Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Žabinka
alaya1
Vidite normalne stranku ?Lebo mne na lavej strane vyskocilo okienko Debaty a nevidim polovicu stranky zlava,musim to stale zaklikavat tym krizikom v kruzku.
mne sa tiež deje to isté, ale len v mobile.. zato na veľkom počítači mi pribudlo na spodku strany Podobné témy... asi sa zase niečo deje..
ja to mam v mobile ako som mala..naposledy...témy na celý displej, ostatok pod
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

misoft
Всë в порядке.
A to dole - šak sú to podobné témy, nemusíš hľadať, máš ich ako na podnose. . Mňa to neruší - aj tak až tam dole nedolistujem .
Veď mňa to tiež neruší.. Vďaka tomu som sa dozvedela, že existuje téma Pivo dnes.. Škoda, že je z roku 2004, aj by som si dala pivo.. myslím s niekym z porady..
Pivo dnes
Príspevkov: 34, Posledný príspevok: 17.10.04
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač
Stanislav 1975
Zavreli mi lásku , som smutný a zdesený...

http://www.cas.sk/clanok/259608/v-ko...la-v-base.html
Lásku ???
No bratu ... nie každý je zaľúbený do takýchto ženských ...
Niekde ich nazývajú aj k...y !!!

Dávno mala sedieť a nie iba kvôli tomu ružovému kamošovi , ktorého ojesexovala o love ...
nora v nore
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

srska
nora v nore
...alebo aj celevrita v riti....
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

nepochopím, čo ho viedlo k tomu, že obrátil zbraň voči vlastným nevinným deťom i to, že to bol bývalý policajt.....

http://www.topky.sk/cl/100370/136054...strelil-hlavu-
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mila123
nepochopím, čo ho viedlo k tomu, že obrátil zbraň voči vlastným nevinným deťom i to, že to bol bývalý policajt.....

http://www.topky.sk/cl/100370/136054...strelil-hlavu-
Psychopati sa najdu vsade,zial.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123
nepochopím, čo ho viedlo k tomu, že obrátil zbraň voči vlastným nevinným deťom i to, že to bol bývalý policajt.....

http://www.topky.sk/cl/100370/136054...strelil-hlavu-
už sa to nik nedozvie....inak neviem načo vždy zdôrazňujú v médiách že to bol bývalý policajt!!..neviem aký to má súvis....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Snad koli tomu,ze by mal byt psychicky odolny voci zatazovym situaciam.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Lujzi, ja som inak fanúšik policajtov a policajnému zboru verím ako celku, však moj tatko robil 35 rokov na ukradnutých autách, ale už minulý mesiac som toto na fejsbúku rozoberal,že je to zaujímavé, že akonáhle čítam o vyvraždení rodiny,tak na 85% je to policajt, je to zaujímavé zistenie, neviem prečo to je
Inak, som si všimol,že policajti sú alergickí najma na neveru( aj keď toto nieje ten prípad, ale v čechách to je každý mesiac),že policajt keď pristihne svoju ženu v posteli s iným,tak automaticky vyťahuje pištol, neviem prečo, šak sa to dá riešiť aj inak a nie hneď všetko živé naokolo vystrieľať- oni sú na neveru asi psychicky labilnejší, alebo čo, neviem...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....
A tak Lujzi, je pravda, ž ak to bol poliš alebo bývalý,tak je dobré to vycapiť na titulku a hneď sa to viac číta, to máš pravdu
Btw.- ja by som určite nestrieľal,akože bol by som nahnevaný, ale zas kvoli somarine niekoho zastreliť, to mi príde také nekresťanské a kontra produktívné- akože by som bol nahnevaný,že ma nezavolali aspoň do 3-ky, ale strieľať- to ako píše pepsi- nýýýýýýýýýýýýýýje...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Snad koli tomu,ze by mal byt psychicky odolny voci zatazovym situaciam.
lujza.j
Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....
Novinári sú vo väčšine prípadov hajzli ...buď je to v povahe , alebo ho k tomu núti šéfstvo ... ako lui vraví ...biznis je biznis ...
Henté články sú vysoko tendenčné , neobjektívne a stupídne ...a pokiaľ sa zbraní týka , tak obzvlášť . Veď poliš mohol deti do auta naložiť a namieriť si to do nejakého betónu ...
Čo sa týka kvérov , vždy sa rozvíria vášne a mudrovanie okolo nich a novinár ( pôvodným vzdelaním vyučený kuchár - čašník ) začne mudrovať na odbornú tému a pritom si mýli revolver s pištoľou ....

Je síce pravdou , že sa stala tragédia ... veď ak jednému prepne , nemusí hneď prásknuť decká ...ono stačí len jednu dobre mierenú len sebe položiť ...

Ide aj o to , že poliš by mal byť psychicky silný !!!
Ale ide aj o to , že situácia v ozbrojených zložkách ( všeobecne ) je na niektorých postoch ( tie najnižšie v rebríčku pavúka ) priam neznesiteľná ...
Možno to nešťastné použitie zbrane voči nevinným deťom bolo len tá posledná kvapka ....prirovnal by som Titanicu - vidieť bolo len ten vrchol ľadovca , zvyšok bol schovaný ...
Keď spácha podbný čin nejaký hasič ( príslušník ozbrojených zložiek ) , nuž média krátka správa a fertig ...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač
alaya1
Snad koli tomu,ze by mal byt psychicky odolny voci zatazovym situaciam.
lujza.j
Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....
Novinári sú vo väčšine prípadov hajzli ...buď je to v povahe , alebo ho k tomu núti šéfstvo ... ako lui vraví ...biznis je biznis ...
Henté články sú vysoko tendenčné , neobjektívne a stupídne ...a pokiaľ sa zbraní týka , tak obzvlášť . Veď poliš mohol deti do auta naložiť a namieriť si to do nejakého betónu ...
Čo sa týka kvérov , vždy sa rozvíria vášne a mudrovanie okolo nich a novinár ( pôvodným vzdelaním vyučený kuchár - čašník ) začne mudrovať na odbornú tému a pritom si mýli revolver s pištoľou ....

Je síce pravdou , že sa stala tragédia ... veď ak jednému prepne , nemusí hneď prásknuť decká ...ono stačí len jednu dobre mierenú len sebe položiť ...

Ide aj o to , že poliš by mal byť psychicky silný !!!
Ale ide aj o to , že situácia v ozbrojených zložkách ( všeobecne ) je na niektorých postoch ( tie najnižšie v rebríčku pavúka ) priam neznesiteľná ...
Možno to nešťastné použitie zbrane voči nevinným deťom bolo len tá posledná kvapka ....prirovnal by som Titanicu - vidieť bolo len ten vrchol ľadovca , zvyšok bol schovaný ...
Keď spácha podbný čin nejaký hasič ( príslušník ozbrojených zložiek ) , nuž média krátka správa a fertig ...
Súhlasím s buchym- on má tiež kvér a tiež nestriela kade tade. aspoň zatiaľ :-)))))))))))
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://ekonomika.sme.sk/c/6922002/at...ia-v-unii.html - nezabudnite vo voľbách zase voliť komunistov- predbehnú nás aj Gréci
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner
http://ekonomika.sme.sk/c/6922002/at...ia-v-unii.html - nezabudnite vo voľbách zase voliť komunistov- predbehnú nás aj Gréci
Určite radšej komunistu- ako sionistických vrahov...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

alaya1
Snad koli tomu,ze by mal byt psychicky odolny voci zatazovym situaciam.
???
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975
lujza.j
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Lujzi, ja som inak fanúšik policajtov a policajnému zboru verím ako celku, však moj tatko robil 35 rokov na ukradnutých autách, ale už minulý mesiac som toto na fejsbúku rozoberal,že je to zaujímavé, že akonáhle čítam o vyvraždení rodiny,tak na 85% je to policajt, je to zaujímavé zistenie, neviem prečo to je
Inak, som si všimol,že policajti sú alergickí najma na neveru( aj keď toto nieje ten prípad, ale v čechách to je každý mesiac),že policajt keď pristihne svoju ženu v posteli s iným,tak automaticky vyťahuje pištol, neviem prečo, šak sa to dá riešiť aj inak a nie hneď všetko živé naokolo vystrieľať- oni sú na neveru asi psychicky labilnejší, alebo čo, neviem...
stenly ahoj. to máš ako s učiteľkami - len tie chvalabohu nevraždia. vždy v septembri býva v rodinách reality šou - trpí celá rodina
Naposledy upravil srska : 04.09.13 at 12:25 Dôvod: gramatika s-z :-))
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska
Stanislav 1975
lujza.j
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Lujzi, ja som inak fanúšik policajtov a policajnému zboru verím ako celku, však moj tatko robil 35 rokov na ukradnutých autách, ale už minulý mesiac som toto na fejsbúku rozoberal,že je to zaujímavé, že akonáhle čítam o vyvraždení rodiny,tak na 85% je to policajt, je to zaujímavé zistenie, neviem prečo to je
Inak, som si všimol,že policajti sú alergickí najma na neveru( aj keď toto nieje ten prípad, ale v čechách to je každý mesiac),že policajt keď pristihne svoju ženu v posteli s iným,tak automaticky vyťahuje pištol, neviem prečo, šak sa to dá riešiť aj inak a nie hneď všetko živé naokolo vystrieľať- oni sú na neveru asi psychicky labilnejší, alebo čo, neviem...
stenly ahoj. to máš ako z učiteľkami - len tie chvalabohu nevraždia. vždy v septembri býva v rodinách reality šou - trpí celá rodina
Srskovitý, ahoj :-)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stando, tak si nám už tu?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať