Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja



... myslím, že tým nič nové nepoviem ... ale patrí to tu .. k tejto téme ... aj keď je to brat (RINGO) Čech ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
Stanislav 1975
Po včerajšom sledovaní futbalu ,od dneska už nikdy žiadny alkohol, fuj, je to metla ľudstva-od dneska som abstinent- včera som to troška prehnal a až teraz sa pomaly preberám z kómy....-kuknem na rumové pralinky a hneď ma napína...
...ved Stankoo...musíš tak pozvoľna popíjať...niečo si zachrumkať...nie to lúpať do seba jeden za druhým...my sme sa včera tiež trošku "upratali"...decko potom robilo šoféra....na konci Rače už nám mávali poliši....že kontrola....
Lujzi ale nevypili sme toho vela s kamošom- ja asi pollitra hrušky a potom som dopil ešte na dne čo mi ostala Travarica z HR...a tá ma položila..., neviem, čo ma to tak seklo dole, asi z futbalu
inak budúci piatok ideme na 5 dní do Milána, na futbal, kuknúť Hamšíka, hrá tam Neapol a + nejaké pamiatky a toho výletu sa velmi bojím, lebo tí 4 chlapci čo idú so mnou sú ťahúni, žiadne trasorítky, tak sa bojím, či aj tam nelahnem...
V Janove som to vydržal, ale tam sme boli len 3 dni...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Lujzi ale nevypili sme toho vela s kamošom- ja asi pollitra hrušky a potom som dopil ešte na dne čo mi ostala Travarica z HR...a tá ma položila..., neviem, čo ma to tak seklo dole, asi z futbalu
inak budúci piatok ideme na 5 dní do Milána, na futbal, kuknúť Hamšíka, hrá tam Neapol a + nejaké pamiatky a toho výletu sa velmi bojím, lebo tí 4 chlapci čo idú so mnou sú ťahúni, žiadne trasorítky, tak sa bojím, či aj tam nelahnem...
V Janove som to vydržal, ale tam sme boli len 3 dni...
Máš tak ....
Jeden deň otvoríš fľašu , ovoniaš , šmaríš 1/2 deci ....a ľahneš ...
Inokedy otvoríš fľašu , ovoniaš , šmaríš 1/2 deci , druhé , tretie ...fľašu , dve ...piješ deň , dva a nedajbože kľaknúť ...

Overené , neboj ništ ...( ďalej nepokračujem )...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975
lujza.j
Stanislav 1975
Po včerajšom sledovaní futbalu ,od dneska už nikdy žiadny alkohol, fuj, je to metla ľudstva-od dneska som abstinent- včera som to troška prehnal a až teraz sa pomaly preberám z kómy....-kuknem na rumové pralinky a hneď ma napína...
...ved Stankoo...musíš tak pozvoľna popíjať...niečo si zachrumkať...nie to lúpať do seba jeden za druhým...my sme sa včera tiež trošku "upratali"...decko potom robilo šoféra....na konci Rače už nám mávali poliši....že kontrola....
Lujzi ale nevypili sme toho vela s kamošom- ja asi pollitra hrušky a potom som dopil ešte na dne čo mi ostala Travarica z HR...a tá ma položila..., neviem, čo ma to tak seklo dole, asi z futbalu
inak budúci piatok ideme na 5 dní do Milána, na futbal, kuknúť Hamšíka, hrá tam Neapol a + nejaké pamiatky a toho výletu sa velmi bojím, lebo tí 4 chlapci čo idú so mnou sú ťahúni, žiadne trasorítky, tak sa bojím, či aj tam nelahnem...
V Janove som to vydržal, ale tam sme boli len 3 dni...
...ty hlavne nepi nejaké patoky...hruška nie je hruškovica..to dúfam viééš, travarica z marketu alebo domaćica od domáceho...?..ale inak ako Buchi píše....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
buchač
alaya1
Ty ho, prosim ta, este pocuvas? ved je to vizionar stiepeny s narcisom a exibicionistom a najvacsi klamar a podvodnik, akeho som ja v zivote poznala. A chce byt zupanom. Boze uchran nas, Presov zlumpoval, tak moze aj kraj.On je prekliatie nasho mesta.
Čo ste si zvolili , to máte - zanedbanci .....tak trpte !!!

Dokonca sa chce podobať na Kollára ....

"Prišiel som do zanedbaného mesta rozhýbať ekonomiku, vyriešiť dopravu, postaviť byty a dotiahnuť investorov, nie diskutovať o svojom predchádzajúcom živote. Chcem si chrániť svoje súkromie. To nech si prežíva každý tak, ako sám uzná za vhodné," uzavrel debatu na túto tému prvý muž Prešova.
http://www.topky.sk/cl/10/157582/Hag...oznymi-zenami-

P.S.:
....žeby druhý Schuster ???
Doteraz sú Košice v dlhoch jak sviňa .....ale je aj pravdou , že keby sa to všetko teraz robilo , tak by šlo o oveľa vyššiu sumu ...
Nevravím už ani o tom , že iní by sa teda kuevsky nabalili ( nemenujem - každý vie ).
Volil, kto volil, vy ste zadlzeni, ale aspon nieco mate, my nemame nic.Sice ano, najvacsi kvetinac na svete, kona z tuje, ci coho, primatora, ktory v obleku jazdi na koni, soferuje MDH pre vodicaku,len, aby bol v telke. Co uz, bude zupan, uziju si ho aj inde...
....zabudla si --- marišku (trávu) v kvetináči na námestí (pri Trojici)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale potešilo ma - doťapkal som sa do Okay (chodím tam očumovať ). Minulý týždeň - HP1050 75€, v pondelok 49,99€, dneska 39,99€ - no nekúp to! (najmä keď už potrebujem aj nejakú tlačiareň).
Doma - vybalenie, zapojenie, vyskúšanie kopírky - fungíruje jedna radosť. Šup CD do noťasa, potom šup USB do noťasa (podľa inštrukcií, ako pásalo).
Takže kukám - vsjo OK.
Capol som na skener potvrdenie zo školy od dcéry - kua - kópia ako originál. Vytlačil som aj nejaký ten dokument - paráda.

Prišla 3/4 - ukazujem jej tie dve potvrdenia a pýtam sa - ktorý papier je originál?

Vytiahla presne tú kópiu, že je originál a originál, že je kópia.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
Ale potešilo ma - doťapkal som sa do Okay (chodím tam očumovať ). Minulý týždeň - HP1050 75€, v pondelok 49,99€, dneska 39,99€ - no nekúp to! (najmä keď už potrebujem aj nejakú tlačiareň).
Doma - vybalenie, zapojenie, vyskúšanie kopírky - fungíruje jedna radosť. Šup CD do noťasa, potom šup USB do noťasa (podľa inštrukcií, ako pásalo).
Takže kukám - vsjo OK.
Capol som na skener potvrdenie zo školy od dcéry - kua - kópia ako originál. Vytlačil som aj nejaký ten dokument - paráda.

Prišla 3/4 - ukazujem jej tie dve potvrdenia a pýtam sa - ktorý papier je originál?

Vytiahla presne tú kópiu, že je originál a originál, že je kópia.

Duški...šup-šup..kopírúvaj...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j

Duški...šup-šup..kopírúvaj...
Ááááááááááá - do p*dele - akurát takúto v pudiľári nemám
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka
Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
Panebože kukina, máš ty ale vzory a idoly teda...,že Leonardo-blééééé
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
hmm...škoda kukla by som si ho...nejak mi to uniklo....Caprio čím je starší tým sa mi viac páči....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
kukučka
Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
hmm...škoda kukla by som si ho...nejak mi to uniklo....Caprio čím je starší tým sa mi viac páči....
Ďalší prípad- lujza... :-)))
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Upokoj sa, dobre? Bol to vynikajúci film a nie nejaké tfuj, s prepáčením,
Modré z neba.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
Upokoj sa, dobre? Bol to vynikajúci film a nie nejaké tfuj, s prepáčením,
Modré z neba.
zásadne nepozerám!!!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975
lujza.j
kukučka
Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
hmm...škoda kukla by som si ho...nejak mi to uniklo....Caprio čím je starší tým sa mi viac páči....
Ďalší prípad- lujza... :-)))
mám domácu čerešňovicu...som pálila dáš si
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka
Upokoj sa, dobre? Bol to vynikajúci film a nie nejaké tfuj, s prepáčením,
Modré z neba.
U MŇA je TOP film Kramerová versus Kramer, alebo Rain Man..., Leonardo sa mi zdá taký celkovo plytký herec..., neviem,čo na nom všetky vidíte...a okrem toho je škaredý jak noc :-))))))))))))))))
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
Stanislav 1975
lujza.j
kukučka
Dnes ma potešil film Letec - mmch ďalší modrooký - di Caprio v životnej roli
hmm...škoda kukla by som si ho...nejak mi to uniklo....Caprio čím je starší tým sa mi viac páči....
Ďalší prípad- lujza... :-)))
mám domácu čerešňovicu...som pálila dáš si
už som OK, zajtra možem, ale ty len slubuješ lujzi a nič z teho...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975
kukučka
Upokoj sa, dobre? Bol to vynikajúci film a nie nejaké tfuj, s prepáčením,
Modré z neba.
U MŇA je TOP film Kramerová versus Kramer, alebo Rain Man..., Leonardo sa mi zdá taký celkovo plytký herec..., neviem,čo na nom všetky vidíte...a okrem toho je škaredý jak noc :-))))))))))))))))
no ja som hovorila o tom, že sa mi páči ako herec nie ako chlap...v Titaniku mi vadil....taký mladý fracek bol....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Lui, jeden vypáliť červíka, tak potichúčky, lebo ti veľa neostane.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
Lui, jeden vypáliť červíka, tak potichúčky, lebo ti veľa neostane.
posielam aj dva
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať