Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

lujza.j
...by som povedala, že smutné je aj to, že malí-mladí česi nerozumejú slovákom-po slovensky
Pred pár rokmi sme zháňali interiérové dvere a kedže bol český výrobca, bol som aj tam pozrieť ceny ( v Čechách . v každej predajni za to isté, tá istá cena / na Slovensku : čo prdajca to iná prirážka / kurz / zrážka a teda aj cena)

a diktoval som mladému mail adresu :
karas
bodka
milan

a starší sa mu rehotali , lebo písal :
karas
bodka
milan
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A čo sa čuduješ, keď to bol prdajca
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

lujza.j
neteší ma, že pri včerajšej malovke časti kuchyne...som naflákala farbu akože aby bola všade... v každej skulinke...ved sa to umyje......NIE neumyje ide to svinsky zle dole.......teraz to škrabkám nožíkom.....vrrr

chlapci....ako zistím, že stierka sa už nedá použiť...že je stará?potrebujem niečo prebehnúť.....doma som nejakú našla a nechce sa mi ísť do marketu...... dakujem
To máš tak, keď si farbíš skulinku (to je čechizmus ) teda po slovensky škáročku.

PS
A v tvojom veku ešte nevieš, že škáročka sa vypĺňa aj napĺňa iným a NIE je to farba ?????????????????
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Tweety
A čo sa čuduješ, keď to bol prdajca
Správne má byť to "d" zdvojené = prddajca
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

julysak
Tweety
A čo sa čuduješ, keď to bol prdajca
Správne má byť to "d" zdvojené = prddajca
...a napokon z toho bude prd!
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
julysak
lujza.j
neteší ma, že pri včerajšej malovke časti kuchyne...som naflákala farbu akože aby bola všade... v každej skulinke...ved sa to umyje......NIE neumyje ide to svinsky zle dole.......teraz to škrabkám nožíkom.....vrrr

chlapci....ako zistím, že stierka sa už nedá použiť...že je stará?potrebujem niečo prebehnúť.....doma som nejakú našla a nechce sa mi ísť do marketu...... dakujem
To máš tak, keď si farbíš skulinku (to je čechizmus ) teda po slovensky škáročku.

PS
A v tvojom veku ešte nevieš, že škáročka sa vypĺňa aj napĺňa iným a NIE je to farba ?????????????????
Ono na druhej strane ...
Ak sa škáročka ( skulinka ) pravidelne nezafarbuje na danú farbu , tak zvykne byť nekedy aj problém ...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
julysak
,.......

Pred pár rokmi sme zháňali interiérové dvere a kedže bol český výrobca ...........
Ani nespominaj dvere ...... Dala som si vymenit spolu aj so zarubnami, a jedna je mimoriadne uletena (asi 1 -1.5 cm) z vodorovnosti, robotu som este neplatila, budem ziadat zlavu z montaze, majitelka sa isto bude vykrucat, ze bol aj povodny otvor krivo atd. Mimochodom tieto dvere sli do otvoru, kde mal panel hrubku 5 (teda myslim si, to je taka jednoducha priecka) a dvere sa vyrabaju od sirky 7. Ja som dvere nazameriavala, ale ona. Hoci je to praca pre dvoch, montovat prisiel jeden jediny cloviecik, asi mamickin maznacik (majitelkin).
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

[QUOTE="lujza.j"]
misoft
lujza.j
daboval ho aj Krampol.
.to hovorím o českom dabingu.......ešte že sa slovenský polepšil....ale aj tak sú filmy ktoré mam zafixované po česky ...v slovenčine to pre mňa nemá takú "šťavu"...a nie som si istá.... česi tuším nemajú doslovný preklad....
ono ten český stratil u mňa na kredite, keď som pozerala pár minút Harryho Pottera na českej stanici - no des a hrúza - poprekladať aj názvy a mená: čarodejnícka škola Bradavice, riadiiteľ Brumbál, jednooký Moody - Pošuk - no fuj tajbl.
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ja vám prajem krásne nedeľné popoludnie.. Už sa po včerajšej svadbe pomaly dostávam do normálu, akurát jedlo mi dáko nešmakuje.. Tie miešané drinky sú riadna beťárčina..
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dnešný deň by sa dal prirovnať k tomu vtipu.

Aký rozdiel je medzi manželkou a hmlou?
Žiadny.
Obe keď odídu, začína sa krásny deň!
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Potešilo ma, že svadba bol naozaj, naozaj úžasná.. A ja teda len tak hocičo nepochválim.. Veľmi sa podobala svadbe holandskej, na ktorej som bola asi pred 2 rokmi. Myslela som si, že takú už viac nezažijem.. To bol vyšší level, jednak v tom boli iné peniaze, ale celé to bolo akési kultúrnejšie, také nóbl, proste iné ako na slovenskej svadbe.. Ale už to dorazilo aj ku nám, super..
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft
Teraz sledujem GP Japan - cez známu stránku, uvedenú v http://www.porada.sk/t170698-p7-on-l...-pocitaci.html
ja čakám na štart veľkej pardubickej na čt1
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

[QUOTE="willma"]
lujza.j
misoft
lujza.j
daboval ho aj Krampol.
.to hovorím o českom dabingu.......ešte že sa slovenský polepšil....ale aj tak sú filmy ktoré mam zafixované po česky ...v slovenčine to pre mňa nemá takú "šťavu"...a nie som si istá.... česi tuším nemajú doslovný preklad....
ono ten český stratil u mňa na kredite, keď som pozerala pár minút Harryho Pottera na českej stanici - no des a hrúza - poprekladať aj názvy a mená: čarodejnícka škola Bradavice, riadiiteľ Brumbál, jednooký Moody - Pošuk - no fuj tajbl.
skúste si tie originál anglické mená prečítať odzadu a potom preložiť
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

zmizla ...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

sito
zmizla ...
Hmla ?
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... asi sa mu iba zarosili okuliarky .. alebo sa mu sníva ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
promont maja
... asi sa mu iba zarosili okuliarky .. alebo sa mu sníva ...
Komu ???
Indymu ????
....asi aj hej ...

http://www.porada.sk/t225788-chcem-b...ml#post2421604
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes na "nabudila" dcéra. Prišla na intrák a Jóbova zvesť: v škole je POVINNÉ stužkovanie maturantov, NUTNÁ účasť rodičov!!!!! inak nebude stužka maturantovi ODOVZDANÁ!.
Najlepšie je to, že to oznámili v sobotu obežníkom na intrák (keď tam už nik nie je!).

Odkaz dcére: Nech si nohou trhnú, škola mi ROZKAZOVAŤ NEBUDE, ak ti stužku nedajú, nech si ju aj ZOŽERÚ! (Už sú problémy so stužkovou slávnosťou - nevhodná doba - krátka, za každú hodinu 80€ navyše, okrem toho čo nazbierali ešte + 200€ maturant + 1 a každá ďalšia osoba +200€!!!!).
Nech ma skúsia nasrať - také čaro-moro tá škola asi nezažije, aký ja im tam cirkus spravím!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Dnes na "nabudila" dcéra. Prišla na intrák a Jóbova zvesť: v škole je POVINNÉ stužkovanie maturantov, NUTNÁ účasť rodičov!!!!! inak nebude stužka maturantovi ODOVZDANÁ!.
Najlepšie je to, že to oznámili v sobotu obežníkom na intrák (keď tam už nik nie je!).

Odkaz dcére: Nech si nohou trhnú, škola mi ROZKAZOVAŤ NEBUDE, ak ti stužku nedajú, nech si ju aj ZOŽERÚ! (Už sú problémy so stužkovou slávnosťou - nevhodná doba - krátka, za každú hodinu 80€ navyše, okrem toho čo nazbierali ešte + 200€ maturant + 1 a každá ďalšia osoba +200€!!!!).
Nech ma skúsia nasrať - také čaro-moro tá škola asi nezažije, aký ja im tam cirkus spravím!
Bratu ... mňa nebolo potrebné ani nabudzovať ...
Mladá sa zvysoka na stužkovú vykadila .
Išla si akurát po stužku a fertig ...
Tam tiež začali nejak veľmi vydumovať pri organizovaní , ale boli to hlavne poniektorí rodičia , nejak veľkopánsku zábavu z toho chceli mať.

Ja som aspoň ušetril ...
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

buchač
promont maja
... asi sa mu iba zarosili okuliarky .. alebo sa mu sníva ...
Komu ???
Indymu ????
....asi aj hej ...

http://www.porada.sk/t225788-chcem-b...ml#post2421604
... nieee ... sitečkovi ... že odišla ... hmla ... alebo milá-premilá sa vyparila ... a tak sa z toho vytešuje ...

... no možno Lui ... žeby?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať