Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mediam ci tlacovinam,alebo tv....ide iba o kseft-sledovanost....ludia su im zdaleka ukradnuti....redaktori si robia sice svoju robotu,ale strcit pod nos mikrofon cloveku,ktory preziva nejaku traumu ci stratou blizkej osoby alebo inak je hyenizmus.....naco vcera xy krat bolo v tv,ze chlap umrel po otrave hubou.....grciam....
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Mediam ci tlacovinam,alebo tv....ide iba o kseft-sledovanost....ludia su im zdaleka ukradnuti....redaktori si robia sice svoju robotu,ale strcit pod nos mikrofon cloveku,ktory preziva nejaku traumu ci stratou blizkej osoby alebo inak je hyenizmus.....naco vcera xy krat bolo v tv,ze chlap umrel po otrave hubou.....grciam....

Lujza, davaju to pre informovanost a ze viackrat? vyplnuju vysielaci cas. Ale myslim si, ze velakrat tie media neboli len tak na skodu, clovek si da aspon vacsi pozor a je jasne, ze novinarcina nie je pre kazdu povahu. Ja co nechcem, necitam. Osobne som poznala tu zenu a poznam osobne aj tych "odbornikov". takze poznam aj ich postoj k tomuto. Ja vzdy uvitam taketo infosky, aj ked su pre mnohych zainteresovanych neprijemne, skor ma nezaujima aka celebrita ma nove saty a za kolko cizmy. Nazov periodika ma nezaujima, neriadim sa tym, svoj nazor si viem urobit sama. A zasadne politiku necitam.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

ak niekto povie : "Nebudem sa baviť o politike" je pre mňa hneď podozrivý....

Buď má nejaké väzby na politiku alebo politikov, alebo nevie prejaviť svoj osobný názor...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Indeed
ak niekto povie : "Nebudem sa baviť o politike" je pre mňa hneď podozrivý....

Buď má nejaké väzby na politiku alebo politikov, alebo nevie prejaviť svoj osobný názor...
alebo ho to nebavi.......citat.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ale nech píšu.Ale mám pocit,že pre Sme sa stalo zdravotníctvo takou Bartošovou.Vždy si na to kopa ľudí klikne,kopa ľudí diskutuje,hodia článok akejkoľvek kvality v piatok, len aby rozzúrili davy a v pondelok skontrolujú robotu.A absolutne neriešia nejaké informovanie nestranné,alebo nejaký nestranný posudok alebo tak.Tie noviny uplne stratili kredit,je to jednoducho bulvár.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Indeed
ak niekto povie : "Nebudem sa baviť o politike" je pre mňa hneď podozrivý....

Buď má nejaké väzby na politiku alebo politikov, alebo nevie prejaviť svoj osobný názor...
A možno chce byť iba slušný.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kazde medium je kupene...!!! To co chcu omielaju dokolečka....su veci- tragedie ktore nechcem pocuvat...staci raz...co ludia blizky ktorych sa to tyka.....
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

ja som si dnes tak dobre pokecala s exekutorkou, no na neuverenie a to nepisem ironicky. tazky tyzden, ale piatok to napravil.. pekny vikend
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
korduľa
ja som si dnes tak dobre pokecala s exekutorkou, no na neuverenie a to nepisem ironicky. tazky tyzden, ale piatok to napravil.. pekny vikend
Hehe, ale Ty si asi nebola v úlohe dlžníka, že? To by si si moc dobre nepokecala. :-(
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

BXLmiami
Ale nech píšu.Ale mám pocit,že pre Sme sa stalo zdravotníctvo takou Bartošovou.Vždy si na to kopa ľudí klikne,kopa ľudí diskutuje,hodia článok akejkoľvek kvality v piatok, len aby rozzúrili davy a v pondelok skontrolujú robotu.A absolutne neriešia nejaké informovanie nestranné,alebo nejaký nestranný posudok alebo tak.Tie noviny uplne stratili kredit,je to jednoducho bulvár.
Tak, ak umrie clovek po pochybeni lekarov je to suma fuk- kto o tom pise, furt je ten clovek mrtvy. Dokonca aj s razitkom UPDNZS
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pochybenie ako v tomto prípade.
http://www.topky.sk/cl/10/1364722/Tr...avna-diagnoza-
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tweety

Presne o tomto pripade som tu dnes prilepila link. A podla mna je jedno, ake medium to zverejni. Ak ma niekto averziu voci urcitym periodikam, tak nech to necita, ale iny, ktoreho to zaujima, neviem, preco by nemal byt informovany.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

a teraz som zachytila na Rádio S, že sa smial (rehotali) dvaja vyšetrovatelia, keď vypovedala poškodená zo znásilnenia.....
a páni to vysvetlili, že sa smiali z toho, ako poškodená popisovala ako vyzeral páchateľ......
a teraz mi povedzte, ako je toto možné????? kde to žijem!!!!!!! hov*dá sú, tí dotyční uniformovaní, sranda ako hovädo..........stratila so reč........
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mila123
a teraz som zachytila na Rádio S, že sa smial (rehotali) dvaja vyšetrovatelia, keď vypovedala poškodená zo znásilnenia.....
a páni to vysvetlili, že sa smiali z toho, ako poškodená popisovala ako vyzeral páchateľ......
a teraz mi povedzte, ako je toto možné????? kde to žijem!!!!!!! hov*dá sú, tí dotyční uniformovaní, sranda ako hovädo..........stratila so reč........
Mila, to je o primitivizme cloveka a je jedno, na akej pozicii je. Zial, ta slecna bude mat traumu na cfely zivot, oni sprijemneny den.vyhodila by som ich na hodinu.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Idioti!!!....vypocuvala som znasilnenu....nechcela vypovedat pred chlapom..tak mi ju priviezli......mala som co robit,aby som sa jej opytala vsetko tak aby bol prokurator spokojny s jej vypovedou....teda do detailov...znasilnenie jeden z najohavnejsich t.č.
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zahrajte sa na financmajstra. Zoškrtajte (ale rozumne), čo sa dá a zistíte, koľko by ste ušetrili v štátnom rozpočte (resp. koľko by ste našli "navyše"):
http://ekonomika.sme.sk/c/6966277/po...t-miliony.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
Idioti!!!....vypocuvala som znasilnenu....nechcela vypovedat pred chlapom..tak mi ju priviezli......mala som co robit,aby som sa jej opytala vsetko tak aby bol prokurator spokojny s jej vypovedou....teda do detailov...znasilnenie jeden z najohavnejsich t.č.
Keď som bol v tom Miláne na futbale,tak robili komplet osobné prehliadky, dokonca aj zapalovač mi zobrali , stála tam taká mladučká policajtka,tak som k nej podišiel na prehliadku,ale poslala ma k policajtovi vedla,že ona robí iba ženy !!! škoda...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
Keď som bol v tom Miláne na futbale,tak robili komplet osobné prehliadky, dokonca aj zapalovač mi zobrali , stála tam taká mladučká policajtka,tak som k nej podišiel na prehliadku,ale poslala ma k policajtovi vedla,že ona robí iba ženy !!! škoda...
No pre teba "škoda" - ale vo väčšine prípadov je to tak, policajt - chlapa, policajtka - ženu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.cas.sk/clanok/262662/cast...eraz-trup.html

už aj v Prahe
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať