Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Žena choď a nehreš už !!! ( Ježiš Kristus )
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Boh je mŕtvy a vy ste ho zabili! Ako sa utešíme? Zavliekli ste ho do svojich chrámov a tam ste ho zabili!
( F. Nietzche )
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975
Boh je mŕtvy a vy ste ho zabili! Ako sa utešíme? Zavliekli ste ho do svojich chrámov a tam ste ho zabili!
( F. Nietzche )
„Wohin ist Gott? rief er, ich will es euch sagen! Wir haben ihn getödtet, – ihr und ich! Wir Alle sind seine Mörder! Aber wie haben wir diess gemacht? Wie vermochten wir das Meer auszutrinken? Wer gab uns den Schwamm, um den ganzen Horizont wegzuwischen? Was thaten wir, als wir diese Erde von ihrer Sonne losketteten? Wohin bewegt sie sich nun? Wohin bewegen wir uns? Fort von allen Sonnen? Stürzen wir nicht fortwährend? Und rückwärts, seitwärts, vorwärts, nach allen Seiten? Giebt es noch ein Oben und ein Unten? Irren wir nicht wie durch ein unendliches Nichts? Haucht uns nicht der leere Raum an? Ist es nicht kälter geworden? Kommt nicht immerfort die Nacht und mehr Nacht? […] Gott ist todt! Gott bleibt todt! Und wir haben ihn getödtet! Wie trösten wir uns, die Mörder aller Mörder?“[
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Neodsudzuj ( teda ak ovšem ) ...prečítaj - celkom ( nie všetky ) normálne názory ...
http://www.sme.sk/diskusie/2206209/1...lasnikova.html

Náš zákon nedovoľuje prezentovať sa na ulici s replikami zbraní .

Ten osvedčený spôsob slobody ( práva ) by sa občas hodil aj na naše pomery ...myslím tým teraz ten " farmársky zákon " ( americký ) ...
Nie jeden by pošiel na tých poliach , v lesoch , atď na následky presnej - mierenej ...


Trochu sa upraví (vzhľadovo) a je skoro ako skutočná
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tesim sa silno ze je patek...ze na dva dni zmiznem z tejto psycho roboty....aj ked zajtra idem k PANI upratovat a v nedelu chcem pokladat tu plavacku u decka v izbe.....ale hlavne ze budem domenka...tam je fajn energia....nikto ma nesaje....
pekny vikend vsetkym
1 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

misoft
... nádhera ... vďaka ...
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Sychravé počasie, stále u nás mrholí, ale toto video mi zlepšilo predvíkendovú náladu.

http://tvnoviny.sk/sekcia/zahranicne...i-kazdeho.html
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tešte sa aj vy
http://bestpozitiv.ru/video/oh-uzh-eti-detki/
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tá VŠZP je nejaká šikovná...údajne som mal 14.10.13 splatnosť ročného zúčtovania, a dneska mi poslali už predexekučnú výzvu- keketiská...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanko,,mal si ich predbehnúť Ty. Veď treba dať zarobiť aj exekútorom, nie?
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Paráda
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Som len tak námatkovo (ale hlavne nesmelo) kukla do synovej internetovej ŽK, má tam jednotky, dvojky.. Akurát matematika mu tam kričí, že 5,4. Asi ma má utešiť, že tie známky idú smerom dole, a teda sa asi zlepšuje..
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Žabinka
Som len tak námatkovo (ale hlavne nesmelo) kukla do synovej internetovej ŽK, má tam jednotky, dvojky.. Akurát matematika mu tam kričí, že 5,4. Asi ma má utešiť, že tie známky idú smerom dole, a teda sa asi zlepšuje..
mne ta vnukova internetova ZK vcera riadne zvysila tlak, ked som hned na vrchu zo spravania zbadala 3 ..vnuk to vzal sportovo, vraj sa pomylili, vytkol to triednej a sak to opravia..no dnes mu tam svieti znova..neviem k comu ta ZK bola dobra.., ved maju ziacku knizku
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

asedma
mne ta vnukova internetova ZK vcera riadne zvysila tlak, ked som hned na vrchu zo spravania zbadala 3 ..vnuk to vzal sportovo, vraj sa pomylili, vytkol to triednej a sak to opravia..no dnes mu tam svieti znova..neviem k comu ta ZK bola dobra.., ved maju ziacku knizku
Ja som tiež urobil KUK do ŽK mojej dcéry - zatiaľ spokojnučký - krivka výkonnosti vyskočila až po strop.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

tusim tento link budem davat ako odpoved na niektore otazky tu na porade, oplati sa precitat

http://www.firstclass.cz/mysleni-boh...lovat-z-hlavy/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Poslanec novotný sobotné dialogy" 17 septembra som poprial hlbokú sústrasť pozostalým ...(kýho výra)
1 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
pavol54
Poslanec novotný sobotné dialogy" 17 septembra som poprial hlbokú sústrasť pozostalým ...(kýho výra)
Ešte dobre, že nezablahoželal pozostalým k úmrtiu blízkej osoby...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čo dokáže optická ilúzia. Stačia dve ploché veľké obrazovky a grafický program:


Dajte si to HD a na celú obrazovku.
5 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

misoft
Čo dokáže optická ilúzia. Stačia dve ploché veľké obrazovky a grafický program:


Dajte si to HD a na celú obrazovku.
velmo dobro...takto nas potom oebu ze neprotestovalo na namesti 40tis ludi jenom 2-ja
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hranol Comic Books Presents:
Superžena


2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať