Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ach jo, idem na 2 hodinky zalomiť
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Excise Duty
Žabinka
Mne sa stalo včera, a mimoriadne potešilo.. Pred cca 1,5 mesiacom mi v chladničke vybuchlo šampanské, rozbilo poličku.. Napísala som informačný mail dotyčnej firme, ktorá šampanské vyrobila.. Včera sa mi ozval obchodný zástupca firmy, ktorý ako dodávateľ mal povinnosti v našom meste, a doniesol mi ako odškodnenie 6ks ich výrobkov.. Veľmi milé, a prekvapujúce.. Nemuseli to urobiť..
Ja na tom obrázku nevidím nijaké šampanské, ja tam vidím iba šumivé vína z Topoľčianok, nepochybne dobré. Šampanské sa vyrába iba v oblasti Champagne vo Francúzsku.
pan bude znalec ? myslis, ze syr Gouda, co si vcera jedol Ti doviezli z mesta v NL kde byvam?
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Žabinka
Excise Duty
Žabinka
Mne sa stalo včera, a mimoriadne potešilo.. Pred cca 1,5 mesiacom mi v chladničke vybuchlo šampanské, rozbilo poličku.. Napísala som informačný mail dotyčnej firme, ktorá šampanské vyrobila.. Včera sa mi ozval obchodný zástupca firmy, ktorý ako dodávateľ mal povinnosti v našom meste, a doniesol mi ako odškodnenie 6ks ich výrobkov.. Veľmi milé, a prekvapujúce.. Nemuseli to urobiť..
Ja na tom obrázku nevidím nijaké šampanské, ja tam vidím iba šumivé vína z Topoľčianok, nepochybne dobré. Šampanské sa vyrába iba v oblasti Champagne vo Francúzsku.
To nie je predsa žiadna novinka, že sa šampanské (pravé) vyrába v oblasti Champagne.. Nechceš mi snáď tvrdiť, že si v obchode pýtaš od predavačky šumivé víno umelo dosýtené oxidom uhličitým.. Alebo inak nazývané vínny sekt.. Alebo ľudovo nazvané šampanské..
Víno umelo sýtené oxidom uhličitým nie je šumivé víno, je to víno perlivé. Šumivé víno sa vyrába druhotnou fermentáciou priamo vo fľašiach alebo tankovou metódou a má pretlak oxidu uhličitého minimálne 3 bary. Nechceš mi snáď ty tvrdiť, že ostatní výrobcovia šumivých vín, teda i ten tvoj to víno dosycovali oxidom uhličitým?
Niekedy, ak budeš mať čas, pozri si zákon č. 313/2009 Z. z. o vinohradníctve a vinárstve a tiež § 4 ods. 3 písm. b) zákona o spotrebnej dani z alkoholických nápojov.
Naposledy upravil Excise Duty : 10.10.13 at 15:25
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

zaujímavé "neverím" že sa také niečo môže stať - nie len u nás, ale aj inde vo vyspelom svete -hahaha
http://www.topky.sk/cl/11/1364644/Vo...red-hlasovanim
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
ach jo, idem na 2 hodinky zalomiť
ja som skoro zalomila v aute cestou domoupríšerné!!aj ráno...chodím okolo teba cez sídlisko ako kedysi...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Excise Duty
Žabinka
Excise Duty
Žabinka
Mne sa stalo včera, a mimoriadne potešilo.. Pred cca 1,5 mesiacom mi v chladničke vybuchlo šampanské, rozbilo poličku.. Napísala som informačný mail dotyčnej firme, ktorá šampanské vyrobila.. Včera sa mi ozval obchodný zástupca firmy, ktorý ako dodávateľ mal povinnosti v našom meste, a doniesol mi ako odškodnenie 6ks ich výrobkov.. Veľmi milé, a prekvapujúce.. Nemuseli to urobiť..
Ja na tom obrázku nevidím nijaké šampanské, ja tam vidím iba šumivé vína z Topoľčianok, nepochybne dobré. Šampanské sa vyrába iba v oblasti Champagne vo Francúzsku.
To nie je predsa žiadna novinka, že sa šampanské (pravé) vyrába v oblasti Champagne.. Nechceš mi snáď tvrdiť, že si v obchode pýtaš od predavačky šumivé víno umelo dosýtené oxidom uhličitým.. Alebo inak nazývané vínny sekt.. Alebo ľudovo nazvané šampanské..
Víno umelo sýtené oxidom uhličitým nie je šumivé víno, je to víno perlivé. Šumivé víno sa vyrába druhotnou fermentáciou priamo vo fľašiach alebo tankovou metódou a má pretlak oxidu uhličitého minimálne 3 bary. Nechceš mi snáď ty tvrdiť, že ostatní výrobcovia šumivých vín, teda i ten tvoj to víno dosycovali oxidom uhličitým?
Niekedy, ak budeš mať čas, pozri si zákon č. 313/2009 Z. z. o vinohradníctve a vinárstve a tiež § 4 ods. 3 písm. b) zákona o spotrebnej dani z alkoholických nápojov.
aby som ukončila túto nezmyselnú debatu o ničom.. je mi úplne jedno, či sa to volá šumivé víno, perlivé víno, sekt, alebo šampanské.. podstata bola niekde úplne inde, čo si zjavne nepochopil, len si potreboval prejaviť sa.. všetko čo si napísal o šumivom víne je pravda, a ja aj ovládam rozdiely medzi uvedenými druhmi a viem aj dokonca odlíšiť perlivé víno od šumivého.. takže... howgh..
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/11/1364581/Na...a-mraz-a-sneh-

pomooooc
3 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Excise Duty
Žabinka
Mne sa stalo včera, a mimoriadne potešilo.. Pred cca 1,5 mesiacom mi v chladničke vybuchlo šampanské, rozbilo poličku.. Napísala som informačný mail dotyčnej firme, ktorá šampanské vyrobila.. Včera sa mi ozval obchodný zástupca firmy, ktorý ako dodávateľ mal povinnosti v našom meste, a doniesol mi ako odškodnenie 6ks ich výrobkov.. Veľmi milé, a prekvapujúce.. Nemuseli to urobiť..
Ja na tom obrázku nevidím nijaké šampanské, ja tam vidím iba šumivé vína z Topoľčianok, nepochybne dobré. Šampanské sa vyrába iba v oblasti Champagne vo Francúzsku.
ale žabinka nepísala o víne so značkou Champagne ..keď už chceme byť presní - http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...53760139,d.ZGU
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Čo sa dej,kde ste všetci?Dobré ráno,je piatok a ja sa teším na další štvavý článok o zdravotníctve na Sme,ktorý im zabezpečí čítanosť a klikanosť celý weekend.Zatiaľ je to slabota.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Teraz o zdravotníctve bude ticho, včera sa našiel nový triedny nepriateľ. SRO. :-)))
No skôr je to do plaču.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

V Prešove nic noveho, tu sa zomiera aj na zapal slepeho creva. Zelam tym lekarom, aby dostali to, co im patri, aj ked tomu neverim.
http://presov.korzar.sme.sk/c/696629...pacientky.html
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Krásny piatkový deň všetkým.. Veru, pán Peter K. robí zase dáke bu-bu-bu.. To bude ešte radosti..
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

Žabinka
Krásny piatkový deň všetkým.. Veru, pán Peter K. robí zase dáke bu-bu-bu.. To bude ešte radosti..
Myslíš toho, čo sa tak prisprostasto usmieva ?

PS
Kým je ekonóm ustaraný - je nádej na dobrý výsledok a vie aj cestu k nemu
Keď sa začne usmievať - je zle = treba zmeniť ekonoma, alebo ekonomiku
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Vyzerá ako káčer Donald.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

účtovník 007
Teraz o zdravotníctve bude ticho, včera sa našiel nový triedny nepriateľ. SRO. :-)))
No skôr je to do plaču.
Neverím,zdravotníctvo má takú čítanosť a tak rozzúri davy,že zakaždým nasadia niečo pred weekendom a ceny reklám zabezpečené.Dobrí obchodníci,len škoda že nemôžem povedať dobrí novinári.Je to bulvár,Ježík sa v hrobe obracia.
Ale ten článok čo vypichla alay,tak ten by mohol byť.Zabezpečí cenu reklám.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

BXLmiami
účtovník 007
Teraz o zdravotníctve bude ticho, včera sa našiel nový triedny nepriateľ. SRO. :-)))
No skôr je to do plaču.
Neverím,zdravotníctvo má takú čítanosť a tak rozzúri davy,že zakaždým nasadia niečo pred weekendom a ceny reklám zabezpečené.Dobrí obchodníci,len škoda že nemôžem povedať dobrí novinári.Je to bulvár,Ježík sa v hrobe obracia.
Ale ten článok čo vypichla alay,tak ten by mohol byť.Zabezpečí cenu reklám.
Nehnevaj sa, ale to snad nemyslis vazne, o tej reklame..!! U nas sa o tom hovori uz poriadne dlho a toto nebol jediny pripad, ktori ti ludia sfusovali. tamto sa ututlalo, toto uz nemohli. Snad pripustit aj trocha objektivity do svojich radov .Ci je jedno, ze zomrie clovek, zanecha deti, manzela? Koli zapalu slepeho creva?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ze mi je jedno som napísala kde.Myslím to vážne,u Vás sa o tom hovorí dlho,tak prečo je to na Sme tiulke piatok?A prečo minulý piatok nie čo podobné,predminulý piatok tiež-ved si to over.Myslím,že tým ľudom v Sme je nejaká žena uplne ukradnutá,oni potrebuju predávať noviny a zvyšovať čítanosť a zvyšovať ceny reklamy a je jedno ako a na úkor koho.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

BXLmiami
Ze mi je jedno som napísala kde.Myslím to vážne,u Vás sa o tom hovorí dlho,tak prečo je to na Sme tiulke piatok?A prečo minulý piatok nie čo podobné,predminulý piatok tiež-ved si to over.Myslím,že tým ľudom v Sme je nejaká žena uplne ukradnutá,oni potrebuju predávať noviny a zvyšovať čítanosť a zvyšovať ceny reklamy a je jedno ako a na úkor koho.
Ja si zase myslim, ze noviny a je jedno pod akym nazvom su tu na to, aby ludi informovali, co sa kde deje, toto sa stalo tu, tak to ludom zverejnili. myslim, ze ta zena bola hlavne ukradnuta tym lekarom, ktori to cele poriadne pohnojili.
A ze ziju z reklamy? Z coho asi maju zit?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať