Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Janiela
Rozčúlil ma pracovník DÚ - dva DP DPH z niekoľkých mu skener "nezobral" - vyšla mu biela strana. Bez problémov mu vytlačím nové a zanesiem.
Čo ma ale zarazilo a čím viac nad tým rozmýšľam, tým viac ma to jeduje - jeho oznam, že na budúci mi takého daňové priznanie neprevezme!!!
To môže?
no treba posielať elektronicky, ušetríš pohľad z oka do oka
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nabudúce Brusel (kvôli globálnemu otepľovaniu) vydá nariadenie, že ľudský prd nesmie obsahovať metán a že občania EÚ môžu prdieť len 5x/24 hodín, pričom dĺžka prdu nesmie presiahnuť 0,5 sekundy........ (Výnimka je pre občanov EÚ do 6 mesiacov fyzického veku....)
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....alebo zrušia prdy...budeš mócť prdeť ked si kúpiš emisie....
1 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

misoft
Nabudúce Brusel (kvôli globálnemu otepľovaniu) vydá nariadenie, že ľudský prd nesmie obsahovať metán a že občania EÚ môžu prdieť len 5x/24 hodín, pričom dĺžka prdu nesmie presiahnuť 0,5 sekundy........ (Výnimka je pre občanov EÚ do 6 mesiacov fyzického veku....)
ale toto uz davno mali uzakonit...ludia si pustaju holubice hore-dole ako sa im zachce...nepristupne,treba zaviest pokuty...uz sa tesim ked budu montovat merace
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
pavol54
Janiela
Rozčúlil ma pracovník DÚ - dva DP DPH z niekoľkých mu skener "nezobral" - vyšla mu biela strana. Bez problémov mu vytlačím nové a zanesiem.
Čo ma ale zarazilo a čím viac nad tým rozmýšľam, tým viac ma to jeduje - jeho oznam, že na budúci mi takého daňové priznanie neprevezme!!!
To môže?
no treba posielať elektronicky, ušetríš pohľad z oka do oka
Bez problémov, dve tretiny takto posielam. Zvyšok, čakám kedy prídu dohody podpísať.
Zaujíma ma, či si môže pracovník DÚ rozhodnúť, ktoré tlačivo ako skener preskenuje. Podľa čoho to zistí vopred? Čo by robil, ak by som ich bola zaslala poštou? DÚ neprevezme poštu??
A mimochodom - trochu slušnosti pracovníkom DÚ nezaškodí.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vulxy
misoft
Nabudúce Brusel (kvôli globálnemu otepľovaniu) vydá nariadenie, že ľudský prd nesmie obsahovať metán a že občania EÚ môžu prdieť len 5x/24 hodín, pričom dĺžka prdu nesmie presiahnuť 0,5 sekundy........ (Výnimka je pre občanov EÚ do 6 mesiacov fyzického veku....)
ale toto uz davno mali uzakonit...ludia si pustaju holubice hore-dole ako sa im zachce...nepristupne,treba zaviest pokuty...uz sa tesim ked budu montovat merace
Prečo rovno pokuty. Mali by skôr prikázať úpravu jedálnička, vylúčiť zo stravy pitomosti, a jesť výlučne zdravé potraviny. Zabili by jednou ranou dve muchy. A strukoviny variť podľa odporúčania Dr. Bukovského.
Daný problém by sa určite veľmi eliminoval, ak nie doslova odstránil, a Európa by sa ozdravila.
:-)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Ako inak "potesil" telekom...9 min hovor do De za cca.1e za min.,je u nich v poriadku...este jeden rok a papačko....šúpu nas jak cibule....
A to sa chystá Slovensko Telekomu úplne vzdať. Potom môžeme očakávať ešte väčšie vydieračky.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

korela
vulxy
misoft
Nabudúce Brusel (kvôli globálnemu otepľovaniu) vydá nariadenie, že ľudský prd nesmie obsahovať metán a že občania EÚ môžu prdieť len 5x/24 hodín, pričom dĺžka prdu nesmie presiahnuť 0,5 sekundy........ (Výnimka je pre občanov EÚ do 6 mesiacov fyzického veku....)
ale toto uz davno mali uzakonit...ludia si pustaju holubice hore-dole ako sa im zachce...nepristupne,treba zaviest pokuty...uz sa tesim ked budu montovat merace
Prečo rovno pokuty. Mali by skôr prikázať úpravu jedálnička, vylúčiť zo stravy pitomosti, a jesť výlučne zdravé potraviny. Zabili by jednou ranou dve muchy. A strukoviny variť podľa odporúčania Dr. Bukovského.
Daný problém by sa určite veľmi eliminoval, ak nie doslova odstránil, a Európa by sa ozdravila.
:-)
a co su zdrave potraviny?? co su pitomosti??a kdo je dr Bukofski...nechcem provokovat...ale chcem nikdo ma este nepresvedcil o ziadnej zdravej potravine....zeriem co mi chuti ,obcas slaninu ,obcas klobase,obcas aj strukoviny....vacsina clankov podla mna v novinach je sprostost...taku somarinu ze treba jest len mrkvu ....no s prepacenim...
moje tvrdenei je kazdy clovek inaksi...niekdo vydrzi na mrkve niekdo potrebuje maso a hlavne aby sa clovek citil dobre ...
ja osobne som masozrut a som spokojny a urcite nevymenim moje chutky za neisty slub ze budem zit "mozno"o rok dlsie ked vymenim brafcove za tekvicu...
2 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

lujza.j
vulxy
lujza.j
šľak ma trafí z tej priamočiarej píly....som s tým teraz skúšala píliť tú plávačku pomooooc....bože že som si nepožičala zase tú ručnú kotúčovú....s tou to bolo brnk-brnk-brnkačka.....
a kde tam vidis problem?
nikde len tou kotúčovou to ide rýchlejšie.....
už som dorobila.....odrbali sa mi hrany v tej časti ked zaklikávaš druhú k prvej....celé pozdĺž ako kedy boli od výroby podpílené...na dvoch parketách....takže som ani prvú radu nespojila s druhou...dalsí balík neotvorím zajtra príde kolega nato kuk.,keby som to nerobila nepoviem ani slovo....nervy mám riadne...doma jak v osade...
ako to dopadlo?....reklamacia uznana?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Pozeral som na nasej verejno-nesvojpravnej televizii prispevky kandidatov na zupana za banskobystricky kraj. Najprv som si myslel, ze ma to rozculilo, ale po chvili som si uvedomil, ze som skor zlaknuty ako rozculeny. Co za osoby si dovoluju kandidovat, to je strasidelne.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vulxy
lujza.j
vulxy
lujza.j
šľak ma trafí z tej priamočiarej píly....som s tým teraz skúšala píliť tú plávačku pomooooc....bože že som si nepožičala zase tú ručnú kotúčovú....s tou to bolo brnk-brnk-brnkačka.....
a kde tam vidis problem?
nikde len tou kotúčovou to ide rýchlejšie.....
už som dorobila.....odrbali sa mi hrany v tej časti ked zaklikávaš druhú k prvej....celé pozdĺž ako kedy boli od výroby podpílené...na dvoch parketách....takže som ani prvú radu nespojila s druhou...dalsí balík neotvorím zajtra príde kolega nato kuk.,keby som to nerobila nepoviem ani slovo....nervy mám riadne...doma jak v osade...
ako to dopadlo?....reklamacia uznana?
idem zajtra....decko dnes nemohlo....a šlak ma ide trafiť, že zase sa stým musím naťahovaťv MM je to vraj problematické...reklamovať....že peniaze nevrátia ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
Pozeral som na nasej verejno-nesvojpravnej televizii prispevky kandidatov na zupana za banskobystricky kraj. Najprv som si myslel, ze ma to rozculilo, ale po chvili som si uvedomil, ze som skor zlaknuty ako rozculeny. Co za osoby si dovoluju kandidovat, to je strasidelne.
a ja mám čo povedať....p. Bulo, pani M, a Danielkoa teda aj iní...oní....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
....tak ak je toto aspon zcasti pravdou, tak potom sme drahi spoluobcania v prevelebnej.....
Skoro som odpadol, ked som to cital. Kde sme sa to preboha dostali ?

Ale ako jeden diskutujuci pod clankom pise, mozeme si zato sami, Svojou lahostajnostou, zavistou, odovzdanostou, apatiou a neochotou, ci dokonca neschopnostou vziat svoj osud do vlastnych ruk.....

Ten diskutujuci, tam pripojil pekny citat, ktorym by nam mohol sluzit ako memento.

„V Německu nejprve přišli pro komunisty, ale já jsem neprotestoval, protože jsem nebyl komunista.
Pak přišli pro Židy a já jsem neprotestoval, protože nejsem Žid.
Pak přišli pro odboráře a já jsem neprotestoval, protože jsem nebyl odborář.
Pak přišli pro katolíky a já jsem neprotestoval, protože jsem nebyl katolík.
Pak přišli pro mne a v tu dobu již nezbyl nikdo, kdo by se za mě postavil.“
-- Martin Niemöller


http://www.sme.sk/c/6974928/exnovina...radiatoru.html
Jej články v blogu som prebehla pred pár dňami.
Asi najviac ma zaujal zo všetkých tento
http://janateleki.blog.sme.sk/c/3380...om-konani.html
Nová tvár zneužívania psychiatrie v trestnom konaní

Niečo povedať nahlas alebo nebodaj napísať dnes verejne, mi pripomína 50.roky min. st.
Mne je úplne jasné o čo tu ide od r. 2004, aj o čo ide únii, iba svoju mienku si netrúfam napísať ani sem. A nie som určite jediným človekom na tomto území, čo má iba nepatrnú schopnosť analyzovať udalosti okolo nás.
Naposledy upravil korela : 30.10.13 at 21:56
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Nabudúce Brusel (kvôli globálnemu otepľovaniu) vydá nariadenie, že ľudský prd nesmie obsahovať metán a že občania EÚ môžu prdieť len 5x/24 hodín, pričom dĺžka prdu nesmie presiahnuť 0,5 sekundy........ (Výnimka je pre občanov EÚ do 6 mesiacov fyzického veku....)
Bez ohladu na myslienku samotnu a jej dolezitost, musim povedat "You've made my day". Takto som sa nezasmial ani nepamatam, som cely stol oprskal mozzarellou
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
taiko
Pozeral som na nasej verejno-nesvojpravnej televizii prispevky kandidatov na zupana za banskobystricky kraj. Najprv som si myslel, ze ma to rozculilo, ale po chvili som si uvedomil, ze som skor zlaknuty ako rozculeny. Co za osoby si dovoluju kandidovat, to je strasidelne.
a ja mám čo povedať....p. Bulo, pani M, a Danielkoa teda aj iní...oní....
no len ti aspon rozpravat vedia, aj ked to ich nijako nekvalifikuje rozhodovat.....
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

lujza.j
vulxy
lujza.j
vulxy
lujza.j
šľak ma trafí z tej priamočiarej píly....som s tým teraz skúšala píliť tú plávačku pomooooc....bože že som si nepožičala zase tú ručnú kotúčovú....s tou to bolo brnk-brnk-brnkačka.....
a kde tam vidis problem?
nikde len tou kotúčovou to ide rýchlejšie.....
už som dorobila.....odrbali sa mi hrany v tej časti ked zaklikávaš druhú k prvej....celé pozdĺž ako kedy boli od výroby podpílené...na dvoch parketách....takže som ani prvú radu nespojila s druhou...dalsí balík neotvorím zajtra príde kolega nato kuk.,keby som to nerobila nepoviem ani slovo....nervy mám riadne...doma jak v osade...
ako to dopadlo?....reklamacia uznana?
idem zajtra....decko dnes nemohlo....a šlak ma ide trafiť, že zase sa stým musím naťahovaťv MM je to vraj problematické...reklamovať....že peniaze nevrátia ....
raz som mal podobnu skusenost ale mne vymenily bez problemov...uznaly ze vyrobna vada...nebude problem si myslim len treba sebavedome pre istotu turovat retazovu pilu ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moje decko dnes hotové revala mi do telefonu....aj od nervov aj od sklamania....velmi sa jej páčila tá podlaha...neviem čo kúpim....dokonca som to kupovala v vedomím, že ved tam je všetko polské...ne tieto sú náhodička At.....
známa mi dnes hovorila....kupovala tam ...podlahár čo jej to išiel pokladať...rozbalil a poslal ju vymeniť že nie je dobrá...zobrali posúdiť na 30 dní.....nakoniec nečakala položila ju ...lebo nemala nezvy čakať.....
uvidím ako pochodím....moje decko je silno nabrúsené....mám obavu, že im tam všetkým vy.ičuje.....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

máte radi Matta Damona? za 10 min na STV1 http://www.csfd.cz/film/14144-talentovany-pan-ripley/
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pre boha to čo je za "rosničku" na STV
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať