ho nájdeš...som si spomenula ako som hľadala letné šaty...:D[/QUOTE

Ako sa máš, rozprávaj a preháňaj
dakujem za opýtanie....super..pohoda,klídek, slnko, more , co by kameňom dohodil Bamboo bar, moj chlap vyvára...čo zahlásil hned ako prišiel, že v tej ultra-ultra mini kuchyni nebude varit......srijedu mi dolazi pritelica...čo mi to tu minulý rok na rýchlo dohodla...predstava,že sa treba vrátiť ma mrazí....musím rezerváciu na budúci rok urobiť....to že sa sem dá ísť so psom je super....a ja by som dalej asi už nevládala šoférovať...a Zadar poznám, čo mi tiež vyhovuje....
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

BXLmiami
Tak toto Ti poviem ako.Našla som sa ako neplatič do ZP v ktorej som nikdy poistená nebola,telefonujem tam-že informácie nepodávajú.Tak zistovanie po priateľskej linke.
Predtým bola Spoločná a mala som trvalý príkaz.netuším prečo,ale o 6 halierov menší ako bolo treba.Vyšplhalo sa to na nedoplatok 16 evri-povedz mi koľko to asi času takto bežalo,3x medzičasom kontrola,v poriadku,mesačne si píšeme,vymiename zmluvy a faktury a všetci ticho,nikto nič.Pekne po 6 halierov mesačne na 16 evri.
Aj odo mňa chcela Všeobecná 100 eur hneď prvý rok, čo nás tam hodili zo Spoločnej ZP - vraj 7 rokov starý dlh!. Dala som námietku a uznali ju.
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pmajap
Kua, buchy, keby som za posledné dva týždne neodpazárila aj dvojo náušníc... šak to nie normálne , alebo ja nie ....
Ako mi odľahlo na duši. Už som si myslela že zabúdam len ja sama, tiež občas niečo tak odložím, že to nájdem až o týždeň - samozrejme že na kuchynskej linke alebo na stole. Možno už aj slepnem, ale inak bežne všetko vidím len to čo hľadám nevidím. To je tak - skleróza nebolí, iba sa človek nachodí
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
dakujem za opýtanie....super..pohoda,klídek, slnko, more , co by kameňom dohodil Bamboo bar, moj chlap vyvára...čo zahlásil hned ako prišiel, že v tej ultra-ultra mini kuchyni nebude varit......srijedu mi dolazi pritelica...čo mi to tu minulý rok na rýchlo dohodla...predstava,že sa treba vrátiť ma mrazí....musím rezerváciu na budúci rok urobiť....to že sa sem dá ísť so psom je super....a ja by som dalej asi už nevládala šoférovať...a Zadar poznám, čo mi tiež vyhovuje....
...no to už hej, mať súkromného kuchára a vyjedať sáčkové polievky, dúfam,že si ich zahodila ďaleko do mora, užívaj si pohodu a šoférovať môže aj mladá, oddychuj a na nič iné nemysli
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

wagner
Ako mi odľahlo na duši. Už som si myslela že zabúdam len ja sama, tiež občas niečo tak odložím, že to nájdem až o týždeň - samozrejme že na kuchynskej linke alebo na stole. Možno už aj slepnem, ale inak bežne všetko vidím len to čo hľadám nevidím. To je tak - skleróza nebolí, iba sa človek nachodí
Zdenka bolí, myslím na somariny a nohy mám obité čo stále do dačoho narážam a tie okuliare už mám rozložené v každej izbe, pre istotu. Ale aj tak je to lepšie ako moja kolegyňa si vybrala protézu, chcela sa najesť a potom ju ani pánovi nevedela nájsť. To bolo v aute. Tak sme jej kúpili retiazku ako na okuliare.
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pmajap
Zdenka bolí, myslím na somariny a nohy mám obité čo stále do dačoho narážam a tie okuliare už mám rozložené v každej izbe, pre istotu. Ale aj tak je to lepšie ako moja kolegyňa si vybrala protézu, chcela sa najesť a potom ju ani pánovi nevedela nájsť. To bolo v aute. Tak sme jej kúpili retiazku ako na okuliare.
To hovoríš o mne? Všetko mi padá z rúk ešte že tie okuliare nepotrebujem. Mám síce jedny, ale používam ich iba večer a cez deň vidím dobre. Len to čo hľadám sa mi málokedy dostane do zorného uhla
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
lujza.j
dakujem za opýtanie....super..pohoda,klídek, slnko, more , co by kameňom dohodil Bamboo bar, moj chlap vyvára...čo zahlásil hned ako prišiel, že v tej ultra-ultra mini kuchyni nebude varit......srijedu mi dolazi pritelica...čo mi to tu minulý rok na rýchlo dohodla...predstava,že sa treba vrátiť ma mrazí....musím rezerváciu na budúci rok urobiť....to že sa sem dá ísť so psom je super....a ja by som dalej asi už nevládala šoférovať...a Zadar poznám, čo mi tiež vyhovuje....
...no to už hej, mať súkromného kuchára a vyjedať sáčkové polievky, dúfam,že si ich zahodila ďaleko do mora, užívaj si pohodu a šoférovať môže aj mladá, oddychuj a na nič iné nemysli
počkajú na domov...len talianske rizoto...ja som len konštofku mala, ale vini....oddychujem..to fákt
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
počkajú na domov...len talianske rizoto...ja som len konštofku mala, ale vini....oddychujem..to fákt
More vám závidím, trochu...seklo ma, ale ináč ma neťahá, nemám partiu, kamaráti sú leniví a nudia sa v drahých hoteloch po celom svete a šomrú, že voda je slaná. Musím počkať kým ich to prejde a budú zase normální.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
lujza.j
počkajú na domov...len talianske rizoto...ja som len konštofku mala, ale vini....oddychujem..to fákt
More vám závidím, trochu...seklo ma, ale ináč ma neťahá, nemám partiu, kamaráti sú leniví a nudia sa v drahých hoteloch po celom svete a šomrú, že voda je slaná. Musím počkať kým ich to prejde a budú zase normální.
hmm....to je škoda...my sme takí samotári...minulý rok iba ja a decko...tento rok po starom...aj s chlapom...síce trochu komplikovane, ale predsa...mne to vyhovuje takto...nie je to také škrobené ako v hoteli a pri bazéne...jem kedy chcem...vstanem kedy chcem...na kafíču do Bamboo baru
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Napiekla som jablkovú štrúdľu, čarám s Lujzou za pečenú rybišku a s Majou za malinový kriak, alebo aspoň názov odrody/kde je kúpená?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
Napiekla som jablkovú štrúdľu, čarám s Lujzou za pečenú rybišku a s Majou za malinový kriak, alebo aspoň názov odrody/kde je kúpená?
hmmm....pečená ryba...už je neskoro....talianske rizoto, alebo moj milovaný pršut...štrúdla to je moja srdcovka...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

kukučka
Napiekla som jablkovú štrúdľu, čarám s Lujzou za pečenú rybišku a s Majou za malinový kriak, alebo aspoň názov odrody/kde je kúpená?
Vďačne ti z neho pošlem. Niič lepšie som nenašla a to ich mám už min. 14 rokov z Pravdy. Sú sladké a voňavé a množia sa ako cigáni. Z at teraz dovlečiem černice, už som špekulovala z usa, nové, patentované, zakázané - akú tortúru si zas vytrpím- a tam to rastie ako burina v opustenej vinici a rodí na jednoročných výhonoch. No parádna náhoda.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Černice som mala, nechcem - už na ne snežilo a ešte boli zelené.
A dodávateľky chodia po našej ulici pravidelne. Dnes mali tri vedierka boroviek.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať