Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

promont maja
buchač
promont maja
... asi sa mu iba zarosili okuliarky .. alebo sa mu sníva ...
Komu ???
Indymu ????
....asi aj hej ...

http://www.porada.sk/t225788-chcem-b...ml#post2421604
... nieee ... sitečkovi ... že odišla ... hmla ... alebo milá-premilá sa vyparila ... a tak sa z toho vytešuje ...

... no možno Lui ... žeby?
Ale kdeee ... ani hmla, ani mila - premila, ani Lui, ani ...

To len sem zablúdil nejaký, čo sa mu BLAHOBYT nepozdával, nevedel to nejak správne zo seba dostať, tak že návrh bol, tému treba do zabudnutia poslať.

Tá zmizla, nebolo mu rady, podanej, žiadnej ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

KDE JE pán Pátrovič ???
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

buchač
julysak
lujza.j
neteší ma, že pri včerajšej malovke časti kuchyne...som naflákala farbu akože aby bola všade... v každej skulinke...ved sa to umyje......NIE neumyje ide to svinsky zle dole.......teraz to škrabkám nožíkom.....vrrr

chlapci....ako zistím, že stierka sa už nedá použiť...že je stará?potrebujem niečo prebehnúť.....doma som nejakú našla a nechce sa mi ísť do marketu...... dakujem
To máš tak, keď si farbíš skulinku (to je čechizmus ) teda po slovensky škáročku.

PS
A v tvojom veku ešte nevieš, že škáročka sa vypĺňa aj napĺňa iným a NIE je to farba ?????????????????
Ono na druhej strane ...
Ak sa škáročka ( skulinka ) pravidelne nezafarbuje na danú farbu , tak zvykne byť nekedy aj problém ...
Ale aj keď sa natrvalo prestane farbiť na očakávanú farbu, tiež to má určité výhody
( napríklad môžeš zrušiť "stráženie" / nemusia byť "farebné" prestávky )
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Rozalka
julysak
,.......

Pred pár rokmi sme zháňali interiérové dvere a kedže bol český výrobca ...........
Ani nespominaj dvere ...... Dala som si vymenit spolu aj so zarubnami, a jedna je mimoriadne uletena (asi 1 -1.5 cm) z vodorovnosti, robotu som este neplatila, budem ziadat zlavu z montaze, majitelka sa isto bude vykrucat, ze bol aj povodny otvor krivo atd. Mimochodom tieto dvere sli do otvoru, kde mal panel hrubku 5 (teda myslim si, to je taka jednoducha priecka) a dvere sa vyrabaju od sirky 7. Ja som dvere nazameriavala, ale ona. Hoci je to praca pre dvoch, montovat prisiel jeden jediny cloviecik, asi mamickin maznacik (majitelkin).
kým nebudeš spokojná - NEPLAŤ
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

misoft
Dnes na "nabudila" dcéra. Prišla na intrák a Jóbova zvesť: v škole je POVINNÉ stužkovanie maturantov, NUTNÁ účasť rodičov!!!!! inak nebude stužka maturantovi ODOVZDANÁ!.
Najlepšie je to, že to oznámili v sobotu obežníkom na intrák (keď tam už nik nie je!).

Odkaz dcére: Nech si nohou trhnú, škola mi ROZKAZOVAŤ NEBUDE, ak ti stužku nedajú, nech si ju aj ZOŽERÚ! (Už sú problémy so stužkovou slávnosťou - nevhodná doba - krátka, za každú hodinu 80€ navyše, okrem toho čo nazbierali ešte + 200€ maturant + 1 a každá ďalšia osoba +200€!!!!).
Nech ma skúsia nasrať - také čaro-moro tá škola asi nezažije, aký ja im tam cirkus spravím!
ydýššššš (ako sa tá doba zhovadila )

A my kockaté hlavy (elektrikári) sme sa kedysi zhodli, že stužková je pre študákov = ŽIADNY rodič tam nebude otravovať (nebodaj moralizovať ) :

- študáci / štvrtáci (kerý mal, mohol frajerku)
- profáci
- tretiačky na obsluhu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a pod tmf furt ništ - furt len ciho
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

ma pobavilo - že nevedia, čo to má znamenať? https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j...53899372,d.ZG4
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

julysak

ydýššššš (ako sa tá doba zhovadila )

A my kockaté hlavy (elektrikári) sme sa kedysi zhodli, že stužková je pre študákov = ŽIADNY rodič tam nebude otravovať (nebodaj moralizovať ) :

- študáci / štvrtáci (kerý mal, mohol frajerku)
- profáci
- tretiačky na obsluhu
Súhlas! Aj ja -sťa ma tu rant - rodičia boli len do polnoci, potom zábava až kým obsluha neodpadla
Ale stužky sme dostávali práve na tej stužkovej slávnosti - no títo (v dcérinej škole) to "zmenili" - dať stužky (rodičia POVINNE, inak stužka nebude - rodičia zacálujte cestovné a stratu času), potom stužková - opäť ďalšie výdavky a pod.
Už pred nedávnom dcéra povedala, že kašle na stužkovú, keď pýtajú také nehorázne prachy (každý študent si "ukladal" a teraz je celková suma cez 320€/hlavu + 200€ na študenta+1 priamo + 200€ na KAŽDÚ ďalšiu osobu) a doba konania 17:00-24:00 - čo bude navyše + 80€/študenta.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
julysak

ydýššššš (ako sa tá doba zhovadila )

A my kockaté hlavy (elektrikári) sme sa kedysi zhodli, že stužková je pre študákov = ŽIADNY rodič tam nebude otravovať (nebodaj moralizovať ) :

- študáci / štvrtáci (kerý mal, mohol frajerku)
- profáci
- tretiačky na obsluhu
Súhlas! Aj ja -sťa ma tu rant - rodičia boli len do polnoci, potom zábava až kým obsluha neodpadla
Ale stužky sme dostávali práve na tej stužkovej slávnosti - no títo (v dcérinej škole) to "zmenili" - dať stužky (rodičia POVINNE, inak stužka nebude - rodičia zacálujte cestovné a stratu času), potom stužková - opäť ďalšie výdavky a pod.
Už pred nedávnom dcéra povedala, že kašle na stužkovú, keď pýtajú také nehorázne prachy (každý študent si "ukladal" a teraz je celková suma cez 320€/hlavu + 200€ na študenta+1 priamo + 200€ na KAŽDÚ ďalšiu osobu) a doba konania 17:00-24:00 - čo bude navyše + 80€/študenta.
Neviem ako kto ale stužkovú sme si organizovali sami, pedagogický dozor nás len usmerňoval aby sme náhodou niečo neprestrelili vo svojich predstavách, alebo pomohli v tom čo sme sami nemohli napríklad stretnutie so zdravotnou školou na výber partneriek, autobus, a podobne. ale hudbu, miestnosť výrobu stužiek a stúh, menu, to všetko sme si zorganizovali sami
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No práve! Už maturantom aj toto privilégium odobrali (aspoň niekde) - kam sme to došli. Veď takto mohli preukázať i v tomto prípade, že sú schopní si niečo zariadiť aj sami.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
No práve! Už maturantom aj toto privilégium odobrali (aspoň niekde) - kam sme to došli. Veď takto mohli preukázať i v tomto prípade, že sú schopní si niečo zariadiť aj sami.
A vraj skúška dospelosti veď im lajnujú všetko ako nemohúcim.
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

misoft
julysak

ydýššššš (ako sa tá doba zhovadila )

A my kockaté hlavy (elektrikári) sme sa kedysi zhodli, že stužková je pre študákov = ŽIADNY rodič tam nebude otravovať (nebodaj moralizovať ) :

- študáci / štvrtáci (kerý mal, mohol frajerku)
- profáci
- tretiačky na obsluhu
Súhlas! Aj ja -sťa ma tu rant - rodičia boli len do polnoci, potom zábava až kým obsluha neodpadla
Ale stužky sme dostávali práve na tej stužkovej slávnosti - no títo (v dcérinej škole) to "zmenili" - dať stužky (rodičia POVINNE, inak stužka nebude - rodičia zacálujte cestovné a stratu času), potom stužková - opäť ďalšie výdavky a pod.
Už pred nedávnom dcéra povedala, že kašle na stužkovú, keď pýtajú také nehorázne prachy (každý študent si "ukladal" a teraz je celková suma cez 320€/hlavu + 200€ na študenta+1 priamo + 200€ na KAŽDÚ ďalšiu osobu) a doba konania 17:00-24:00 - čo bude navyše + 80€/študenta.
to je fakt nenormalne, kde na to maju ludia vziat..cize babka, dedko sa zbytocne tesia podobne to bude asik aj pri vnukovej skole
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

misoft
Už pred nedávnom dcéra povedala, že kašle na stužkovú, keď pýtajú také nehorázne prachy (každý študent si "ukladal" a teraz je celková suma cez 320€/hlavu + 200€ na študenta+1 priamo + 200€ na KAŽDÚ ďalšiu osobu) a doba konania 17:00-24:00 - čo bude navyše + 80€/študenta.
Misoft, to si rovno môžete urobiť stužkovú na Maledivách za 7 dní nie 7 hodín
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Prišla som domov hladná ako vlčiak... a rýchlo si urobím rezance s tvarohom, ale... škúlim do porady v okuliaroch a utekám zliať vodu. Okuliare zarosilo a rezance skončili trochu vedľa v drese. No nie som pi.da slepá
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pmajap
Prišla som domov hladná ako vlčiak... a rýchlo si urobím rezance s tvarohom, ale... škúlim do porady v okuliaroch a utekám zliať vodu. Okuliare zarosilo a rezance skončili trochu vedľa v drese. No nie som pi.da slepá
No teraz neviem ....

Pýtaš sa ?...tak prečo nie je na konci otáznik ?
Oznamuješ ?...a kde je potom bodka ???
Zdôrazňuješ ???...holt , šak nie je urvatý výkričník ...

Ale smajlíky vravia jasnou rečou ...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

buchač
No teraz neviem ....

Pýtaš sa ?...tak prečo nie je na konci otáznik ?
Oznamuješ ?...a kde je potom bodka ???
Zdôrazňuješ ???...holt , šak nie je urvatý výkričník ...

Ale smajlíky vravia jasnou rečou ...
Jáj dobre ty vieš, že to je holá pravda
Dnes super deň, po piatich rokoch som dorazila hypotekárny úver už mám pentu v paži.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

misoft
Teraz sledujem GP Japan - cez známu stránku, uvedenú v http://www.porada.sk/t170698-p7-on-l...-pocitaci.html
ta onlineTV funguje celkom dobre ...mala mmrzutost, ze ma to stalo dnes 20€
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Teraz som sa tam pozrel (na tú stránku) - kua - prišli im na to a ČT 1, ČT2, ČT24 museli vyradiť . Ale ja to aj tak pozerám - priamo cez VLC stream.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať