Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
...jááj, tak to ty si bola, veru počula a k večeru aj triesky začali lietať
ešte šťastie, že sa ma poliak neopýtal "z čeho pani taka vynervována"...by sa asi pogrcal z tej facky čo by som mu pácla...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

inak dnes potešilo....včera som si bola pre objednaný parfum....bolo to "rande na slepo" kukla som zloženie usúdila, že bude OK.....a objednala.....včera cestou domov v mega-mega BA kolonach...bol aj čas rozbaliť a skúsiť....no nebola to úplne moja šialka kávy.....rano som sa prehovárala, že nie je taký obvyklý ...nie je ho cítiť na ženách...nepoznám ho....nakoniec ma napadlo....mojmu decku už sa takto moje "rande na slepo" nie raz páčilo.....a vualá....opäť sa jej páčil...je pravda, že na fajčiarovi niektoré vôňe vonajú inak...ako na nefajčiarovi...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
lujza.j
čaute banda.....asi som im pekný večer neurobila
Tak to si bola Ty ???????

ten idiot v škole bolo zaujímavé. musel mať poriadne hemzy keď ju dokázal vytočiť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
čaute banda.....asi som im pekný večer neurobila
Tak to si bola Ty ???????

ja kakám iba doma...dobre!!!!..... a nemám krivé nohy
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza, a aký parfum máš? ja som klasický bojko, mám odskúšaných pár, ktorým som verná ( Dolča s Gabánon s červeným vrchnákom-názov nevem , Guči-detto názov, Šanel 5, Dior-Dolče vita).. Iných sa bojím, keď som si kúpila niečo čo nepoznám, bola som z toho nakoniec sklamaná a niekomu som to musela darovať..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Žabík....mám také tie svoje...tým, že sa striekam hodne..teda do vlasov tak ja chcem vela muziky za "málo" penez....Mošíno love love,fajn na mne voní a splna moju požiadavku za cca.25e,...... ale inak...moje srdcovky guči raš, armani mania-biely vrchnák,lanvin rumer2,dkny-zelené jablko,tvoja gabaňa s červeným vrchnákom ma nový akože rímejk z minulého roka je TOP...chystam sa neho...síce ale je do 50e ale asi pustím žílou...decku som dala nejaké šišejdo...niekto to tu zas spomínal a minule to na mňa vybehlo na mojej netovej parfumérke a ja som sa chytila....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Mošino poznám tiež, to je fajn vôna, dostala som ju vo voňavkárstve ako darček pri nákupe inej voňačky, ale moja mrkvička ma o ňu obrala, tak malinovo voňala.. ja mám teraz Gabáňa s červeným vrchnákom, to je dosť silná vôňa, aj toaletka stačí..
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
Žabík....mám také tie svoje...tým, že sa striekam hodne..teda do vlasov tak ja chcem vela muziky za "málo" penez....Mošíno love love,fajn na mne voní a splna moju požiadavku za cca.25e,...... ale inak...moje srdcovky guči raš, armani mania-biely vrchnák,lanvin rumer2,dkny-zelené jablko tá s uhorkou ...moja,tvoja gabaňa s červeným vrchnákom ma nový akože rímejk z minulého roka je TOP...chystam sa neho...síce ale je do 50e ale asi pustím žílou...decku som dala nejaké šišejdo...niekto to tu zas spomínal a minule to na mňa vybehlo na mojej netovej parfumérke a ja som sa chytila....
je dobrá, ale drží krátko, alebo ju už necítim, používam ju roky
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


ja idem po tej druhej je úžasná...len minulý rok bola novinka s mega mega cenou....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Majka to sa ti zdá ty ju necítiš, ale okolie na 100% ano
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
čaute banda...neboli ste včera niekto v BA na rožňavskej v predajni MM..../merkury market/
...to ja som tam vrieskala ja Viktorka u splavu.....mala som obecenstvo v sklade pri výdaji tovaru....do špiku kosti ma chlap vytočí a potom mi povie nech som slušná....ja som iba vrieskala.....5balíkov vratené peniaze, otvorený balík na reklamáciu.....si nevedel dať som mnou rady, že zavola vedúceho...zavolajte...došiel poliak výška mne pod pazuchu....aký problém....tak opäť som spustila plus som pridala...ako sa v tomto štáte vybavujú reklamácie....že zákazník je dobrý iba pokiaľ nekúpi-nezaplatí keš.....a už nech nikdy nepríde s problémom...nech si to vyrieši sám....pokazené opraví a pod.,že tu ísť reklamovať tak ísť len do konfliktu.....
ešte mi zahlási, že balík pojde výrobcovi.....som povedala decku ...nikam to nepošlú tam to ostane v sklade, ale aby urobili "ramená" tak 30dni lehota aj tak bolo...pýtam sa chlapa...ved to aj tak nebudete výrobcovi /At-možno/posielať..nie...to len keby bola hromadná reklamácia....neverím, že s tým nemal nikto problém na vystavenej vzorke v predajni ten klik-lamela tiež odpadávajúca....ludia si to doma polepili....
boli tam takí mladí tlačili si na vozíku plávačku do auta...asi som im pekný večer neurobila
.urvy poľské zdrápané!!!....oni vedia prečo majú kšeft na Slovenku....napr. v De by neprežili....tam zákazník napr. v reštike vráti žrádlo...nie že je zlé urobené,pokazené a pod.,...ale že to nie je jeho šmak....
Lu - k MM - u nás je MM až za mestom (asi vedeli prečo ho tam postavili ) - žiaden autobus tam nechodí, žiadny chodník k nemu nevedie, je postavený vedľa výpadovky, dostaneš sa tam jedine taxíkom!, alebo vlastným autom. To je jedna vec. Druhá - raz som v MM bol a kupoval a odvtedy som tam nepáchol! Majú síce krásne veci, ale pôvod je často "nejasný" (darmo tam majú že z AT a iných krajín - podľa mňa je to všetko PL) - kupoval som tam jedno svietidlo (stropné) - priniesol mi ho a že vraj - zaplatiť, potom mi vydá tovar. Ja mu na to - najskôr ukáž. Pozrel na mňa ako teľa na maľované vráta, napokon rozbalil a čuduj sa svete - v obale bolo síce svietidlo, ale krycie sklo bolo na tri kusy rozbité (v originálnom balení). Takže - otočka a zbohom MM.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Majka to sa ti zdá ty ju necítiš, ale okolie na 100% ano
Z NCIS na chodbe ešte aj po mesiaci.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja som si zatiaľ v MM nekúpila nič, iba jeden super koberec 2x0,8m na balkón, odspodu pogumovaný, super pre našu psicu.. teraz má na ňom vyhradené miesto.. ale na pohľad tie tovary vyzerajú pekne, len nedôverujem ich kvalite..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duški najhoršie je že potrebujem podlahu a neviem kde ju kúpiť.....už uvažujem že behnem kuk do At....včera som bola v horbachu cenypodlaha rovnaká ako v MM....už špehujem kde ktorá podlaha má aké tie oné čo mi odpadávali s tamtej.....hej veci pekné, ale max tie farebné platové boxy ak niekto potrebuje...inak ani tuk....
verím tomu, že ludia radšej položia akoby mali ísť reklamovať ak by mali ísť na spátek niekolko km....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Žabinka
ja som si zatiaľ v MM nekúpila nič, iba jeden super koberec 2x0,8m na balkón, odspodu pogumovaný, super pre našu psicu.. teraz má na ňom vyhradené miesto.. ale na pohľad tie tovary vyzerajú pekne, len nedôverujem ich kvalite..
ani nekupuj...včera tam jedny kupovali aj plastové okná a to prišli na niekolko melonovom aute aj sa podla toho tvárili....po mojom teátre...pani sa snažila si tie okná tak viac poobzerať.......dalšia sa ma pýtala čo im bolo, že oni tiež plánovali tam kúpiť...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lu: ja som kupoval plávačku v inom obchode (a dobre som urobil ) - rozpočítal som si m2 (v balíku je zhruba 2,7m2) - na to som si vypočítal počet balíkov a fertig. Čo sa mi z pokladania zvýšilo = náhradný diel. Inak by sa malo vypočítavať m2 plochy + 10-15% navyše. A aj mne sa stalo, že som pero-drážku pri pokladaní poškodil - dal som druhú lamelu, poškodená sa potom hodila tam, kde bolo potrebné prirezávať.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Neviem, čo sa zase deje.. Dnes sa na poradu neustále musím prihlasovať.. Mám odfajknuté zapamätať heslo, a stále ma odhlasuje, keď vypnem Operu v mobile.. A napísala som odpoveď, a nikde jej niet.. Čudestvá dáke..
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Žabinka
Neviem, čo sa zase deje.. Dnes sa na poradu neustále musím prihlasovať.. Mám odfajknuté zapamätať heslo, a stále ma odhlasuje, keď vypnem Operu v mobile.. A napísala som odpoveď, a nikde jej niet.. Čudestvá dáke..


0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Teraz šot na TV Roleta

Halloweenske šialenstvo ...
...v USA tento rok 7 miliárd dolárov ...prevažne na cukríky a kostýmy .....

Fakt je to choroba - šialenci ...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať