Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE="pmajap"
wagner ma včera pekne vrátila do reálu, v stredu mráz a mne konečne po štyroch rokoch zakvitol kaki strom a je obsypaný kvetmi a teraz má omrznúť, asi ho zoberiem pod perinu o ostatnom ani nehovorím, všetko vonku na hriadkach. Takže tak s tým rajom v stodole[/QUOTE]

Ja som vlani v apríli cez veľkonočné sviatky zakryla netkanou textíliou marhuľu- tiež mrzlo ak sa pamätáš. Marhuľa zakvitnutá, samý kvet, tak som to nechcela nechať zamrznúť. Týždeň bola zakrytá a aj včielky sa tam vyhrievali na kvetoch. Marhuľa bola vysoká cca 2 metre, takže sa to dalo zakryť. Ak strom nie je moc vysoký - zakry
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo.....navŕtané police namontované... vŕtanie príklepkou pohodička, ved to ako kedy som so šporpíku strieľala ...len na šlak traf to namerať dať do vodováhy, ked sú krivé steny, a aj police...a moj dengloško-decko....ale držala vysávač pri vŕtaní.....
nepotešilo, že som pred tým musela ísť do Ikea a horbachu...pomoc ludia tam na špacírke vyobliekaní, kultúrna udalosť...plus "luxus" obed, asi napchajú ty mleté guľky...a hot dogy
4 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dám to radšej sem, kto si chce vyrobiť proti kliešťom domácí repelent, je to určite lepšie, ako tá chémia.....http://www.home-made.cz/2013/05/doma...klistatum.html
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
potešilo.....navŕtané police namontované... vŕtanie príklepkou pohodička, ved to ako kedy som so šporpíku strieľala ...len na šlak traf to namerať dať do vodováhy, ked sú krivé steny, a aj police...a moj dengloško-decko....ale držala vysávač pri vŕtaní.....
nepotešilo, že som pred tým musela ísť do Ikea a horbachu...pomoc ludia tam na špacírke vyobliekaní, kultúrna udalosť...plus "luxus" obed, asi napchajú ty mleté guľky...a hot dogy
ani nemluv, včera o 10:15 v ikei plno. kúpil som 9 balení a dnes mi ich dovliekli
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

do ikea zásadne večer....ked som bola kupovať komody..pohoda, len musela som skrutky kúpiť...tak som to spojila a ešte som si kúpila aj zeminu na rajčice čo budem pestovať na balkone....
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Potešilo,potešilo, mráz nebude
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes sa podvečer fajne ochladilo a okolo 19-tej som si mohol zaspievať:
Nad nami sa blýska, hromy fajne dr*ú....... - a zavlažilo nás fest!
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
potešilo.....navŕtané police namontované... vŕtanie príklepkou pohodička, ved to ako kedy som so šporpíku strieľala ...len na šlak traf to namerať dať do vodováhy, ked sú krivé steny, a aj police...a moj dengloško-decko....ale držala vysávač pri vŕtaní.....
nepotešilo, že som pred tým musela ísť do Ikea a horbachu...pomoc ludia tam na špacírke vyobliekaní, kultúrna udalosť...plus "luxus" obed, asi napchajú ty mleté guľky...a hot dogy
ani nemluv, včera o 10:15 v ikei plno. kúpil som 9 balení a dnes mi ich dovliekli
a čože budeš skladať?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

unavené telo pod police
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pmajap
Tu horúce a dve anorektické kvapky
Tak otvor vodovodný kohútik - možno priberú
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

tie komentáre mi skáču kade tade
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Ráno ma velice potešil stískanec a boškanec od dcéry so slovami "maminka, všetko najlepšie a dnes nebudeš variť, objednáme si pizzu, pozývam" ... taká labuž, lepšia než tisíc darčekov
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ivuliatko
Ráno ma velice potešil stískanec a boškanec od dcéry so slovami "maminka, všetko najlepšie a dnes nebudeš variť, objednáme si pizzu, pozývam" ... taká labuž, lepšia než tisíc darčekov
To si váž! Pančelka! Nabudúce možno bude - "Máš nejaké drobné?"
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
srska
lujza.j
potešilo.....navŕtané police namontované... vŕtanie príklepkou pohodička, ved to ako kedy som so šporpíku strieľala ...len na šlak traf to namerať dať do vodováhy, ked sú krivé steny, a aj police...a moj dengloško-decko....ale držala vysávač pri vŕtaní.....
nepotešilo, že som pred tým musela ísť do Ikea a horbachu...pomoc ludia tam na špacírke vyobliekaní, kultúrna udalosť...plus "luxus" obed, asi napchajú ty mleté guľky...a hot dogy
ani nemluv, včera o 10:15 v ikei plno. kúpil som 9 balení a dnes mi ich dovliekli
a čože budeš skladať?
vynovím trochu domáci kancel - nástenné skrinky, police, osvetlenie, elektriku, poriadok v kabeláži a musím ešte zohnať prijateľného dodávateľa na el. ovládané interierové žalúzie
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
srska
lujza.j
potešilo.....navŕtané police namontované... vŕtanie príklepkou pohodička, ved to ako kedy som so šporpíku strieľala ...len na šlak traf to namerať dať do vodováhy, ked sú krivé steny, a aj police...a moj dengloško-decko....ale držala vysávač pri vŕtaní.....
nepotešilo, že som pred tým musela ísť do Ikea a horbachu...pomoc ludia tam na špacírke vyobliekaní, kultúrna udalosť...plus "luxus" obed, asi napchajú ty mleté guľky...a hot dogy
ani nemluv, včera o 10:15 v ikei plno. kúpil som 9 balení a dnes mi ich dovliekli
a čože budeš skladať?
vynovím trochu domáci kancel - nástenné skrinky, police, osvetlenie, elektriku, poriadok v kabeláži a musím ešte zohnať prijateľného dodávateľa na el. ovládané interierové žalúzie
no budeš to mať teda novučké...voňavé.....
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

[/QUOTE]
no budeš to mať teda novučké...voňavé.....[/QUOTE]
formaldehyd-ove
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pmajap
Potešilo,potešilo, mráz nebude
Ja Ti teda nevím Karle ale keď som sa pozrela na podrobnú teplotu pre moju dedinu, tak v utorok o 2hod - 0 stupňov(vo výške 2m nad povrchom), o 3 hod -1 stupeň, o 4 hod - 1 stupeň. Preložené do reči záhradkára teplota vo výške 5 cm bude o 2 hodine minimálne -3 stupne, o 3 hodine -4 stupne, o 4 hodine tiež -4 stupne. Teda zakryjem papriku, cukety a spol, rajčiny. A čo spraví fazuľa, zemiaky, burgiňa,...teda ostatná zelenina? Nemôžem zakryť celú záhradu Leda že by sa mi chcelo vstať a zavlažovať . Neviem čo by povedali susedia na to, keby som o druhej v noci pustila čerpadlo v studni a do piatej polievala?
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

luj, ešte uvažujem o tomto, bo sa mi ten obklad strašne páči. ale marha, 66 evri/m2
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

pozerám na JOJ, ten sa striafa lepšie ako Iľko a Nórov http://www.yr.no/sted/Slovakia/Bansk...idsvarsel.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
luj, ešte uvažujem o tomto, bo sa mi ten obklad strašne páči. ale marha, 66 evri/m2
pekný elegantný...a niekde na nete nie je lacnejší?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať