Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Na nás policajti nemajú,sme jasná špička v negatívnych informáciách.Možno to bude tým,že čím neobjektívnejší a bulvárnejší článok,tým viac ho ľudia čítajú,jedujú sa a prispievajú a cena reklamy vedľa takého článku letí do astronomických súm.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Politická kultúra...
http://www.topky.sk/cl/100535/136059...meru-Martvona-
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety
Stando, tak si nám už tu?
Nie, niesom, len som chcel ráno potešiť lujzu ,že máme radi policajtov, a nejako som sa rozpísal Majka, ale pojdem ja o chvílku zasa pekne do nory...,či do Nory??? :-)))))))))))))))
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska
Stanislav 1975
lujza.j
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Lujzi, ja som inak fanúšik policajtov a policajnému zboru verím ako celku, však moj tatko robil 35 rokov na ukradnutých autách, ale už minulý mesiac som toto na fejsbúku rozoberal,že je to zaujímavé, že akonáhle čítam o vyvraždení rodiny,tak na 85% je to policajt, je to zaujímavé zistenie, neviem prečo to je
Inak, som si všimol,že policajti sú alergickí najma na neveru( aj keď toto nieje ten prípad, ale v čechách to je každý mesiac),že policajt keď pristihne svoju ženu v posteli s iným,tak automaticky vyťahuje pištol, neviem prečo, šak sa to dá riešiť aj inak a nie hneď všetko živé naokolo vystrieľať- oni sú na neveru asi psychicky labilnejší, alebo čo, neviem...
stenly ahoj. to máš ako s učiteľkami - len tie chvalabohu nevraždia. vždy v septembri býva v rodinách reality šou - trpí celá rodina
s-z :-)))))))))))))))
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Volal mi kamarát, či nechcem ísť s nimi do Milána na futbal, kedže v Janove s nimi bolo perfektne tak som povedal,že idem ale až potom som si uvedomil, že odlet je 20.9 a dojdeme až 25, keď som sa ho opýtal, čo budeme 5 dní robiť v Miláne- odpoveď bola jednoznačná- pozerať pamiatky 3 hodiny denne a zostatok 21 hodín PIŤ !!! :-), Zas dopadnem jak také prasiatko...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanko,ja sa ospravedlnujem-dopadneš jak typický komunista.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami
Stanko,ja sa ospravedlnujem-dopadneš jak typický komunista.
fešandička, ale ja nie som komunista ani som nikdy nebol- ja som len ich priaznivec...,ale nikdy som sa v tejto oblasti nečinil, nič...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975
Tweety
Stando, tak si nám už tu?
Nie, niesom, len som chcel ráno potešiť lujzu ,že máme radi policajtov, a nejako som sa rozpísal Majka, ale pojdem ja o chvílku zasa pekne do nory...,či do Nory??? :-)))))))))))))))
No Lujze sa nedivím, ale ty? Keby si napísal aspoň, že policajtky.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975
BXLmiami
Stanko,ja sa ospravedlnujem-dopadneš jak typický komunista.
fešandička, ale ja nie som komunista ani som nikdy nebol- ja som len ich priaznivec...,ale nikdy som sa v tejto oblasti nečinil, nič...
Ja ťa neobvinujem,len mi okamžite ako si to napísal naskočilo v hlave MDŽ.A typický obraz komunistickej verchušky.Preto som sa aj ospravednovala.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami
Stanislav 1975
BXLmiami
Stanko,ja sa ospravedlnujem-dopadneš jak typický komunista.
fešandička, ale ja nie som komunista ani som nikdy nebol- ja som len ich priaznivec...,ale nikdy som sa v tejto oblasti nečinil, nič...
Ja ťa neobvinujem,len mi okamžite ako si to napísal naskočilo v hlave MDŽ.A typický obraz komunistickej verchušky.Preto som sa aj ospravednovala.
Prečo, náhodou MDŽ bolo fajn, TOP- dostali ste kvetinky, bonboniery a boli ste spokojné a vysmiaté...,šak to bola pekná tradícia...,dneska po pracujúcich ženách a matkách ani pes neštekne...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

A potom sme kriesili ožratých chlapov a čistili záchody.No idylka.Bez tohoto sa obídem.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....
Keby to bol poliš -róm to už by napísali že "občan"
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
alaya1
Snad koli tomu,ze by mal byt psychicky odolny voci zatazovym situaciam.
Čo sa týka kvérov , vždy sa rozvíria vášne a mudrovanie okolo nich a novinár ( pôvodným vzdelaním vyučený kuchár - čašník ) začne mudrovať na odbornú tému a pritom si mýli revolver s pištoľou ....
......a už je to tu ....už drístajú na TV Rolete ....
Mudrujú , volajú po prísnejších pravidlách ....
Argumentujú tými udalosťami typu Harman .......

Jéééžikove husličky .......neskutočné názory ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975
Tweety
Stando, tak si nám už tu?
Nie, niesom, len som chcel ráno potešiť lujzu ,že máme radi policajtov, a nejako som sa rozpísal Majka, ale pojdem ja o chvílku zasa pekne do nory...,či do Nory??? :-)))))))))))))))
Stanko polišov nemá skoro nikto rád....viem...môžu si zato sami...teda vo vela prípadoch...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
buchač
alaya1
Snad koli tomu,ze by mal byt psychicky odolny voci zatazovym situaciam.
Čo sa týka kvérov , vždy sa rozvíria vášne a mudrovanie okolo nich a novinár ( pôvodným vzdelaním vyučený kuchár - čašník ) začne mudrovať na odbornú tému a pritom si mýli revolver s pištoľou ....
......a už je to tu ....už drístajú na TV Rolete ....
Mudrujú , volajú po prísnejších pravidlách ....
Argumentujú tými udalosťami typu Harman .......

Jéééžikove husličky .......neskutočné názory ...
...veru, ježkový voči, Jééééžiškove husličky a čertove bicie ....... môže mať 100 psychoposudkov od 100 psychoanalytikov s titulom - ale keď niekomu v lebeni drbne (a fest) - posudky môžu sa použiť na vytretie ...... tej šedivej hmote v kotrbe predsa nejaký posudok rozkazovať nebude....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ešte, že to nevidím...mudrlantov zas plná TV
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Stanislav 1975
Tweety
Stando, tak si nám už tu?
Nie, niesom, len som chcel ráno potešiť lujzu ,že máme radi policajtov, a nejako som sa rozpísal Majka, ale pojdem ja o chvílku zasa pekne do nory...,či do Nory??? :-)))))))))))))))
Stanko polišov nemá skoro nikto rád....viem...môžu si zato sami...teda vo vela prípadoch...
Nemajú ich radi, lebo "berú" drogy.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE="Stanislav 1975
Prečo, náhodou MDŽ bolo fajn, TOP- dostali ste kvetinky, bonboniery a boli ste spokojné a vysmiaté...,šak to bola pekná tradícia...,dneska po pracujúcich ženách a matkách ani pes neštekne...[/QUOTE]

Stanko, ako vieš, že MDŽ bolo fajn? Ako vieš že sme boli vysmiate a spokojné? Hovor za seba. Pretože aj vtedy ženy museli makať a chlapi sa ožierali, lebo ženy mali sviatok. A inak sme museli vtedy makať, ako teraz. Vôbec to nebolo také ružové, ako to opisuješ. Vidno že si odtrhnutý od reality. Nezažil si komunistov, tak ich neospevuj. To že si ich volil je Tvoja vec, to že obdivuješ ako komunista aj dneska chodí lichotiť babkám fickám, je len Tvoj názor. Nesnaž sa vnucovať svoj názor aj nám - teda najmä mne,lebo mne sa od toho otvára nôž vo vrecku.
2 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

lujza.j
no v prvom rade je každý človek!!!....sú situácie, ktoré zamávajú akýmkoľvek "tvrďákom"....
sú rôzne povolania od ktorých sa vyžaduje to alebo ono a nie je to tak....len pri polišoch sa to musí v médiach ešte viac rozdúchať....
Neblázni.

Policajta človek ??
Nie diagnóza ?
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Stanislav 1975
lujza.j
Stanko, ale toto nie je len pri takýchto činoch...proste vždy ked niečo poliš...alebo bývalý, je to zdôraznené.....vždy je to asi pre občana šťavnatejšie a lepšie sa predáva taký titulok.....Stanko nevera a iné situácie....vieš ako by si reagoval napr. ty?...keby si mal možnosť tasiť a streliť....
A tak Lujzi, je pravda, ž ak to bol poliš alebo bývalý,tak je dobré to vycapiť na titulku a hneď sa to viac číta, to máš pravdu
Btw.- ja by som určite nestrieľal,akože bol by som nahnevaný, ale zas kvoli somarine niekoho zastreliť, to mi príde také nekresťanské a kontra produktívné- akože by som bol nahnevaný,že ma nezavolali aspoň do 3-ky, ale strieľať- to ako píše pepsi- nýýýýýýýýýýýýýýje...
Do 3 ?
Ako fotografa?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať