Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ako moze niekto taku hlupost napisat,potesilo by to,ale toto by unia nikdy nenavrhla,taky navrh by bol oznaceny za rasisticky a fasisticky http://www.aktuality.sk/clanok/23790...tm_campaign=HP
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Je tu nieto, kto vie poradit s plynovym kotlom?
Potrebujem ho pustit 1.x v zivote,ale nadari sa mi.
Ohnik mi hori,termostat svieti,ale vodu nezohrieva, stale stoji na 20 st.
Nevie mi niekto poradit a vysvetlit ako totalnemu laikovi, kde moze byt chyba?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
arizona
Je tu nieto, kto vie poradit s plynovym kotlom?
Potrebujem ho pustit 1.x v zivote,ale nadari sa mi.
Ohnik mi hori,termostat svieti,ale vodu nezohrieva, stale stoji na 20 st.
Nevie mi niekto poradit a vysvetlit ako totalnemu laikovi, kde moze byt chyba?


....jééééj ....aj majster tesár sa utne ...
Nie že by som vedel , že čo a ako ....ALE ...

Janulík ....a kde je , pre Boha , hlavný údaj ?
Šak si nedala typ kotla .........
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pomóc......eek:

http://ona.idnes.cz/mezera-mezi-steh...4456_dieta_brv
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
Tweety
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?
aj...a ešte od januára nám pridajú celých tučných 16e...asi kúpim nejakú vilku na Kolibe.......Majka...ja som extrémista...sú veci za ktoré nedám ani bohovi ked netreba.....ale sú veci za ktoré "pustím"...krémy, šminky,boty.......inak v sekáči viem kúpiť špica kúsky.....mám kostým do roboty Gery Weber za 0,79e...minule sako za 0,50e...viac dám za čistiareň.....dva krát do roka dostávam 170e ako odevné...čo tu zato kúpim a to som "naškrobená" v kostýme každý deň...a to ešte kde sú topánky....nemám problém o tom hovoriť ani sa zato nehanbím aj ministrovi by som to do ksichtu povedala....
nad týmto aj pani srsková jasala
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
Tweety
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?
aj...a ešte od januára nám pridajú celých tučných 16e...asi kúpim nejakú vilku na Kolibe.......Majka...ja som extrémista...sú veci za ktoré nedám ani bohovi ked netreba.....ale sú veci za ktoré "pustím"...krémy, šminky,boty.......inak v sekáči viem kúpiť špica kúsky.....mám kostým do roboty Gery Weber za 0,79e...minule sako za 0,50e...viac dám za čistiareň.....dva krát do roka dostávam 170e ako odevné...čo tu zato kúpim a to som "naškrobená" v kostýme každý deň...a to ešte kde sú topánky....nemám problém o tom hovoriť ani sa zato nehanbím aj ministrovi by som to do ksichtu povedala....
nad týmto aj pani srsková jasala
ved to je až na kolaps
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
srska
lujza.j
Tweety
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?
aj...a ešte od januára nám pridajú celých tučných 16e...asi kúpim nejakú vilku na Kolibe.......Majka...ja som extrémista...sú veci za ktoré nedám ani bohovi ked netreba.....ale sú veci za ktoré "pustím"...krémy, šminky,boty.......inak v sekáči viem kúpiť špica kúsky.....mám kostým do roboty Gery Weber za 0,79e...minule sako za 0,50e...viac dám za čistiareň.....dva krát do roka dostávam 170e ako odevné...čo tu zato kúpim a to som "naškrobená" v kostýme každý deň...a to ešte kde sú topánky....nemám problém o tom hovoriť ani sa zato nehanbím aj ministrovi by som to do ksichtu povedala....
nad týmto aj pani srsková jasala
ved to je až na kolaps
ja som jej riekol, že v ročnom príjme je to 192 evri a to už je balík
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nám pridajú 8,8 evri, no tak .... Jasáme všetci.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

buchač
arizona
Je tu nieto, kto vie poradit s plynovym kotlom?
Potrebujem ho pustit 1.x v zivote,ale nadari sa mi.
Ohnik mi hori,termostat svieti,ale vodu nezohrieva, stale stoji na 20 st.
Nevie mi niekto poradit a vysvetlit ako totalnemu laikovi, kde moze byt chyba?


....jééééj ....aj majster tesár sa utne ...
Nie že by som vedel , že čo a ako ....ALE ...

Janulík ....a kde je , pre Boha , hlavný údaj ?
Šak si nedala typ kotla .........
ATTACK ECO...
...v manuali som nic take nenasla, co to moze byt. Napada ta nieco Buchy?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Už som sa dlho tak nepobavila, najmä tá stať kde popisujú, že prvá dáma USA sa narodila ako chlap....
http://orgo-net.blogspot.cz/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
arizona
ATTACK ECO...
...v manuali som nic take nenasla, co to moze byt. Napada ta nieco Buchy?
Nooo ....ja iba to , čo manuál píše ...inak veru neviem :

Uvedenie kotla do prevádzky:
2. Pustiť plyn do kotla otvorením ručného uzáveru pred kotlom. Pri zahájení prevádzky po dlhšej prestávke plynové potrubie riadne odvzdušniť. Vytlačiť vzduch plynom cez zapaľovací horáčik (EKO, PLQ, P).
3. Kotlový termostat nastaviť na maximálnu prevádzkovú teplotu .
4. Zapáliť zapaľovací horáčik podľa návodu, ktorý je umiestnený na vnútornej strane dvierok (podrobnejšie viď. návod, EKO, PLQ, P).
5. Zapnúť hlavný vypínač kotla , kontrolka vypínača sa rozsvieti, dôjde k zapáleniu hlavného horáka kotla. Kotlový termostat nastaviť spiatočne na požadovanú teplotu vykurovacej vody .


...a ďalej ...strana 13 - poruchy

http://www.attack.sk/UserFiles/File/...8_2010_web.pdf
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
srska
lujza.j
Tweety
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?
aj...a ešte od januára nám pridajú celých tučných 16e...asi kúpim nejakú vilku na Kolibe.......Majka...ja som extrémista...sú veci za ktoré nedám ani bohovi ked netreba.....ale sú veci za ktoré "pustím"...krémy, šminky,boty.......inak v sekáči viem kúpiť špica kúsky.....mám kostým do roboty Gery Weber za 0,79e...minule sako za 0,50e...viac dám za čistiareň.....dva krát do roka dostávam 170e ako odevné...čo tu zato kúpim a to som "naškrobená" v kostýme každý deň...a to ešte kde sú topánky....nemám problém o tom hovoriť ani sa zato nehanbím aj ministrovi by som to do ksichtu povedala....
nad týmto aj pani srsková jasala
ved to je až na kolaps
ja som jej riekol, že v ročnom príjme je to 192 evri a to už je balík
v "balíku" budem tento mesiac...konečne som na rade s včelou
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Mila123
lujza.j
Žabinka
musím uznať, že pani Nore to väzenie dizajnovo prospelo.. stáva sa z nej celkom pohľadná ženská.. a omladla, vizuálne..
pani N, "sáčkuje"...preto ten úbytok na váhe.....
Lui , poprosím vysvetliť výraz sáčkuje........pre mňa neznalú
bielkovinová nízko-sacharidová strava..dr.belcáka...dr.slim
ja som si myslela, ze je to grcanie do sackov
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Kvaka
Nám pridajú 8,8 evri, no tak .... Jasáme všetci.
moj sb sa uz nevie dockat kedy pridu
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

...a ja že lepí sáčky v base
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

čelom k masám
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Aká fotka, čo je v odkaze srsku, že archív SITA. Asi vidím ducha. Piano nemám, počkám do zajtra. Iba piano klavír som mala, ten tiež už nemám, odsťahovali sme ho. Nedá sa citovať, niečo sa robí s poradou?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kvaka
Aká fotka, čo je v odkaze srsku, že archív SITA. Asi vidím ducha. Piano nemám, počkám do zajtra. Iba piano klavír som mala, ten tiež už nemám, odsťahovali sme ho. Nedá sa citovať, niečo sa robí s poradou?
mne citacia ide, skus iny prehliadac
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nejako som zablokovala obrázky porady, takže sa mi nezobrazujú ikony, bol vpravo obrázok, porada, spolu vieme viac a klikla som naň, že blokovať a stalo sa, že sa mi nezobrazujú nijaké ikonky. Ostalo mi vpravo len malé "a".
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Kvaka
Nejako som zablokovala obrázky porady, takže sa mi nezobrazujú ikony, bol vpravo obrázok, porada, spolu vieme viac a klikla som naň, že blokovať a stalo sa, že sa mi nezobrazujú nijaké ikonky. Ostalo mi vpravo len malé "a".
Ja som si dala zablokovat ten modry pas dolu na stranke a nielenze obrazky sa mi stratili, ale zostala mi uplne prazdna,biela stranka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať